Jump to content
analiticarka

Sve što želite reći...

Recommended Posts

Zavrsio Sime :)
Jos malo pa cu kuci (samo dok se malo ugrijem), nece biti rezultati prije sledece sedmice :(

Biti će dobri akb Daci ... :)

Tigrice naša, jesi li ti bolje? Nedostaješ ...  :cheekkiss:

• Upvote 1

ljudi ja evo u bosni  sjedio sa pravim ljudima predobro bilo,  kostalo nas 5 maraka sve sto smo popili, nekad za uzitak ne treba nista osim par osoba 

i sve prejako, nisam se ismijao ne pamtim ovako... a onda stuha od konobarice koja je nosila "misec i zviizdu" lancic na vratu izidje da se obracuna sa nekom drugom zenom u fazonu "kujo!" dernjava pokvari mi ugodjaj lipo 

Edited by Cain

Dobro jutro (ne)radnici...!

Guba skoro i nestala - i ja odma bolje, nocas spavah ko beba, a ja cim prespavam noc, ujutru boljeg i raspolozenja budem...:-)

Ciklama ima li sta novo u galeriji foto od jucer ? Znas na sta mislim...:D

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Nejma, kad bude dobit ćeš znak ... :cheekkiss:

Eh, ja mislila nakon friziranja ti se odmah bacis na selfi... :spruceup:

Aaaaj, Tigrooo ... foto-aparat i ja nismo dobri jarani, a na to sve nisma ni stigla ... :)

Moram vam se poFaliti :)
Prekjucer dijete i ja isli malo do prodavnice, kupujemo neke sitnice, pokloncice, dekoracije za Noc Vjestica. Inace imamo pravilo da kad idemo u prodavnicu moze da dobije jednu stvar (igrackicu, film, neki slatkis) po svom cejfu ali nema vise od jednog. I naravno on se razleti pa stavi jedno u korpu, izvadi, stavi drugo i tako u nedogled ali ga pustim jer se drzi pravila. I kod nas je to inace uvijek kroz zezu, kad smo u prodavnici nema srkleta inace, sve polako.
I stojimo pred kasom kad nam pridjose jedan baka i deda i kaze nam deda "sto ste vas dvoje odlican tim" i okrenu se baki I kaze joj kako je bio na istom odjelu gdje i mi i posmatrao nas kako se ophodimo jedno s drugim i maksuz dosao da nas pohvali. :D A ja odmah narasla par cenata od ponosa. :)
  • Upvote 2

.... odoh djecu (svih troje) ispratiti kod mojih roditelja :) .... gazda i ja ostajemo sami ... :girlwink:

.... odoh djecu (svih troje) ispratiti kod mojih roditelja :) .... gazda i ja ostajemo sami ... :girlwink:

u 18.06.2015 dolazi ti 4.
  • Upvote 1

u 18.06.2015 dolazi ti 4.

:ai:     :bj: :bj:

Ima bujruma ...  :bj:

Evo i mene ... prekrasan dan je iza mene. Imam zanimljivih fotki, al' dok ih se dočepam jer sam fotkala tuđim foto-aparatom. :D

Ima li ovdje tema "sve sto zelite pitati"
Htjela sam pitat, kako se kod vas Bosanaca kaze "USJEDJELICA ili USIDJELICA" to ona zena sto ima dosta gidina a nije se udala?

Herka, ako ne možeš naći (probaj i preko pretraživača) neku temu ti otvori.

Kod nas se kaže (u Krajini) za osobu koja ima puno godina a nije se udala - usjedjelica.

Ima li ovdje tema "sve sto zelite pitati"
Htjela sam pitat, kako se kod vas Bosanaca kaze "USJEDJELICA ili USIDJELICA" to ona zena sto ima dosta gidina a nije se udala?

Usjedjelica je književno.

Usidjelica je krajiški, kao što je ušjeđeljica hercegovački (gatački).

• Upvote 1

Svestran coEk. :D

Ispi*dih cekajuci ove klovnove da mi jave rezultate...Bas volim kad mi ovako razvuku sa nalazima pa imam vremena da pomislim svasta lose a onda ce mi doci i reci kako su mi eto zaboravili javiti...Uh, u ovim momentima nek budu zahvalni sto prezirem oruzje.

:cheekkiss:

Ma bas me u zadnje vrijeme nerviraju.  Ono, nazovu me u petak poslije podne i kazu mi da mi ne mogu nista reci na telefon nego moram doci u ordinaciju. I onda trc' na vrat na nos, upropaste mi vikend unaprijed. Ili uopsteno to "ne mozemo vam reci na telefon". Pa premrem par puta dok ne stignem do njih. Majmuni.

Usjedjelica je književno.

Usidjelica je krajiški, kao što je ušjeđeljica hercegovački (gatački).

Šta ću kad sam (prisilno) načitan. Moraš biti kad si iz "miješanog" braka (cazinsko-gatačkog). :D