Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

[quote name='jedancoek' post='283153' date='08.11.2008, 21:26']Izvodjaci radova se nebi bas slo

[quote name='bih_ac' post='283403' date='09.11.2008, 20:36']Pojedinim izvodjacima radova ne treba nikako isplacivati dok god ne zavrse cjelokupan projekat.
Uzmu poslove koje znaju da ne mogu stici u roku,pa onda na vrat na nos,nadju slabe koperante,i zabrljaju posao.
Ali opet kazem pojedini...
Kako ispostavljaju situacije fondu tako im ovi placaju,a drugi par opanaka je to sto im nadzorni nece da potpise
situacije pa zbog toga nema ni isplate.[/quote]

Kao gimanzija na primjer.

[quote name='jedancoek' post='283408' date='09.11.2008, 20:43']Kao gimanzija na primjer.[/quote]

Ne bih uzimao nista za primjer jer ne znam,(nisam nadzorni pa da znam jel sve po propisu),pitaj Dede :)
Ako nisi vec :)

[quote name='bih_ac' post='283413' date='09.11.2008, 20:50']Ne bih uzimao nista za primjer jer ne znam,(nisam nadzorni pa da znam jel sve po propisu),pitaj Dede :)
Ako nisi vec :)[/quote]

Pitaj ti izvođača, po

[quote name='jedancoek' post='283416' date='09.11.2008, 20:55']Pitaj ti izvođača, po

[url="http://imageshack.us"][img]http://img143.imageshack.us/img143/244/oggyrulzsx2.jpg[/img][/url]
[url="http://g.imageshack.us/img143/oggyrulzsx2.jpg/1/"][img]http://img143.imageshack.us/img143/oggyrulzsx2.jpg/1/w400.png[/img][/url]

[quote name='snake' post='288465' date='27.11.2008, 11:20']jel passat njegov ili opstinski ??[/quote]

pasat je općinski ...
al pitanje je bilo koji auto vozite a ne koji auto posjedujete ...

Ma passat i nije toliko bitan, koliko je bitan ovaj odgovor o suprotnom spolu i o tome da ne konzumira hladne namirnice :D :rofl:

Dozivio sam da me sarajlije kotace da imamo glupog nacelnika ;)

[quote name='lucky' post='288468' date='27.11.2008, 12:25']pasat je općinski ...
al pitanje je bilo koji auto vozite a ne koji auto posjedujete ...[/quote]

da, da , to je propust u anketnoj listi pitanja :icon_cheesygrin:

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='288479' date='27.11.2008, 12:45']Ma passat i nije toliko bitan, koliko je bitan ovaj odgovor o suprotnom spolu [b]i o tome da ne konzumira hladne namirnice [/b]:D :rofl:

Dozivio sam da me sarajlije kotace da imamo glupog nacelnika ;)[/quote]

ovo je meni najjaci odgovor... u frizideru nemam nista jer ne volim hladne namirnice... :lol: :lol:
mogo je reci isto tako ja odem u amforu kod njih je sve toplo :lol:
o boze... <_<

[quote name='Incubus' post='288485' date='27.11.2008, 12:00']ovo je meni najjaci odgovor... u frizideru nemam nista jer ne volim hladne namirnice... :lol: :lol:
mogo je reci isto tako ja [b]odem u amforu kod njih je sve toplo[/b] :lol:
o boze... <_<[/quote]

U Amfori imaju svinjetinu, pa sumnjam da ide i tamo :o

P.S. Nek je njemu sretan put na Had

[quote name='farko_Legenda' post='288470' date='27.11.2008, 12:28']"da je suprtonog spola" :D :D :D Mislim da je ovo dosad najbolji odgovor u ovoj rubirici odkako je "Avaza" :D :D :D[/quote]

Iznimno lijepo od "Dnevnog Avaza" sto se sjetio naseg nacelnika i dao mu besplatan marketinski prostor i publicitet koji je uvijek, ma kakav bio, dobrodosao. Ocijenio bih ovaj potez kao uspjesan marketinski pothvat bez obzira sta je nacelnik izjavio. Bitna je pojava. Kao neko ko ima iskustva s negativnim imidzem svakako znam da je svaki publicitet dobar publicitet :icon_cheesygrin:

Meni je licno najdraze: Volim pizzu sa cetiri vrste sira :icon_cheesygrin: Da li se tako kaze u Cazinu ili mi krajisnice ne znamo da je rijec o Margariti :o Helem, mister Spock bi bio ponosan na naseg nacelnika (a i ja sam) s ovim odgovorom "da su suprotnog spola". Pohvala za to sto nikad ne ljetuje, govori o predanosti poslu koji radi.

[quote name='Falcon' post='288487' date='27.11.2008, 12:05']Iznimno lijepo od "Dnevnog Avaza" sto se sjetio naseg nacelnika i dao mu besplatan marketinski prostor i publicitet koji je uvijek, ma kakav bio, dobrodosao. Ocijenio bih ovaj potez kao uspjesan marketinski pothvat bez obzira sta je nacelnik izjavio. Bitna je pojava. Kao neko ko ima iskustva s negativnim imidzem svakako znam da je svaki publicitet dobar publicitet :icon_cheesygrin:

Meni je licno najdraze: Volim pizzu sa cetiri vrste sira :icon_cheesygrin: Da li se tako kaze u Cazinu ili mi krajisnice ne znamo da je rijec o Margariti :o Helem, mister Spock bi bio ponosan na naseg nacelnika (a i ja sam) s ovim odgovorom "da su suprotnog spola". [b]Pohvala za to sto nikad ne ljetuje, govori o predanosti poslu koji radi.[/b][/quote]

A jel' to istina?

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='288488' date='27.11.2008, 13:08']A jel' to istina?[/quote]

Koliko je meni poznato jest u onoj mjeri da ne ide na more. Mislim da nije pitanje bilo koristite li godisnji odmor, zar ne?

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='288488' date='27.11.2008, 13:08']A jel' to istina?[/quote]

Valjda se odlasci na more ne broje :D. A i Jadran je mali, pa se uvijek sretne neko iz Cazina. Raspitaću se za detaljnije informacije :D

[quote name='Falcon' post='288487' date='27.11.2008, 13:05']Iznimno lijepo od "Dnevnog Avaza" sto se sjetio naseg nacelnika i dao mu besplatan marketinski prostor i publicitet koji je uvijek, ma kakav bio, dobrodosao. Ocijenio bih ovaj potez kao uspjesan marketinski pothvat bez obzira sta je nacelnik izjavio. Bitna je pojava. Kao neko ko ima iskustva s negativnim imidzem svakako znam da je svaki publicitet dobar publicitet :icon_cheesygrin:

Meni je licno najdraze: Volim pizzu sa cetiri vrste sira :icon_cheesygrin: Da li se tako kaze u Cazinu ili mi krajisnice ne znamo da je rijec o Margariti :o Helem, mister Spock bi bio ponosan na naseg nacelnika (a i ja sam) s ovim odgovorom "da su suprotnog spola". Pohvala za to sto nikad ne ljetuje, govori o predanosti poslu koji radi.[/quote]

pa nije margarita i quattro formaggio jedno te isto :P :P

[quote name='Incubus' post='288600' date='27.11.2008, 22:24']pa nije margarita i quattro formaggio jedno te isto :P :P[/quote]

U pravu si. Moja greska :icon_cheesygrin: Narucivao danas Margaritu u taj vakat pa zamijenio.

[quote name='Incubus' post='288600' date='27.11.2008, 21:24']pa nije margarita i quattro formaggio jedno te isto :P :P[/quote]
Razlika izmedju ove dvije pice su ogromne.Drug Falcon me jako iznenadio sa svojim postom.

[quote name='Falcon' post='288487' date='27.11.2008, 11:05']Iznimno lijepo od "Dnevnog Avaza" sto se sjetio naseg nacelnika i dao mu besplatan marketinski prostor i publicitet koji je uvijek, ma kakav bio, dobrodosao. Ocijenio bih ovaj potez kao uspjesan marketinski pothvat bez obzira sta je nacelnik izjavio. Bitna je pojava. Kao neko ko ima iskustva s negativnim imidzem svakako znam da je svaki publicitet dobar publicitet :icon_cheesygrin:

Meni je licno najdraze: Volim pizzu sa cetiri vrste sira :icon_cheesygrin: Da li se tako kaze u Cazinu ili mi krajisnice ne znamo da je rijec o Margariti :o Helem, mister Spock bi bio ponosan na naseg nacelnika (a i ja sam) s ovim odgovorom "da su suprotnog spola". Pohvala za to sto nikad ne ljetuje, govori o predanosti poslu koji radi.[/quote]

Ta pica se ne zove Margarita. Margarita je pica sa jednom vrstom sira i sosom od paradajza!

Ta što je voli Ogy zove se Quatro Formaggi(čita se kvatro formađi) i u njoj se nalaze četiri vrste sira od kojih je jedan obavezno kvalitetan sir sa plijesni npr.Gorgonzola. Jel ok? Uči Falcon!