Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

[quote name='lucky' timestamp='1338018433' post='457421']
bratija bi prodala ...

a SDP kriva sto onakva zgrada propada dalje i sto je ruglo za vidjeti ...
[/quote]
a znas li ti zasto su ovi iz A-SDA namijenili zgradu gimnazije,mozda je i to jedan od razloga zasto ministarstvo nece da prepusti tu zgradu opcini,raspitaj se.

[quote name='pirgo' timestamp='1338021247' post='457424']
Ne može ni ministarstvo svoju imovinutek tako poklanjati. Možda bi bilo najbolje da se objekat proda javnom licitacijom, a sredstva ulože u izgradnju OŠ Nurija Pozderac. Jednim potezom bi se riješila dva problema.
[/quote]

Slažem se s time da se svaki objekat u državnom vlasništvu treba ponuditi javnom licitacijom i privatizirati.
  • Upvote 1

prodali su oni pol čaršije takunima još i drugu polu da prodaju,al dok se ovi još malo nahalamače para

[quote name='cincilator' timestamp='1338319147' post='457723']
prodali su oni pol čaršije takunima još i drugu polu da prodaju,al dok se ovi još malo nahalamače para
[/quote]

pa bar nam carsija sad lici na nesto i ti i takvi o ti letite na ta mjesta :)

[quote name='ZeroStyle' timestamp='1347466067' post='463688']
Treba svaku noc fatihu da Nerki proucite!
[/quote]A ko će učiti onima što budu vraćali kredite, a kamo sreće da su sva sredstva namjenski utrošena i da nije bilo provizije. Edited by Spartak1

[quote name='Spartak1' timestamp='1347476523' post='463700']A ko će učiti onima što budu vraćali kredite, a kamo sreće da su sva sredstva namjenski utrošena i da nije bilo provizije.[/quote]
Volio bih vidjeti neke dokaze koja to sredstva i u kojoj količini nisu namjenski utrošena?

[quote name='bull' timestamp='1347500690' post='463718']
Volio bih vidjeti neke dokaze koja to sredstva i u kojoj količini nisu namjenski utrošena?
[/quote]

problem je jer su to uglavnom priče za malu djecu.....

da ima takvih nenamjenskih utrošaka do sada bi već pljuštale krivične prijave, ne beri brigu..... :codemafia:
  • Upvote 1

[quote name='superhik' timestamp='1347507203' post='463725']
problem je jer su to uglavnom priče za malu djecu.....

da ima takvih nenamjenskih utrošaka do sada bi već pljuštale krivične prijave, ne beri brigu..... :codemafia:
[/quote]
ja juce na kucnu adresu dobio krivicnu prijavu, jedino sto se u njoj ne pominje moje ime vec jedne od institucija opcine. Ako su dileri takvih stvari falsifikovali taj dokument onda na njihovu dusu, ali ako je autentican onda ti siris dezinformacije.

[quote name='Spartak1' timestamp='1347476523' post='463700']
A ko će učiti onima što budu vraćali kredite, a kamo sreće da su sva sredstva namjenski utrošena i da nije bilo provizije.
[/quote]

A koliko ima tih kredita?

[quote name='barca' timestamp='1347516825' post='463734']
ja juce na kucnu adresu dobio krivicnu prijavu, jedino sto se u njoj ne pominje moje ime vec jedne od institucija opcine. Ako su dileri takvih stvari falsifikovali taj dokument onda na njihovu dusu, ali ako je autentican onda ti siris dezinformacije.
[/quote]

krivična prijava se može podnijeti u bilo koje doba dana i može je podnijeti svako protiv svakoga......

s druge strane ne spominješ prirodu krivične prijave, pa ne možeš reći da širim dezinformacije.....

to je normalna stvar da ima istine bile bi krivicne prijave .

sda blati praznu slamu . svjesni su da su pali u Cazinu i da tu nece ako Bog da vise nikad vladati :)

oni jednostvano piscu po netu predstavljaju se kao neka nova stranka , a vladali su 20 godina :) Molio bih ikoga ako ima stare slike cazina da ih stavi na cazinet i da napise vladavina SDA pa sve nacelnike iz sda stranke i da onda stvae 4 godine Asda pa da se vide promjene. Ali nas narod je totalno glup . <Vjeruju tamo u nekog samju koji je Bog zna koliko godina ministar za poljoprivredu i u cazin je donio love samo dvoici ljudi :) i donijece k ako bude nacelnik prazne price .

Nermine zasluzio si ne samo da pobjedisi nego da dozivotno budes nacelnik Cazina Ako Bog da :)

selam alejkum

Opcina duzna 23 miliona, a Nerko hop pa 600 hiljada poticaja, pa stipendije isplati.Ucera im muski da prostite.

To Nerko samo cepaj, ovi izbori su nasi!!!
  • Upvote 2

Zna li neko , koliko je općina dužna sada kako stoje stvari sa tužbama kolko ih ima i kad bi se to moglo završiti. 

Koliko je Nermin zaposlio svojih a kolko iz DNZa izgleda da svi znaju kako je on izabran osim njega .

Da su bolji od SDA, to je živa istina i ne moze se osporiti. Da za ASDA samo budala dati glas nakon duple administracije i te tužbe te one prve tužbe i svega što ih prati i to je istina. Ali neka, da naučim šta znači termin glupost i biti uporan kao magarac pomazu mi moji sugrađani. 

Da su bolji od SDA, to je živa istina i ne moze se osporiti. Da za ASDA samo budala dati glas nakon duple administracije i te tužbe te one prve tužbe i svega što ih prati i to je istina. Ali neka, da naučim šta znači termin glupost i biti uporan kao magarac pomazu mi moji sugrađani. 

Valja vama valja i meni. 

Iako se pokazalo da je Smajo bio puno polji kandidat i sad se pokazuje poslom u Bihaću. 

Da se razumijemo, meni ne valjaju ni jedni ni drugi. ASDA su govna koja su otpala od druge hrpe govana. To sto mnogi mogu ne imati humanosti i samopostovanja pa su se prodali i postali njihovi uhljebi za mrvice kruha je njihova stvar, njima na dusu ide ovo stanje u Bosni.

Nije mene briga za Nermina, samo da vidim radi li.

On 4/15/2019 at 4:19 PM, Jiggy Bau said:

Nije mene briga za Nermina, samo da vidim radi li.

i meni isto briga,vazno je samo da ja mogu trollirati dalje

Nerko, Nerko, Nerko, Nerko!