Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Eurosong 2006

Recommended Posts

Nasa pjesma je bila najbolja. Njemacki komentator rece (kad Hari zavrsi): "Jedan novinar mi je rekao da ova pjesma pogadja srca balkanaca." A kada izglasase 'Lejlu' za finale isti covjek uzviknu: "Ovo se moglo i ocekivati!"

Joy Flamming, popularna pjevacica njemacke je rekla na kraju evrovizije u jednom od emisija za analizu i kritike pojedini pjesama izjavila "Bosna I Hercegovina je imala najljepsu pjesmu, najljepsu melodiju i izvodbu"

Posebno mi je drago kada je Martin Vucic iz Makedonije rekao: "Bravo majstore... svaka cast"(za Harija)]

Steta sto smo izgubili, bili smo najbolji po mom misljenju, imali smo super ovacije, da je ziri odlucivao mozda bismo i pobjedili. Finci su pobjedili zato sto na evroviziji puno zemalja iz sjeverne Evrope glasa.
Sto se tice Severine, kad sam njenu pjesmu cula prvi put mislila sam da ce imati dobre sanse, mada kad sam Harija gledala na polufinalu uvjerila sam se da cemo mi biti bolji. Glasala sam za njega vise puta, nije mi bilo zao tih para i nije bilo dzaba jer je zemlja u kojoj zivim Bosnii dala 12 poena :))

Jedna Njemacka televizija koja je prenosila Evroviziju (tj.komentator), kad je Severina trebala da nastupi je rekao : pjesmu izvodi poznata hrvatska GLUMICA, ja se odvalila.
A kasnije su se podrugivali da su cijelo vrijeme dok je Severina pjevala bojali da ce joj puci usne.

Pjesma je malo glupa i nema smisla. Vidjelo se ipak cija je pjesma bolja :))))

ma severina samo znade dobro glumiti nista drugo.

Mismo imali najbolju pjesmu, i nas nastup je bijo najbolji, mislim ono sve pravo fino, pjesma je bila na nas jezik znaci prvi smo mjesto od onih sto su pjevali na svoj jezik. Meni je samo ruzno sto svi pjevaju na engleski to nije cilj evrovizije.

Finci su imali dobar show, pjesma nije bog zna nesto, ali de sta ces. Fino je isto sto smo dobili od komsijija i od turske po 12 pojena, svaka cast.

nema sta, bili su odlicni..

najjaci bio onaj izvjestitelj kad je rekao "bravo majstore odlicno si to otpjevao " :)

fakat men sinoc doslo da razbijem tv :) gdje ovo moze da bude da oni pobjede ... ono losije nego nekakav horor film koji je propao po prvoj premieri... fakat nekontam...

bosna je bila daleko najjaca ... a i bilo je receno da je valjala za favorita ... a fakat je otpjevao hari ko nitko ... zna se da covjek ima vokalne sposobnosti ... koje pola onih natjecatelja nema ... a i ostale pijesme sve pricip proslo godisnje pobjednice i one ruslane ... nigdje veze sa vezom

hari bio najjaci ... a onaj rus imitacija naseg fuada backovica-deena

ma dobro je to sve, hari super pjevao sad mi se pjesma i svidja a severina je sad propala kod mene, kako je onu noc glupo izvela pjesmu i kad se je skinula ma fui.. boze i onaj karmin igit :blink:

samo sto su srbi.. joj, nagrade i cestitke daju Zeljku joksimovicu za kompozicju pjesme a harija malo kad i spomenu ..wtf.. :angry:

hahahahahah Konacno da se nadje neko da sjebe taj moderni sistem Evrovizije. Lordi papan si, jeftina ti je muzika ali svaka ti dala sto prekinu monotonost tog gay fest-a.

SREDNJI PRST svima kojima smeta Finska a ne smeta jedna Rusija, ciji je glavni protagonist sramota za muski rod.

ma finska je imala dobru muziku, pjesma se meni i mom babi svijdja  :lol: samo im outfit malo uh  :o

<{POST_SNAPBACK}>

E srce moje ono ako ti je dobro onda stvarno ne znam :blink:

Jedna Njemacka televizija koja je prenosila Evroviziju (tj.komentator), kad je Severina trebala da nastupi je rekao : pjesmu izvodi poznata hrvatska GLUMICA, ja se odvalila.
A kasnije su se podrugivali da su cijelo vrijeme dok je Severina pjevala bojali da ce joj puci usne.

Pjesma je malo glupa i nema smisla. Vidjelo se ipak cija je pjesma bolja :))))

<{POST_SNAPBACK}>

hehe mene je nasmijalo kad kazu: ima usne kao gumeni camac. Ali, nije to fino od njih, oni kad ne osvoje dobro mjesto citav svijet vrijedaju i zbog toga je meni drago sto su oni na 15 mjestu (prosle godine zadnji). Poslije su poceli ogovarati Makedoniju govoriti kao je obukla normalne farmerice a za Moldavku nista ne vele.

Prosle godine za Femminem kazu: sasile suknje od zavjese.

Za Ninu Prses: Obukao smecarsko odjelo.

Tolike gluposti mozes od njih cuti. Za evroviziju treba covjek da donese nesto iz svoje zemlje a njemci su donijeli engleski jezik kao i mnogi ostali, te muzika teksanera kao i sama odjeca jenkija. Sve takve treba kazniti sa nulla bodova.

E srce moje ono ako ti je dobro onda stvarno ne znam  :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

ma je je dobro je, moras vise puta poslusati pa ces vidjeti.. ;)

ps. odkad sam ja to srce tvoje???

ma je je dobro je, moras vise puta poslusati pa ces vidjeti..  ;)

ps. odkad sam ja to srce tvoje???

<{POST_SNAPBACK}>

Ne trebam ja slusati citao sam tekst pa ono ako ti je bolje od nase pjesme haj se odma ubij :lol:
A to za srce samo onak govorim...nemoj se ufurati :D

Ne trebam ja slusati citao sam tekst pa ono ako ti je bolje od nase pjesme haj se odma ubij  :lol:
A to za srce samo onak govorim...nemoj se ufurati  :D

<{POST_SNAPBACK}>

ma nisam nikad ni rekla da mi je finska bolja bila od bosne, hari mi je bio najbolji i ako prvo pjesmu nikako nisam volila sad mi je super!

ma bio je najbolji ... al opet je bila tu svatko svome :( steta bas sto nepobjedi bio je haos .... ja sam se najezila bila kad je zapjevao grrrrrrrrrrr !

neznam da li ima jos jedna repriza,bila je vec jedna dan kasnije.

nevjerujem

ali sta mislite da su nasi pobjedili, koji bi to haos bijo u sarajevo sledeci godine, za drzavu za turizam straha.

PUno naroda jos misli da se u bosni ratuje

ehh nikad ne reci nikad!
iduce godine ide somi :)
mjesto koje cemo osvojite: tri mjesta iza zadnjeg :)

whaha da da ali jos se nezna gdje ce se odrzati,dvoume se izmedju zgrade gimnazije i fisa :)

Samo interesantan je izbor pjesme kod nas u Bosni za Eurosong, tj nacin izabiranja .)

Samo interesantan je izbor pjesme kod nas u Bosni za Eurosong, tj nacin izabiranja .)

<{POST_SNAPBACK}>

hoces reci da to ide nekom cirkularnom metodom:) ko je slijedece godine na redu ...
Srbi??