Jump to content
Sign in to follow this  
K®ãJî§kî-VîTêZ

Dali samo jednom se iskreno voli???

Recommended Posts

[quote name='[I-B-R-O]' post='331471' date='27.06.2009, 02:07']
[b]Ma daj bjezte, ko vas tako mlade poduci tim glupim pricama :D
[/b]
[b]Insan vazda voli [/b]:D Nema volio prije sada ne voli i slicno, to je samo rezultat glupih isfrustriranosti i gledanja meksickih ili spanjolskih sapunica :D[/quote]

U pravu si Ibro. Insan uvijek moze voljeti. Nemojte vjerovati svemu sto pjevacice pjevaju one vole svakog mjeseca nekog :lol:

mozes voljet vise puta mozes nekoga manje nekoga vise...

a mozes voljet toliko da vise nisi ni siguran koliko ikako volis i onda se pocnes da upitivas sam :D

[font="Georgia"]Mo

ama manu mozes ti voljet i hiljadu puta ali kad nekoga volis stvarno onda stom osobom i zelis zivot i sve sto jos ide uz to... jel takO? a ovo sve sto si volio znaci da nije bilo tako iskreno...

nekazem u zivotu se svasta moze desiti da cak i u braku tek onda skontas da to ipak nije ta ljubav ali kad tad ce doci kad kazes stvarno volis nego ikoga prije :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='331796' date='28.06.2009, 18:53']ama manu mozes ti voljet i hiljadu puta ali kad nekoga volis stvarno onda stom osobom i zelis zivot i sve sto jos ide uz to... jel takO? a ovo sve sto si volio znaci da nije bilo tako iskreno...

nekazem u zivotu se svasta moze desiti da cak i u braku tek onda skontas da to ipak nije ta ljubav ali kad tad ce doci kad kazes stvarno volis nego ikoga prije :D[/quote]

[font="Georgia"]Uvijek se mo

da manu mozes voljet ali zavisi kako volis...i koliko bi dao za osobu koju volis...

i ja sam voljela x puta ali nikad nisam mogla reci da bi stom osobom zivjela ili cak u brak usla a sad napr mogu to reci jer tako osjecam...

nekazem da nemozes voljet mozes i uvijek nanovo ali nikad nemozes isto voljet i uvjek ces biti onaj neko koga si vise od sviju volio :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='331801' date='28.06.2009, 18:57']da manu mozes voljet ali zavisi kako volis...i koliko bi dao za osobu koju volis...

i ja sam voljela x puta ali nikad nisam mogla reci da bi stom osobom zivjela ili cak u brak usla a sad napr mogu to reci jer tako osjecam...

nekazem da nemozes voljet mozes i uvijek nanovo ali nikad nemozes isto voljet i uvjek ces biti onaj neko koga si vise od sviju volio :D[/quote]

[font="Georgia"]Nije istina to

idi mali u guzu vise :D sta me briga sto kazes da nije istina :D

jes istina za mene jeste jer tako sam dozivljavala a modza cu i dalje Bog zna :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='331805' date='28.06.2009, 19:01']idi mali u guzu vise :D sta me briga sto kazes da nije istina :D

jes istina za mene jeste jer tako sam dozivljavala a modza cu i dalje Bog zna :D[/quote]

[font="Georgia"]Zamisli ovaj prizor, voli

hoces moci nisam rekla da neces ali sam kazes ostace ti u srcu znaci uvijek ce se sjecat te ljubav prve koju su znaci ipak volio vise jer da nisi nebi ti ostala u srcu :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='331809' date='28.06.2009, 19:05']hoces moci nisam rekla da neces ali sam kazes ostace ti u srcu znaci uvijek ce se sjecat te ljubav prve koju su znaci ipak volio vise jer da nisi nebi ti ostala u srcu :D[/quote]
[font="Georgia"]
Svaka ljubav ostanu u srcu, al vi

ma ko i ja sam kontala da ce ostat u srcu i nije tacno ni jedna ljubav nije ostala u srcu daj nelupaj price :D

mozes da volis vise puta ali nikad nikoga isto jer uvijek ce ti neko biti jos veca ljubav ili je neko bio :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='331813' date='28.06.2009, 19:12']ma ko i ja sam kontala da ce ostat u srcu i nije tacno ni jedna ljubav nije ostala u srcu daj nelupaj price :D

mozes da volis vise puta ali nikad nikoga isto jer uvijek ce ti neko biti jos veca ljubav ili je neko bio :D[/quote]
[font="Georgia"]
Pa ti onda nisi ni voljela, ti si bila samo zaljubljena :mellow: [/font]

[quote name='sebina_ikanovic' post='331815' date='28.06.2009, 19:14']nisam da nikoga voljela iskreno i da mi je ostao u srcu :D

sad volim :D[/quote]

[font="Georgia"]eh odlično, znači poslje ibre nebi nikoga vi

nebi kao njega sigurno ... bi voljela ali ovako kosto sad volim nebi nikoga mogla jos jednom vodljet

:D

ovo je sad iz srca :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='331818' date='28.06.2009, 19:17']nebi kao njega sigurno ... bi voljela ali ovako kosto sad volim nebi nikoga mogla jos jednom vodljet

ovo je sad iz srca :D[/quote]

[font="Georgia"]Eto ja nebi bio u to siguran 100% :) [/font]

ja cu biti pa i ako nebudem u pravu nema veze :D

za sad cu to da vjerujem pa i nedaj boze da dodje do necega dozivjecu i uvjerit se sama :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='331820' date='28.06.2009, 19:21']ja cu biti pa i ako nebudem u pravu nema veze :D

za sad cu to da vjerujem pa i nedaj boze da dodje do necega dozivjecu i uvjerit se sama :D[/quote]

[font="Georgia"]Nadam se da neće

nedaj boze da moram

nadam se ja da ces ti naci ljubav koju ces voljet pa ces reci da bila je ona sebina upravu :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='331822' date='28.06.2009, 19:25']nedaj boze da moram

nadam se ja da ces ti naci ljubav koju ces voljet pa ces reci da bila je ona sebina upravu :D[/quote]

[font="Georgia"]

[quote name='sebina_ikanovic' post='331825' date='28.06.2009, 19:34']ja sam naucila da uvjek imam pravo a ti sad gledaj :D
[font="Georgia"][/quote]

Ajoj, lako se te tvoje teorije