Jump to content
auslanderka zauvjek bosanka

Utopio Se Sedamnaestogodisnjak

Recommended Posts

a prekljuce cura u otoci se ugusila isto u uni... :o
ja sam juce citav dan u uni plivala.. al izgleda da necu opet naskoro..

Evo, i ovaj posljednji dogadjaj mom ocu je posluzio kao jos jedan razlog zasto mi ne da na regatu :(

sta ja mogu, otac mi je, treba ga slusat

Evo ja sam sad dosao sa une i kupao se i sve fino, ali moras biti oprezan i znati svoje mogucnosti... mislim ak' mozes plivaj, ak' ne mozes nemoj se folirat' ....
Una je opasna... ronilac je vec sve naveo... toliko sedri i toliko podvodnih stijena koje stvaraju sa onolikom masom vode velike vrtloge koji mogu biti izuzetno opasni...

Slazem se s Raiderom.. hvala Uni na njenim ljepotama al dobro je meni i na obali dok brckam noge i uzivam s drustvom..,... To jest uzasno sto se desilo,ali sudbina je tako htjela. Kol'ko god pameti,snage ili plivackih sposobnosti imao..nece te spasit' .. Batane ne idi blizu ..kad te polije onaj ledeni mlaz nes vise primrisiti mohunjama..

Edited by DeAtH`RaIdEr

shvatite to kao opemenu na sav ovaj nemoral koji se cini na Uni!!

rahmehullah za mladica....

cojece...
zenske haman gole,ljubakanje i sexanje po ''plazi'',pijanke do ranih jutra....a sve to na Uni...pitaj ovi koji malo cesce idu gore ,on ce ti sve objasniti ....

ovo ce sigurno malo zastrasiti sve ako vec nije pa ce se malo ohladiti od svega...tako bude svake godine...neko se ugusi/utopi i mirna raja misec dana..a poslije sve po starom...dokle tako,ne znam?!

to je fakat jezivo jos 17 godina........ :(:(

nevjerovatno..........

a mogu zamisliti kako je tek njegovom frendu
i svoj raji koja je to gledala........ :(:(

a bez obzira na to svi ce mo se mi sutra kupati na uni.....to je jos zalosnije.......... :(:(

r.i.p.

:icon_cry:

ee ja sutra ode sa kolegama na unu,ako se ne vratim halalite mi :)
necu vala ici u one brzake nakon ovih desavanja ali gdje logika da idem na unu,a da se ne kupam :D

ee ja sutra ode sa kolegama na unu,ako se ne vratim halalite mi :)
necu vala ici u one brzake nakon ovih desavanja ali  gdje logika da idem na unu,a da se ne kupam :D

<{POST_SNAPBACK}>

Ma robine ne boj se nist'... sto se vise bojis jos je gore jer te onda strah paralizira. ja sam jucer preplivavao malo... isao niz brzake ma divota je ta nasa Una

cojece...
zenske haman gole,ljubakanje i sexanje po ''plazi'',pijanke do ranih jutra....a sve to na Uni...pitaj ovi koji malo cesce idu gore ,on ce ti sve objasniti ....

ovo ce sigurno malo zastrasiti sve ako vec nije pa ce se malo ohladiti od svega...tako bude svake godine...neko se ugusi/utopi i mirna raja misec dana..a poslije sve po starom...dokle tako,ne znam?!

<{POST_SNAPBACK}>

Ma daj ne blebetaj gluposti... ja sam prije par godina provodio vrijeme konstantno na uni, jedno 40ak, 50ak dana na Uni i jedino sto se vidi je da ekipa popi koji pivu, malo rostilja, zapjeva, gitara, momak i cura se mozda poljube nije to nikakav sex... cccc fakat ne pricaj o necemu sto ne znas .... kakav nemoral uhhhh :angry::angry: :angry: Edited by DeAtH`RaIdEr

Ma robine ne boj se nist'... sto se vise bojis jos je gore jer te onda strah paralizira. ja sam jucer preplivavao malo... isao niz brzake ma divota je ta nasa Una

<{POST_SNAPBACK}>

Cuvaj se... pogotovu gr

Pitam se, kako je moguce da organizatori Una regate jos ni jednom nisu sankcionisali ni jednog pijanog ucesnika. Ja ne znam stvarno jel to normalno da se navece neko narolja, pije sve do pred jutro, pa i ujutro se ohladi sa jos kojom pivom i onda se silazi niz Una regatu... a, organizatori, ne samo da to ne sankcionisu nego i medju njima se popija poneka piva. Jel to normalno? -kako da mi pridobijemo turiste iz drugih drzava i kazemo ovdje se radi o regati sa "ozbiljnom" organizacijom. Kanton za tu regatu odvaja stotine hiljada maraka. Imal iko normalan il profesionalan tamo?

Uz to kad znamo da je Una jako opasna rijeka, zaista to ne razumijem.

zato sto se i turisti opuste uz tu pivu.

to vecinom su ozbiljniji ljudi na regati, avanturisti koji su navikli na to.

nisu to djeca koja subotom se komiraju i zavrsavaju u hitnoj na ispmpavanju. To je raja koja zna gdje su im granice i koji cim zamoce glavu u unu rastrijezne se.
uz to je tih dana na uni povecana sigurnost, mnooogo je spasilaca, a i domaci preminger se reklamira, ispija i sl.

zasto ne. pa nije ovo Teheran :)

zao mi je tog decka allarahmetelje.

a sto se tice regate,fakat bih trebalo manje te alkohole dosta je turista sto se opija,al i domaci,pa pored ne daj Boze utapanja,dolazi i do rugla od bacanja flasa i smeca u Unu

zao mi je tog decka allarahmetelje.
a sto se tice regate,fakat bih trebalo manje te alkohole dosta je turista sto se opija,al i domaci,pa pored ne daj Boze utapanja,dolazi i do rugla od bacanja flasa i smeca u Unu

<{POST_SNAPBACK}>

Popiti koju pivu je ok, ali ja bih sankcionisao bacanje otpadaka uz Unu jako strogo..

Popiti koju pivu je ok, ali ja bih sankcionisao bacanje otpadaka uz Unu jako strogo..

<{POST_SNAPBACK}>

eh da se pitamo ti i ja to bi bilo tako al dok drugi su na vlasti bice katastrofa