Jump to content
Sign in to follow this  
gale

Gdje Su Sad Muslimani?

Recommended Posts

kemo iskreno ja nebi ni s ajednim autonomasom otisao rame uz rame borit se vise nikad nema veze zasto se borio insan,ko zeli nek izvoli nemate pojma koliko je dobro imat na liniji nekog u koga mozes imat povjerenje,panicare i izdajice sto dalje od linije,,..

hmm zalosno je ono st se desava na Bliskom istoku, evo sad sam cuo na dnevniu da bih trebalo sve zavrsiti maksimalno za 7 dana.Daj Boze da zavrsi i prije,samo da ne bude jos duze...

pitam se dokle ce taj ljudski "razum", biti tako pokvaren,a onda se pitam da li pojedin ljudi imaju uopste taj razum.
ZALOSNO ! ! ! !
kako bush kaze "sa tim sranjem treba vec jednom prestati" :(

evo danas udarna vjest.

poginula 4 pripadnika UN-a

U izraelskome zra

Dajte smirite se i bez svadje.Ti x-men opet pocinjes sa svojom filozofijom i pricom o autonomiji.Vidis li ti temu koja je napisana gore.Slusaj ja nisam neki balavac kao sto si ti i ja stojim iza svojih rjeci koje sam napisao.Gore sam naveo ako dodje do velikog sukoba izmedju Muslimana i Zidova dakle bez ovoga sto se desava u Libanonu jer to jos nije svjetski obracun.Dakle ako se sukob prosiri ja sigurno idem da se borim protiv Zidova kojima treba sjeme zatrati na Palestinskoj zemlji tocnije u Jeruzalemu.Netreba se ovdje djeliti na ove ili one jer svi smo mi Muslimani i u ovakvim trenucima moramo biti jedinstveni jer ako to nebudemo onda nema nista od nas.Nemoze neko biti terorirst ako brani svoju vjeru a taj izraz su izmislili zapadni mediji kako bi njime napravili nejedinstvo i neslogu medju Muslimanima da bi na osnovu takvoga izgovora lakse kontrolisali sve Islamske zemlje u svjetu.Dakle saberite se malo i razmislite jer ovo vise nije pitanje politickoga razmimoilazenja ili neslaganja vec opstanka nas Muslimana.

gago kakve ti romane citas bogat,o kakvim ti muslimanima pricas sad tu glumis nekog patriotu,kamo srece da si tako uvjek razmisljao..

ja mislim da su Krajiske dzihadlije vec trebale biti u Libanu i u prvim redovima odbrane Bint Dzebaila

<{POST_SNAPBACK}>

nekoliko ljudi je vec otislo da se bori, al ne da se bori za Bint Dzebail nego za istinu i pravdu tj. dzihad.

Evo bas danas gledam na tv. i ostajem bez rjeci.Koliko sam bio u pravu kada kazem da je ispred svega ovog sukoba samo interes novca i to je to.Na tv. svi Muslimanski precjednici vlada odnosno Sunitskih drzava prizeljkuju poraz Hezbolaha jer time kako oni kazu Iran kao Sitska zemlja nece imati veliki utjecaj na ostale Muslimanske zemlje.Neshvatljivo mi je da se mi Muslimani djelimo na te sunite i site pa da cak prizeljkujemo poraz jedni drugima samo iz licnih interesa.
Sve vlade Muslimanskih zemalja osim Sirije su izjavile da ce u slucaju rata izmedju Irana i Izraela odnosno Amerike biti suzdrzane i da nezele podrzati Hezbolah niti Hamas.To je ono sto sam ja ranije navodio da ljudi koji se nalaze na vaznim mjestima u Muslimanskom svjetu gledaju prvo interes i novac pa tek onda vjeru a svi znaju da je u Islamu zabranjeno bogatima da uzivaju u svome bogastvu a da sirotinja nema nista.Takav primjer je i kod nas u Bosni gdje Muslimani ili Bosnjaci ako hocete koji su na politickim funkcijama pa i sam reis uzivaju u blagodatima drzave dok sirotinja nema ni za osnovni zivot.Nezna covjek vise sta da kaze nego da se sam opredjeli za vlastito misljenje i negura nos u sve to.

nekoliko ljudi je vec otislo da se bori, al ne da se bori za Bint Dzebail nego za istinu i pravdu tj. dzihad.

Džihad je druže moj kada tebe prvog napadnu na tvojoj zemlji pa se ti branis. Koji kurac ima veze Bosna sa Libanom ?

A ko je ZAPALIO sijeno ? Edited by Cain

Nego, braćo Bošnjaci, podržimo i mi pravo bošnjačke djece na obrazovanje definirano i garantirano domaćim zakonodavstvom i međunarodnim konvencijama.

Poručimo i mi iz Cazina da djeca Konjević Polja i njihovi roditelji nisu sami:

http://www.bosnjaci.net/prilog.php?pid=50476

Predlažem da cazin.net sačini jedan prilog na ovu temu sa našom podrškom.

• Upvote 1

Sad je 12:41 (par minuta prije podne). Muslimani uzimaju abdest i pripremaju se za podne namaz.

ti sad lazes,i to direktno sa otvorenim ocima

Tvoj Komentar si postavio u 11:42 h

Nego, braćo Bošnjaci, podržimo i mi pravo bošnjačke djece na obrazovanje definirano i garantirano domaćim zakonodavstvom i međunarodnim konvencijama.

Poručimo i mi iz Cazina da djeca Konjević Polja i njihovi roditelji nisu sami:

http://www.bosnjaci.net/prilog.php?pid=50476

Predlažem da cazin.net sačini jedan prilog na ovu temu sa našom podrškom.

Šta ti poručuješ internet anonimusu, izađi javno protestuj i reci ili sjedi i šuti.

Šta ti poručuješ internet anonimusu, izađi javno protestuj i reci ili sjedi i šuti.

Maći,

Idi sine popij čaja malo, smiri se.

Nemoj se puno uzrujavati. Nedo Bog, može ti se ta jedina žica u glavi pregrijati i pući pa bi ti odmah oba uha otpala.

Moraš čuvati tu žicu, znaš da ti drži uši.

HE HE HE, TI PAMETAN HE HE HE :D Moram se uzrujavati kad pametujes tu i glumis revoluciju preko ćune. Sto ne napravis kakav skup ? Eto ja cu doci prvi. U protivnom molim te začepi i odi proucavati svoje bajke :D

Maći,

Nedo Bog, može ti se ta jedina žica u glavi pregrijati i pući pa bi ti odmah oba uha otpala.

Moraš čuvati tu žicu, znaš da ti drži uši.

eee,to sigurno nece,zato sto je Bog meni dao tu Odgovornost.

Samo Ja imam legitimno pravo odluciti,tkome ce zica pukanti.

[quote name='Remzudin' timestamp='1383242948' post='486732'] Maći, Nedo Bog, može ti se ta jedina žica u glavi pregrijati i pući pa bi ti odmah oba uha otpala. Moraš čuvati tu žicu, znaš da ti drži uši. eee,to sigurno nece,zato sto je Bog meni dao tu Odgovornost. Samo Ja imam legitimno pravo odluciti,tkome ce zica pukanti.[/quote] Remzudin ist Mein frend xd ... Sent from my iPhone using [URL=http://tapatalk.com/m?id=1]Tapatalk[/URL]

[quote name='Remzudin' timestamp='1383418460' post='486830']Remzudin ist Mein frend xd ... Sent from my iPhone using Tapatalk ...samo se ti meni rugajhttp://www.avaz.ba/vijesti/teme/vatrena-kugla-eksplodirala-30-kilometara-iznad-sarajeva[/quote] Ne rugam se ... Samo naglašavam da smo prijatelji ... Valjda jesmo ... Sent from my iPhone using [URL=http://tapatalk.com/m?id=1]Tapatalk[/URL]