Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

[quote name='deno_s' post='268500' date='21.09.2008, 12:40']kako vas nije sramota? uzeli ste za temu djevojku i njen problem! ono sto je on dao kao prilog svakako je njegova stvar...a inace iskreni ljudi kada daju prilog ne zele publicitet... prelistajte malo islamsku etiku.[/quote]

Ovo me podsjeti na stari vic, o po

on d aje dao 5000 hiljada rekli bi neki malo je to.ija mislim d aje licna stvar koliko ce ko dati.koliko su dali ovi drugi sto zele biti nacelnici?

[quote name='x-men' post='268508' date='21.09.2008, 12:06']on d aje dao 5000 hiljada rekli bi neki malo je to.ija mislim d aje licna stvar koliko ce ko dati.koliko su dali ovi drugi sto zele biti nacelnici?[/quote]
oni su se potrosili za kampanju pa sad obecavaju kako ce svega biti ali poslije 5tog! eh, kad bi im jos neko povjerovao...

[quote name='Falcon' post='268509' date='21.09.2008, 13:08']U Islamu se polaze vrijednost na Bozije vidjenje i potvrdu a svrha davanja se postize samim cinom davanja u dobru svrhu. Znate onu, dati da lijeva ne zna kad desna daje ;)[/quote]

Ovdje se priča o politici i zemaljskim stvarima, koje bi recimo Nermin Ogre

[quote name='jedancoek' post='268511' date='21.09.2008, 12:11']Ovdje se priča o politici i zemaljskim stvarima, koje bi recimo Nermin Ogre

[quote name='jedancoek' post='268511' date='21.09.2008, 13:11']Ovdje se priča o politici i zemaljskim stvarima, koje bi recimo Nermin Ogre

[quote name='deno_s' post='268513' date='21.09.2008, 13:18']pa da, da da nesto kesa pa da ga optuzite kako radi sa gotovinom...eh nekima se nemere nikako ukarariti... :icon_cheesygrin:[/quote]

Tvoja doza humora u ismijavanju ove humanitarne akcije je za svaku kritiku. Pona

[quote name='Falcon' post='268514' date='21.09.2008, 13:19'][b]Nermin Ogresevic je dovoljno covjek i musliman da ovakve stvari ne budu dio predizborne kampanje[/b]. Zao mi je sto vi niste i cinite to dijelom politickih potkusurivanja i predbacivanja nedostatka humanosti. Vjera je, Islam posebno, veoma zemaljska stvar i mislim da je Ogresevic ovdje pokazao koliko je covjek za razliku od vaseg [b]Foruma mladih i stranke koja svojata tu akciju pomoci[/b]. Ja nisam dao svoj doprinos jos ali kad ga budem davao to nece biti na koncertu, niti stavljanjem javno u neku kutiju <_< Licemjerni ste, jer da je javno dao rekli bi da on svojata tu akciju i koristi je za licnu promociju. Ne znate bolje i necete znati, sto je najgore.

P.S
Ne znam zasto nije isao na koncert, ali ja recimo ni mrtav niti za silne pare ne bih usao i mimo ramazana u lokal tipa FB i njemu slicne.

Nego, de te [b]vi koji jos niste ni prvu lekciju iz vase religije "pioniri svih zemalja ujedinite se" svladali , okanite tumacenja necijih vjerskih i moralnih obaveza [/b]<_<[/quote]

[quote name='jedancoek' post='268515' date='21.09.2008, 13:20']Tvoja doza humora u ismijavanju ove humanitarne akcije je za svaku kritiku. Pona

[quote name='jedancoek' post='268515' date='21.09.2008, 12:20']Tvoja doza humora u ismijavanju ove humanitarne akcije je za svaku kritiku. Pona

Joj ovo meni sve smijesno. Daj jedancoek okani se nece ti se allah smilovati ... :lol: :lol: (a ogresevicu hoce) .. aj zali boze kampanje i politicara ... :(

Moje misljenje je da individua treba sama da odluci hoce li ili nece dati a ne pozdravljam malu svotu odvojenu od opstine koja navodno iznosi 500 km.Moze se i malo vise dati kad je pomoc u pitanju jer vjerujem da je nekom dana pomoc i za manje prioritetne stvari.

[quote name='deno_s' post='268520' date='21.09.2008, 13:27']vidi znas detalje, e pa dodaj jos: 11 skola plus gimnazija, 22 projekta javne rasvje, 43km magisralnog vodovoda, 10 igralista, kanalizacija, mostova, objekata MZ...treba li jos?[/quote]

Plus gimnazija :D, nemoj se prosipati, prvo malo razgledaj, pa pročitaj, pa onda bom :D

[img]http://img230.imageshack.us/img230/6446/gimnazijanz1.jpg[/img]

[quote name='Falcon' post='268519' date='21.09.2008, 12:27']Vidim da vam nije jasan moj prethodni post, pa da ga ponovim :icon_cheesygrin:

a cujte, je li vi to Nermina znate u srce, sto je inace samo Allaha swt ingerencija da mozete nesto takvo reci. Jadno, jadno. Nisam od vas ocekivao takav stepen niskosti. Allah vam se smilovao![/quote]
Nemoj demagogije, kakvo srce o čemu ti to priča

Ja nikako nemogu svatiti ovaj narod u carsiji pa ljudi proslo je vrijeme kad ste vi bili gradanji a ljudi sa sela seljaci.Sad i ti seljci imaju asfalt do kuca i sve ostalo sto im terba i zive bolje nego pola grada.I nije mi jasno tuzite se da se grad rusi a prije nekoliko bilo je kako u gradu stoje zapustene zgrade hotela i cetkare.I sad tu netko pokusava napraviti nesto da uljepsa grad i vi ga optuzujete kako rusi.

Ova vlast je ucinila mnoga toga dobrog u ove 4 godine i uradit ce mnogo toga jer ce 100% ostati na vlasti

[quote name='MEDICINSKI BRAT' post='268600' date='21.09.2008, 21:01']Ja nikako nemogu svatiti ovaj narod u carsiji pa ljudi proslo je vrijeme kad ste vi bili gradanji a ljudi sa sela seljaci.[b]Sad i ti seljci imaju asfalt do kuca i[/b] sve ostalo sto im terba i zive bolje nego pola grada.I nije mi jasno tuzite se da se grad rusi a prije nekoliko bilo je kako u gradu stoje zapustene zgrade hotela i cetkare.I sad tu netko pokusava napraviti nesto da uljepsa grad i vi ga optuzujete kako rusi.

Ova vlast je ucinila mnoga toga dobrog u ove 4 godine i uradit ce mnogo toga jer ce 100% ostati na vlasti[/quote]

Budimo realni, ne cini nekog asfalat gradjaninom ili seljakom ;)

[quote name='Falcon' post='268608' date='21.09.2008, 20:17']Budimo realni, ne cini nekog asfalat gradjaninom ili seljakom ;)[/quote]

al vam gradanima smeta sto je ova vlast vise ulozila u infrastukturu u selima nego u gradu i zato vam i nepase ova vlast.

[quote name='MEDICINSKI BRAT' post='268610' date='21.09.2008, 21:22']al vam gradanima smeta sto je ova vlast vise ulozila u infrastukturu u selima nego u gradu i zato vam i nepase ova vlast.[/quote]

ne, ne smeta nama infrastruktura na selima boze sacuvaj, ali nam smeta trosenje nasih para, tj novca iz budzeta, na nekategorisane putne pravce dok kategorisani cekaju ili rekonstrukciju ili izgradnju.

[quote name='MEDICINSKI BRAT' post='268610' date='21.09.2008, 21:22']al vam gradanima smeta sto je ova vlast vise ulozila u infrastukturu u selima nego u gradu i zato vam i nepase ova vlast.[/quote]

Kad smo vec kod prometne infrastrukture tu ne bi trebalo odlucivati hoce li se nesto graditi u gradu ili na selu, nego po frekvenciji prometa na odredjenoj relaciji. A realno puno je veca guzva u carsiji nego u selima uz duzno postovanje svakome.
Ali kako se kod nas ionako ni za sto ne pita struka i nista se ne radi po logici i potrebama vec po tome gdje je cije biracko tijelo tako je i sa "asfaltom", ali to ionako nije nas glavni problem...

[quote name='bubamara' post='268620' date='21.09.2008, 20:36']ne, ne smeta nama infrastruktura na selima boze sacuvaj, ali nam smeta trosenje nasih para, tj novca iz budzeta, na nekategorisane putne pravce dok kategorisani cekaju ili rekonstrukciju ili izgradnju.[/quote]

PA znaci treba popravljti nesto sto vec ima a tamo gdje toga nema nikako sta ima veze:na selu je lako nesto na pravati jer se lako skupi 50% za sve sto nije slucaj kod vas u gradu ?????????

[quote name='deno_s' post='268525' date='21.09.2008, 13:00']kamo srece da i ti pristupis ovakvoj akciji kao sto sam ja, a kad smo vec kod transparentnosti koliko si ti ucestvovao!? napadate ljude koji pomazu, daj malo sebe pretresi, jadni su ti stavovi... :an:[/quote]

podrzavam ovu humentarnu akciju ali su se pojedinci sa ovog foruma poceli pomocu te humentarne akcije poceli napadati nacelnika i ako to nema veze sa logikom

humentarni konvert se nepravi u fb-u jer to nema veze sa cafe barom zasto nije napravljen na incelu ili u dvorani bilo bi i vise i naroda i vise srestava

i kakve veze ima nacelnik sa ovom humanitarnom akcijom

neka netko odgoori

Meni ne :lol: ja bih pola budzeta ulozio u Ponjevice, Osredak i Polje da mogu :icon_cheesygrin: al eto ne bil imenjak umjesto mene aBd u narednom mandatu

[quote name='MEDICINSKI BRAT' post='268647' date='21.09.2008, 22:26']PA znaci treba popravljti nesto sto vec ima a tamo gdje toga nema nikako sta ima veze:na selu je lako nesto na pravati jer se lako skupi 50% za sve sto nije slucaj kod vas u gradu ?????????

podrzavam ovu humentarnu akciju ali su se pojedinci sa ovog foruma poceli pomocu te humentarne akcije poceli napadati nacelnika i ako to nema veze sa logikom

humentarni konvert se nepravi u fb-u jer to nema veze sa cafe barom zasto nije napravljen na incelu ili u dvorani bilo bi i vise i naroda i vise srestava

i kakve veze ima nacelnik sa ovom humanitarnom akcijom

neka netko odgoori[/quote]
Ako od mene trazis da repliciram onda se vrati i procitaj moje ranije postove.Nermin Ogresevic nema nikakve veze ali opciniski nacelnik Nermin Ogresevic itekako ima.Nadam se da se slazes samnom.

[quote name='Incubus' post='268632' date='21.09.2008, 22:16']Kad smo vec kod prometne infrastrukture tu ne bi trebalo odlucivati hoce li se nesto graditi u gradu ili na selu, nego po frekvenciji prometa na odredjenoj relaciji. A realno puno je veca guzva u carsiji nego u selima uz duzno postovanje svakome.
Ali kako se kod nas ionako ni za sto ne pita struka i nista se ne radi po logici i potrebama vec po tome gdje je cije biracko tijelo tako je i sa "asfaltom", ali to ionako nije nas glavni problem...[/quote]

Prometna infrastruktura bi bila rjesena da nisu potpisivane peticije(mislim na raskrsnicu konkretno!) <_<

[quote name='bih_ac' post='268707' date='22.09.2008, 02:10']Prometna infrastruktura bi bila rjesena da nisu potpisivane peticije(mislim na raskrsnicu konkretno!) <_<[/quote]

Kako bi bila rijesena kad je bio natjecaj i kad su ljudi vec i dobili posao i onda su tek ovi nasi pametni vodje skontali da im je to preskupo?
Ja koliko znam usprkos peticiji je proveden natjecaj i tek poslije su odustali.
Ali raskrsce ionako nije glavni prometni problem naseg grada, to sam govorio na onoj temi o kruznom toku. Ali mene bi bas zanimalo ko se u nasoj opcini bavi ovakvim pitanjima. sigurno ne neki inzenjer prometa... <_<