Jump to content
Sign in to follow this  
BillyS

Grupa Macak U Cizmama

Recommended Posts

Cao momci i djevojke!

Treba mi vasa pomoc. Trazim grupu "Macak u Cizmama" i pronasla sam na ovoj stranici da pjevaju svakog petka i srijede u Estrada Ostrozac.
Jeli postoji homepage ili broj telefona tog lokala, cluba ili slicno, gjde bi se moglo kontaktirati uvezi grupe?

Ili mozda postoji emailadresa??

Please, ako imate informacije, javi te mi, veoma hitno je!

Hvala i pozdrav

Billy

oni su na Ostrozcu ako znas gdje je stari grad odi preko dana tamo pa se informisi kod prolaznika ako ides iz bihaca ima cesta koja vodi na lijevu stranu e s tom cesto ides ona ti je na lijevoj strani ne mozes promasiti,ako ides iz cazina druga strana heheh

najbolje da odes na ostrozac i tamo kod restorana slozna braca il u trg mesa il hbbh pitas mada cesta pored tog restorana vodi do estrade..e ako te jos sta zanima pitaj

hvala za odgovor!
problem je da ja ne zivim u bih, nego u austriji, tako da bi mi bio
broj telefona ili email naj povoljniji.

jeli mislis da se broj od estrade se moze pronaci preko informacije??

uh sad me nadje...ovako br informacija ne znam sto znaci da ce ti neko drugi tu morat pomoci...al nasla sam jedan br samo ne znam jeli to broj od kuce tj privatni il od motela za rezervaciju...mogu ti poslati na pvt...a ti sebi nabavi il nekog iz krajine il kartu bih tako da nam ne zalutas :D

:lol: :D jesu trazeni ti "Macak u cizmama"... heh, kad mi nampane Estrada, niko nikog ne cuje, muzika do daske, narucuju se meze, kafa dvi, sok tri marke :lol: raja iz Pivnica se sredila, obukli nova odjela.

:lol:  :D jesu trazeni ti "Macak u cizmama"... heh, kad mi nampane Estrada, niko nikog ne cuje, muzika do daske, narucuju se meze, kafa dvi, sok tri marke  :lol:  raja iz Pivnica se sredila, obukli nova odjela.

<{POST_SNAPBACK}>

hahah grmiiiiii!

:lol:  :D jesu trazeni ti "Macak u cizmama"... heh, kad mi nampane Estrada, niko nikog ne cuje, muzika do daske, narucuju se meze, kafa dvi, sok tri marke  :lol:  raja iz Pivnica se sredila, obukli nova odjela.

<{POST_SNAPBACK}>

pa isto ko u madresi