Jump to content
ema

Cure i momci iz vana

Recommended Posts

Al ipak ja mislim da su najveci seljaci ljudi koji dodju iz vana pa se dizu ko da je svima cudno sto voze naprimer srebrni mercedes E klase, ko da to u Bosni niko nije vidijo, a naravno i muzika je tu :hahahaha:
(Dobro, nismo svi taki :) )

pa zbog otih izuzetaka onda smo na kraju svi isti..svi se foliramo,mislimo sta smo,itd..a ima ih kosto si reko,prije nisu znali nista,posle kad su otisli vani odma se foliraju ko da su neznam sta .. eh,cc :)

dobra vam ova tema,samo ne znam cemu tolika rasprava,te djevojke koje se foliraju kad dodju dole isto se tako ponasaju u dijaspori,
rade"zadnje" poslove koje niko nece da radi(cast izuzetcima) a kad izidju negdje(bilo to u zemlji u kojoj zive ili BiH) onda im niko ravan nije.
poznajem mnogo takvih djevojaka.
Te djevojke u dijaspori mjere momke po njihovim materijalnim vrijednostima,vecina ih ne vlada svojim maternjim jezikom,jer nema interesa da ga nauci "kako treba".
ne bih zeljela nikog uvrijediti,i sama zivim u dijaspori ,ali nazalost to je tako.

Budite vi svi pozdravljeni,,,,,,,,,,,,,ja sad bjezim malo iz dijaspore.........eto me u ljepse krajeve!!

Al ipak ja mislim da su najveci seljaci ljudi koji dodju iz vana pa se dizu ko da je svima cudno sto voze naprimer srebrni mercedes E klase, ko da to u Bosni niko nije vidijo, a naravno i muzika je tu :hahahaha:
(Dobro, nismo svi taki :) )

A mnogi ti koji se uzdizu kojekakvim mercedesima nemaju do kraja sto da jedu...ali vazno je da imaju komad lima...ma obicni foliranti koje ne mogu smisliti...

elle, pametno zboris...poznajem i ja mnoge "princeze" kojima niko nije ravan, koje paraju nebo nosem...ma obicne folirantkinje. Brrr popizdim, da prostite na jeziku, kad takve ugledam. Dodje mi da im skocim za vrat i jednom zauvijek spustim im nosinu... :mad2:

Budi covjek brate...

ps. doktore, opet me drzi...nastradat ce neko :LOLL: :LOLL:

De buraz sredi joj one tablete za "ebe se meni". Ova ce stvarno ubit nekoga. :hahahaha:

A mnogi ti koji se uzdizu kojekakvim mercedesima nemaju do kraja sto da jedu...ali vazno je da imaju komad lima...ma obicni foliranti koje ne mogu smisliti...

elle, pametno zboris...poznajem i ja mnoge "princeze" kojima niko nije ravan, koje paraju nebo nosem...ma obicne folirantkinje. Brrr popizdim, da prostite na jeziku, kad takve ugledam. Dodje mi da im skocim za vrat i jednom zauvijek spustim im nosinu... :mad2:

ps. doktore, opet me drzi...nastradat ce neko :LOLL: :LOLL:
A mozda su te cure samo nesigurne i iskompleksirane???!!!

I za mene prije govorili...joj arogantna, joj umisljena, joj ufurana... A ja uopste nisam bila, molila boga da me niko nista nepita da nemoram pricati... i kad sam nekako sa svima stupila u kontakt i kad smo postali dobri... eh onda:" Ej ja mislio ti arogantna a ti bas super!" E ebiga...
Budi covjek brate...

pa dobro..za neke mozda imamo pogresna misljenja..kosto si imali za tebe..il npr ja kad dodjem u bosnu..bez ikakvog razloga pocne se najveci trac o meni..mozda iz zavidanja..il dosade il sta ja znam..ponasam se normalno..al tracevi su tu..onda kosto si rekla smiri,kad te tko upozna(a prije cuo oto o tebi)..onda se zacudi,jer uopsto nisi takva osoba kosto su ih lagali..

a vjerovatno i o nami misle tako zbog onih,koji se stvarno foliraju i misle sta su,i svasta rade i sve to..aa gRr :evil:

Vecina njih je iskompleksirana i umisljena. Osobe koje su pomalo stidne i uvucene u sebe ne mora znacit da su i umisljene...One koje su zaista umisljene i koje drugima zele da dokazu i pokazu da su bolje i vrijednije itd itd...prepoznavaju se...

Upravu si misi...zbog onih koje se zaista foliraju nastradaju i one koje su sasvim normalne...ali et...

Upravu si misi...zbog onih koje se zaista foliraju nastradaju i one koje su sasvim normalne...ali et...

ma tako je bilo uvjek..i ostat ce..nazalost :x :evil:

Vecina njih je iskompleksirana i umisljena. Osobe koje su pomalo stidne i uvucene u sebe ne mora znacit da su i umisljene...One koje su zaista umisljene i koje drugima zele da dokazu i pokazu da su bolje i vrijednije itd itd...prepoznavaju se...

Ma ima svakakvih svagdje. Cini mi se da se najvise glad interes.

Ali nazalost se se trpa u isti kos.

ma sve sto dodje odozgo je vecinom ufurano... i onda nezelim nikako da ih gledam.. misle da su neko i nesto kad dodju iz austrije, svic...isti su ko i mi.... cak ima i gori.. a pogotove cure i momci koji doju na pricaju na njemackom... 8):cry::cry::cry:

Ti neznas ni svoj maternji pisati, a kamoli njemacki.
Pustite te momke i cure na miru, pretezno je tu samo malo zavisti.
A ti momak smiri te hormoncice, i ubjedjena sam da bas ti se u cokic zabijes i buljis bas u te strankinje tj. baustelke gastarbeiterke..

Netrebas sve u isti lonac stvaljati, i kod vas u cazinu ima krmaka na kvadrat. :lol::lol: :lol:

haha :hahahaha:

ma neznam sto svi kad dodjemo dole misle samo sve lose o nami.. :roll:

zato sto ne trcine za momcima, imate razna misljenja, momic mise da vam obaveno nesto u Eu nedostaje ali to netazite od njih.....
gldate samo korist, hocete da vam svi ljube stope koda hodate, ne je**te nikog 5%. itd

HeHe.. :) ma da izvines men se je** sta govore dole i sve,al ipak dodjes u svoju zemlju i sve..i ni kriv ni duzan odma te napanu i izpanes najgori stvore.. :|

neznam tko,al mislim da sam procitala da je netko napisao da mozda zbog zavidnosti i to..dobro svak svakome nes zavidi,al ne treba onda odma napasti tu osobu i sve najgore govoriti o njoj..

ma nema sta,iako nas vole i ne vole..nemozemo mi bez nase bosne,ko ni oni bez nas..HeHe :D

uh sto sam slova pjeo vidi se da sam bio tek ustao.

ma sve i kontate kad hocete

ima toga kolko hoces, gore niko i nista dole odu i misle da su njeko i nesta. Ja taj narod nemogu podnosti, a dole momci i cure (imahi) samo nato lete. Tesko je naci sad curu dole, jer nikad neznas jer to sad zbog "ljubavi" ili zbog papira :-) A oni sto odu dole pa pocnu pricati njemacki oni su glupi ko tockovi.

Ja,elo ima tu istine i to gorke cc

danas ti je ovo "Atomsko doba",gdje je sve naelektrisano , omladina funkcionise na elektorcitet ,cure nabrijane ,momci nafiksani , sve izmice kontroli :8)

elo imas pravo..nemozes znati jel ljubav il nije..moja kolegica bude u at a udala se dole za jednog..ono na pocetku bio fin do nje,ma rekoh bi ljubav sam taka..a na kraju vidis samo zbog papira.. :evil: al mu je dobro vratla..hehe :twisted:

il npr ja kad odem dole..odma kaze:pa ti si baustelka,i odma pitanju..pa imas li drzavljanstvo..aa gRrr :evil: :evil: (al nisu svi takvi,ima izuzetaka..al sad pricam o onim najgorima)