Jump to content
Guest muhamed

Dali Covjek Moze Biti ...........?

Recommended Posts

Guest muhamed

Dali covjek moze biti vjernik musliman i komunista u isto vrijeme?

Dali covjek moze biti vjernik musliman i komunista u isto vrijeme?

<{POST_SNAPBACK}>

Valjda nemoze, koliko ja znam su komunisti Ateisti!

Guest muhamed

Valjda nemoze, koliko ja znam su komunisti Ateisti!

====================================================
Komunisti u SFRJ su bili veliki protivnici Islama. Ja sam poznavo jednog komunistu
iz Cazinske krajine da nije htio otici na dzenazu svom sinu.
Kad je njegov sin (1944-1964) pogino on mu nije iso klanjati dzenazu.

Poznavo sam komuniste koji nisu isli na dzenazu ni svom ocu ni majki.

Komunisti u SFRJ su bili veliki protivnici Islama. Ja sam poznavo jednog komunistu
iz Cazinske krajine da nije htio otici na dzenazu svom sinu.
Kad je njegov sin (1944-1964) pogino on mu nije iso klanjati dzenazu.

Poznavo sam komuniste koji nisu isli na dzenazu ni svom ocu ni majki.

<{POST_SNAPBACK}>

ovaj bold je moj jedini komentar

Valjda nemoze, koliko ja znam  su komunisti Ateisti!

<{POST_SNAPBACK}>

...slazem se...

z

Ja sam komuznista i musliman!!!  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

ti si znaci isto gemischt...fino za chuti!

ja sam nacista i musliman!!!!

budo, partizani muslimani su se borili protiv nacizma i nacista

<{POST_SNAPBACK}>

Ja mislim da ne moze, bar je to moje misljenje, a vidim da vecina govori kao ja .

:lol: AKO SE ULJE I VODA IZMISAJU JA CU RECI DA MOZE DA SE BUDNE, BIDNE U KOMUNGOS I MUSLMAN... FIDEL KASTRO JE MUSLIMAN IMA COJK BRADU ... :lol:

SADOZBILJNO A NA FONU OVOG PRIJE KOMUNIZAM I ISLAM KAO IDEOLOGIJA ILI KAKO VEC SU DONEKLE SIMLIRANE / SLICNE BAR NA PAPIRU U POGLEDU INTERESIRANJA ZA BOLJITAK ZAJEDNICE. TREBA RECI DA JE ISLAM DOSAO 1000 I KUSUR GODINA PRIJE KOMUNIZMA TE DA SU MARX I ENGELS DOSTA TOGA POKRALI OD ISLAMSKE IDEOLOGIJE MALO TO ZAMSKIRALI I IZDALI SVOJE PAMFLETE U BITI KOMUNIZAM KAO NI NACIONAL SOCIJALIZAM NISU LOSI MEDJUTIM I JEDNA I DRUGA IDEOLOGIJA NISU NISTA DRUGO DO KAKO BI ONI REKLI OPIJUM ZA NAROD JER MUSLIMANI NISU UBIJALI MILIONE LJUDI ZBOG SUPRTNOG MISLJENJA A I KOMUNISTI I NACISTI TO JESU RADILI UZDIZUCI PRITOM MILIONE DRUGIH DA UBIJAJU I TO STO SAM REKAO OPIJUM ZA NAROD SE VIDI I DANAS KOD NAS TITO ILI NJEGOVI KOMUNISTI POBILI SU DOSTA NARODA PROGANJALI ZATVARALI PLACKALI AL NAROD I DALJE TVRDI DA JE BILO DOBRO JESTE BILO JE FAKAT DOBRO ALI OD KRAJA SEDAMDESETIH DO KRAJA 80TIH SVE PRIJE I POSLIJE JE BILO FUJ. :angry:

:lol: AKO SE ULJE I VODA IZMISAJU JA CU RECI DA MOZE DA SE BUDNE, BIDNE U KOMUNGOS I MUSLMAN... FIDEL KASTRO JE MUSLIMAN IMA COJK BRADU ... :lol:

SADOZBILJNO A NA FONU OVOG PRIJE KOMUNIZAM I ISLAM KAO IDEOLOGIJA ILI KAKO VEC SU DONEKLE SIMLIRANE / SLICNE  BAR NA PAPIRU U POGLEDU INTERESIRANJA ZA BOLJITAK ZAJEDNICE. TREBA RECI DA JE ISLAM DOSAO 1000 I KUSUR GODINA PRIJE KOMUNIZMA TE DA SU MARX I ENGELS DOSTA TOGA POKRALI OD ISLAMSKE IDEOLOGIJE MALO TO ZAMSKIRALI I IZDALI SVOJE PAMFLETE U BITI KOMUNIZAM KAO NI NACIONAL SOCIJALIZAM NISU LOSI MEDJUTIM I JEDNA I DRUGA IDEOLOGIJA NISU NISTA DRUGO DO KAKO BI ONI REKLI  OPIJUM ZA NAROD JER MUSLIMANI NISU UBIJALI MILIONE LJUDI ZBOG SUPRTNOG MISLJENJA A I KOMUNISTI I NACISTI TO JESU RADILI UZDIZUCI PRITOM MILIONE DRUGIH DA UBIJAJU I TO STO SAM REKAO OPIJUM ZA NAROD SE VIDI I DANAS KOD NAS TITO ILI NJEGOVI KOMUNISTI POBILI SU DOSTA NARODA PROGANJALI ZATVARALI PLACKALI AL NAROD I DALJE TVRDI DA JE BILO DOBRO JESTE BILO JE FAKAT DOBRO ALI OD KRAJA SEDAMDESETIH DO KRAJA 80TIH SVE PRIJE I POSLIJE JE BILO FUJ. :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Sadam Husein je musliman i ubijao je muslimane !!!!! Trovo ih plinom ko Hitler majku mu !!!!! :angry: Kako to obja

kolega ja se moram sloziti s njim, nisi u karijeri mogao napredovati dok nisi bio clan partije, bilo je troduplo teze naci cijenjen posao ako nisi bio clan, de mi navedi par muslimana koji su visoko kotirali u drustvu, pusti cazin na stranu, to je provincija, bili su oni rijetki..

p.s.izostavi i hamdiju pozderca :P

1 sadam husein je CLAN socilaisticke BASS partije koja nije puno odskcilaod komunizma

u pravu si kad kazes da smo mi muslimani bez obzira za naciju papani da neas nema nista neradimo i krivimo druge tu se slazemo

e sad tito staljin i ostala raja...
saljinove zrtve se broje desecima miliona a tito i njegov rezim ukraseni su sa par miliona zrtava za onih nekoliko decenija vlasti...prociraj ti nesto preporucio bih ti NOELA CAMPBELA historija bih
to je cojk neutralan historicar iz engleske

a pedesete tu ne trebas citati jer imas jos zivih svjedoka... a nebi reko da tito nije uhljebio svoje... to su price za mase pogledaj samo koliko naucnika u bivskoj boih imas bosnjaka???? a koliko srba i ostalih??? posnjaci su uglavnom bili UDARNICI sto je uljepsan naziv za tegljecu stoku... a u svijetu imamo pecelbara u postotcima mozda i najvise u odnosu na ostale narode...
radne akcije gdje je domovina pjevala OD MUKE VALJDA nisu bile dragovoljne nego su kupili momke po selima da grade YUG a krajini po obicaju koji su ovi danas naslijedili SIPAK.... imas u svakom selu "DECKE" s tih dobrovoljnih akcija... u ostalom cinnjenicno stanje je takvo i jos nesto da ponovim U YUGI JE BILO OK ZADNIH 15 TAK GOD A U KRAJINI NIJE NIKAD DA JE BILO DOBRO NEBI NA PRIMJER BABO OD BUDE_HODZE MORO ICI U AUSTRIJU KO NI HILJADE DRUGIH OD HRVATSKE SLOVENIJE PA I PRIJE RATA DO KANADE I USA I AUSTRALIJE TO SU FAKTI A SLIJEPO SLIJE

RADNE AKCIJE NIKADA NISU BILE DRAGOVOLJENE IMAM PRIJMERA HRPU A MOGU TI DATI I BROJEVE TELEFOMA LJUDI KOJI SI I PO NEKOLIKO MJESECI BILI ODSUTNI OD KUCA GRADILI I RINTALI BADAVA A OTISLI SU POD DOBROVOLJNIM MORANJEM
TIH 3 - 5%  EVO JEDAN MENI BLIZAK PRIMJER MOJ DID RAHMETLI I NJEGOVA TRI BRATA SU RADILI U SLOVENIJI I AUSTRIJI KOD KUCE ZENE I DJECA JEDNO DRUGOM DO UHA A KO BI OSTAVIO DJECU I DIGO SE PO BIJELOM SVIJETU AKO MU JE BILO DOBRO ? TI POSTOTCI NISU BAS TACNI ALI NEMA PUNO FAMILLIJA KOJE NISU IMALE NEKOG VANI...
S. HUSEIN  NISAM REKAO DA JE KOMUNISTA NEGO PRIPADNIK BAS PARTIJE KOJA IMA JAKO SLICNE POGLEDE KAO KOMUNISTI DAKLE TARI NAROD I PRAVDAJ TO NAPRETKOM I ZELJOM ZA BOLJIM ZIVOTOM...
AMERIKA MI NIMALO NE PASE SADAM JE MOZDA BIO CAK MANJE ZLO NEGO AMEROCRATIA ...
OVAJ HISTORICAR KOJEG POMENUH NIJE BAS NEKI TAMO LEVAT NEGO OZBILJAN TIP STETA STO NEMAM NJEGOVU HISTORIJU PRI RUCI AL COJK JE OK PRIZNAT U SVIJETU AKO MISLIS DA CITAM ONU KVAZI HISTORIJU OD CRVENIH HMMM DOSTA SAM SE "DIVIO" BOSKU BUHI NIKOLETINI BURSACU MARIJI NA PRKOSIMA A NIGDJE MOG HUSKE A I NURIJU SU MI NESTO SLABO POMINJALI...
HVALA KAD RECE DA SE NECES RASPRAVLJATI JER FAKAT NEMA  SMISLA  RASPRAVLJATI KADAI SAM KAZES CITIRAM:
P.S. NIKAD, NIKAD NE

meraba vama svima...vec sam rekao tito je bio car nad carevima..zeljezera radila imalo se posla,dignes ficu kredit i ravno do mora!!cinjenica je da sirotinje nije bilo koliko je ima sad i cinjenica je to da ti nije trebala viza da dodjes do slovenije ili dalje, jugoslavenski grb na pasosu i obidjes evropu i uz duz i popriko- samo neke od mnogobrojnih cinjenica... PA VI SVIRAJTE BORBENE! ;) i moram reci da sad po ovoj temi ispada da nisi mogo biti musliman u onom sistemu il u najgorem slucaju ako si bio clan partije...ma dajte ljudi malo se osvrnite oko tebe..a slazem se sa isakom ovo u vezi posla...vec sam rekao da se je tad i radilo i imalo a bogami i moglo se vjerovati u allaha dz.s i zivjeti po islamskim propisima zato nemojte svasta pricati.. :P

u potpunosi se slazem sa tobom garonja.ajd nek ima jos neko kome je ipak bilo u doba tite i komunizma.svaka cast!

,Aug 4 2006, 00:37]meraba vama svima...vec sam rekao tito je bio car nad carevima..zeljezera radila imalo se posla,dignes ficu kredit i ravno do mora!!cinjenica je da sirotinje nije bilo koliko je ima sad i cinjenica je to da ti nije trebala viza da dodjes do slovenije ili dalje, jugoslavenski grb na pasosu i obidjes evropu i uz duz i popriko- samo neke od mnogobrojnih cinjenica... PA VI SVIRAJTE BORBENE! ;)

Znam ljude koji su vjerovali tad u boga, a vjeruju i sada, koliko, to

mani samo nije jasno kako su moji mejtaf zavrsili i ostali muslimani unatoc tome svemu.

nije mi nikako jasno da je situacija bila toliko crna za muslimane prije.
ovo kad citam, na ovom forumu, imam osjecaj da u tom komunizmu nikako nije bilo dzamija.

interesantna tema

ja sam nacista i musliman!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

musliman onaj bosanski,malo vise nego standardni a bom ne ni onaj extra ,a nacista mozda zbg toga sto odredjene nacije mrzim i zelim njihovu propast !

Ja mislim da ne moze, bar je to moje misljenje, a vidim da vecina govori kao ja .

<{POST_SNAPBACK}>

potkrijepi nekim dokazom kolega virus i ti i vecina :D

pozdrav domovini