Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

[quote name='snake' post='155006' date='Apr 10 2007, 13:40']meni za SDA-ovski kriminal i njihovo muljanje ne trebaju dokazi... a i cinjenica je da imaju najnepismenije biracko tijelo koje perfektno ispunjava glasacke listice bez toga da prave skart odnosno nevazece listice...uvjek su nevazeci bili iz reda onih koji su glasali za opoziciju...

A na kraju krajeva kako nesto i dokazati kad kontrolisu sve moguce komisije u drzavi...[/quote]

Znaci i ti si jedan od onih kojima ne trebaju dokazi posto znas da su ovi nepismeni. Kratko i jasno, argumentovano. Naravno, bez ikakve osnove ili dokaza.

Poslije, kad se malo udje u diskusiju i kad se malo jace opipaju dokazi, uvijek mozemo svaliti na sve ostale moguce i nemoguce komisije u drzavi. Nastavimo kotrljati to

[quote name='lucky' post='155051' date='Apr 10 2007, 20:28']nemogu reci da ih je CIA ubacila ...jer vecina je glasala za njih ... a da je stanje na kantonu kada bilo dobro ...nebi se slozio ... druga je stvar sto je bilo para za trosit ... samo sto su te pare donosili ljudi iz dijaspore ... uvijek ja na USK prosjecna plata bila najmanja ... primjer : u sarajevskom kantonu prosjecna plata sada je preko sedamsto maraka,a u USK je preko cetirsto ... a na nivou federacije je skoro sedamsto ... znaci da kako je odmicalo vrijeme od zavrsetka rata tako je i dijaspora slala sve manje para ... tako da i mi to sada osjetimo ... da sam u pravu potvrdjuje to sto carsija zivne samo kada dijaspora dodje i trosi pare ... znaci nije do vlasti sto nam je bilo dobro poslije rata ... vec do dijaspore ...[/quote]covjece ja se tebi samo ibretim ;) jednom ovako,jednom bogami i onako...

[quote name='GAGO2' post='154852' date='Apr 8 2007, 19:59']Sve u svemu blize se opstinski izbori pa cemo imati o cemu da komentarisemo.Naravno prije izbora svi ce biti protiv sadasnjeg nacelnika i SDA u Cazinskoj opstini i tako te vec dobro poznate istrosene i suplje price.I tako prije izbora narod ce govoriti,pricati,olajavati,tracati,pljuvati i drugo i naravno izaci na izbore i opet glasati za ista GO..A kao i dosada i na tome zavrsilo.Poslje kada opet bude izabran neki nacelnik iz vladajuce strukture
i bude JAHAO CARSIJOM sljedece cetiri godine narod ce govoriti ;ma bice valjda bolje evo skoro ce opet opsti izbori.I tako od izbora do izbora a stanje uvjek isto ili jos i gore a vrjeme prolazi dok nasa mladost nestaje putevima zapada i odlazi u nepovrat.Zato nemojte bezveze razbijati glavu jer nasa opstina je puna budala i nepismenih i istrosenih hodzica koje ce jos dugo,dugo vremena drmati nasom carsijom a dotle ce puno UNE proteci.............................[/quote]

Gledam ti ovaj tvoj GRB gago simpa je,ali jebe

[quote name='imola' post='155081' date='Apr 10 2007, 23:50']Gledam ti ovaj tvoj GRB gago simpa je,ali jebe

Posto sam sad par dana proveo kod kuce i kako je bilo puno stranaca i kako je po carsiji bila nezapamcenja guzva u prometu moram upitati jedno pitanje koje nije vezano za nacelnika ali ne znam gdje bih to pitao a ne da mi se zapocinjati nova tema.
Da li se kod nas u policijskoj akademiji uci ista o regulaciji prometa ili nesto slicno ili se samo uci kako zaustaviti auto na sred ceste da bi se naplatila kazna i napravila jos veca guzva ??? Jebote 6 patrola po carsiji a niko ne bi izisao malo regulisati promet :angry: :angry:
mislim nije da vrijedjam ikoga, ali ono je fakat DEBILNO

prvo oni sto ih salju na smjene nisu kompetentni da rijese neke probleme, kamo li oni sami.. a ko bi im zamjerio, dosli stranci pa se hvataju strane table :D

slep sluzba bi bila prava stvar, pa jebote gore prema stanici kod heinekena ljudi se stvarno parkiraju tako gadno, da niko ziv nemoze nikud. A jebiga on ode i negde i niko nezna cije je auto. Neznam nasa carsija nije za noliki promet. Trebalo bi nesto napraviti dole na cupriji, to ce kad tad biti veci problem a ne samo kad stranci dodju.

[quote name='Kemal_S' post='155059' date='Apr 10 2007, 20:06']Znaci i ti si jedan od onih kojima ne trebaju dokazi posto znas da su ovi nepismeni. Kratko i jasno, argumentovano. Naravno, bez ikakve osnove ili dokaza.

Poslije, kad se malo udje u diskusiju i kad se malo jace opipaju dokazi, uvijek mozemo svaliti na sve ostale moguce i nemoguce komisije u drzavi. Nastavimo kotrljati to

muljanje na izborima je poznata stvar ... mulja pozicija i opozicija ... ali zar stranke neplacaju svoje nadgledace izbore ... cak cujem da im je dobro placeno ... onda se stranke same trebaju da upitaju kome i zasto placaju kada se ljudi mogu javno hvaliti kako su ponistavali listice ... ovaj primjer sto snake navodi(vjerujem mu da je tako)zar i tu nije bilo nadgledaca drugih stranaka ... znaci oni su uzeli pare od svojih stranaka a i od sda da bi ovi mogli napraviti nevazece listice a da oni "nista nisu vidjeli" ... i da se poslije tip moze hvaliti da je to uradio ...

[quote name='Kemal_S' post='155778' date='Apr 14 2007, 19:56']A, tih prica od laziranja izbora SDA se naslusam npr. u Pecigradu, onda odem do Stijene a tamo se naslusam o laziranju u Pecigradu od strrane DNZ-a, navratim do Slatine a oni mi opisu kako je SDP pala sa neba kao najpostenija i d[b]a je lipo steta sto Slatina nije osla u EU prije Slovenije ko najnapredniji narod[/b]. Naravno, sve su to[b] ljudi[/b][b] u koje ja imam povjerenja jer se svi oni bez problema zakletu preda mnom ako treba[/b]...

Ako Cazin zeli novo ime za nacelnika, ima fala bogu svojih gradjanja, seljaka, balija, autonomasa,

[quote name='snake' post='155122' date='Apr 11 2007, 09:31']nemam materijalne dokaze naravno, al su meni dovoljan dokaz ljudi u koje imam povjerenja a koji su bili po lokalnim izbornim komisijama i izbornim mjestima...

Npr. na proslim izborima, izborno mjesto dole negdje trzac , rastela, jedan tip se javno hvalio kako je prekrizio nekoliko listica ljudi koji su glasali za DNZ i tako ih ucinio nevazecim...

Mislim meni je sasvim jasno da oni laziraju, tebi normalno nije kad si njihova opcija, i to mi je jasno...U svakom slucaju jos uvjek stoji ona Harbaseva : " Da SDA kandidira stozinu sijena , ona bi pobijedila na izborima " ....Jos ce se puno tockova kotrljati dok se situacija ne promijeni...

Daj ti meni dokaze da ne muljaju na izborima :D ...[/quote]

Nicija ja opcija nisam! :)

Ako su ti dokazi ljudi u koje imas povjerenja onda znaj da u svakom drugom covjeku moras imati drugo povjerenje. Svaka stranka ce ti ispricati svoju verziju a sve imaju manje-vise isti cilj. Ja sam uglavnom na to hladan, moja najbolja stranka je islamska stranka, cisto kako ju je provodio od-do Muhamed a.s. U medjuvremenu, snalazim se kako mogu :)

A, tih prica od laziranja izbora SDA se naslusam npr. u Pecigradu, onda odem do Stijene a tamo se naslusam o laziranju u Pecigradu od strrane DNZ-a, navratim do Slatine a oni mi opisu kako je SDP pala sa neba kao najpostenija i da je lipo steta sto Slatina nije osla u EU prije Slovenije ko najnapredniji narod. Naravno, sve su to ljudi u koje ja imam povjerenja jer se svi oni bez problema zakletu preda mnom ako treba...

Ako Cazin zeli novo ime za nacelnika, ima fala bogu svojih gradjanja, seljaka, balija, autonomasa,

[quote name='Kemal_S' post='155778' date='Apr 14 2007, 17:56']Nicija ja opcija nisam! :)

Ako su ti dokazi ljudi u koje imas povjerenja onda znaj da u svakom drugom covjeku moras imati drugo povjerenje. Svaka stranka ce ti ispricati svoju verziju a sve imaju manje-vise isti cilj. Ja sam uglavnom na to hladan, moja najbolja stranka je islamska stranka, cisto kako ju je provodio od-do Muhamed a.s. U medjuvremenu, snalazim se kako mogu :)

A, tih prica od laziranja izbora SDA se naslusam npr. u Pecigradu, onda odem do Stijene a tamo se naslusam o laziranju u Pecigradu od strrane DNZ-a, navratim do Slatine a oni mi opisu kako je SDP pala sa neba kao najpostenija i da je lipo steta sto Slatina nije osla u EU prije Slovenije ko najnapredniji narod. Naravno, sve su to ljudi u koje ja imam povjerenja jer se svi oni bez problema zakletu preda mnom ako treba...

Pozdrav momci,nije me bilo malo duze jer sam bio na putovanju pa sta ima novoga????Jesmo li konacno dobili neko perspektivno ime za kandidaturu nacelnika il je sve ostalo na naguravanju????Hajde pa se cujemo....

djes gago bas te nije bilo dugoo
da nisi okupljo vojsku jope da se i ja spremim mislim na put

nemam ja pojma o imenima ako se kadidiram imacu garant 19 glasova tolko sam i na proslim izborima imao

neke se stvari nemogu kupiti novcem
za sve osalo tu je Bozija zadnja

[quote name='zilho' post='156629' date='Apr 19 2007, 16:50']nemam ja pojma o imenima ako se kadidiram imacu [b]garant 19 glasova[/b] tolko sam i na proslim izborima imao

za sve osalo tu je Bozija zadnja[/quote]

E5 je uvod u [b]otvorenu igru[/b] -

[quote name='ober_snake' post='156635' date='Apr 19 2007, 15:02']E5 je uvod u [b]otvorenu igru[/b] -

[quote name='zilho' post='156629' date='Apr 19 2007, 16:50']djes gago bas te nije bilo dugoo
da nisi okupljo vojsku jope da se i ja spremim mislim na put

nemam ja pojma o imenima ako se kadidiram imacu garant 19 glasova tolko sam i na proslim izborima imao

za sve osalo tu je Bozija zadnja[/quote]

Nije mi ra

[quote name='imola' post='156756' date='Apr 19 2007, 22:31']Nije mi ra

[quote name='snake' post='155839' date='Apr 15 2007, 08:19']te dvije stranke sto si uzeo za primjer ; DNZ i SDA , za mene su jedna stranka , u stvari dvije strane jedne medalje, isti kadar, polupismeno i nepismeno biracko tijelo, iste metode, ista gebelsovska propaganda , i sasvim je normalno da oni muljaju jedni drugima...i nama...ti misli sta hoces al ovako ti je kako ja kazem...

hajmo se malo dotaci proslih izbora : kako je moguce da se kamioni i ljudstvo JP Vodovod koriste za obilaske po mjesnim zajednicama i ljepljenje plakata, lobiranja naroda i sl...
o ovome mi nemoj pricati da su isfurane price jel to one nisu..to su ti cinjenice...to svi znaju al niko ne moze nista...i tako je pred svake izbore...

za mene varaju, koriste fasisticke metode blacenja jednih drugih, narocito SDA, koja sebi pred svake izbore da za pravo da sebe proziva Allahovom strankom...nikad se vise svijeta nije okrenulo Bogu i vjeri , a u isto vrijeme nikad vise tog istog svijeta i naroda nije bilo pokvarenijeg doli sad u ovom vremenu...i to su cinjenice...nikad vise lopovluka izmedju nas samih nije bilo...a znamo se svi spremiti i za Bajram u dzamiju...neka i to treba, al cim prodje Bajram, odmah udri brigu na veselje, daj opet da se polamaci stosta a sve u ime naroda kojeg predstavljam i u ime Boga u kojeg vjerujem...

fuj....sve ibliz do ibliza...fuj...[/quote]

aha, gledo sam to svojim ocima. Dodje raja iz Miostraha, sa zutim kombijem i lipi svoje slike a skida tudje. Sta da ti kazem, fuj brate na sve i jednu stranku sto lipi svoje plakate na robnu :)
sve je to ista bagra od-do. Imal on srca gledati svoju sliku hajd prije izbora al i poslije izbora slike po kontejnerima, drvecima, kantama za smece... stoje sedmicama pa i mjesecima poslije izbora.

A, te sto si reko iz SDA sto skidaju plakate, vidjali smo i ove ostale kako skidaju tudje plakate, to ti je demokratija, doslo sa zapada, toga nema u serijatu :)

[quote name='GAGO2' post='156624' date='Apr 19 2007, 16:34']Pozdrav momci,nije me bilo malo duze jer sam bio na putovanju pa sta ima novoga????Jesmo li konacno dobili neko perspektivno ime za kandidaturu nacelnika il je sve ostalo na naguravanju????Hajde pa se cujemo....[/quote]

Juce razgovaram sa covjekom,cazinjan,kaze mi apolo ja bi rado zamijeno naseg nacelnika sa vasim.Ma reko ti si tonomas sto tako brete.... Kaze buraz: sto je vas napravio od Kladuse a nako mala opsitana,z :D amisli sto bi bilo od Cazina da dodje.... ;)

[quote name='Kemal_S' post='156851' date='Apr 20 2007, 14:44']aha, gledo sam to svojim ocima. Dodje raja iz Miostraha, sa zutim kombijem i lipi svoje slike a skida tudje. Sta da ti kazem, fuj brate na sve i jednu stranku sto lipi svoje plakate na robnu :)
sve je to ista bagra od-do. Imal on srca gledati svoju sliku hajd prije izbora al i poslije izbora slike po kontejnerima, drvecima, kantama za smece... stoje sedmicama pa i mjesecima poslije izbora.

[b]A, te sto si reko iz SDA sto skidaju plakate, vidjali smo i ove ostale kako skidaju tudje plakate, to ti je demokratija, doslo sa zapada, toga nema u serijatu :)[/b]

[quote name='jedancoek' post='156997' date='Apr 21 2007, 10:27']Jes, jes,

[quote name='snake' post='156987' date='Apr 21 2007, 08:26']gdje si ti procitao da sam rekao da SDA skida tudje plakate ??? vidim ja da u vas " nece jezik neg pravo " :D ...znam ja da je to izemdju ostalog i jedna od [b]vasih taktika[/b]...

ja sam spominjao ljepljenje i postavljanje SDA plakata koristeci pri tome vozni park Javnih Preduzeca...vrati se pa ponovo procitaj..dakle koriste se javna, drustvena dobra za licne interese jedne stranke...za mene je to lopovluk i fasizam, pa nek misle sta hoce...fuj...[/quote]

Ti kako si poco, uclanit ces me u SDA.