Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

kako nisu i tebe zvali, vrli ekonomski stručnjače, da mu očitaš jednu bukvicu.....baš je ta rtv neozblijna... :mail:
  • Upvote 1
  • Downvote 3

[quote name='šaban' timestamp='1324994018' post='446671']
kako nisu i tebe zvali, vrli ekonomski stručnjače, da mu očitaš jednu bukvicu.....baš je ta rtv neozblijna... :mail:
[/quote]
moram priznati da to ne bi bilo pretjerano tesko :)
  • Upvote 2

Posted · Hidden by barca, December 28, 2011 - rasprava na licnom nivou i uzajamno vrijedjanje
Hidden by barca, December 28, 2011 - rasprava na licnom nivou i uzajamno vrijedjanje
[quote name='snake' timestamp='1325054718' post='446709']
moram priznati da to ne bi bilo pretjerano tesko :)
[/quote]

vjerujem ti.....kad nije bilo teško mijenjati prostorni plan, vjerujem da ni bilo šta drugo ne bi bilo teško..... :mail:

Posted · Hidden by barca, December 28, 2011 - rasprava na licnom nivou i uzajamno vrijedjanje
Hidden by barca, December 28, 2011 - rasprava na licnom nivou i uzajamno vrijedjanje
sta ces , kad neko zna zna :)

[quote name='snake' timestamp='1325065749' post='446723']
sta ces , kad neko zna zna :)
[/quote]

ne bojim se ja za osvjedočene mafijaše.... :mail:
  • Upvote 1

Posted (edited) · Hidden by barca, December 28, 2011 - rasprava na licnom nivou i uzajamno vrijedjanje
[quote name='šaban' timestamp='1325071305' post='446727']
[/quote]

[size=4][i][b]Politics and crime[font=arial, sans-serif], they're the same thing.[/font][/b][/i]

[font=arial, sans-serif](Michael Corleone, Godfather 3)[/font][/size] Edited by Incubus

Posted (edited) · Hidden by barca, December 28, 2011 - rasprava na licnom nivou i uzajamno vrijedjanje
[quote name='šaban' timestamp='1325071305' post='446727']
[/quote]

ahahahahaah,
kukavico asdaovska, haj mi to reci u lice ako smijes :) Edited by snake

[quote name='snake' timestamp='1325072458' post='446732']
ahahahahaah,
kukavico asdaovska, haj mi to reci u lice ako smijes :)
[/quote]

Ma daj... dje ce cojek da dolazi iz svajcarske zbog tebe :beee:
  • Upvote 1

[quote name='snake' timestamp='1325072458' post='446732']
ahahahahaah,
kukavico asdaovska, haj mi to reci u lice ako smijes :)
[/quote]

pa ne smijem kad se furaš na ta aikido-sranja.....da prostiš.... :giverose:

zbog cega odluka o privremenom finansiranju ?
zar nismo stabilna opstina u finansijskom smislu ?
gdje nacrt budzeta za 2012, gdje su podaci o ostvarenju budzeta za 2011 godinu ??
  • Upvote 3

kako to da i dalje na stranici opstine cazin nema zvanicnih podataka o ostvarenjima budzeta za drugu polovicu 2010 godine i cijelu 2011 ??
ako su se prihodi ostvarili u manjem iznosu nego su planirani zasto se nije radio rebalans ??

Rebalans budzeta -
[color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Ponovno uspostavljanje budžetske ravnoteže. Obavezan postupak u situaciji kada se ocijeni da prihodi ili rashodi odstupaju od predviđanja utvrđenih u budžetu što uzrokuje neostvarivanje jednog od najznačajnijih budžetskih principa - [b]uravnoteženosti.[/b] Uzrok mogu biti nepredviđeni ili nerealno predviđeni rashodi, neblagovremena ili loše procijenjena naplata prihoda, kao i ekonomske ili prirodne nepogode. Rebalans budžeta donosi se po istoj proceduri kao i budžet i time se prvobitni budžet stavlja van snage.[/size][/font][/color]
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Posted · Hidden by Vento, December 29, 2011 - No reason given
Hidden by Vento, December 29, 2011 - No reason given
[quote name='snake' timestamp='1325158830' post='446792']
zbog cega odluka o privremenom finansiranju ?
zar nismo stabilna opstina u finansijskom smislu ?
gdje nacrt budzeta za 2012, gdje su podaci o ostvarenju budzeta za 2011 godinu ??
[/quote]

a što bi to tebi neko morao pojašnjavati.....da prostiš.... :mail:

(ne znam ima li kakav smješko za tvoje aikido-gluposti)

[quote name='šaban' timestamp='1325164134' post='446802']
a što bi to tebi neko morao pojašnjavati.....da prostiš.... :mail:

(ne znam ima li kakav smješko za tvoje aikido-gluposti)
[/quote]

divim se tvom intelektu :)
pa covjece vi ni ne znate sakriti svoju nesposobnost , u neku ruku i maloumnost..
  • Upvote 1

[quote name='snake' timestamp='1325166326' post='446804']
divim se tvom intelektu :)
pa covjece vi ni ne znate sakriti svoju nesposobnost , u neku ruku i maloumnost..
[/quote]

šta ćeš mi to ne znamo sakriti fakat, a belaj je što ni ti nikako ne možeš svoj kretenluk prikriti..... :codemafia:

Posted (edited) · Hidden by Vento, December 29, 2011 - No reason given
hahahah, a covjece, zar ste tako nisko spali da apsolutno ne mozete argumentirano diskutirati..
ti ko da radis u fondu, dole, ovih dana ste svi zajedno izgubili kompas :)

ja sam samo postavio pitanje , uljudno, al na zalost nemaju se vise od koga dobiti odgovori..

ovo pitam zbog toga sto se cijelo vrijeme nama plasiraju informacije kako je finansijska slika opstine maltene sjajna, a jedna od tacaka dnevnog reda je prijedlog odluke za smanjenje plata sluzbenicima..
priblizavanje nivoa plata javne uprave sa onima u privredi pozdravljam, ali o racionalnoj upotrebi budzeta je trebalo razmisljati ranije..

p.s.
poruka nacelniku -
"nacelnice, ne daj da te ovi ko saban brane " :) Edited by snake
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='snake' timestamp='1325166884' post='446806']
hahahah, a covjece, zar ste tako nisko spali da apsolutno ne mozete argumentirano diskutirati..
ti ko da radis u fondu, dole, ovih dana ste svi zajedno izgubili kompas :)

ja sam samo postavio pitanje , uljudno, al na zalost nemaju se vise od koga dobiti odgovori..

ovo pitam zbog toga sto se cijelo vrijeme nama plasiraju informacije kako je finansijska slika opstine maltene sjajna, a jedna od tacaka dnevnog reda je prijedlog odluke za smanjenje plata sluzbenicima..
priblizavanje nivoa plata javne uprave sa onima u privredi pozdravljam, ali o racionalnoj upotrebi budzeta je trebalo razmisljati ranije..

p.s.
poruka nacelniku -
"nacelnice, ne daj da te ovi ko saban brane " :)
[/quote]

pa ja sam ti samo odgovorio uljudno također, zašto bi neko tebi dostavljao određena dokumenta, mislim ako si ti vrlo značajna ličnost u cazinu, razumio bih ali stvarno tebi......wahhahahahaaaaa.......

imaš svoje vjećnike, oni imaju predmetna dokumenta pa ih lijepo zamoli da ti dostave info....nauči se civilizirano ponašati.....

[b]Zamolio bih učesnike na temi da izbjegavaju lične kvalifikacije da ne bi došlo do novih sankcija. Hvala.[/b]

Ma nije taj Nerko toliko ni loš ali nadam se da ga neće biti u trećem mandatu!
Kažem iz prostog razloga što smatram da je sve preko dva mandata čisti bezobrazluk.
A i ljudi te se zasite!
A ne možemo ni otkriti možemo li bolje ako ne damo šansu i drugima!
Zato, u nove pobjede sa novim načelnikom. A iz kojeg će političkog miljea biti.....neka NAROD odluči:-)) Edited by barca
iskljucen bold
  • Upvote 2

[quote name='mir&dobro' timestamp='1325328484' post='446911']
Ma nije taj Nerko toliko ni loš ali nadam se da ga neće biti u [b]trećem mandatu![/b]
Kažem iz prostog razloga što smatram da je sve preko dva mandata čisti bezobrazluk.
A i ljudi te se zasite!
Zato, u nove pobjede sa novim načelnikom. A iz kojeg će političkog miljea biti.....neka NAROD odluči:-))
[/quote]

hoćeš reći četvrtom ;) ??????.

[quote name='mir&dobro' timestamp='1325328484' post='446911']
[b]Ma nije taj Nerko toliko ni loš ali nadam se da ga neće biti u trećem mandatu![/b]
A i ljudi te se zasite!
Zato, u nove pobjede sa novim načelnikom. A iz kojeg će političkog miljea biti.....neka NAROD odluči:-))
[/quote]
i ja se nadam ovome,dosta je i njega.

Realno sagledavajuci ovu temu odnosno da li Nermin ili ne, mislim da je takva politicka situacija u Cazinu koja sugerira da ce bas Nermin ponovo biti nacelnik Cazina, ako se kandidira, normalno. Nije samo polit.situacija na njegovoj strani, tu su jos i drugi bitni faktori koje on ima na svojoj strani, a ostali kandidati nece imati, ma ko bili. Treba realno sagledati probleme i donositi zakljucke snagom argumenatat, a ne srcem. To je politika i tu obicni beznacajni potezi mogu kostati.

[quote name='Lobo' timestamp='1325416683' post='446945']
Realno sagledavajuci ovu temu odnosno da li Nermin ili ne, mislim da je takva politicka situacija u Cazinu koja sugerira da ce bas Nermin ponovo biti nacelnik Cazina, ako se kandidira, normalno. Nije samo polit.situacija na njegovoj strani, tu su jos i drugi bitni faktori koje on ima na svojoj strani, a ostali kandidati nece imati, ma ko bili. Treba realno sagledati probleme i donositi zakljucke snagom argumenatat, a ne srcem. To je politika i tu obicni beznacajni potezi mogu kostati.
[/quote]

Realno sagledavajuci nacelnik ce biti bilo ko koga a-sda kandidira. Ako to bude Nermin - bit će opet on :)

[quote name='Incubus' timestamp='1325423346' post='446950']
Realno sagledavajuci nacelnik ce biti bilo ko koga a-sda kandidira. Ako to bude Nermin - bit će opet on :)
[/quote]
Nebi bas bio siguran u tu tezu. Istina koga ASDA kandidira ima prednost nad ostalim kandidatima, medjutim to su one male polit. pogreske koje mogu kostati. Personifikacija kao takva ima veliki uticaj kod naseg naroda i recimo ako ne bude Nermin to bi dalo sansu SDA samoj ili s nekim da promjeni nacelnika, normalno ako budu znali. Treba im dobar trener za tu utakmicu.