Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

[quote name='Olivera.Twist' date='14 October 2009 - 10:42 ' timestamp='1255509743' post='343448']
[url="http://opcinacazin.com/"]Opcina Cazin[/url]

Pregledaj prvu stranicu, a i arhivu. Mislim da imas nekoliko vijesti koje ce da pobiju taj tvoj navod da se putevi ne rade:)
[/quote]
Redovno citam i to je razlog zbog kojeg pitam.

Ti si izgleda samo jos jedan koji slabo cita/razumije :D Ja sam rekao da se putevi rade u manjoj mjeri nego pred izbore i da ne bi bilo lose da se ta dva perioda usporede.

Nisam ja rekao nista lose.Iskreno, hebe mi se koliko ce se puta nacelnik uslikati sa makazama i koliko ce njegovih poltrona svrsiti zbog toga.Cinjenica je da je izgradnja infrastrukture u zastoju a to nije dobro.Ocigledno je da nema para a svasta se obecalo pa pored svega i radovi u gradu.

Valjda se smije pitati sta nacelnik planira u skorijoj buducnosti???

Evo da po drugi put ponovim pitanje, dakle načelnik je javno na RTV Cazin prije skoro dva mjeseca obećao otpočinjanje radova na izgradnji kružnog toka, kao radova na uređenju gornjeg dijela Čaršije.

Kraj godine se bliži, a radovi nisu ni u "naznakama". Da li jedan ozbiljan političar može sebi dozvoliti lažna obećanja, i da li javno mijenje treba da osudi ovakvu manipulaciju javnosti???

[quote name='jedancoek' date='14 October 2009 - 12:15 ' timestamp='1255515314' post='343470']
Evo da po drugi put ponovim pitanje, dakle načelnik je javno na RTV Cazin prije skoro dva mjeseca obećao otpočinjanje radova na izgradnji kru

[quote name='jedancoek' date='14 October 2009 - 12:15 ' timestamp='1255515314' post='343470']
Evo da po drugi put ponovim pitanje, dakle načelnik je javno na RTV Cazin prije skoro dva mjeseca obećao otpočinjanje radova na izgradnji kru

[quote name='šaban' date='14 October 2009 - 15:52 ' timestamp='1255531973' post='343548']
zar nisi nikad slušao izjave Lipovače ili Lagumdžije[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/img]
[/quote]

Ako to je ovo izgovor za lažna obećanja našeg načelnika, onda u redu. Nemoj ga više braniti hahah.

[quote name='jedancoek' date='15 October 2009 - 12:38 ' timestamp='1255603096' post='343704']
Ako to je ovo izgovor za la

[quote name='šaban' date='15 October 2009 - 13:59 ' timestamp='1255607958' post='343711']
ma nemam potrebe braniti čojka

recesija je ljudi moji, smanjen je obim projekata, to je očigledno, a pogotovo takvih kapitalaca..

sutra kad bi počeo to raditi vi bi ga prvi napali zbog čega to radi u vrijeme ekonomske krize i recesije, ako si čojk ko što kažeš da jesi priznat ćeš[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/img]
[/quote]

ma nek radi,nece mu niko rijec reci.. :icon_cheesygrin:
nek podstice potrosnju,to je glavna anitrecesijska mjera..
nije valjda da cemo po onoj minsitra Desnice Radivojevica ,koji je kao glavnu antirecesijsku mjeru naveo :stednju :lol: Edited by snake

[quote name='šaban' date='15 October 2009 - 12:59 ' timestamp='1255607958' post='343711']
ma nemam potrebe braniti čojka

recesija je ljudi moji, smanjen je obim projekata, to je očigledno, a pogotovo takvih kapitalaca..

sutra kad bi počeo to raditi vi bi ga prvi napali zbog čega to radi u vrijeme ekonomske krize i recesije, ako si čojk ko što kažeš da jesi priznat ćeš[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/img]
[/quote]

Pa znao je on i prije dva mjeseca da je recesija, i da se budžet ne puni predviđenom dinamikom. Mogao je fino reći da trenutno nema para i mirna Bosna. Mi bi ga bar hvalili kako je iskren. Ovako...

[quote name='jedancoek' date='15 October 2009 - 13:50 ' timestamp='1255611029' post='343720']
Pa znao je on i prije dva mjeseca da je recesija, i da se bud

[quote name='razarac' date='15 October 2009 - 21:47 ' timestamp='1255639676' post='343808']
Ko, vi, da hvalite načelnika!!!!!!!

To se od vas ne bi moglo čuti ni kad bi čovjek cijelu BiH iz recesije izvuk'o. :icon_cheesygrin:
[/quote]

A tebi ne smeta što ti načelnik ne govori istinu, ili si navikao :D

[quote name='razarac' date='16 October 2009 - 08:32 ' timestamp='1255678335' post='343875']
Načelnik je čovjek od riječi, kad nešto obeća on to i ispuni, prije ili kasnije.

Znači, ako je čovjek obećao da će se trg raditi onda će se trg raditi, il' ove godine il' dogodine.
Samo je problem što i kad se počne raditi VI gospodo (mislim na sve vas nepopravljive nezadovoljnike) ćete naći razlog da negodujete.

Tad vam neće pasati što će se srušiti ono par prastarih drva u ''parku'', ili ćete biti nezadovoljni što će saobraćaj biti zaustavljen ili otežan jedno vrijeme ili opet što građevinske mašine dižu prašinu itd., itd.
[/quote]

On je obećao ove godine. Što mu je to trebalo??? Vidim da imate komplekse prema cazinskom parku, rješite se toga.

A gdje je nacelnik cazina....

[i]Jedanaest načelnika i gradonačelnika iz Bosne i Hercegovine bili su primljeni u rezidenciji Ambasadora Sjedinjenih Američkih Dr

[quote name='[LoLLipop]' date='20 October 2009 - 23:15 ' timestamp='1256073325' post='344874']

[i]Jedanaest načelnika i gradonačelnika iz Bosne i Hercegovine bili su primljeni u rezidenciji Ambasadora Sjedinjenih Američkih Država u BiH, od strane zamjenika državnog sekretara Jamesa Steinberga.
Tema razgovora bio je Butmirski proces i predložene reforme.

Od jedanaest prisutnih načelnika, govorili su: Hamdija Lipovača, načelnik Bihaća, Jasmin Imamović, gradonačelnik Tuzle, Dragoljub Davidović, gradonačelnik Banja Luke, Zdravko Krsmanović, načelnik Foče, Ljubo Bešlić, gradonačelnik Mostara i Husejin Smailović, načelnik Zenice.

Zamjenik državnog sekretara SAD-a, gospodin James Steinberg, je konstatovao da je veoma zadovoljan sastankom, kao i činjenicom da u diskusijama načelnika i gradonačelnika nije mogao prepoznati iz kojeg entiteta dolaze, koje su nacije i kojoj partiji pripadaju.[/i]
[/quote]
pa ni ovi nasi nemogu skontati jel taj juznjak il sjevernjak posli koje rakoje se ne sjecaju cak ni jel crnac il bjelac a cisto sumnjam da su se ista razumjeli kolko znam jedino lipovaca zna pricati engleski

a nas nacelnik prima stranke samo se najavi taj amer i nije problem (barem mislim da nije) Edited by zilho

[quote name='[LoLLipop]' date='20 October 2009 - 23:15 ' timestamp='1256073325' post='344874']

[i]Jedanaest načelnika i gradonačelnika iz Bosne i Hercegovine bili su primljeni u rezidenciji Ambasadora Sjedinjenih Američkih Država u BiH, od strane zamjenika državnog sekretara Jamesa Steinberga.
Tema razgovora bio je Butmirski proces i predložene reforme.

[b]Od jedanaest prisutnih načelnika, govorili su:[/b] Hamdija Lipovača, načelnik Bihaća, Jasmin Imamović, gradonačelnik Tuzle, Dragoljub Davidović, gradonačelnik Banja Luke, Zdravko Krsmanović, načelnik Foče, Ljubo Bešlić, gradonačelnik Mostara i Husejin Smailović, načelnik Zenice.

Zamjenik državnog sekretara SAD-a, gospodin James Steinberg, je konstatovao da je veoma zadovoljan sastankom, kao i činjenicom da u diskusijama načelnika i gradonačelnika nije mogao prepoznati iz kojeg entiteta dolaze, koje su nacije i kojoj partiji pripadaju.[/i]
[/quote]
Mozda je bio ali nije govorio :D

[quote][b]Milion dolara za deset općina[/b]

Ukupna vrijednost sredstava koji će biti izdvojeni za ove projekte(Unapređenje kulturnog razumijevanja u BiH) je oko jedan milion dolara, a sredstva će dobiti opštine Bijeljina, Bihać, Gradiška, Jajce, Novo Sarajevo, Prijedor, Rudo, Sokolac, Srebrenik i Tešanj, čiji su projekti među 52 opštine izabrani kao najbolji.
[/quote]

Jesu li nasi bar konkurisali??? Edited by pingvin

ne vjerujem da nismo medju ove 52 opstine..

posto je sadasnji direktor KSF prosao na konkursu za pomocnika nacelnika, interesira me kako ce se popuniti mjesto direktora KSF: konkursom ili bez konkursa.

hvala za odgovor

Predlažem ti da pričitaš "Gospođu ministarku" od Ben Akibe. Sve će ti biti jasno.

[quote name='[LoLLipop]' date='27 October 2009 - 10:06 ' timestamp='1256630760' post='345744']
posto je sadasnji direktor KSF prosao na konkursu za pomocnika nacelnika, interesira me kako ce se popuniti mjesto direktora KSF: konkursom ili bez konkursa.

hvala za odgovor
[/quote]
naravno da ce biti konkurs, pa za koje to direktorsko mjesto nije bio konkurs[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/unsure.gif[/img] i ne treba mi hvala za odgovor[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif[/img]

[quote name='Haj'mo Bosno' date='27 October 2009 - 10:24 ' timestamp='1256635483' post='345769']
naravno da ce biti konkurs, pa za koje to direktorsko mjesto nije bio konkurs[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/unsure.gif[/img] i ne treba mi hvala za odgovor[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif[/img]
[/quote]

Konkursima za koje se zna ko će pobijediti, se ne treba hvaliti.

evo pitanje svima ...
kada su bili dogovori a i sada dok jos uvijek traju oko izbora predsjedavajuceg opcinskog vijeca ... mi obicni gradjani smo culi dogovore oko raspodjele direkotrski funkcija u javnim preduzecima ... i da mi sada odgovore kolege kako bi bio izbor direktora JP preduzeca kojeg bi po dogovoru pripao sdp stranci ?

[quote name='lucky' date='27 October 2009 - 11:32 ' timestamp='1256635925' post='345771']
evo pitanje svima ...
kada su bili dogovori a i sada dok jos uvijek traju oko izbora predsjedavajuceg opcinskog vijeca ... mi obicni gradjani smo culi dogovore oko raspodjele direkotrski funkcija u javnim preduzecima ... i da mi sada odgovore kolege kako bi bio izbor direktora JP preduzeca kojeg bi po dogovoru pripao sdp stranci ?
[/quote]
Ja sam bio protiv toga.To je nesto najgore sto nam se moglo desiti TRGOVINA LJUDIMA.

[quote name='lucky' date='27 October 2009 - 10:32 ' timestamp='1256635925' post='345771']
evo pitanje svima ...
[/quote]

Svi moramo u svojim mozgovima promijeniti mišljenje da nekome nešto "pripada". SDP neće pregovarati ni o jednom mjestu u javnim preduzećima koje se bira konkursom. U obzir dolaze samo "političke" funkcije.

Netransparetnost i političko biranje kadrova (a ne prema sposobnosti i stručnosti) je Asda već davno urzupirala :D