Jump to content
ema

Cure i momci iz vana

Recommended Posts

To ko kad cura kaze ja pricam svicarski, e sad u svicarskoj imaju tri pokrajine gdje se prica i njemacki i francuski i talijanski pa ti budi pametan i pogodi koji je to svicarski jezik :lol:

E fakat je tako rvi sa svakom tvojoj rjeci se sto postotno slazem, al najbolje je ovo
"Ma gdje bili jer vi ste na

zenske iz vana su UMJETNE,PLASTICNE nagledale su se MTVa i nekih glupih svaba i svabica pa su malo pomijesale modu sa kicom. A ustvari su 100 put gluplje od svabica prosipaju se ko riza..
negovorim za sve vec za vecinu .... A ja znam kako se ova nova sarena moda zove : Svaka cura i momak nema veze koliko su ruzni imaju pravo biti (lijepi) sto znaci nadzidzaj spreja u kosu usareni se sa odjecom pocupaj sebi obrve i iscupaj trepavice skroz zabi jedan ekser u nos ili obrvu ili u pupak
I ODJEDNOM OD RUGOBE POSTANE FANKY GIRL na modernom jeziku........ uceram svemu tome ... nisu mi interesantne ni sekunde ... treba imati gohonesa i biti prirodan .

Problem je sto se i puno i normalne raje poseljacilo. Skontajte realno, 99,9% druzenja Bosanaca u diJAspori ima naziv "sijelo". 99,9% manifestacija se svodi na narodnjake i veslanje. Vjerovatno i zbog identiteta, grabi se za nekim vrijednostima koje su nam prija rata izgledale sirove.

Ovaj problem foliranja dijasporaca u BiH na ovakav nacina ne mora biti samo papanluk. Neki misle da ce se neko rastopiti, zaljubiti,... u nekoga
ko zivi vani.

glupa mjesavina naseg jezika i stranog .Kod djece mi to nije zacudno al kod staronja i punoljetni krene "..aba....aso..."-seljacki primitizam

Ja nekontam sto su svi napali na cure??? Sta je sa muskarcima??? Ja gdje kod zivjela da zivjela ja i dalje ostajem bosanka i niko mi to nemoze uzeti i i dalje cu se ponasati kako je kod nas obicaj,, iako neke stvari pokupis i od drustva koje nije bosansko,, ebiga moras se prilagoditi sredini u kojoj se nalazis..... :|

ma muskarci iz vana su jako interesantni... cudno mi je kako svi imaju dobar radion u autu i jake zvucnike. Jel oni slabo cuju? :mrgreen:

Kazu da u Sloveniji kad vide auto da prodje i odvrnuta muzika i otvoren prozor svi odmah kazu: "Eno ga, glupi Bosanac..." :oops:

HaHaHaHaHaHa glupi Bosanac, joj i ja sam se ismijo jedno jutro, bilo oko 6 ili pola 7 ujutro i ja idem cestom kad ide neki tip u stojadinu, otvorio prozor i pojacao muziku, al nebi to meni bilo toliko smjesno da nije imao naocale, al ja kad sam vidio naocale za sunce, one sa crnim staklima u 6 ujutro ja sam umro od smjeha

Hmm pa dobro nisu samo bosanci oni koji slusaju glasnu muziku i otvore prozore,, ima i arapa sto to rade, turcina i tako dalje a fakat ima i ovi drugi stranaca kao njemaca ili tako ti,,,, ja mislim da tu nije vazna nacija vec jednostavno da su to oni tipovi koji pokusavaju da dobiju paznju i koji se prave frajeri.... :roll:

HaHaHaHaHaHa glupi Bosanac, joj i ja sam se ismijo jedno jutro, bilo oko 6 ili pola 7 ujutro i ja idem cestom kad ide neki tip u stojadinu, otvorio prozor i pojacao muziku, al nebi to meni bilo toliko smjesno da nije imao naocale, al ja kad sam vidio naocale za sunce, one sa crnim staklima u 6 ujutro ja sam umro od smjeha

Hahahahaha :wink:

ja neznam samo zasto imate takvo misljenje o ovim curama iz vana .. pa zar ste vi slijepi pa kako da zmjerim ovim curama iz vana za njihovo ponasanje kad ove nase cure izcazina se ponasaju kao da one zive negdje vani ane u cazinu i okolini... :roll a ove cure iz vana sto vi mislite da su umisljene.. naprotiv ovdje je to sve normalno :wink:

bravo daco mozda su stvarno ove cure iz vana pokupile furku od ovih nasih koza iz carsije ........ ja samo znam da su nase cure redom glumice imaju potencujala za u holivud. kako cemo mi bosanci za 10 god biti sareni...
nase trebesu glupe zbog toga sto su nasi ljudi papucari... 8)

ja mislim da cure i njihovo dizanje nosa ne ovisi bas od toga jesu one vani ili ne , jedino one cure koje su vani a uz to imaju papire malo vise dizu nos jer kontaju da su u centru paznje od strane momaka :|

Svi se mi razlikujemo, ali vani ima vrlo pametnih cura koji imaju kulturu i lijepo ponasanje, ali ima i one koje ako gledaju covjeka povrsno. To dolazi ako ima dobro auto dobar je ili je "peder".
Ako je momak siromak iz bosne onda mise da su one u centru paznje. Ali ima slucajeva kad su izbjeglice dolazile u EU, da su te cure na te izbjeglice gledale kao na kriminalce i otpad, a momci dole zavrsili fakutet... A one sa 8 razreda se nadju da mu pametuju. Ali to su one neznaju, a one pamtene su takvu priliku iskoristile i zive sretno...

Hmm pa dobro nisu samo bosanci oni koji slusaju glasnu muziku i otvore prozore,, ima i arapa sto to rade, turcina i tako dalje a fakat ima i ovi drugi stranaca kao njemaca ili tako ti,,,, ja mislim da tu nije vazna nacija vec jednostavno da su to oni tipovi koji pokusavaju da dobiju paznju i koji se prave frajeri.... :roll:

ma to nema nikakve veze sa nacijom nego sa spolom to je muskarcima u genima :lol: ali ne znam cemu to! a najzalosnije mi je kad vidim sam se voza u autu po carsiji i odvrne muziku :?: ne vidim svrhu toga :shock:

ma muskarci iz vana su jako interesantni... cudno mi je kako svi imaju dobar radion u autu i jake zvucnike. Jel oni slabo cuju?  :mrgreen:  

Kazu da u Sloveniji kad vide auto da prodje i odvrnuta muzika i otvoren prozor svi odmah kazu: "Eno ga, glupi Bosanac..." :oops:

ehehheh :) ma ak cuju da je narodna muzika,mislim nasa bosanska kazu to..al ima i dosta slovenaca sto slusaju vise i od nas nasu muziku,narodnjake i to..pa tako da neznam..al mozes se i cuti to sto si rekao ..

Ja nekontam sto su svi napali na cure??? Sta je sa muskarcima??? Ja gdje kod zivjela da zivjela ja i dalje ostajem bosanka i niko mi to nemoze uzeti i i dalje cu se ponasati kako je kod nas obicaj,, iako neke stvari pokupis i od drustva koje nije bosansko,, ebiga moras se prilagoditi sredini u kojoj se nalazis..... :|

bilo bi dobro da otvorimo tu temu Charmed :) hehe..

slazem se s tobom,..ja sam bosanka i ostatu cu to,i ponosna sam na to..al prilagoditi se moras malo,zavisi kakvo je drustvo.. mozemo mi pokupiti njihove koje obicaje mislim ne vjerske i to,al nako koje..i dalje ostanemo ponosni bosanci :)