Jump to content
Sign in to follow this  
BeLaY

Adsl Konekcija

Recommended Posts

kako ovo ustelati

<{POST_SNAPBACK}>

hej mene interesuje kolliko si platio prikljucak, moral se vlasnik telefona potpisati kolika je pretplata i sve ostalo, jel dodje modem ili...

Prikljucak sam platio mislim 35 km Normalno Vlasnik se potpise mjesecno 40 km sa Pdv-om Modem dodje samo u slucaju da potpises da ces biti korisnik 18 mjeseci sto sam ja potpisao i nisam se pokajao garancija za modem ti je 18 mjeseci mjesecni promet koji mozes napraviti je 3 gb a na free zoni ftp.bih.net.ba se ne racuna

a koliko je inace modem u prodavnici ?? znaci prvi mjesec je 80km

cuvaj se, moja frendica dobila 380 km za mjesec dana, ne upozoravaju kad predjes limit od 3 gige...

Modem ne znam oko 100 km ma ne bojim se ja za promet to svaki dan mozes provjeriti sto ja radim naravno evo upravo sad imam 2114.70 mb

Ja sam dobio prvi mjesec za modem i sve 65km onda kasnije 35km... ali sad radi ko... hehe a super je i ono kad imas free zonu. :D

pozz

fruit

Ma free zona je nesto najbolje majkemi ja sam dosad skino mozda 20 gb pola onih linuxa sam poskido pa i ja sam dobio oko 60-70 prvi mjesec ali to je zato sto su dosli tek u pola mjeseca

hvala, ipak cu ja na bezicni internet, moram samo naboviti karticu za laptop jer nemaju oni, shit..

u sarajevu da, pravo mocna stvar, i jeftinija, a za cazin ne znam, sumnjam...

[quote name='BeLaY' post='64873' date='May 24 2006, 00:27']Ma nema sigurno kod nas[/quote]

ima ima , ja sam sebi prikljucio ima dva mjeseca , to ti radi cybercomp u suradnji sa zone.ba :D , vishe info na [url="http://www.protoss.biz/Cyber_Comp/comp_wireless.html"]http://www.protoss.biz/Cyber_Comp/comp_wireless.html[/url]

ja sam mislio da se ovdje prica o problemima adsl na linuxu, al pogresio sam,stas....
ja sam ev isto prikljucio adsl 3g, i mogu reci da sam zadovoljan. nisam ga jos konektovao na linuxu jer bas nemam vremena i nesto mi se neda. ljenguza od cojeka, hahahaha. al tome ce biti kraj uskoro....

val hajmo o tome govoriti a ne faliti ako je brzina dobra il nesto drugo, jer normalni korisnici ne zele linux bas zbog ovakvih stvari. kod njih je samo "next, next,..., finish" hahahahha

haj pa se cijemo

[quote name='_B_u_d_A_' post='173634' date='Aug 10 2007, 21:40']ja sam mislio da se ovdje prica o problemima adsl na linuxu, al pogresio sam,stas....
ja sam ev isto prikljucio adsl 3g, i mogu reci da sam zadovoljan. nisam ga jos konektovao na linuxu jer bas nemam vremena i nesto mi se neda. ljenguza od cojeka, hahahaha. al tome ce biti kraj uskoro....

val hajmo o tome govoriti a ne faliti ako je brzina dobra il nesto drugo, jer normalni korisnici ne zele linux bas zbog ovakvih stvari. kod njih je samo "next, next,..., finish" hahahahha

haj pa se cijemo[/quote]
i ?

jesi konektovao ?

de da cujemo..

LOL... ma linux majka....
Kod mene samo ustekas i odmah sve sam prepoznaje ;o i ew mene na ubuntu... works just fine... (ubuntu NEXT-NEXT procedura... hehe)...
Na gentoo mi net i bolje radi, samo sto sam morao stelati 1000godina :P

I btw.
Sveni care, sa 3gb paketom budi oprezan sa linuxom...
Naime, kad pocene updeate pakete, nema stajanja... samo downloada kao lud :D mislim, onemoguci prije toga automatski download... :P
Ja kad sam prwi put prikopcao.. 200mb mi skinulo update :D