Jump to content
ema

Cure i momci iz vana

Recommended Posts

Cao!

Ja mislim da su ove cure iz vani previse fine i da previse foliraju! Ali nade se koja sto nije takva!

Pozdrav svima a najvise mom doktoru iz Ljubljane! Doktore ne jedem vise tablete sad sam zdrav!

Halid iz Lj,

Cao!  

Ja mislim da su ove cure iz vani previse fine i da previse foliraju! Ali nade se koja sto nije takva!  

Pozdrav svima a najvise mom doktoru iz Ljubljane! Doktore ne jedem vise tablete sad sam zdrav!

Nek si ti meni ziv i zdrav Halide-i dodji opet na kontrolu :hahahaha: :hahahaha:

Cao!

ko je taj tvoj doktor kruha ti?

Aha, i bujrum u Cazin! Obavezno na cevape kod Ibre! :idea:

Kemal_S,

ko je taj tvoj doktor kruha ti?

Pa ja sam mu doktor Kemo 8)

Velis doktora i zla belaja a :hahahaha:

A gdje su ti cevapi kod Ibre pa da i ja i Halid navratimo kad dodje kod mene u ljepi Cazin :?:

_m|ssy_,

aj jadan onaj kome si ti doktor..hehehe sala doktoricicu

Heh!

Ima i tu malo istine, a jos posebno sto radim u ludari :hahahaha:

mozda nas ovje ima ludji kao npr. ja
:hahahaha:

_m|ssy_,

Dr.LipSho htjela sam ija u ludnicu,onu u Begnah..al nikako nece da me prime

Dodji kod nas u Polje, mi primamo sve :hahahaha:
Sta ti bi sreco kad hoces u Begunje :!: :?:

Dodji kod nas u Polje, mi primamo sve :hahahaha:
Sta ti bi sreco kad hoces u Begunje :!: :?:

HaHaHa :) dat cu prosnju za u Polje onda.. :hahahaha: :hahahaha:
a ma sta ja znam nes me spopalo..neka opasna ludost..hehe :)sala da neb tko ozbiljno shvatio opet sve,kosto onaj Lord..

_m|ssy_,

HaHaHa dat cu prosnju za u Polje onda..

Ne treba prosnja..mi primamo sve :hahahaha: :hahahaha: Joke :!:

_m|ssy_,
.:

CUre iz inostranstva treba da pokupe nase domace momke a nase domce nase momke iz vana i svi zadovoljni :lol::lol:8) 8)

meni je bas super u Cazinu,cujem ponekad da mi neko nabaci da sam ufurana,al sta ces takvi "smo mi"!
ako neko ima nesto reci,nek mi kaze dok sam ovdje,,,,,dok se mogu odbraniti,,,,,,,hehehehehehehe

pozdrav iz cazina

pa gdje si ti meni?mhhh ko je? pa ja sam.....iz bregenza sam,znam te dobro al minu jos bolje,bila si vise puta kod mene kuci,....ha?hej ono sto si napisala cure iz vana,si 1000% upravu,vi muskarci sve nas cure iz vana stavljate u istu serpu,to nije fair od vas...fakt ima glupi cura,sto su ufurane,i naivne al ima i cura sto su super ok

Za mene se samo one cure foliraju one koje su prije godinu jel dvi otisle iz bosne, pa se vrate i onda se prave da vise nepoznaju ni rodjake niti njihovo drustvo prije sto su imali....., zato mozda i misle da su sve ostale cure takve koje su vise godina vani :roll: ;)

:evil: he he smiri smiri uzmi pa procitaj ku'ran pa vidi sta je zena uradila covjeku navela ga na zlo a pokazalo se i u buducnosti ako ne kontrolises zenske manire to ti je koda pustis djavola u dusu al covjek i zena su opet jedna cjelina mada zene treba da postuju vise muskarce jer muskarci sigurno postuju zene al zena kad uzme furset he he hoce ca bude musko a opet u nju ulaze...bez uvrede ja volim zene mada su djavolice...pozdrav svima nadese opet rjec kad covjek hoce al zivot je prekratak dabi na sve to mislio .... :twisted:

:evil: he he smiri smiri uzmi pa procitaj ku'ran pa vidi sta je zena uradila covjeku navela ga na zlo a pokazalo se i u buducnosti ako ne kontrolises zenske manire to ti je koda pustis djavola u dusu al covjek i zena su opet jedna cjelina mada zene treba da postuju vise muskarce jer muskarci sigurno postuju zene al zena kad uzme furset he he hoce ca bude musko a opet u nju ulaze...bez uvrede ja volim zene mada su djavolice...pozdrav svima nadese opet rjec kad covjek hoce al zivot je prekratak dabi na sve to mislio .... :twisted:

Ti se to obracas meni??? Iz kojeg razloga??? :shock:

ajd da i ja ubacim koju pametnu:

Ja evo zivim ovdje u svicarskoj od svog 3. mjeseca, to znaci vise nego 18 godina. Fakat sam ostao bosanchero onaki kakav bi trebao biti (barem mislim tako) prihvatan sam u bosni kao bosanac a ovdje mi niko ne govori da sam stranac, sto za mene znaci da sam se znao prilagoditi bez da izgubim svoj idenditet.

Dosta ovih sminkera i sminkerica ima sto dodju iz inostranstva i onda misle da su face, muskarci kao i zenske. Pocnu pricati svoj strani jezik, koji to god bio, a ako znas tog jezika dosta dobro onda primjetis da ni sami pojma nemaju od tog jezika. Upitas li lih sta je "gepufna, cincilator, karborator itd.." oni ce ti reci "neznam" ili "sta ti je to?" Jedino sto se znaju hvaliti je "imam novi mobitel" ili "sta hos, ti seljak neznas sta je moda" .....onda ja namjerno navalim ;)

Glume da su prihvaceni u bosni ali neznaju da su samo "baustelci".
Ja hvala bogu kao sto sam rekao sam prihvacen kao Bosanac kad dodjem na ostrozac, ipak se tu negdje primjeti da sam iz vana ali tu nemogu nista promjeniti ali mi nesmeta toliko jer nikome ne padam negativno u oci.

Nadam se da je ovo koja pametna bila.

ajd da i ja ubacim koju pametnu:

Ja evo zivim ovdje u svicarskoj od svog 3. mjeseca, to znaci vise nego 18 godina. Fakat sam ostao bosanchero onaki kakav bi trebao biti (barem mislim tako) prihvatan sam u bosni kao bosanac a ovdje mi niko ne govori da sam stranac, sto za mene znaci da sam se znao prilagoditi bez da izgubim svoj idenditet.

Dosta ovih sminkera i sminkerica ima sto dodju iz inostranstva i onda misle da su face, muskarci kao i zenske. Pocnu pricati svoj strani jezik, koji to god bio, a ako znas tog jezika dosta dobro onda primjetis da ni sami pojma nemaju od tog jezika. Upitas li lih sta je "gepufna, cincilator, karborator itd.." oni ce ti reci "neznam" ili "sta ti je to?" Jedino sto se znaju hvaliti je "imam novi mobitel" ili "sta hos, ti seljak neznas sta je moda" .....onda ja namjerno navalim  ;)  

Glume da su prihvaceni u bosni ali neznaju da su samo "baustelci".  
Ja hvala bogu kao sto sam rekao sam prihvacen kao Bosanac kad dodjem na ostrozac, ipak se tu negdje primjeti da sam iz vana ali tu nemogu nista promjeniti ali mi nesmeta toliko jer nikome ne padam negativno u oci.  

Nadam se da je ovo koja pametna bila.

Eh kamo srece da je tako! U stranoj zemlji ces uvjek biti AUSL

Ma ja x-man, za sve gluposti sto jedan MUSKARAC cini vi krivite zenu...to je najlakse, jel da?
Zena je djavo, pojasni mi molim te zasto? Zena vas navodi na grijeh, pojasni mi na koji nacin? I ko su muskarci da kontrolisu zene?...Zar nije taj neki Bog koji treba da kontrolise sve. Ako se vec pozivate na tog nekog Boga i kur