Jump to content
analiticarka

Sve što želite reći...

Recommended Posts

[font="Tahoma"][color="#800080"][size=3]aaaaaaa bila ja koood florrrryyy-aaa.. i cazinjankeeeeeeeeeee :) fakaat florry peepi, cool, super.. aaaa :D :rolleyes: [/size][/color][/font]

[quote name='veni_b' post='226598' date='Apr 12 2008, 21:32'][font="Tahoma"][color="#800080"][size=3]aaaaaaa bila ja koood florrrryyy-aaa.. i cazinjankeeeeeeeeeee :) fakaat florry peepi, cool, super.. aaaa :D :rolleyes: [/size][/color][/font][/quote]

:D

drago mi je veni sto si me poslushala u vezi onog :rolleyes: :D

[quote name='[I-B-R-O]' post='226658' date='Apr 13 2008, 03:07']kad ja podjoh, aman, kad ja podjoh dzanum :D[/quote]

a gdje me nadje :D

Satro sam madjare wahahah u cod2 :D, sad idem da spavam na miru, sati je 4.55 ujutro :rofl:

[quote name='Floresita' post='226623' date='Apr 12 2008, 23:38']:D

drago mi je veni sto si me poslushala u vezi onog :rolleyes: :D[/quote]

ipak mislim flory, da ti mene nebi lagala, da nije onako kako si rekla.. zato sam te poslusala.. mada znam da bi mi rekla ako bi bio za mene :) :rolleyes:

vrijeme je glavni covjekov neprijatelj,sto vise staris,vise maris,ali jebga,jebe nas proslost...
esto nedostatk paznje od nekih osoba zna prouzrokovati psihicke poremecaje..
citajuci tvoj potpis dolazim do zakljucka da se nudis,pokusaj otvoriti vlastiti ducan...
i one umisljene stvari,kao npr da te neko voli znaju da bole,mozda ne sad vec tek onda kad skontas da si to umislila..znas,ljub av boli...
polako staris,zar nebi bilo krasno kad bi prestala da se porazima hvalis,stani i udahni,prestani pisati u sareno i zivi stvarno...

:rolleyes:

zamisljam te u svojoj glavi,znam,tesko ti je,ostavljena od svih zivis u nekom strahu,
svoju nemoc ljepsas svojom ljutnjom,stvaras lazna,ona prividna prijateljstva koja kratko traju...
nakon sto te upoznaju svi se udaljuju,bjeze i posrcu,jedni po drugima gaze,opet ostajes sama....
i jos nesto,odavno te posmatram,ti si nesto posebno,nedokucivo mojoj masti i to me plasi...

[quote name='veni_b' post='226679' date='Apr 13 2008, 14:06']ipak mislim flory, da ti mene nebi lagala, da nije onako kako si rekla.. zato sam te poslusala.. mada znam da bi mi rekla ako bi bio za mene :) :rolleyes:[/quote]

ooooooo oooooooooo znaci idesh u moj rOd :D :P

umornaaaaa,treba mi topla kupka i dobra masaza...

[quote name='veni_b' post='227123' date='Apr 15 2008, 19:22']umorno, ali dobro (:[/quote]

koja sam ja bena gluho bilo :lol: ja sve kontam da sam na temi, kako se osjecate upravo sad.. hahah..

Jedna pametna osoba je jednom prilikom rekla

Znas, ..........
jebiga, jos kad bih ja znao ko je pametna osoba i sta je rekla

nema ljepse stvari nego pisati o necemu o cemu zaista nemas pojma niti ideje da napises
vrtis se u krug i okolisas i trudis se napisati sto vise slova, rijeci, ma recenica o necemu.
Svi to pokusavamo, svi u naletu neke ljudske huje ili gluposti pokusavamo unici unutar sebe i skontati o cemu razmisljamo
ja sad ne razmisljam ni u cemu extra, samo kako bih dobio neku temu citaj inspiraciju da vam napisem nesto pametno da bi mogli procitati
kako nista pametno ne moze izac iz mene, i dalje cu lutat na prazno

ah, sjetio sam se, nampala mi je piramida u Visokom

interesantan grad u Bosni i Hercegovini.
Već dsam dva puta bio na piramidi, te planiram i ove godine da se trkne
ali to nije interesantno da se ide sam, nego u ekipi
prema tome, ko bi isao, bujrum nek mi se javi, pa da slazemo kakvu ekipu, da odemo na nekih 2 dana tj 1 nocenje.
dogovorimo se da smo volonteri, dobijemo motike, lopate, metlice, zaduzimo tacke i bom kupimo sebi neke fasunge, raja uzima pivu, ali mi je mozemo ponijet od kuce :D
moze i alkoholna i bezalkoholna, uzecemo mesa kod onih ajdinovica, pa ako namzataji meza, mozemo bom potpiriti vatru
i zacas isprziti.
ta dva dana bi proveli u zajebanciji, a da napravimo pravu turisticku atrakciju, predlazem da uzmemo gaze ili zavoja za nekih 30 KM i da nekog od nas zamotamo u to, i da nam citav dan sluzi pice i tako te guracke.
napravimo neku zastavu, majice i bom idemo promovirati nas grad u neki drugi grad :D

et, posto nemam vise ideje, za sada od mene dosta :D