Jump to content
Sign in to follow this  
gale

Gdje Su Sad Muslimani?

Recommended Posts

libanon%20djeca.jpg

Molim vas kliknite na sliku i prenestie ovaj link. Iste su se stvari desavale i Bosnjacima u BiH za vrijeme zlocinacke agresije srpsko-crnogorskih trinoglita i krvopija.

Gdje su sada muslimani ?????

Sjetimo se samo kako su muslimani sirom svijeta divljali mjesecima zbog objave nekoliko karikatura poslanika Muhameda a.s.v.s koje su bile sve samo ne karikature.

U demonstracijama i histericnom zanosu zbog tih bezveznih slicica poginulo je nekoliko stotina muslimana. Cisto onako bez-veze.

Evo vec skoro deset dana fasisticki Izrael, nicim izazvan, bombarduje Liban na koga je izvrsio nezakonitu aresiju. Svi cute. UN cuti, EU cuti, mediji ne objavljuju vijesti iz Libana jer su pod jevrejskom kontrolom.

Najgore od svega je to sto muslimani cute, a neki (Jordan) pomazu izraelsku fasisticku agresiju na jednu suverenu zemlju.

Dje su sad muslimani svijeta da demonstriraju radi ocigledne nepravde, kao sto su to radili zbog onih par slicica njihovog miljenika koji je odavno otegnuo papke ?

Bas me interesuju reakcije.

Na vrh
Pasha
Kadija/inica

clan od: 02 Sep 2005
Komentari: 785
Mjesto: Sweden
Upisano: Srijeda Jul 19, 2006 1:51 pm Naslov komentara:

--------------------------------------------------------------------------------

He he cuj gdje su danas TI VELIKI MUSLIMANI , pa bave se privatizacijom i cim ce drugim.

*ebo rat i ubijanja drugih muslimana TREBA OBEZBJEDITI SEBE I SVOJU PORODICU a muslimanstvo ,islam, alah i onaj tamo zivot i slicna sranja oni pricaju samo o tome kada hoce izbori i posto znaju da su ljudi obmanjeni vjerom i lazima da je samo najvazniji islam i muslimanstvo,kuran,alah,zagrobni zivot ( a ne vlastiti zivoti, vlastiti narod i vlastita drzava) onda i naravno pricaju samo o tome sto ti ljudi hoce da cuju obmanjeni islamskom vjerskom zajednicom.

Ja vec vise godina tvrdim da dok se narodi koji imaju islam za vjeru ne obracunaju sa Islamistima i islamizmom kao ideologijom i tu islamisticku ideologiju ne zamjene sa vlastitom nacionalnom svijescu vlastitog naroda nema im buducnosti ni napredka.

Ovako po islamistickoj ideologiji ispada da je glavni cilj poginuti i da ih treba ginuti sto vise !!!!

Isto kao dok je bio rat u Bosni kada je reis Ceric govori " najveca je cast biti Sehid" (sto znaci i poginuti) dotle je vlastitu djecu cijelo vrijeme rata bio sklonio u Svajcarsku !!!!

Ma tu Islamisticku bagru treba bolan poklati ZAJEDNO SA MNOGIM OSTALIM prije nego Cetnike i Ustase ako ni zbog cega drugog onda da djeca ne zavrsavaju na ovakav nacin ciji je uzrok a sta drugo nego ideologija i drustvena snaga u tim narodima i drustvima KOJA NIJE U STANJU DA PRUZI ELEMENTARNU ZASTITU POJEDINCIMA A NE STA DRUGO DA URADE !!!!!
--Jedan narod se moze odbraniti od nacionalizama drugih naroda jedino i samo licno svojim nacionalizmom i nicim drugim inace ce tog naroda nestati !!!!
--Sacuvaj me boze srpskoga junastva , hrvatske kulture i muslimanskog merhameta - Od Pashe !!!!!!

Ova dva covjeka su potpuno u pravu!

Gale imas pravo,sve sto si napisao slazem s tobom! Tesko je gledati ovakve slike ,sad malo mi je slabo! :(
Zasto rade to? Kad ce prestati s tim? Samo je pitanje? :(

ma mi smo muslimani kao ovce, cekamo da vodje progovore, pa da onda i mi reagujemo. nista sami ne smijemo.

Zalosno.

objavljuju mediji da je napadnut libanon, ali ne objavljuju da iko gine.

interesantni su ti napadi :(

ma muslimani se po svijetu brinu je l' ima svinjeceg mesa u argeti i da li se subotom u kaficima toci alkohol ....

ne znam brate, srce me zaboli uvjek kad upalim vjesti, ranim jutrom citam teletext i samo grozote....

sta uraditi... ma haman nista... sreca pa imamo pravo da ovako slobodno komentarisemo, valjda i na to necemo dobiti veto...

sta je razlog tome sto se na pravdi Boga vrsi teror nad muslimanima, moglo bi se o tome pricati danima...

da mi mozemo nesto promjeniti, cisto sumnjam, ali ne treba biti pasivan ni sekunde, pa makar ovako kritizirati... u svakom slucaju bolje nego pognute glave sutjeti..

svaka cast predjedniku Irana (Ahmadinejadu) sto je pokazo, po nasem receno da ima 'muda'

uzdravlju

Ovo sto se sad dogadja u Libanonu nije pitanje Muslimana nego pitanje svih svjesnih ljudi. Ja kao pacifista i komunista osudujem u potpunosti zlocine koje rade Izraelci i Amerikanci, po meni najveci krvnici sadasnjosti. Na srecu mismo se u Hrvatskoj rijesili Amera ali koliko znam vi u Bosni jos uvijek dozvoljavvate tim smradovima da se slobodno setaju vasim gradovima. Kakav SFOR i ostala sranja. Sve to treba protjerati. Koliko su samo zlocina pocinili u Iraku i jos ih cine.

Zanima me koliko je forumasa sa ovog foruma i na koji nacin pokazalo Amerima koje ste sreli na ulici vaseg grada pokazali da nisu dobrosli. Ja kad su ta govna bila u Zagrebu i kad sam ih sretao pljuvao sam po njima. Naravno nisam napravio puno ali sam im skrenuo paznju da su smradovi a ne oslobodioci kako su se oni pokazivali. Meni netreba njihova demokracija dok rade ovakve stvari po svijetu, a vlade koje ih podrzavaju smatram izdajnickim.

Ovo sto se sad dogadja u Libanonu nije pitanje Muslimana nego pitanje svih svjesnih ljudi. Ja kao pacifista i komunista osudujem u potpunosti zlocine koje rade Izraelci i Amerikanci, po meni najveci krvnici sadasnjosti. Na srecu mismo se u Hrvatskoj rijesili Amera ali koliko znam vi u Bosni jos uvijek dozvoljavvate tim smradovima da se slobodno setaju vasim gradovima. Kakav SFOR i ostala sranja. Sve to treba protjerati. Koliko su samo zlocina pocinili u Iraku i jos ih cine. 

Zanima me koliko je forumasa sa ovog foruma i na koji nacin pokazalo Amerima koje ste sreli na ulici vaseg grada pokazali da nisu dobrosli. Ja kad su ta govna bila u Zagrebu i kad sam ih sretao pljuvao sam po njima.  Naravno nisam napravio puno ali sam im skrenuo paznju da su smradovi a ne oslobodioci kako su se oni pokazivali. Meni netreba njihova demokracija dok rade ovakve stvari po svijetu, a vlade koje ih podrzavaju smatram izdajnickim.

<{POST_SNAPBACK}>

nema ni u bosni vise sfor-a ... sad je eufor ... dakle samo evropska ekipa... ali opet sto ti kazes cijeli svijet gleda i ne cini nista... zalosno i odvratno

pa ovo je dokaz svijetksog ekstremizma koji zele nametnut muslimanima,da je libanon napao zidove vec bi proglasili da su se obudile ekstrmene grupe i da to treba sprijecit ,al posto je u pitannu zidov posrani mamu im njohovu,onda niko da pomakne prstom,ja ovdje kad vidim zidova sa onom bradicom i onim pletenicama samo hraknem pored njega,ovo je sramota ameri su im dali sve moguce naoruzanje da napadaju muslimane i ubijaju muslimansku djecu,znaci podrzavaju zlocine nad mislimanima,kad pogine idovski civil panika se digne,..nece ovo na dobro izac,ameri su krivili hitlera a rade gor enego on,npali su sve moguce zemlje skoro i svojim kako oni kazu mirovnim misijama okupirali zemlju i napravili svoje baze..pretjerali su sa ovim u libanonu ali vidje cete kako ce ovo zavrsit..

Treći Svjetski Rat na pomolu? (Prof. Francis A Boyle)

Transkript javnog predavanja na Perdana Global Peace Forum 2006 (Drugi dio)

Ali to, kao

ovo je istina sve i rijec,sve naoruzanje im je dozvoljeno,zar to nije extremno,u muslimana su vidjeli noz pa ga nazvali teroristom,a srce ima ici sa nozem protiv tenka,eto koliko su hrabri vojnici SAD-a ili bilo koji,u iraku su koristili robote ubojice koji su bili strrogo zabranjeni jer su remetili ljudska prava i pravila ratovanja,al to su lazi kad uce pravila ratovanja,sve ce probat nad muslimanima,za ovo sto se desava mislim da ce se podic velika prasina i odnosice se na mnoge ovo sto se desava,sta da kazu hitleru ama nista nesme da mu kazu,ameri su indijance istrijebili skoro a amerika bila njihova zemlja ,pa onda im nije problem otic u neku drugu drzavu i reci ovdje su teroristi imamo dojavu i napascemo ovu drzavu,pa nezovu se oni dzabe VS za njih nema pravila a za druge moraju biti pravila,zar je to demokratija pa on nije normalan kao da ratuje protiv vanzemaljaca,napao je cijeli svijet i sve koji nemisle kao on,steta sto je ocito da glumi HITLERA,,a vjerujte da ce radit sami teroristicke napade da bi mogli okrivit jos vise za napad na tu zemlju..nerade muslimani samo te napade pa sta rade ljudima covjeku se neprobudi to jer je terorista nego iz nemoci to rade,kako da budu ravnodusni muslimani kad su im pobii svu familiju negledajuci na uzrast,i kad se ubije 50 americkih civila onda su to odma teroristi i napad na ameriku,a sve muslimanske drzave su napali ili napravili svoje baze u njima,nisu bez veze oni bili u bosni nisu dzabe kako oni kazu pomogli bombardovanjem vojsci ARBIH,SVE to ima cilj,kad sam bio pred prijedorom pa smo otisli preko onog zacrtanog komandir na zove kaze vracajte se presli ste zacrtano,a americki avion su vec kruzili i da se nismo vratili nas bi tukli,sramotaa da su svi pijuni za amere,a zasto ih nebi spustali na zemlju negledqjuci koje kakve vjere oni skode pravoslavcima jer nerazmisljaju kao oni,dzabe i protesti jer neslusa niko protestante steta sto se mora reci al izgleda da ce se ovo morat rijesavat oruzjem,tesko ljudima koji su gore, cekaju amerikance i zidove da ih napadnu,..

Mene je najvise razocarala u cijelom slucajnu (ne)reakcija evropske unije. Od amerike odnosno od njihovog predsjednike okruzenog sa ljudima poput one condolize (koja mi izgleda kao neki srednjovjekovni vampir) se i nije nista moglo ocekivati nego da podrze izrael u svemu sto rade. Ali gledah nedavno na tv-u oprah show o uraganu katrina i posljedicama koje su i dan danas prisutne i narod u sad-u je ljut i frustriran sto idu ratovati a ne pomazu svom narodu poslije te nesrece. Samo ne mogu jos uvijek vjerovati da 51 % ljudi podrzava busha iako mu svaki dan pada popularnost, ali treba ga trpiti jos 3 godine....
Ali evropljani su morali reagirati. Ipak se sve to desava blizo granica evrope a niko od evropskih sila niti da prigovori a kamoli osudi izraelski napad. Mislim da je ovo ogromna sramota medjunarodne zajednice, evrope, nato-a, un-a i rusije, koja se isto ponijela kao p**** ... ali opet niko ni od arapskih zemalja nista konkretno ne cini...
ne znam.... zalosno zalosno....

Razgovarao sam sa jednim momkom iz Libanona (navija

Krivnju za sukob u Libanonu snosi:

Izrael 100% : 0% Hezbolah 39%
Izrael 75% : 25% Hezbolah 22%
Izrael 50% : 50% Hezbolah 20%
Izrael 25% : 75% Hezbolah 7%
Izrael 0% : 100% Hezbolah 12%

po

Muslimanskim vodjama u svjetu je drazi novac i dvorovi njihovi nego obrana Muslimana u svjetu a pogotovo u Palestini.Pa zar i nas rat u Bosni nije pokazao pravo lice poitike?????Kako moze netko reci;ja sam vodja odnosno precjednik Muslimana a da se pritom duboko zavuce u fotelju,da opljacka zemlju i obogati se,da njegova porodica zivi u izobilju a siromasni narod nema sta jesti???Zar se to nije desilo i kod nas u Bosni???Pa pogledajte kojiko bogastvo su ti ljudi stekli tokom i poslje rata.Dali su oni predstavnici Muslimana?????Ja koliko znam da je Muslimanima zabranjeno da zive u raskosi i izobilju a da drugi nemaju sta jesti.Takvi su svi precjednici u svjetu koji prestavljaju Muslimane osim Iranskog precjednika.On je prilikom preuzimanja kabineta naredio da se svi tepisi i bogastvo izbaci van njegove kancelarije jer on to nezeli i on nezeli da uziva u bogastvu jer on se bori za svoj Iranski narod.Za mene licno on je jedini Muslimanski politicar kojega cjenim bas zbog toga a gledajuci ga tocno se na njemu vidi cistoca,postenje i dobrota koja ga krasi i neka ga dragi ALLAH sacuva i podari mu snage za odbranu njegove zemlje.Stoga sto vas cudi sto nitko nereaguje na zbivanje u Libanonu?????Njima je draza precjednicka stolica od vlastitoga naroda kao i kod nas u Bosni.Ja sam ovdje ranije naveo pitanje koce se ici boriti protiv Izraelaca i nijedan od vas nije mi potvrdio da ce ici,to znaci da ste i vi isti a ja cu ako se jos vise zaguzva i predje u vece religijske sukobe sigurno ici da se borim protiv zidova i da i m se zatre sjeme kao sto nam je u K'uranu i naredjeno......

Muslimanskim vodjama u svjetu je drazi novac i dvorovi njihovi nego obrana Muslimana u svjetu a pogotovo u Palestini.Pa zar i nas rat u Bosni nije pokazao pravo lice poitike?????Kako moze netko reci;ja sam vodja odnosno precjednik Muslimana a da se pritom duboko zavuce u fotelju,da opljacka zemlju i obogati se,da njegova porodica zivi u izobilju a siromasni narod nema sta jesti???Zar se to nije desilo i kod nas u Bosni???Pa pogledajte kojiko bogastvo su ti ljudi stekli tokom i poslje rata.Dali su oni predstavnici Muslimana?????Ja koliko znam da je Muslimanima zabranjeno da zive u raskosi i izobilju a da drugi nemaju sta jesti.Takvi su svi precjednici u svjetu koji prestavljaju Muslimane osim Iranskog precjednika.On je prilikom preuzimanja kabineta naredio da se svi tepisi i bogastvo izbaci van njegove kancelarije jer on to nezeli i on nezeli da uziva u bogastvu jer on se bori za svoj Iranski narod.Za mene licno on je jedini Muslimanski politicar kojega cjenim bas zbog toga a gledajuci ga  tocno se na njemu vidi cistoca,postenje i dobrota koja ga krasi i neka ga dragi ALLAH sacuva i podari mu snage za odbranu njegove zemlje.Stoga sto vas cudi sto nitko nereaguje na zbivanje u Libanonu?????Njima je draza precjednicka stolica od vlastitoga naroda kao i kod nas u Bosni.Ja sam ovdje ranije naveo pitanje koce se ici boriti protiv Izraelaca i nijedan od vas nije mi potvrdio da ce ici,to znaci da ste i vi isti a ja cu ako se jos vise zaguzva i predje u vece religijske sukobe sigurno ici da se borim protiv zidova i da i m se zatre sjeme kao sto nam je u K'uranu i naredjeno......

<{POST_SNAPBACK}>

nemoj me ljutiti gago ... ices ti ali da ne kazem gdje .... ti samo puno pricas kao i svi mi na ovom forumu. treba se stisnuti i otici boriti ... suti molim te ....

gago ti dok se predomisljaj jos se gine gore,pitm ja tebe hoces li ici borit se?ja ako bi isao nebi govorio mislim da ovdje neces naci svje pristalice ako dodze do borbe vidjecemo ko ce otic a ko nece,povedi taxi i jusu oni su uigrani za borbu protiv neprijatelja..

gago ti dok se predomisljaj jos se gine gore,pitm ja tebe hoces li ici borit se?ja ako bi isao nebi govorio mislim da ovdje neces naci svje pristalice ako dodze do borbe vidjecemo ko ce otic a ko nece,povedi taxi i jusu oni su uigrani za borbu protiv neprijatelja..

<{POST_SNAPBACK}>

Momcicu "Cigarete" su jeptinije

<{POST_SNAPBACK}>

ako budu trazili da idemo u holandiju da cistimo bosanske ekstreme ja cu se rado odazvat za libanon mi je malo i predaleko to je van evrope.

vidi al su se raskokodakali,ajde autonomasi bujrum u holandiju da se napusite exstremisti iz cazina,taxi ti si pobjego toliko daleko i sad galamis ovjde,ti si ko zeko kad je bio bjen od medvjeda pa kad je otiso u kafanu napio se okreno se prema svima i pita dze medvjed sad,mora da te pali bushova politika poco si mu vjerovat da su muslimani exstremisti,jos malo ces predit ime i zvati se JOHN.. jadan si bogam samo tarlahas i ti i ovaj juso kako ces se ti juso zvati KENEDY seferagic :lol: :lol:

vidi al su se raskokodakali,ajde autonomasi bujrum u holandiju da se napusite exstremisti iz cazina,taxi ti si pobjego toliko daleko i sad galamis ovjde,ti si ko zeko kad je bio bjen od medvjeda pa kad je otiso u kafanu napio se okreno se prema svima i pita dze medvjed sad,mora da te pali bushova politika poco si mu vjerovat da su muslimani exstremisti,jos malo ces predit ime i zvati se  JOHN.. jadan si bogam samo tarlahas i ti i ovaj juso kako ces se ti juso zvati KENEDY seferagic  :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Za informaciju stariji sam od tvog oca i imam sina starijeg od tebe 5 do 10 godina a nisam u Ameriki nego u tebi susjednoj drzavi. Mislim da ti i oca znam pa bas nemozes se pofaliti sa njim.Jer Vehabije nisu prtjerano cijenjene kod nas. Edited by [I-B-R-O]

mozes se ti juso pohvalit svojim mozgom i razmisljanjem u tim tvojim godinam,uci i svoju djecu da pucaju na bosnu ako dodze do cega,da si lijepo odgojen nebi mi oca spominajo,gledaj sebe svoju djecu i njih svituj jer neko kad je snjima pita se kako taj juso odgaja tu djecu,ako vec kometarisemo onda necemo vrijedzat roditelje,ako cemo psovat po nasem krajiskom obicaju moze i to,al eto prepusticu tebi da pokazes kooliko si krajisnik..

Muslimani bi davno svi se digli i otisli u Liban da je npr. vjera ispred politike. Npr. ako znamo da je Hejzbolah sitska vojska, politika kaze da oni nisu muslimani. Isto ko sto je ovdje nama bitnije da je neko Bosanac pa makar on bio i katolik, tako je isto nekima jako bitno jel on sit il sunit.

Dalje, prosle godine, Sirija je svoje vojnike povukla iz Libanona, stotine hiljada Libanonaca je izaslo na ulice da to proslavi sto su dobili "slobodu". A, sad kad gledaju svoj komsiluk Liban, vjerovatno se zapitaju ko ce ih braniti ako i njih Izrael napadne.

Najdraze pitanje muslimana diljem svijeta ovih dana je "GDJE SU SAD MUSLIMANI", to pitanje postavljaju s ciljem, kojim? -da nekom nastramoce, da ispitaju kakav je neko musliman, da okrive nekog drugog, da nadju neku dlaku na jajetu... npr. S. Arabija je ove godine, samo na obezbjedjenje kraljevske familije sa svim plemicima (oko hiljadu clanova) obezbjedila budzet od 12 milijardi dolara. A, na ime pomoci Libanu su razmisljali da posalju 50 miliona dolara, usporedimo ove cifre.

Al, stanje ipak nije najcrnje, Izrael ipak ne radi sta hoce. Hejzbolah ima izuzetno spremnu vojsku sa jako modernim raketama, a i u ovim trenutcima u Liban dolaze mudzahidi iz cijelog svijeta prikljucujuci se dzihadu. Sirija je vec rekla da ako se Izrael previse priblizi njihovoj granici da ce i ona u rat.

Bush kaze da su akcije opravdane, a Rice kaze da se sukob ne moze okoncati dok se ne nadje uzrok svih problema. Jako zalosno, a kad ce prosjecni Amerikanac shvatiti da je uzrok 80 posto svih ratova i problema u svijetu drzava Izrael?

Iako sav svijet vidi da samo Hejzbolah tuce vojne ciljeve, a Izrael otvoreno kaze da nebira izmedju civila i vojnika, pitam se odakle onda da se Hejzbolah moze zvati teroristicka vojska? -do sad svi poginuli Jevreji-civili su poginuli u blizini nekog vojnog objekta koji je bio meta Hejzbolaha.

a, politika samo radi svoje, i ovdje evo kod nas. Sad svi mi drugima trazimo mane u tome jesmol autonomasi, vehabije, u Holandiji il Americi... zanemarujemo priliku za ujedinjenje nasih srca.

uvdje se nema sta reci ni za izrael ni za hezbolah jer su ludi i jedni i drugi.u nijma je toliko mrznje da je moralo da pukne kad tad.jedino sto izraiel nije ocekivao da ovi imaju toliko raketa i da mogu da dohvate i haifu.hezbolah je sad puno jaci jer ima narod iza sebe kojega je organizovao u svemu skolstvu,zdravstu, infrastukturi i naravno vojno obuceno i osposobljeno.znaci spremni su za rat.za siriju je bolje da ude u rat kao i za iran jer imaju vise sanse kada su zajedno...amerikanci bih mogli napasti iran i kao sama drzava nebih imala puno sanse.ovi bih unistili sve iz zraka pre nego bih sisli na zemlju.toga su oni i svjesni i vjerovatno ce uci u rat ako se ne zaustavi libanon i izrael.libanon se djeli kao i bosna shije,suni,katolici i kakvih jos nema.znaci male su im sanse da pobjede jaki izrael.mudzahedini su dobro i zlo za libanon jer rat bih onda mogao da traje dugo.sto se tice arabije mislim da je do naj vece zlo muslimanskog svijeta i ako ima boga mislim da mu je vrijeme da smjeni kraljevsku familiju.steta zao mi libanona tako mala i lijepa zemlja sa tako lijepom arhikteturom i sve se to lagano iz dana u dan pretvara u rusevine i groblje.civilizacija treba nesto vise od rata da bih naucila kako je lako unistiti svijet i mrznju koja je u ljudima.neka im tamo daleko pomognu njihovi bogovi i neka stane pre nego sto bude kasno "amin".

Ja sam ovdje ranije naveo pitanje koce se ici boriti protiv Izraelaca i nijedan od vas nije mi potvrdio da ce ici,to znaci da ste i vi isti a ja cu ako se jos vise zaguzva i predje u vece religijske sukobe sigurno ici da se borim protiv zidova i da i m se zatre sjeme kao sto nam je u K'uranu i naredjeno......

<{POST_SNAPBACK}>

:rolleyes: I onda se neko pita za