Jump to content
_B_u_d_A_

Obavezan Login Za Komentiranje Slika U Galeriji!!!

Recommended Posts

Nekazem ja da sam protiv komentiranja na slike al kakvi glupih komentara i bezobraznih covjek vidi kad otvori sliku. Fujjjj. Stoga je bolje da samo oni ljudi koji su registrovani mogu davati komentare jer tako cemo znati ko je i sta je rekao. Da se ukoliko nedozvoljeni komentar bude sankcionisan na racun registrovanog clana. Ovako svaki "seljak" moze blatiti svakoga i zajebavati se kako hoce. bas jeruzno citati neke komentare.

Mozda se hahahaha ova tema krsi sa ljudskom slobodo govora, al mora i biti nekakve opsta discipline.

Razmotrite ovo, molim vas.

Pozdrav, BoK.

hmmmm ja mislim da je u jednu ruku dobra ideja,al u drugu ne, posto ko god zeli da napise kakav komentar registrovat ce se sa bilo kakvim nickom i pisat svasta..i opet se nece znat ko je,a i kolko sam upucena u bih se ip menja,i sad "banuje" se nick mislim adresa necija, nekog drugog potrefi taj ip i nemre na strancu, popravite me ako grijesim..mislim tako nekako to ide..

pozz

Ovakva slicna tema postoji : Nedolicni komentari na sajtu :) al ipak et...
Ma nema druge neg da se ta registracija uvede. I da samo registrovani clanovi mogu dati komentare :) mada makcode je to obecao davno uz pomoc nekih filtrera al nema od toga nista :) :)

nesto se stvarno treba uraditi po tom pitanju fkat ono je uzas sta se sve pise nesto treba podhitno skontat ma makar po cijenu ukidanja sami komentara ja sam misljenja da ih rade treba ikinut nego da soaten ovako kako jeste!!!

ovo je jako dobro ideja...privuklo bi nam jos clanova na forum a ujedni bi one hajvane sto pisu lose komentare mogli banovati il tako nesto.....tako bi nam galerija bila jos ljepsa i posjecenija

dodje slucajno otac na cazin gallery i vidi sta ljudi pisu na sliku njegove kcerke il tak nesto slicno....

ako s emoze staviti usernam i pass nebi bilo lose...jedan od najboljih prjedloga za mene...

p.s

mene su isto vredjali zato sam ja ovako zainteresovan heheheh (yoke)

budo.. pa zar i ti :( daj osvijestite se... joj kako mi ovo ide na .. Allahu ima li te.. neka mi netko da jedan pravi razlog za

budo.. pa zar i ti  :(  daj osvijestite se... joj kako mi ovo ide na ..  Allahu ima li te.. neka mi netko da jedan pravi razlog za

da i ovdje netko moze definirati rijec "nepismen". neka nam raider to kaze posto se on cini nekako najpismeniji da nam objasni. molim te, objasni nam!!!

PS: hahahaha, koliko ja znam engleskog jezika DeAtH`RaIdEr se ne pise ovako??? toliko o "nepismenosti". neka me netko ispravi ako grijesim. cujemo se.

Dajte ljudi nemojte se udaljavati toliko od teme
JA MISLIM DA JE TO NAJBOLJE RIJESENJE DA SAMO REGISTROVANI CLANOVI DAJU KOMENTARE

nisam nikad radio na administraciji neke stranice nit me bas nesto zanima. al predpostavljam da ne bih trebalo biti nekih problema oko kontrole registrovanih clanova. mala baza podataka i pretrazivac. uostalom necu da nesto pametujem kad na cazin.net-u ima dosta administratora koji znaju to rijesiti. vidi se sta ljudi zele. VECINA.
bom, cucemo se!!!

naravno da i mi zelimo to ruglo oko komentara rijesiti, ali.. nema se vremena da se uvede registracija jer to nije mali poduhvat. lijepo je to rjeseno kod nekih stranica koji koriste php CMS, kod nas je malo drugacije jer je tesko, gotovo nemoguce povezati clanstvo na forumu i clanstvo na stranici... tako da bi se moralo dvaput registrovati...

ako bude vremena i raspolozenja ovog ljeta, bice i registracija

zeznuto je malo za uraditi ali ko posjecuje bar jednom sedmicno forum i stranicu on ce se registrovati ponovo

budo.. pa zar i ti  :(  daj osvijestite se... joj kako mi ovo ide na ..  Allahu ima li te.. neka mi netko da jedan pravi razlog za

sanela bas i ja sam primjetio da sa tobom nesto nije u redu??? nije da te poznam dobro al na forumima potpuno druga osoba, drukcije nego u stvarnosti (face to face). hmmmm bas da se covjek zapita... al stas.
da se vratim na temu. topic "pitanja i prijedlozi" nisu djabe stavljeni nego da ljudi stavljaju svoja misljenja i prijedloge. stoga: STAVITE OBAVEZAN LOG IN ZA KOMENTIRANJE!!! i to je to. ako se moze staviti neka tako bude!!!
...

zalosno glupo i jadno su komentari na galeriji al de kad se raja nece da opameti... sta s im ja mislim da ni registracija nece puno vrijediti... uvjek ce se naci neko ko ce lupetati shit...to znate i sami...

promjenice se dosta toga.. nivo izrazavanja ce biti ko ovdje na forumu.. samo sto nemamo sad cajta to napraviti.. pa cemo vjerovatno poslje ljetnog odmora neko rjesenje naci

raider ove svoje argumente izvlaci iz linuxovog kernela :D (cini mi se da je korisio i djelove mirc-logova kao svoje dokaze :D )

samo mi necemo nasjesti na to jer znamo ko je napravio cazin.net i cije je bila cjela ideja i kompletan projekat od pocetka do kraja. raideru svaka cast kao uredniku(u tom periodu kad se zalagao mnogo - ruka na srce), ali nemojte misliti da je dao i krvi svoje da taj cazin.net bude ono sto jest - kako se moglo iz njegovog posta zakljuciti :)

komentari nisu nikako ok i jos jednom ponavljam - da me stvarno iznenadio taj primitivizam u tolikoj mjeri... posebno kod korisnika racunara, jer sam smatrao da su to vecinom bar prosjecno obrazovani insani. pitanje je izgleda odgoj - koji izostao za nivoom obrazovanosti... bljak... nadam se da ce webmaster u suradnji sa timom pronaci adekhvatno rjesenje - (u izradi je prototip maschine za skeniranje primitivaca :D)

jesam li ista slago u onome gore postu?

uostalom ovo se moglo odnositi na bilo koji post,nigdje nije definisato i receno na koji se post odnosi tvoje pitanje!&$%"/&()=?

jes ti banovat iz cazinnet tima i sto se ti toliko protivis tom ''loginu'' ?