Jump to content
Sign in to follow this  
Virus

System Of A Down

Recommended Posts

nastali su 1993 ,za veoma kratak period nadmasili sve metal grupe , na svim top ljestvicama su prvi. S.O.A.D zakon za sve metal grupe., a pjesme im gore!

SOAD moze se slusati, samo sto ja mislim da ima i bolji od njih. Neke pjesme pravo gore, boli glava al' vecina je, bar tako ja mislim, bez veze. A i u ostalom ruzni su hehe jes da to nema veze s muzikom al de, valja i to reci :D ;)

ma bisni ljudi tresu glavom nebi reko glava na baglame cccc, nemogu ja to nikako neznam kako neki uzivaju u tome :o

[quote name='PlaYeR' post='154649' date='Apr 6 2007, 12:50']ma bisni ljudi tresu glavom nebi reko glava na baglame cccc, nemogu ja to nikako neznam kako neki uzivaju u tome :o[/quote]
De poslusaj ovu pjesmu "Lonely Day" ne moras da treses glavom ko da ti je na baglamama :D :D !

Koliko ja znam da je muzika SOAD-a mjesavina nu metal-a (Nu metal grupa je npr. Linkin Park), hardcore metal-a te armenske narodne muzike. I kad se to sve pomijesa mozeli se SOAD nazvati Metal bendom...Uporedite neke pjesme Maidena,Judas Priesta,Sabbatha sa nekim pjesmama SOAD pa vidite gdje veza...

Ipak nemam ja nista protiv Sistem-a...

[quote name='Efendija' post='153700' date='Mar 31 2007, 17:47']U vezi cega neam veze[/quote]
de nabroj 5 pjesama soada bez gledanja na net :rolleyes:

[quote name='HitcH' post='159556' date='May 6 2007, 17:09']de nabroj 5 pjesama soada bez gledanja na net :rolleyes:[/quote]

Dobro si ga spustio :)

[quote name='HitcH' post='159556' date='May 6 2007, 19:09']de nabroj 5 pjesama soada bez gledanja na net :rolleyes:[/quote]

de ti nabroj 2 bice dobro :lol:

[quote name='_MORRISON_' post='159696' date='May 7 2007, 12:40']Dobro si ga spustio :)[/quote]

ma nije ga spustio , kako ti znas zna li cojk nabrojati 5 pjesama ? ja vjerujem da Amir zna i 15 , a ne 5!

[quote name='Virus' post='161623' date='May 18 2007, 01:56']ma nije ga spustio , kako ti znas zna li cojk nabrojati 5 pjesama ? ja vjerujem da Amir zna i 15 , a ne 5![/quote]

A brete cak i ja znam nabrojati 5 pjesama od SOAD-a iako to ne slusam nikako bez gledanja i trazenja, Aerials,Psycho,Mr. Jack,Boom,Highway song...

Ma Virus je daleko najveci SOAD-Fanatic na ovom forumu, pustite cojka ;)

[quote name='_MORRISON_' post='161652' date='May 18 2007, 11:41']A brete cak i ja znam nabrojati 5 pjesama od SOAD-a iako to ne slusam nikako bez gledanja i trazenja, Aerials,Psycho,Mr. Jack,Boom,Highway song...[/quote]

Bravo Kemo iznenadio si me.. svaka cast

[quote name='pinky' post='161916' date='May 19 2007, 23:31']Ma Virus je daleko najveci SOAD-Fanatic na ovom forumu, pustite cojka ;)[/quote]

Normalno hehe , ali sad manje furam soad , al da si vidjela prije 2 godine bio sam opsjednut njima :D

[quote name='HitcH' post='159556' date='May 6 2007, 17:28']de nabroj 5 pjesama soada bez gledanja na net :rolleyes:[/quote]

Haro nema potrebe da trosim cijenjene kb na netu to ide inace u bolje svrhe haj kad si navalio:aerials,chop suey,lonley day,spiders,psycho...dusa ba miru :D

[quote name='Virus' post='161623' date='May 18 2007, 02:15']ma nije ga spustio , kako ti znas zna li cojk nabrojati 5 pjesama ? ja vjerujem da Amir zna i 15 , a ne 5![/quote]

Pusti kemu vidio je da mu je ovo pogodno mjesto za floodanje pa si je malo uzeo oduska hahah :D donesi majicu :D

Onaj frontman je poceo sad solo karijeru,slusao sam neki dan njegov singl,odnosno gledao spot za pjesmu Empty walls,savka cast covjeku.Svakako vrijedi pogledati.

[quote name='-BOZZ-' post='197577' date='Dec 1 2007, 22:50']Onaj frontman je poceo sad solo karijeru,slusao sam neki dan njegov singl,odnosno gledao spot za pjesmu Empty walls,savka cast covjeku.Svakako vrijedi pogledati.[/quote]

Gledao sam i ja, bilo na MTV-u, mocno zvuci...

SOAD moj OMILJENI bend!!! Obozavaaam obozavam obozavam !! Imam sve od njih,i od Serj-a naravno :) :) :) Edited by Loo

[quote name='Loo' post='228775' date='Apr 22 2008, 21:10']SOAD moj OMILJENI bend!!! Obozavaaam obozavam obozavam !! Imam sve od njih,i od Serj-a naravno :) :) :) samo kad bi dosli ovde...[/quote]

Ovisi sta ti je ovdje :) , jer ti dolazi Serj u zagreb na VIPin music festival sad pocektom 6. mjeseca, a cazin nije daleko ;)

[quote name='Incubus' post='228790' date='Apr 22 2008, 21:45']Ovisi sta ti je ovdje :) , jer ti dolazi Serj u zagreb na VIPin music festival sad pocektom 6. mjeseca, a cazin nije daleko ;)[/quote]

Znam da on dolazi al ne isplati mi se da ga gledam a ima samo jedan album mogu misliti akko ce izgledati koncert...bzvz mi je,bice kratko,dosadno a i on sam... Volim ja njega al ipak imas samo 1 album da peva.

[quote name='Incubus' post='228790' date='Apr 22 2008, 21:45']Ovisi sta ti je ovdje :) , jer ti dolazi Serj u zagreb na VIPin music festival sad pocektom 6. mjeseca, a cazin nije daleko ;)[/quote]

ah da cuo sam za to... al ne znam zasto se on odvojio od njih ... :o ??

ja volim soad i premocni su...psycho, aerials, chop suey, fuck the system, itd...
al de molim vas prekinite o tome da sviraju metal...ne sviraju..sviraju alternative rock, to bi svako trebao znati ko ih slusa...ccc

[quote name='2pac4Life' post='246335' date='Jul 9 2008, 15:14']ja volim soad i premocni su...psycho, aerials, chop suey, fuck the system, itd...
al de molim vas prekinite o tome da sviraju metal...ne sviraju..sviraju alternative rock, to bi svako trebao znati ko ih slusa...ccc[/quote]

Heh za nase ljude je sve Heavy Metal :lol:

Sala na stranu , sad tesko je definirati zanr SOADa. Ne volim taj bend nikako...

SOAD nije loš ali iskreno nisam baš neki ljubitelj sviđa mi se pjesma B.Y.O.B ja mislim sa albuma Mezmerize

Imam jedni pitanje,koja njihova pjesma zavrsava sa "When angels desrve to die",slusao san al neznam kako se zove.