Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

Nermin Ogre

[quote name='tomahawk' post='273344' date='06.10.2008, 15:39']Trebo bi znati da niko nece dobiti nista na tanjiru,osmisli projekt,posalji na vijece (jer vijece odlucuje) pa ako bude prihvatljivo bice i podrzano.
Eto ti formule za "mlade"
Prijatelju moj ja i mnogi drugi smo svoju mladost proveli po sumama Hasinih Vrhova da bi danas vi mogli pisati sta je nama ponuđeno?
Izbori se za te "Ponude" koje zelis ti i svi ostali.[/quote]
Zato sa mi clan UM Cazin.net, imao sam do sad nekih obaveza, al planiram ici redovno, pa cemo vidjeti sta ce nam Vas nacelink ponuditi. Ja ga necu nikad cjeniti kao nacelinka nit' postovati. 95% glasova, koji su glasali za Nepismenog Nermina Ogresevica su ljudi koji u Cazin dolaze samo na izbore i u bolnicu. Uvrijedete me u suprotno i bit' ce mi drago i cast sto imam tako dobrog Nacelnika.

Hvala

[quote name='TequilA' post='273347' date='06.10.2008, 17:43']Zato sa mi clan UM Cazin.net, imao sam do sad nekih obaveza, al planiram ici redovno, pa cemo vidjeti sta ce nam Vas nacelink ponuditi. Ja ga necu nikad cjeniti kao nacelinka nit' postovati. 95% glasova, koji su glasali za Nepismenog Nermina Ogresevica su ljudi koji u Cazin dolaze samo na izbore i u bolnicu. Uvrijedete me u suprotno i bit' ce mi drago i cast sto imam tako dobrog Nacelnika.

Hvala[/quote]
De nelupaj Allaha ti,"vas"nacelnik je htio ti ili ne i tvoj nacelnik,a ako ti mislis da si bolji Cazinjanin od nekog iz Koprivne ili Krivaje onda stavi malo prst na celo.
Po tvom bi trebalo da glasa vas

[quote name='tomahawk' post='273351' date='06.10.2008, 15:51']De nelupaj Allaha ti,"vas"nacelnik je htio ti ili ne i tvoj nacelnik,a ako ti mislis da si bolji Cazinjanin od nekog iz Koprivne ili Krivaje onda stavi malo prst na celo.
Po tvom bi trebalo da glasa vas šačica Cazinjana a ljudi sa sela nek češljaju šarenke u podrumima.
Smiješno.[/quote]

Vidi se da nisi upucen, jer sam i Ja sam sa "sela". Procitaj drug post 2 put ako treba, da skontas sta sam htio reci. Nemoj nista shvatiti kao uvredu, jer te cjenim u postujem zbog onog sto jesi i sto si radio u proslosti.

[quote name='TequilA' post='273347' date='06.10.2008, 17:43']Zato sa mi clan UM Cazin.net, imao sam do sad nekih obaveza, al planiram ici redovno, pa cemo vidjeti sta ce nam Vas nacelink ponuditi. Ja ga necu nikad cjeniti kao nacelinka nit' postovati. 95% glasova, koji su glasali za Nepismenog Nermina Ogresevica su ljudi koji u Cazin dolaze samo na izbore i u bolnicu. Uvrijedete me u suprotno i bit' ce mi drago i cast sto imam tako dobrog Nacelnika.

Hvala[/quote]

covjek da je nepismen ne bih imao zavrsen fakultet i bio naclenik.. :)

Zna se u kojem sam smislu mislio, kad sam rekao nepismen!

[quote name='santakuruz' post='273291' date='06.10.2008, 13:32']Okoristio se je tako sto je za xy selo, za izgradnju puta dodijeljeno 200,000 KM a on je od te sume dao 130,000 KM (uz ucjene da mjestani mogu dobiti samo oko 70,000 Km ALI ako svi budu glasali za njega on će im obezbijediti tih 130,000 KM

[quote name='grga' post='273333' date='06.10.2008, 15:57']Gospodin Nermin je legalni i legitimni Na

[quote name='imola' post='273367' date='06.10.2008, 17:50']Daj boze da svi ovako trezveno rezonujemo stvari, i realnost prihvatamo dostojanstveno...

Daj se rodjace malo "skluliraj", jos si ti mlad a i siguran sam da nisi odgojen u mrznji...mozes misliti drugacije, imati druge ideje i vizije, ponasati se kako hoces., ali moras nauciti postovati volju vecine GRADJANA(ma kako ko ovaj pojam tretirao) i posebno bi trebao uvazavati starije pa makar ih i ne volio i suzdrzati se teskih i ne osnovanih optuzbi na racun gore pomenutog...jer ima nas koji ne dolazimo samo na izbore i u bolnicu, vec smo tu svaki dan...

I na kraju da ne zaboravim, da OCEKUJEM OD UVAZENIH DRUGOVA IZ SDP-a(znaju oni na koga mislim) da i pored trenutne situacije koja ih je snasla, ipak smognu snage i zbog vlastitog digniteta., i cestitaju novom/starom nacelniku... :D[/quote]

Pa sasvim je normalno da u ovakvom hrklju

Zanimljivo da pri nedostatku argumenata, pominjes moje godine, jer nemas nista drugo za reci. Jadno. Dosadila si i Bogu i narodu sto se tice tog Azila.

[quote name='TequilA' post='273381' date='06.10.2008, 19:29']Zanimljivo da pri [b]nedostatku argumenata, pominjes moje godine[/b], jer nemas nista drugo za reci. Jadno. Dosadila si i Bogu i narodu sto se tice tog Azila.[/quote]

Nisu to nikakvi argumenti to je tvoja realnost. I ne znam za

[quote name='[-A-D-E-M-]' post='273364' date='06.10.2008, 18:24']
Prosli su izbori,nemorate vise izmisljati,to su samo tvoja nagadjanja,ili tvojih vodja koji su neslavno prosli na ovim izborima :)[/quote]

Na

[quote name='santakuruz' post='273386' date='06.10.2008, 18:40']Nažalost to nisu izmišljotine, a ja nemam svoje vođe. Za razliku od 10,000 ljudi razmišljam svojom glavom i sam mogu vidjeti da li neko ima iza sebe rezultate ili ne (u rezultate se ne ubrajaju fantomski projekti).[/quote]

a jesi izaso na izbore i dao svoj glas nekom ?

ma dajte molim vas , pa nemam ja nista ni protiv nermina al da nema rodje hozana nista on ne bi postigao!!!

Shvati Mazo, da ti Nerko, ne mozemo udovoljiti tvoje "licne" potrebe, jer ti i jos max. 50 ljudi zele Azil. Zar nam nije potrebno nesto sto nam je vise potrebnije od Azila ? Azil je i nepotreban po meni, jer bi sam po sebi propao brzo..

Nek vam je sve sa hairom ;)

p.s Milo mi je sto SDP nije napravio nesto vishe,al nesto si mi se ucutali :)
SDA ZIVI VJEVNO :lol:

[quote name='[I-B-R-O]' post='273405' date='06.10.2008, 18:10']
I ja čestitam na pobjedi Nerminu Ogre

[quote name='TequilA' post='273401' date='06.10.2008, 20:07']Shvati Mazo, da ti Nerko, ne mozemo udovoljiti tvoje "licne" potrebe, jer ti i jos max. 50 ljudi zele Azil. Azil je i nepotreban po meni, jer bi sam po sebi propao brzo..[/quote]

Nisu to moje LIČNE potrebe ;)

Da si bio na sastancima od početka,znao bi o čemu se radi... Ovako priča