Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

[quote name='zidane' post='249494' date='Jul 24 2008, 13:19']Nermin je od osce dobio nagradu za demokratičnost :P[/quote]
Do kad ce se ovakve stvari tolerisati :unsure: Edited by lucky
uredjenje quotiranog posta

[quote name='Samo je JEDNA SDA' post='249531' date='Jul 24 2008, 19:10']Ja se nikad nisam kleo u njega nit me je zanimao. Ja sam ga podr

Selam Alejkum svima. Bitno je da se radi transparentno. Općinu Cazin podr

[quote name='Nermin Ogre

[quote name='SDP-Krajina-Cazin' post='249629' date='Jul 25 2008, 09:34']Evo jedna kritika za načelnika kakav je to načelnik koji u 4 godine mandata (4 najgore poslijeratne godine)
koji je načelnik Cazin nemo

Vi bas mislite da se to nacelnik javio na forum :) , nevjerujem pa makar!!

[quote name='snake' post='249636' date='Jul 25 2008, 10:17']- u kom smjeru se razvija...gdje su rezultati...jeste li napravili kakvu strategiju u okviru Sportskog saveza , koji su vam kratkorocni, a koji dugorocni ciljevi..cuo sam da je rukometni klub na dobrom putu , al to je samo jedan kolektiv...sta je sa zakonskom odredbom o izdvajanju 5 % sredstava iz budzeta za finansiranje sportskih kolektiva opstine..

- podaci o broju nezaposlenih nisu validni za bilo kakve analize...po meni broj nezaposlenih je veci od zvanicnih podataka( uostalom cijela drzava sminka statistiku , tako kad uporedite podatke sa razlicitih nivoa, svaki daje drugaciju sliku ), buduci da tu treba dodati i masu onih koji rade na crno kod lokalnih poslodavaca, a koji i dalje primaju naknade po osnovu nezaposlenosti...oni formalno rade, ali nemaju nikakvih radnickih prava..jos na to sve smanjuju mogucnost onima sto stvarno ne rade da primaju vece naknade po osnovu nezaposlenosti..
opstina nije uradila nista u smjeru olaksavanja investiranja eventualnim investitorima...al nije ni drzava , sto je jos veci problem..

- iskreno, ja jesam cuo vise puta konstataciju da je nacelnik dao pare, a ne opstina..[/quote]

ne znam u kom se smjeru razvija, sport me naročito ne zanima, al mislim da je u okviru strategije razvoja općine tretirana i ova tema

da li se izdvaja 5% to se mo

U Mjesnoj zajednici Krivaja, prigodnim programom, je obilje

[quote name='jedancoek' post='249749' date='Jul 25 2008, 15:58']U Mjesnoj zajednici Krivaja, prigodnim programom, je obilje

napisao si pobjednici pod navodima

da se razumijemo, borci koji su bili taj dan u krivaji nisu imali političko opredjeljenje

cuo sam da je Drekovic ruzio nekoga...
a siguran sam da nije SDA-ovce...

[quote name='safet susic' post='249775' date='Jul 25 2008, 16:38']Prijatelju ne treba nas to čuditi jer se danas svaka manifestacija pretvori u predizborni skup!

A svima je jasno da je ljudma politike vise preko glave sto govore same te posjete![/quote]

ma vama je svaka manifestacija na kojoj se pojavi načelnik predizborni skup

puni ste nekih predrasuda ljudi

za krivaju je na ćupriji bio d

[quote name='Samo je JEDNA SDA' post='249690' date='Jul 25 2008, 13:46']Drago mi je gosp. Ogreševiću da sam naišo na vas ako ste to vi da vas pitam nekoliko pitanja.
Volio bi da mi na ta pitanja [b]odgovoriš.
[/b]
prvo što se tiče koalicije sa DNZ-om, gledo sam 3 sjednice vjeća nakon što ste nas izdali i vidio sam da se dobro slažete sa DNZ-om neznam možda nije koalicija možda ste vi toliko dobri sa Alica-begom ili ste mu nešto obećali pa mi to malo objasnite.

Drugo se tiče te novo osnovane partije Asda ili popularno azde,[b] vi ste[/b] rekli da smo vas mi izbacili al dobro znate al nek zna i čitav Cazin [b]da smo 3 puta dolazili kod vas i tražili da se vratite u SDA[/b] a vi ste odbijali govoreći šta će onda biti sa mojim Hozanom.

I ja sam bio svjedok da je jedan čovek došao u stranku i svjedočio da je vas Hozan opalio pleskom zato što se niste slagali sa njim.
Samo se pitam kako tom [b]iskusnom čovjeku velikom a sad malo[/b] Ogreševiću može naređivati neko ko nema ni srednje završene.ahahha
To mi je bilo malo čudno.
A što se tiče tog OSCE-a znate vi kako ste to dobili ja sam to čak pominjao na nekom komentaru zato to neću spominjati.

To su samo neka pitanja. Ako se ukljucite u raspravu[b] samnom biće njih jos.[/b]

Kad je riječ o toj nagradi [b]koju ti [/b]spominješ od OSCE-a, općina će uskoro dobiti nagradu od suda od nekoliko stotina hiljada maraka presude od 16 tužbi otpušteni radnika. [b]Trebao se je [/b]poštovati zakon države BiH prije svega a ne ulizivati se i [b]udobroljavati[/b] se Azriji Piralić iz OSCE-a i davati otkaze radnicima koji rade i po 15 god. Nemožeš otpustiti radnika a zadržati radno mjesto. Veća bi mu nagrada bila da je našao načina a mogao je sa jednim Bog ti dao bilo kojim od 16 otpustani radnika nego bezvrjednog komadića papira tzv. nagrade koji će i onako završiti na smetlištu Krivodol. Toliko o kvalitetu te nagrade![/quote]

Kako se naivni "navuku" lagano? Stari ljudi bi rekli, ako misliš da "besa" nije na mjestu, ne iznosi je=ne prosipaj se... ;)

[quote name='jedancoek' post='249749' date='Jul 25 2008, 15:58']U Mjesnoj zajednici Krivaja, prigodnim programom, je obilježen 23. juli "Dan pobjede".

Gledao sam sinoć snimku na USK Televiziji, nisam siguran, ali mi se čini da je posjeta bila očajna, ni par stotina posjetilaca.

Prijatelj mi reče da su bili samo "pobjednici" i "poraženi", tj. A-sdaovci i DNZ-ovci :D

Da li je neko lično bio na skupu i može li nam prenijeti svoje impresije?[/quote]

Gdje onda da "trpamo" k-danta Delalića??? :D

[quote name='imola' post='249798' date='Jul 25 2008, 18:47']Kako se naivni "navuku" lagano? Stari ljudi bi rekli, ako misliš da "besa" nije na mjestu, ne iznosi je=ne prosipaj se... ;)

Gdje onda da "trpamo" k-danta Delalića??? :D[/quote]

K-dant Delalić nije politička ličnost trenutno, mislio sam skrenuti pažnju na politički govor načelnika Ogreševića, kao i slab odaziv običnog naroda. Zašto je to tako, neka se zapitaju organizatori manifestacije.

[quote name='jedancoek' post='249749' date='Jul 25 2008, 14:58']U Mjesnoj zajednici Krivaja, prigodnim programom, je obilje

[quote name='lucky' post='249830' date='Jul 25 2008, 23:33']a u koju si ga kategoriju stavio "pobjednika" ili "porazenih" ?[/quote]

Već sam odgovorio da se misli na političare....