Jump to content
ema

Cure i momci iz vana

Recommended Posts

hehe..ma daco moze se i na slo dobro psovati..hehe...iako je bosanski moj materni jezik,men je ipak lakse govorti slovenski jer ga govorim kako sam se rodla i nonstop..pa mi nekako lakse,al bosanski je isto fin jezik..pozdrav teb od "slovenke sa bosanskim ponosom" :D :D

_MIssy_ tebi i nezamjerim ssamo nedaaj svoj ponos radi slovenskim stilom ali misli Bosnskom glavom.iako si rodena tu ipak si ponosna sto si Bosanka -RESPEKT- ja sam roden u Bosni i srcem i dusom sam Bosanac ali na zalost moram da zivim u drugoj drzavi!! ali sam ponosan na ono sto jesam!!!!!!lijep pozdrav slovencima!!! a lahko prihajate???hehe!! sala mala!!

hehe daco.. ma pridemo pridemo :D sad kad ti navale slovenci dole druge sedmice..aj tesko se tebi..hehe sala :D ma BOSNA CREW 4EVER!! :D

STO SE TICE CURA IZ VANA HVALA :?: IJOS NESTO NEMA TU CURE TO SU SVE GLUPACE DO JUCE JELE KJLUKUSU A DANAS WUZ UP :?: ZASTO NAJELE SE BIJELOG HLJEBA PA DIGLE GLAVU I MASTAJU KOSAM JASM HVALA :D :shock: :roll: :lol:

STO SE TICE CURA IZ VANA HVALA :?: IJOS NESTO NEMA TU CURE TO SU SVE GLUPACE DO JUCE JELE KJLUKUSU A DANAS WUZ UP :?: ZASTO NAJELE SE BIJELOG HLJEBA PA DIGLE GLAVU I MASTAJU KOSAM JASM HVALA :D :shock: :roll: :lol:

hej!!!!!..ma uopsto ne mislim razgovarati sa tobom jer vidim da nema smisla..a ti malo pomisli sta govoris..nije svak isti!..aja i neki nismo nikad jeli kljukuse pa opet ne mislimo sta smo i to..de ti malo paz na tvoje ponasanje..

A STA SVI NA CURE?ZAR MUSKARCI NISU NIS UFURANI I DA SE FALE I TO???..

Mali spusti se na zemlju sta glumis, bolje ti je idi gledaj crtani nemoj da se mjesas kad stariji pricaju. Ja sam iz vana i jela sam kljukusu dole kad sam bila a i jedem je ovdje jer mi se svida, vise volim nasu hranu nego stranu. Tako da nemas pravo da generalizujes!!!!!!!! :twisted:

hehe ovaj sve u jednu kesu varas se malo pa nismo svi isti eto ja jedem i bjeli i crni kruh a kljukusa je nase omiljeno jelo !!!!!! A sto se tice tih cura iz vana i tako itreba kad im je bog dao... a ti ko da si odrasto da nekazem.Samo da ti kazem da je najljepse cvjece iz svoje basce ati sad tako...hm ja mislim da si ti taj pa sad kad si se najo B.kruha!!!kjukusa nevalja srami se,,, :twisted: :smokin:

hej nije fer da kazes da su svi isti iz vana, i da ih zato ni negledas,ja sam isto iz austrije,al kad sam dole NIKAD nepricam strani jezik,jel ja nisam takva cura,i zato nemozes reci da su svi isti,eto pozdrav svima

selam i cao svima

pa ljudi imate par dobrih komentara ali ima vas koji ste vala dali toliko glup komentar da se pitam bili to cojk mogo cuti u ozdrlju donjem!!! :)
shvatite malo da nije vase da odlucujete ko ce kakav jezik govoriti dok je dole i jos slucajno u vasoj blizini! ili biste vi volili da vas narod zbog svake druge-trece rijeci ismijava :( a govorim iz iskustva i da nije bilo par prijatelja gadno bi mi se pisalo,pogotovo na njemackom jeziku u cazinskoj gimnaziji kod nase legende od profesora ismeta handanagica :) kad mi kaze hajde tresnjo ti nam ovo prevedi!!!
a sto se tice para tih sto trose ti baustelci,kako NAS vi neki zovete,trosimo,to je vjerujete mi sve vecinom na tezak nacin zaradjeno, jer dok ja nekad nocnu radim (pored skole),neki od vas vise na chatu ili cesu se u snu po guzici ili sta ja znam sta jos radite :) ali sve cu ja uraditi,ako treba raditi sve 3 smijene samo da sto cesce dodjem kuci svojoj mami,ocu i bratu i ostalim meni srcu dragim!
fakat jeste ruzno kad cujem kad se neko ... folira...cuo sam licno par prica kako su neki dosli u njemacku i dobili OFENTALJ (stalni boravak) :) i cujem njih ja kako govore ajj kad sad odemo u carsiju i stavim vizu u dzep od kosulje da svako vidi a auto SA STRANIM REG. parkiram dole kod kucica! to je fakat za mene za UZETI PISTOLJ U RUKU I OBJESITI SE :)
nego nesto za ove sa foruma sto nisu nikad nikud makli a prave se gradjani svijetski,ljudi upitajte sami sebe kakvi bi vili da se svaki dan budite u tudjini,jos da ste sami kao nas vecina studenata,kako bi vam bilo!!!???
hmm mislim da vam je svakom poznat PROFAC,koji je za mene ljudina jer iako nismo neki prijatelji bili i ne znamo se vako DOBRO cojk ne bi prosao nikad kraj tebe da se ne pozdravi!!! halal ti kruh ljudino,svaka cast !!! samo nemoj kad zavrsis studij gore ako Bog da da dignes nos kaj njeki odnaske dolekarna :)

selam i pozdrav svima

Jednostavno nepostoji sansa da se dokazes i da vidite da nismo sve iste!!! Zbog jedne il dvije tuke, sve cure iz vana se gledaju kao da su dosle sa smecista...jes fino vam bariti jer kontate da cete automatski zbariti! A cim cura pokaze svoje JA, i fino na kulturan nacin vam kaze da odjebete jer nemate sanse...eh onda je odmah tipicna baustelka i nevalja nizasto... Narode, treba biti fair... Ipak... :roll:

Sve su zene iste i sve zene donose ZLO :D

To ona nasa stara izreka, samo ima jos nesto u cemu se govori da su zene vragovi al nesmim vise pisat da se nebi cure i zene i djevojke naljutile na mene :D

Sve su zene iste i sve zene donose ZLO

To ona nasa stara izreka, samo ima jos nesto u cemu se govori da su zene vragovi al nesmim vise pisat da se nebi cure i zene i djevojke naljutile na mene

A sta ste mi vi muskarci, bogati??? :lol::lol::lol:
Mi cure znamo vec vase misljenje o nama al ajd malo da cujem vase misljenje o vama...

Ehh ja nemogu na osnovu jedne cure davat sva misljenja, fakat ima cura ...ama neznam.. a ima i dobrih cura :D
Nemogu ja nikako reci sta mislim o svim curama jer to je tesko pitanje :D
Ovo gore sto sam rekao da zene donose zlo, to je samo jedna stara izreka koju nas narod zna reci, nemojte vi mislit da sam ja to rekao, nisam ja takav :D

Ehh ja nemogu na osnovu jedne cure davat sva misljenja, fakat ima cura ...ama neznam.. a ima i dobrih cura :D

e to si dobro reko :)

ja sam sama iz vana, ja sam iz Austrije, a budem dole tacno iz cazina,iz carsije,mogu reci da su sve moji friends dole,. dosta naivni cura ima, a pogotovo sto su iz vana, misle da su naj pametnije. i najvise mrzim kad dole u bosni pricaju austriski, da se mogu faliti itd. nije ni cudno onda da dosta muskaraca tako "ruzno" i misle od otih cura iz vana, sta vi kaze te na takve cure?

"pricaju austriski" - Koji je to jezik :shock:

Osim toga raja se ponasa onako kako je navikla u onoj sredini u kojoj zivi, Bosna i Austrija ili druga Zapadna Drzava su Nebo i Zemlja.

ljudi ja cu vam samo nesto cure sto su otisle u inostranstvo su i dalje "nase" cure, odnosno proizvedene su u bosni, i mi ne trebamo da ih zovemo "cure iz vana"

onaj ja sam primjetio da imaju naviku uzvrnut jednu nogavicu od hlaca... i frizure su im dobre, valda vide kako one strankinje pa i one ili ce se naci neka od njih i reci jasko pa to se zove moda... :oops:

ljudi ja cu vam samo nesto cure sto su otisle u inostranstvo su i dalje "nase" cure, odnosno proizvedene su u bosni, i mi ne trebamo da ih zovemo "cure iz vana"

Napokon se nadje neko ko konta situaciju...SVAKA CAST!!!icon_smile_bow.gif