Jump to content
3rror

Call Of Duty 2

Recommended Posts

Ovako .. bilo bi dobro kad bi svi vi koji igrate CoD2 , bez obzira jeli igrate online ili na LAN-u .. da se ovdje javite..da vidimo koliko tu zapravo igraca ima kad bi i gdje mogli napraviti CoD2 turnir + ako imate kakvih klanova koji igraju striktno CoD2 mozete se ovdje isto javiti.

BTW...
1.7.2006 pocinje prva BGL Bosnia Gaming League (liga)

Klanovi se mogu prijaviti OVDJE

i evo pogledajte ovaj war (da vidite kako to izgleda) sto smo danas odigrali:

vsaiv19zt.th.jpg

pozz

sta je super?

pa igras li ili ne?
jesi li kad igrao?
jesi li zainteresiran?

daj ljudi dajte vec malo konkretnije komenatare na temama.

kako samo imate zivaca stavljat ovakve tipove odgovora, to je super, bas je cool, praaavo i sl, potpuno nevezano za temu.

ako vec nemate sta reci na neku temu, nemojte ni postat, samo se javite preko pp-a i nabicemo vam 1 komentar ako je vec do toga.

sorry, off topic je bilo ovo gore al' morao sam negdje vec preletit ovako neozbiljne komentare.

Da se vratim na temu.

ja sam igrac COD2 i redovno sam pilao na bihnetovim game serverima, ev malo sam se primirio dok je ispita, ali za sve vrste turnira zovite :)

posto nemam klan, ne prijavljujem se u BGL :)

Pa sta ja znam? ne znam je li oo dobra ili losa ideja, uglavnom ne igram igrice. hvala .

Pa sta ja znam? ne znam je li oo dobra ili losa ideja, uglavnom ne igram  igrice. hvala .

<{POST_SNAPBACK}>

dont spamm....

p.s. nisu to "igrice"....neg digitalni sportovi...hehehehehehehhe....;)

Pa sta ja znam? ne znam je li oo dobra ili losa ideja, uglavnom ne igram  igrice. hvala .

pa ako nemas pojma nemoj se javljat
sta dzabe saras tamo gdje se ne kontas?
ne mora te biti u svakoj temi.

dzabe nekima govorit :(

to za turnir u cazinu kontamo uraditi...medjutim...treba organizacija...
al prvo da vas pitam jel iko od vas prije organizovao turnir...heh...
zvuci laske neg sto jest...jja nisam nikad organizovao..ali sam ucestvovao u dosta njih i kao igrac i kao pomagac...
zato znam o cemu se radi...

zajeban je to posao u pm... :lol:

E OVOM TEMOM JE NAJBOLJE DA SE VIDI KOLIKO CE EKIPA UCESTVOVATI...a ak bude dovoljno ekipa..da vidimo gdje cemo to i kako....
ko ce sve ucestvovati...(i kako)...nemoze svak sve raditi..neg se podjeliti...
onda oprema...nemoze jedno igrati na krsu od kompa a drugo na grafici boli glava...neg naci neke sponzore da posude compove (samo za turnir)....
napravite server racunar....ko ce sve to upravljati,razumesh...(moze neko snimiti mecheve kao na HLTV-u...tako da se to moze skinuti sa neta...da neki vidie kak se igra - to bar za finale bi bilo dobro)...
najbolje bi bilo da se igra 5 vs 5 ,najlakse tak sastavti ekipu...a nije previse a ni premalo u ekipi...heh...+ da se naprave kategorije..il eventualno da se "glasa",dakle IZBORI KAKO CE SE IGRATI: S&D,TD...or else what.....

...al o organizaciji i pravilima poslije.......

vec sam ranije spominjao u temi "EX.orcitus Gaming" da za cazin najbolje pase CoD2 jer se najvise ovdje igra...a kad se to pokrene Gaming Community ce se prosiriti....

nadam se da ce nes biti...
ja i anes cemo popricati o detaljima(jel tako care)...a i ibro se ev angazuje...(a on nam moze pomoci na veliko - kak te hvalim,jes vidio...heheheh)...hehe

SVI KOJI SU ZAINTEERESOVAI NEK SE JAVE...
NAPISU NAZIV EKIPE I NAZIV

Ja sam Igrac COD2 i redovno igram na BIHNET-ovom serveru.. zadnje vrijeme ne igram jer mi Pc nesto zeza. Et malo opsirinije! i volio bi ucestovat u Turniru kad bude u Cazinu. :D

:)

pozz

fruit

vidim ja da hvalis :)

nego, imam neki program, snima video u toku igrice, pa ako ti treba, javi pa cemo ga sprzit :)

mislim da je ipak to oko angaziranja sponzora malo prevelik projekat. trebamo mi sa askom dozgovorit da namuda 8 masina dobrih pa se kod njega za pocetak urokat :)

vidim ja da hvalis :)

nego, imam neki program, snima video u toku igrice, pa ako ti treba, javi pa cemo ga sprzit :)

mislim da je ipak to oko angaziranja sponzora malo prevelik projekat. trebamo mi sa askom dozgovorit da namuda 8 masina dobrih pa se kod njega za pocetak urokat :)

<{POST_SNAPBACK}>

u pravu si, samo za to nije potreban program, taj video se zove "demo". Dok igras otvoris consolu i upises "/record" i u tom trenutku pocinje se snimati demo, kad ga hoces prekinuti u cosolu napises "/stoprecord" i to je to. Taj demo se sejva u CoD 2 main folderu ( na disku na kojem si instalirao cod2 ). I kad ga zelis pogledati , udjes u CoD2 multiplayer i u consolu ukucas: "/demo (ime demoa)" - npr.: "/demo mojdemo"

@Take_down.. sve cemo dogovorit samo nemoj sada "name

2. TDM ( TeamDeathmach ) - igraju 2 tima npr. (germans vs. americans) i tu je samo cilj pobiti sto vise protivnika - to bi se moglo odigrati

E to je najbolje :D

pozz
fruit

ee anese pasha...ur thinking too big...
sad sto se tice toga u posti...e to ti je nemoguca misisja...znas posta je u vlasnistvu BHtelecoma...a bas ce oni dozvoliti da se igra turnir u njihovom prostoru (cak ne daju ni reklamiranje....dakle all rights reserved...dakle moras prvo sa njima vidjeti)

a de ti to uradi..kakos to dogovoriti sa upravom poste jer su gore sve debili...nis ne znaju...
nemozes gore nikakvu organizaciju napraviti...
mi mozemo doci gore i sve i okuppiti se i odigrati koju...al nemozemo drzati sve u svojim rukama...sve se mora placati...
a kad bi mi uplatili posti da igramo..to je opet problem...nemomao pristum racunarima...jer oni racunari rade na secure access principu...dakle moras imati specijalne codove da bi ikako pristupio demo-ima....

ah da...demo-i...heh care...ne moras objasnjavati sta je to...nismo mi debili tolki...;))

DM ne dolazi u obzir...jer onda ima samo jedan pobjednik...dakle il S&D,CTF il TDM...
iako po meni nekako najbolje TDM uraditi jer vecina raje tako igra...a onda kasnije nekom drugom prilikom ovo drugo...jer neki nikad ni ne igraju CTF il S&D...doduse neki ni ne znaju kako se igra;))))

@Take_down.. sve cemo dogovorit samo nemoj sada "name

Mozda si i u pravu sto se tice poste.. mozemo se onda jednostavno okupiti i odigrati , a hebes demo nemoramo ga ni snimit

Ne objasnjavam ja sta je demo nego kako ga snimiti i gledati..

Pretpostavio sam da neznate S&D, a jedino to se igra online kad se radi o turniru,lizi ili mechu. Nije to tesko objasnitti ali eto.. aj moze onda i TDM.

Nemoze to kod aske nikako! JEDINO ako bi on pristao da taj dan samo nas pusti da igramo, nikog drugog! onda bi moglo nekako.. ali opet ti kazem da su problem kompjutori!

ok, otvoricu novu temu za prijavu ekipa

za psotu ne kazem daje nemoguce zbog demo-a...neg vise zbog kontorole...
kakos organizovati turnir tek tako...nemas ni kontorole ,ni cvrstih ideja...
neg samo vices..haj nek ovo..haj nek ono...

daj care...moramo o ovom popricati....
a kod aske fakat,ne ide...on bi nes poco se prospati;)) znas ga...
bilo bi dobro da se nadje prostor...ne bi to skupo ispalo...jer od postotka uplacenih para ces prostor srredit(platiti)....

nemoj praviti sad teme za prijave...
to glupo...jer ne znas tacno...ni hocel biti dovoljan brocj ucesnika...nit hocel doci iko...
ne znas ni za prostor sigurno...dajj ba anese brete ne seri...
de malo moramo bolje isplanirati ...nemozes sve "na ho-ruk"...uspori....

a ja sam mislio da to ne bude turnir za cazin ba....slabo bi to bilo...bolje da bude po citavoj BiH....sredim ja communty...znam ja igrace iz sajaeva..mostara...bjeljine...BLuke...sto bi mozda dosli;)))

i ne znas ni kad ce biti turnir ....trebas i vrijeme..(nemoj sad staviti za sedmicu dana...to treba makar mjesec dana biti ranije...

kao sto sam reko: PRVO TREBA VIDITI KOLIKO CE SE EKIPA PRIJAVITI...dakle ISPLATIL SE TAJ TURNIR IKAKO...
koje ce nagrade bitit zavisi od broja ucesnika...;)) - ne bidi n00b;))

za psotu ne kazem daje nemoguce zbog demo-a...neg vise zbog kontorole...
kakos organizovati turnir tek tako...nemas ni kontorole ,ni cvrstih  ideja...
neg samo vices..haj nek ovo..haj nek ono...

daj care...moramo o ovom popricati....
a kod aske fakat,ne ide...on bi nes poco se prospati;)) znas ga...
bilo bi dobro da se nadje prostor...ne bi to skupo ispalo...jer od postotka uplacenih para ces prostor srredit(platiti)....

nemoj praviti sad teme za prijave...
to glupo...jer ne znas tacno...ni hocel biti dovoljan brocj ucesnika...nit hocel doci iko...
ne znas ni za prostor sigurno...dajj ba anese brete ne seri...
de malo moramo bolje isplanirati ...nemozes sve "na ho-ruk"...uspori....

a ja sam mislio da to ne bude turnir za cazin ba....slabo bi to bilo...bolje da bude po citavoj BiH....sredim ja communty...znam ja igrace iz sajaeva..mostara...bjeljine...BLuke...sto bi mozda dosli;)))

i ne znas ni kad ce biti turnir ....trebas i vrijeme..(nemoj sad staviti za sedmicu dana...to treba makar mjesec dana biti ranije...

kao sto sam reko: PRVO TREBA VIDITI KOLIKO CE SE EKIPA PRIJAVITI...dakle ISPLATIL SE TAJ TURNIR IKAKO...
koje ce nagrade bitit zavisi od broja ucesnika...;))  - ne bidi n00b;))

<{POST_SNAPBACK}>

ko zuri , ja ne zurim nikud?

Pazi ovo sto ti kazem: OD TOGA ZA TURNIR U BIH a DA ti ili mi organizujemo NEMA NISTA

Kazes prostor? Koliko ce ljudi htjeti placati samo da bi ucestvovali? i hoce li to biti dovoljno za prostor!? Koliko ce ljudi imati zivaca i vremena da dovlace svoje kompjutore u taj neki prostor?

heh, prijatelju.. ja samo pricam realno, a ti fantaziras! Prije ce se ovo moje sto sam predlozio ostvariti. Na ovaj nacin IMAMO prostor, IMAMO tamo spremne kompjutore i sve sto trebamo jeste platiti da igramo.. 1 km - pola sata kod aske. A za sve ostalo oko organizacije se mozemo dogovorit.. ima vremena..

ko zuri , ja ne zurim nikud?

Pazi ovo sto ti kazem: OD TOGA ZA TURNIR U BIH a DA ti ili mi organizujemo NEMA NISTA

Kazes prostor? Koliko ce ljudi htjeti placati samo da bi ucestvovali? i hoce li to biti dovoljno za prostor!? Koliko ce ljudi imati zivaca i vremena da dovlace svoje kompjutore u taj neki prostor?

heh, prijatelju.. ja samo pricam realno, a ti fantaziras! Prije ce se ovo moje sto sam predlozio ostvariti. Na ovaj nacin IMAMO prostor, IMAMO tamo spremne kompjutore i sve sto trebamo jeste platiti da igramo.. 1 km - pola sata kod aske. A za sve ostalo oko organizacije se mozemo dogovorit.. ima vremena..

<{POST_SNAPBACK}>

vec sam rrekao THINK BIG ;))....

e pa jeb ga...tako su i za krupu prosle godine govorili ucs1.6...pa sad gori...
doslo prosle god dosta klanova iz BiH..iz saraj,mostar,BL..itd...;))...

pravi ljudi ce ucestvovati...a sta si ti mislio...bessplatno ucestvovati i jos nes za to dobiti...
ucesce se placa care....
tako tto ide..odmah se i djeca ona sprjece da ucestvuju...

a ti ne pricas o turniru neg o NAPUCAVANJU...turnir ima razlog...a ne da se okupi i opuca...;)))

dakle u cetvrtak....vicemo se...i popraicamo....**bem ti trunje...

BOS.KRUPA - cs1.6 centar na usk-u
CAZIN - CoD2 centar...heheh

zasto ne...kad imao velik cod2 community...;))))

peace out

ajd da vidimo sta drugi misle o ovome...;)))

:o Merhaba ljudi oa de ste vi meni... :lol:
ja volim cod2 i igram rado u int..
samo sto jos nisam naletio na nekog .......
i igram uvijek pod jednim imenom (Braco iz cazina)
i vazda vicem (MERHABA LJUDI PA DE STE VI MENI ; JA SAM VAMA NJESTO ZABORAVI RECI!!!!!!!!) :o :o

ja igram cod 2 na bihnetovom serveru aponekad i na lol serveru i znaju me meshal error good boy mad mx skoro svi iz unisola cod 2 mi je bezveze ali na onlineu ili lanu je super

zar imas COD 2 original?

ja koliko sam upucen na bihnetovom serveru od nedavno samo originalne verzije igrica ce se moci klati

Ne znam tocno ali mislim da je to samo za nove bihnet servere koji koriste verziju 1.3 mislim da je ctf adresi195.222.33.242:28960 a s&d na 195.222.33.242:28961.Al tesko da na ovim serverima igra iko posto ne znam nikoga koji ima originalnu igricu.

ja igram cod 2 na bihnetovom serveru aponekad i na lol serveru i znaju me meshal error good boy mad mx skoro svi iz unisola cod 2 mi je bezveze ali na onlineu ili lanu je super

<{POST_SNAPBACK}>

[/qu

SIne ti si los igrac,i ne spominji mene kad me ne znas mi smo samo u klanu i to je to.