Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Eurosong 2006

Recommended Posts

Ljudi, sta mislite o pjesmama za ovu godinu?

vase prognoze za Lejlu, Harija Varesanovica?

Mislim da ce biti bolje mjesto od prosle godine. Pjesmu je radijo zeljko joksimovic pa barem mislm da on znade sta dobro utjece na tim eurosongima :D

a inace je pjesma isto fina ... tiha balada. Ali na eurosongu vise vredi da si go i da dobro pleses i zensko ;)

pjesma je prelijepa...uvijek mi privuce paznju ono...golube,moj golube,nosi joj suze mjesto pjesme...i ono zar bi mogla ti,nekog drugog voljeti...ahhh...

ni sevka nije losa za prodjikati ovako...ojdada...moja stikla

dobra pjesma, vjerujem da ce imati odredjen uspjeh, ali ipak mislim da ce "moja stikla" imati veci uspjeh!! bez obzira koliko pjesma glupa bila, napisana je bas u tu svrhu, vidjecemo, pred nama je..

U pravu si Gable.

Stikla je u onom etno soundu na koji Evropa puca u posljednji niz godina.

neznam zasto, ali mislim da Stikla ove godine ima najvecu sansu.

interesantna mi pjesma od Finske, cini mi se da se zovu Lordi, u metall fazonu :)

a dobra je pjesma,mada meni vise vuce na one neke stare harijeve pjesme,
ipak vidjet cemo nadam se jako dobrom plasmanu!
sto se tice komsinice vidjet cemo jos...ma kad se sjetim pjesme od stefana rabba wadde hude da... :lol:
ovaj neka udjemo i u prvih 10 dobro! :rolleyes:

U skandinaviji je u proslih par sedmica bilo predstavljanje svih pjesama za euroviziju ove godine,i prema procjeni njihovih strucnjaka(Danska,Norveska,Finska,Svedska,Island),Bosna je jedan od favorita.

najzalosnije je to da ta ista dijaspora nece glasati za njega, nego ce glas dati *ebenoj "stikli" !!!

ma kakvoj stikli jesi gledo preprosle god kad su hrvati davali glasove pa kad je voditeljica rekla:

12 bodova ide vjerovali ili ne tako je nasa publika odlucila pjesmi lane srbija!!

i znam da nema od hrvata nikakvi bodova al haj valjda pane koja 6 il 9 a za koga ce dijaspora glasati..e to me zanima al ne vjerujem da ce bit stikla! :rolleyes:

jedina pjesma koja je nesto valjala sa nasih prostora je bila srpska ali oni ne idu :lol:
stikla je komedija a nasa uspavljujuca ...

ma kakvoj stikli jesi gledo preprosle god kad su hrvati davali glasove pa kad je voditeljica rekla:

12 bodova ide vjerovali ili ne tako je nasa publika odlucila pjesmi lane srbija!!

i znam da nema od hrvata nikakvi bodova al haj valjda pane koja 6 il 9 a za koga ce dijaspora glasati..e to me zanima al ne vjerujem da ce bit stikla! :rolleyes:

Lane je i bila dobra pjesma

Nije losa ova nasa pjesma za ovakva takmicenja.
Kao ljubitelj rocka i metalla ,za mene su finci najbolji,al`nije to to,stvarno su pretjerali

hmm, mora se priznati, da je sinoc bilo dobro, meni nekako ARMENIA nije losa, hari je briljirao, al finci su brete usrali motku s onim, ono je preseravanje...

jedina pjesma koja je nesto valjala sa nasih prostora je bila srpska ali oni ne idu  :lol:
stikla je komedija a nasa uspavljujuca ...

<{POST_SNAPBACK}>

jes bas tako, ... men se nasa nikako nesvidja... stikla je dobra, nema nista ni ove godine odnas ko ni prosle one tri glupace bezveze bile

Ljudi, sta mislite o pjesmama za ovu godinu?

vase prognoze za Lejlu, Harija Varesanovica?

<{POST_SNAPBACK}>

...bicemo u prvih 5 sigurno...

z

trece mjesto...i to je uspjeh...svaka cast...pjesma je prava..
ali oni na prvom mijestu...boze oprosti...(nasto lice) nisam ih mogao gledati...a oni bas prvi..
volio bi znati prevod..da li je ta pjesma stvarno zasluzila prvo mjesto...sta vi mislite..
koliko sam razumio na njemacki (austrija ) i oni su iznenadjeni bili ocijenam za prvo mjesto...ako sam pogresio neka me neko ispravi...tako sam ja razumio...
da li je ovo nas drugi uspjeh..trece mjesto...a davno 1983 ili 84..je bio danijel sa pjesmom dzuli..koliko ja znam...
a nase komsije su bile fer...i njima svaka cast...dali su nam max...

Pa ono je sramota oni finci ono nije ni za k.... !!!!al ebiga da se jugoslavija raspala na 500 sitni drzavica mozda bi i mi nekad pobjedili :lol:
Oni ruse poljake i ostale hajvane nikad nes moci pobjediti kad ih ima ko majkica kruh ti jadan :angry: