Jump to content
ema

Cure i momci iz vana

Recommended Posts

[quote name='daco_s' post='5115' date='Feb 15 2004, 15:56']Ma moraju malo i da se foliraju jer to kodnas i prolazi jer mismo nazalost takav narod dok smo u tudoj zemlji bosanska kultura i bosna zaboravljeno a kad dodemo kuci hocemo onda da pokazemo da smo netko i nesto a ustvari katastrofa!! e janezi jebolivas patak bosanski!!! :yeah:[/quote]

slu

[quote name='rale_trzac' post='204129' date='Jan 3 2008, 18:57']:o izvinite jeli smatrate narod sto bude u sloeniji kao iz vana.....[/quote]

ne te ljude smatramo kao iz prekuce jer su blize :D ja mislim da svi van granica BIH su " iz vana " makar moje misljenje ;)

[quote name='rale_trzac' post='204129' date='Jan 3 2008, 18:57']:o izvinite jeli smatrate narod sto bude u sloeniji kao iz vana.....[/quote]

slovenija nije u bosni kako ja znam :D znaci "iz vana" su slovenci ;)

e hajd ti sad mahali ugodi i keksa napeci..

sta vas briga ko sta gdje i na koji nacin radi..

pustite omladinu d auziva na koji nacin hoce...

Ova tema nema smisla kako god pogledas. Sta smo mi iz vana drukciji nego oni koji su ostali u Bosni?? piiih... :ao:

ma upravo tako, samo eto sto se neki vise foliraju neki manje, a ovim nasima to odmah zapane za oko kad neko iz vana dodje i hoce se, a dole oni pederi sto dignu nos i prave se majmuni niko nevidi ...

[quote name='elo' post='206418' date='Jan 16 2008, 14:49']ma upravo tako, samo eto sto se neki vise foliraju neki manje, a ovim nasima to odmah zapane za oko kad neko iz vana dodje i hoce se, a dole oni pederi sto dignu nos i prave se majmuni niko nevidi ...[/quote]

ma mislim da smo vec to zakljucili... jal, ljubomora, nezadovoljstvo vlasitim zivotom itd itd itd... znaju se razlozi zbog cega se nekog drugog etiketira... pa makar i po tome sto zivi van granica bosne... glupost ...

[quote name='imola' post='202561' date='Dec 22 2007, 16:34']Dobro nam došli dragi naši iz dijaspore... :D[/quote]

Ja sam Vam prije izvjesnog vremena poželio dobrodošlicu, ali bogami kako odoste samo se malo rahatnije ljudi voze na cestama ali je veliki "rahatluk" i u pojedinim novčanicima i u dobrom dijelu blagajni-kasa...

[quote name='imola' post='206680' date='Jan 18 2008, 13:49']Ja sam Vam prije izvjesnog vremena po

[quote name='elo' post='206695' date='Jan 18 2008, 15:10']pitaj boga koliko je para donjela dijaspora od 20 do 7 januara u bosnu, ja mislim da su brojevi sa sest i vise cifri u pitanju[/quote]

ja se upitam koliko je ta ista dijaspora donijela ufuranosti i tih odvratluka [cast pojedincima] :lol:

[quote name='elo' post='206703' date='Jan 18 2008, 15:29']pa puno, jer se morala uklopiti u atmosferu u bosni[/quote]

ma ja, mi smo divljaci i seljaci, vi ste zapadnjaci...

[quote name='black tattoo' post='206705' date='Jan 18 2008, 15:34']ma ja, mi smo divljaci i seljaci, vi ste zapadnjaci...[/quote]

svi smo mi balkanci sto god pricali ...

[quote name='Incubus' post='206710' date='Jan 18 2008, 17:09']svi smo mi balkanci sto god pricali ...[/quote]

zapivaj de im SRCE JE MOJE NA BALKANU ;)

--a za cure iz naseg cazina ja mislim da su gore negol vanjske...krenemo od oblacenja i pive pa do furanja...pokvarile sapunice!
p.s cast izuzetcima!!!
za muske nema neke razlike, mozda i nikakve..
sve u svemu mi "zapadnjaci" se prilagodjujemo vama, kakvi smo dasmo nekrivi te NAS :)

Ne mogu da ne reagujem..

STA FALI NASIM DJEVOJKAMA ?!??????

Ja ne znam je li djevojke iz carsije ili djevojke sa strane sa svojih 14 izgledaju ko da im je 20? Ja ne znam ko pije u desetci i slicnim kaHvicima subotama, i ide na dare, jane i slicne ?! A po cemu se vi to nama prilagodjavate ?! I u ostalom svi smo mi iz istih opanaka ispali, bili u Americi, Austriji, Svicarsko tako da molim bez ikakvog napirivanja bezveznog jer samo sebi stetite..

sve je to do osobe same ... ja mislim da se totalno ponasam dole kao normalna osoba ... nisam kriva sto imaju pojedinci komentare na to gdje si, kako si obucen, ovo ono ... ne fali dole ljudima apsolutno nista kao ni nekim sto bivaju van BiH ... ali iskreno kad vidim cure ili momke kojima je kao sto je nekad davno rekla moja rodica samo ona tabla ch, de ili at ili slo na stolu da se zna da oni ipakkkkkkkkk nisu dole ... glupost ziva .. ja da mogu i table na autu bi dole promjenila :) volim izaci dole volim se druziti sa svojim prijateljima iz cazina ... i ne volim koristit slovenski jezik nikako jer mi to nije potrebno jer i kod kuce pricam bosanski pa bom nevidim nekog razloga da bi dole bilo drugacije a sto se tice trosenja para iz dijaspore pa halo ako je nekome zao trosit pare dole u cazinu nek brete strpa u carape i nek izadje sa 20 km i nek shuti nek ne vice koliko para je oslo za odmore dole ... svatko trosi koliko moze ... a iskreno i dole koji zive trose pare zato onih 20 dana koliko smo mi dole nikako nemoze usporediti sa svih 365 koliko cazinjani dole potrose ... uglavno samo cu reci vako ima onih sto ne glume sto ne foliraju ali ih je veoma malo barem iz diaspore ... samo kad vidim one folerancije kroz carsiju autima i sranjima i kad se po napijaju da ih moraju iz nositi iz diskoteka dodje mi da "vrisnem" ... brrrr zato nema ovdje pravdanja ... barem ja tako iskreno mislim ...

[quote name='zvrk_hanuma' post='206760' date='Jan 19 2008, 00:12']Ne mogu da ne reagujem..

Ja ne znam je li djevojke iz carsije ili djevojke sa strane sa svojih 14 izgledaju ko da im je 20? Ja ne znam ko pije u desetci i slicnim kaHvicima subotama, i ide na dare, jane i slicne ?! A po cemu se vi to nama prilagodjavate ?! I u ostalom svi smo mi iz istih opanaka ispali, bili u Americi, Austriji, Svicarsko tako da molim bez ikakvog napirivanja bezveznog jer samo sebi stetite..[/quote]

pa naravno da smo svi isti zato se i ne trebamo razdvajati zbog gluposti.....

ljude treba ocjenjivati pojedinacno, a ne globalno

[quote name='Incubus' post='206818' date='Jan 19 2008, 15:01']ljude treba ocjenjivati pojedinacno, a ne globalno[/quote]

vec dugo nisi nista pametnije napisao na forumu. aferim :D

Ja mogu isto reci da kad sam u Cazinu da se ponasam kao i u austriji, mozda cak i malo opustenije posto sam kod kuce, meni nije problem otici u trenerki na kahfu u desetku eto kako sam ja cool :lol:

Mozda jes i do osoba...
ja sam iz at ali me sito sram nekad kad dole izadjem i kad vidim kako su ovi izvana ufurani,pa fuj....
ali naravno cast izuzetcima...

kao da su sve stvorili,i skroz razumijem sto nas nemogu podnositi kad odemo dole...

[quote name='zvrk_hanuma' post='206760' date='Jan 19 2008, 01:12']Ne mogu da ne reagujem..

Ja ne znam je li djevojke iz carsije ili djevojke sa strane sa svojih 14 izgledaju ko da im je 20? Ja ne znam ko pije u desetci i slicnim kaHvicima subotama, i ide na dare, jane i slicne ?! A po cemu se vi to nama prilagodjavate ?! I u ostalom svi smo mi iz istih opanaka ispali, bili u Americi, Austriji, Svicarsko tako da molim bez ikakvog napirivanja bezveznog jer samo sebi stetite..[/quote]

Slazem se da curice i cure iz vana ili iz nase carsije izgledaju isto,no nekuzim sta to fali 10ci,dari,jani i slicno?
Molim pojasni!? ;)

[quote name='Amel' post='211718' date='Feb 6 2008, 02:51']Ova tema je čisti proma

whahahahaha kako vi to samo znate lipo napisat ccc ja sam sebi bio nasao zemsku iz austrije boli gawa lijepa. fina ,zgodna ma cura lijepa ko sannn. I tako smo se mi vidjali i jebga sve je bilo dobro dok me mati nije budila da idem u skolu i kad sam shvatio da je san reko sam nek je cazinjanka pa neg gori :P Kako sam ja vama ispricao to fino mozda sam skreno sa teme a mozda nisam ako muki ne obrise onda nisam :P