Jump to content
Ljutaa_Ina

Tvoj Najbolji Trik Za Prepisivanje?

Recommended Posts

Koju methodu koristite na testovima?
Kojim trkovima se sluzite da prepisete? Da li je to pak na gumicama, ili pishete salabahtere aaa mozda cak na stol ili pernice? aaa? :)

kod nas gimnazija fakat skroz unistena i mi sebi napravimo rupe u zidu malo ispod klupe.i kad imamo test neko iz drugog raz(al mora biti neko sa dobrim ocjenama) stoji ispred, mi mu na papir napisemo zadatke,pitanja on nadje u knjizi i samo nam vrati na drugom papriu i onda se taj papir dila dalje po raz. :lol::lol:

do nam je do sad najbolja metoda :lol: :lol:

Metoda je fakat dobra ali ja sebi napravim puskice na compu sve i jednu lekciju velicina slove 7 i onda na cackalicu to zamotam i to kada prenoci kad se povuce prema dole procitas i vraca se u pocetni polozaj i to lijepo zalijepim ispod stola i prepisivam koliko ja hocu nikad ne mogu uhvatiti zato sto se ne vidi ono nako malehno

Najbolji trik za prepisivanje je onaj najednostavniji puskicu na stol i udri barem sam tako ja radio jedino kad profesor naide onda malo sakrijes i trudis se da napises bilo sta i onda ga jos pitaj jel ovo ovako i tak to, al uglavnom sto jednostavnije to bolje

najbolji trik mi je kad nauchim, nemam potrebe za takvim stvarima, kasnije to stigne, vjerujte, pa moras sve uciti odjednom..

ma puskicu naljeti na olovku nece je nitko skuzit :P hehehe kod nas je palilo :)

najbolji trik mi je kad nauchim, nemam potrebe za takvim stvarima, kasnije to stigne, vjerujte, pa moras sve uciti odjednom..

<{POST_SNAPBACK}>

Nismo svi tako pametni kao sto si ti znas imamo mi i drugih zanimacija u zivotu

da da...znaci nasa Ina bi prepisivala...
imas nekoliko metoda sto su efikasne..al naravno da to koristis po potrebi (zavisi od proffesora,od ucionice cak...etc)...

-naravno najjednostavnija je ona klasicna metoda,napravis puskicu i pod ruku je stavis il pod "guzicu"(sjedes na nju ak je veca puskica)..

-ima i ona stara fora...stavis puskicu ispod testa...;)

-mozete i obuci kakvu jaknu i zalijepiti sebi list s unutrasnje strane isa mo otvarati malo jaknu.......a isto vazi i za kakvu suknju(kod cura;)) il duzu majicu i nalijepiti sebi na butove(noge)...heh

-efikasno je i imati olovku na kojoj mozes pisati (iamo sam ja 4;)) i sad oko nje napisem sta trebam i samo iz pernice vadim,ko fol,novu olovku i citam..;)

-onda se i na crnom digitronu moze napisati olovkom...i onda kad malo na svijetlost okrenes digitron sve se vidi..a inace se ne vidi;)...dobra caka...cest koristim..

-imao sam jednog kolegu koji je imao digitron na koje si mogao kao na pocket-pc-u napisati slovima sve...i tip sebi napise,a kad profa dodje samo pritisne nes i nestane..;)

-imao sam jednu olovku,kojom kad pises nis se nevidi..a na drugoj strani te olovke imas UV-svjetlo i kad osvjetlis papir tek onda se to vidi,ugasis svjetno,ne vidi i tak..kontate...(nestalo mi tinte te specijalne..;))

-najefikasnija je ona,sto mi rodjo rece ,da naucis...al heb ga...kad nemozes..;)

et...ak se jos cega sjetim..javim se...;)

metoda od ovog BELAJ mi se svijda..ovo sa cackalicom...svaka cast care...;)

<{POST_SNAPBACK}>

ovo zaista vrijedi....
svaki put kad preko neces predjes ili srecom ili prepisivanjem poslije ces to morati nauciti i bice ti puno teze nego da si odmah naucio

a ja btw. ne smijem prepisivati... kod nas su poceli objavljivati imena prepisivaca na webu pa bi to bila prevelika sramota

Hheheheheh [TaKe_dOwN ..... :D :D :D

Mi cure nosimo suknje i onda ako bas zaguzwa se ako ne naucim naljepim ispod suknje i prepishem ;) Istina, ako nesto ne naucimo sustigne nas al' et moras nekad :)

ee ina i dodje profa i kaze "de da provirim ispod suknje da vidim imal puskica"
whahahahh :)

ma ja sam fakat prepisivao iz sve i jednog predmeta,kod nas u gimnaziji govorili kako je npr kod handanagica ili kicicke tesko prepisati ali sve se moze ako znas.
cesto koristim metodu kao BELAJ samo sto ne stavim to sa ceckalicom,nego isprintam sve na velicini 7 i eto . :)
vecinom sam pravio puskice iz predmeta koje ne volim poput filozofija,historija,sociologija, matematika itd...

Ma svi ste vi amateri za mene :D ,najbolji trik za prepisivanje i koji uvijek upali je pomocu mobitela.Ja sve napisem na mobitel i prepises sve zivo a da profesor/ica nista ne primjeti. :lol:

Ma svi ste vi amateri za mene :D ,najbolji trik za prepisivanje i koji uvijek upali je pomocu mobitela.Ja sve napisem na mobitel i prepises sve zivo a da profesor/ica nista ne primjeti. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

uu kolega pa ti si nama najpametniji.
lahko je sinko dragi tako prepisivati kad bi smio imati mobitel na stolu ili ispod stola.sad ces reci pa dobro kako se puskice kriju,tako se i mobitel krije pa ponekad prepises kad imas priliku al zar nije lakse sa puskice jedne prepisati nego sa mobitela gdje moras uvijek tipkati DOLE DOLE DOLE dok prepises citav tekst.
neznam ja sam to isto probao i ispostavilo se da je najgora metoda.

Najbolja metoda je ipak NAUCI a na puskicu sebi stavis samo teze da se podsjetis :)

Sjecam se jednog skolskog kolege. Imao sam majicu sa kapuljacom i on je stavio u nju puskicu, ja nisam znao. Za vrijeme kontrolnog rada nesto me vazda teglji za kapuljacu, hoce da me udavi. Ja jezik izplazio kao pas :). Profesorica me opominje da ne pisem uspravne glave, a ja ne mogu ga odati. Ako kazem, dobit cemo obojica keca kao kucu u dnevnik. Poslije on dobi cistu peticu na kontrolnom radu a u dnevnik upisanu jedinicu. Profesorica nije vjerovala da je on mogao za pet uraditi. Prepirali se njih dvoje i on izsplazi jezik, naruga se i zbog toga spuca ona njemu keca.

ee ina i dodje profa i kaze "de da provirim ispod suknje da vidim imal puskica"
whahahahh :)
ma ja sam fakat prepisivao iz sve i jednog predmeta,kod nas u gimnaziji govorili kako je npr kod handanagica ili kicicke tesko prepisati ali sve se moze ako znas.
cesto koristim metodu kao BELAJ samo sto ne stavim to sa ceckalicom,nego isprintam sve na velicini 7 i  eto . :)
vecinom sam pravio puskice iz predmeta koje ne volim poput filozofija,historija,sociologija, matematika itd...

<{POST_SNAPBACK}>

Ejshh....jelda dodje i kaze mozes podici suknju? :o nema to pravo heheh :) jedino moze zvati imamo mi vaspitacicu i ona me moze pregledat od-do hehehe ona pipka dok ne nadje sta :D al sve ja to uspjesno :)

<{POST_SNAPBACK}>

Hej nema svak mobitel kao i ti na moj recimo moze stati jedna poruka 160 znakova i ja dok se snadjem u 5-6 poruka ona sto je trebala biti prva ispane zadnja hehe sav se sjebem hehe.Ma ozbiljno moze to upaliti kada prof. dopustaju mobitele na casu mada malo koji kod nas to dopusta to ima samo u onoj tvojoj skoli..

Inace nemojte vi njemu zamjeriti ide on U SPECIJALNU SKOLU HAHA

Koju methodu koristite na testovima?
Kojim trkovima se sluzite da prepisete? Da li je to pak na gumicama, ili pishete salabahtere aaa mozda cak na stol ili pernice? aaa? :)

<{POST_SNAPBACK}>

eheheh pa posto sam inace sjedila do prozora,znala sam napisati na radijator dosta toga,a inace mali salabahteri,jedva se sta vidi al dobro je bilo.jedino kod koga sam morala fakat strebati to je profa."MIKRA

jojjj ja sma jednom na faxu prepisivala i to kod prodekana i covjek me uhvati nisam pola godine mogla izici an ispit zbog toga uzasss

ja sam ponekad sebi na list sto upotrebavam sa sivim slovima i pt9 informacije stampo i onda samo metnem kraj sebe i sve vidim a da vidis moras tacno gledati izbliza a iz daleka nema nista na papiru

trklja je tanka!  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

Sjecas se ti onog kabineta hemije??
Kad smo stavljali knjige u one sudopere io prepirsivali. najbolje to semin zna heh :D

Uglavnom na PC otipkamo sve lekcije pa smanjimo na fontic 5 i printaj rodjo i uvijek negdje sakrijes u rukav ili sl.

jedno vrijeme sam koristio i onu semu, reklamne hemijske neke farmaceutske firme iz kojih izlazi reklama, pa naljepis tu puskicu na taj list i u hemijskoj olovci je puskica.

te hemijske olovke ste mogli pronaci u jutarnjem listu na dan 31.07.2006-e godine, ja sam sebi anravno uzeo jednu :)

uvijek treba.

ili mi na faxu jos jednostavniji sistem, izvadim knjigu na stol i metnem.

uvijek onaj najjednostavniji nacin ispadne najbolji :D