Jump to content
analiticarka

Sve što želite reći...

Recommended Posts

ajjjj koga cu ja u srijedu upoznat :rolleyes: blago seki :rolleyes: :rolleyes:

Srce hoce promjene,ne racunaj na mene,dusa vise ne vene,ne racunaj na meneeeeeeee................

drugom nek te ozene,zemlja nek se okrene,i bog nek te spomene,ne racunaj na meneeeee..............

na moj njezni zagljaj vise ne racunaj,na slavosti i oprostaj vise ne racunaj,jer ja sam slobono ja radim sta hocu,i pre bi pristala cak i na samocu, jer ja sam slobodno ja radim sta zelim,ali nikad nebi pristala sa drugom da te djelim...................nikada nikada nikada nikadaaaaaaaaaaaaa

hahhahaha jesam puklaaa mora da je ova vrucina..:D

kako nemogu podnijeti neke ljude organski na ovom forumu i chatu malo se smogli dobili da budu mod team i op na mircu i sad neki bogovi ovdje .... tacno imam srec sto nisam u nekim trenucima blizu neki osoba...

vecina vas se pravi frajer neke gazde i tako to dragi moji spustite se malo na zemlju inace drugi spustaju...

poZz svima

za batana... VJERAN SI MI DOSADAN... :D

za sebinu... "daj, donesi nocas votke s tobom bih se opet napio ti si njemu lijepa k'o Emina sto je Mostar nekad imao" :D

za gable-a... "99 zena da me mole 99 da se skinu gole 98 odbio bih barem jer ti jedna vredis vise nego harem..." :D

za Vento-a... "Brate moj, sto nas tako rano ostavi pravi si bio pricaju mi ljudi brate moj, sto nas tako rano ostavi pravi si bio s tobom se ponose tvoji rodjeni..." :D

za mene od vas kad krenem u IRAQ... "UCINI BAR JEDAN POGRESAN KORAK DA LAKSE ODEEEEEES OD NAS..." :D

to bi bilo to... :D

Sta jos zelim reci, necu vam reci :D hehehehehe

PUKO SAM BRATE NEEMA ME OVO STO VIDIS SENKA... :D

tttttttttttttttttttttttrrrrrrrrrrrrrrrn tttttttttttttttrrrrrrrrrrtttttttttrrrrrrrrrrrrrnnnnn trrrrrrrrrtttttttttttrrrrrrrrrrnnnnnn, ttttrn, da mi zlatne kuce grade u avliji cvijece sade, dusa ne bi drugu htjela jer tebe je zavoljelaaaaaaaaaaa... Necu, necu dijamante, suho zlato, brilijante, nit' safire nit' rubine, samo ona da ljubi meeeeeeeeeee

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ajjjjjjjjjj, ljudi breco! :D

Sta reci... sto je danas lijep i suncan dan, sto je danas lijep i suncan dan...

Ulazi covjek u autobus i govori:
-"(e)bo* te, pun autobus!"
Na to neka zena koja je vidjela sta je ovaj rekao odgovara misleci da se njoj obraca:
-"(e)bo* i tebe pun autobus!!!!"

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ne mogu spavatiiiiii

fuj ovo nije normalno nikako, vec tri noci lezem u 02:32 04:00 05:30 hahahahha fuj fuj

sama u velikom gradu jos jedna djevojka ukradenog srcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sama, ne zelim nikog da vidjam sama ma da se mnogima svidjammm, sate do nase susreta brojimmmm na virus ljubavi nisam imuna u to sam sigurnaaaaaaaaaaaaa

1000 MILJA DA SI TI DALEKO ZNAT CES DA VOLI I DA TE CEKA NEKOOO!

DALEKO JE AUSTRALIJA AAA TI SI JOS DALJE KADA NISI SA MNOOMM :(

ma da znam da nade nema ti nikad neces biti moooojjjjjjjjjjj

joooj brate dragi :( :(

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...........
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........

Aj em soooooooooooooouuuuuuuuuuuuu hepiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

yes yes yes!!!!!!!!!!!!!

nja nja nja :P

4 sata hodam po gradu za 3 obicna papira i sad doso kuci zene mi nema moram opet u grad pa na poso ... al haj zivim dalje

ev i ja sam doso kuci napokon hehehe, bilo je premocno, sad odoh malo spavati...

ovo mi vrijeme ide na zivce,,,jedva cekala da ugrije i da bazeni otvore i sad kise..a **bem mu trunje.. :angry:

ide mi na piipkad mi neko premece po stvarima.

znam da su to jebeni cd-ovi koji su prevazidjeni prije 8 godina, ali ti mi cd-ovi puno znace.
nekad sam po komadu placao 10, 15, 20 KM zavisi od toga koliki je bio hit, te su mi pri srcu prirasli.
pa jebem mu majku, nisam ja to nasao an cesti da mi je svejedno sto neko hrlja po njima
i veli sta fali.

pa ne fali nista, eto ti, nosi lomi, jebi ih.

ZAPIS O ZEMLJI

Pitao jednom tako jednoga vrli pitac neki:
A kto je ta

joj ono pravo biti sretan i uzivati u svakoj minuti mislis da bi mogao poletjeti,imas sve sto zelis i tacno ti je srce puno radosti i na miru!! .......:D.::D

Zelim reci da je bastilja davno pala a ja jos stojim :)

[quote name='pinky' post='159449' date='May 6 2007, 04:20'][b]Alen je peder![/b] :icon_evil: :heulsuse: :heul: :frown: :_shoot2: :torch: :no: :frusty: :crybaby:[/quote]

jes vidla ti to rode...ebem mu ;)

Jucer sam puno saznala stvari, korisnih stvari, kroz pricu sa ljudima najlakse se nesto nauchi, jeste li ikad razmisljali kako je lijepo sto imamo dar govora?! Kako je lijepo sto mozemo izraziti rijecima svoje misli, pa ona ljepota jezika i razni nachini da izrazish jednu te istu stvar na milion nachina...
Skontah sta je zla u svijetu, a i dobra Bogam, samo ga treba prepoznat i jednom kad ga nadjes ne ispustati ni za zivu glavu! Rijetki su danas dobri ljudi, koji ne misle zla i koje ne muchi zavist, ako neko ima bolji bibi od njega ili sto je ljepsi od njega! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Ljudi imaju zle namjere, kazu jedno,a misle drugo, da nam nije dragih ociju, ne bi znali prepoznati laz od istine, umiljatost od drskosti... Mali onaj pokret, samo mali trzaj jende misice na licu puno kaze, ljudi ni ne obracaju paznju na to, nisu ni svjesni toga koliko njihovo lice govori o njihovoj licnosti...
Oci sve kazu...

NA ormaru dunja zuta, koliko je mirisala puta... :huh: