Jump to content
[I-B-R-O]

Koncerti

Recommended Posts

[quote][b]James Blunt seli u Zetru[/b]

James Blunt, mladi britanski muzičar, samo je u nekoliko godina postao fenomenom svjetske pop muzike. Nakon profesionalne vojničke karijere, u kojoj je slu

[quote name='black tattoo' post='237545' date='May 31 2008, 05:32'][b]Čola 4. jula u Bihaću![/b]

Nakon što je prošle godine održao spektakularne koncerte u Sarajevu i Tuzli, Zdravko Čolić 4. jula nastupa u Bihaću! Kako doznajemo, velika zvijezda će održati koncert na stadionu bihaćkog Jedinstva, a pripreme su u toku.

Prema našim informacijama, Čolin koncert u gradu na Uni, kao i dva dana ranije u Puli, trebala bi organizirati agencija "Stage art", ali nam direktor Elmir Rekić još nije želio potvrditi ovu informaciju.

Inače, još od prošle godine traje velika turneja "Zavičaj", u okviru koje je Čola održao niz sjajnih koncerta kako u regionu tako i u zemljama Zapadne Evrope, Kanadi i Americi.[/quote]

samo jos da dodam da ulaznica kosta 20KM

Dino Merlin, [b]19. jula[/b] sarajevski stadion Kosevo... [img]http://forum.cazin.org/style_emoticons/default/^^.gif[/img]

[quote name='omg-It's-BaroN' post='244479' date='Jul 1 2008, 04:48']sad u subotu [b]jana[/b] u xl :D[/quote]

Lagish? :o

[quote name='omg-It's-BaroN' post='244479' date='Jul 1 2008, 02:48']sad u subotu jana u xl :D[/quote]

niko poseban bas :) da nema kakvih najava sad kad dodju ovi iz dijaspore dolje :)

[quote name='Floresita' post='244492' date='Jul 1 2008, 06:45']Lagish? :o[/quote]

sry ... ipak srecko savovic , jana bi trebala biti onda slijedecu ili za dvije sedmice .. ipak subota - Srecko pa HF ko bude isao

[quote name='omg-It's-BaroN' post='245022' date='Jul 2 2008, 19:36']sry ... ipak srecko savovic , jana bi trebala biti onda slijedecu ili za dvije sedmice .. ipak subota - Srecko pa HF ko bude isao[/quote]

haj da se nepatimo sa vise najava evo ukratko :D

05.07 sreco savovic kao sto si ti rekao

11.07 Haris dzinovic

19.07. Mile kitic

25.07 Nedeljko bajic baja

26.07 Rizzo Ruza

sve to u xl-u :)

bice dijaspore :D

p.s et bome urednici cazin.net-a objavite nam to i na Nocni Zivot :)

[quote name='breake-dancer' post='245028' date='Jul 2 2008, 19:54']haj da se nepatimo sa vise najava evo ukratko :D

[b]05.07 sreco savovic kao sto si ti rekao[/b]

11.07 Haris dzinovic

19.07. Mile kitic

25.07 Nedeljko bajic baja

26.07 Rizzo Ruza

p.s et bome urednici cazin.net-a objavite nam to i na Nocni Zivot :)[/quote]

ohaaaaaaa :D

[quote name='breake-dancer' post='245028' date='Jul 2 2008, 20:54']haj da se nepatimo sa vise najava evo ukratko :D

[b]
11.07 Haris dzinovic[/b]

p.s et bome urednici cazin.net-a objavite nam to i na Nocni Zivot :)[/quote]

Ovo ne mogu da vjerujem :D Hari dolazi u XL , a ja u Sa :( bem mu sismisa :(

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='245163' date='Jul 3 2008, 13:11']Ovo ne mogu da vjerujem :D Hari dolazi u XL , a ja u Sa :( bem mu sismisa :([/quote]

sta je sa Incelom, zar se dole vise ne odrzavaju koncerti ?

p*** XL, kud bas tamo!!

jooooj Haris Dzinovic , zamisli kakva ce to guzva i kakva ce noc biti - mislim da je to najbolji koncert nakon Mostar sevdah reuniona u FB-u !

Ako ko zna da mi nadje kad ce Jana , ako nije XL , milion posto senator ... dajte isao bih ja nju "gledati" :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='245249' date='Jul 3 2008, 18:19']jooooj Haris Dzinovic , zamisli kakva ce to guzva i kakva ce noc biti - mislim da je to najbolji koncert nakon Mostar sevdah reuniona u FB-u !

Ako ko zna da mi nadje kad ce [b]Jana[/b] , ako nije XL , milion posto senator ... dajte isao bih ja nju "gledati" :D[/quote]

na web stranici od senatora nestoji nista o nastupima

ali sigurno je dolje jer je jednom bila il vise puta

Zdravko Colic Bihac stadion Jedinstvo 04.07.2008 pocetak 20:00 ulaznica 20KM s brojem 066/<---- s kreditom od 60KM
zar se neispali? :D Edited by *_lucky_luck_*

Jebes broj... sto se tice Cole ja ga ne slusam, al se idem zezati sa rajom, da se urokam :lol: Idel jos ko ? Edited by TequilA

ma sad je to sve po ex yug ovamo gore nema vise koncerta...do 9 mjeseca

khmmm

gdje ste sta ima :)

ovako

Senator

01.08 - Jana

02.08 - Alma Tucakovic

19.07 - Mitar Miric

srijeda 23.07. - Maja Marijana

Poslije Maje odmah druga noc ce biti Stoja

pa hebo te mogu onda samo pare ponijeti za pjevace :D

jana , stoja , haris dzinovic ... lol .. jos da nam je rahmetli Safet Isovic u mogucnosti da dodje ... al steta .. svaka cast za ova tri koncerta .. ja cu lagano da idem :D

zaista zalosno na kakve se pjevace i pjevacice daju pare u nasem gradu i jos gore sto se nema izbora!!! i ona se pitamo sto nam mladi odlaze iz cazina, razlog vise!

[quote name='irina' post='245610' date='Jul 5 2008, 00:25']zaista zalosno na kakve se pjevace i pjevacice daju pare u nasem gradu i jos gore sto se nema izbora!!! i ona se pitamo sto nam mladi odlaze iz cazina, razlog vise![/quote]

mah bolje je nego u bihacu :D

[quote name='irina' post='245610' date='Jul 5 2008, 01:25']zaista zalosno na kakve se pjevace i pjevacice daju pare u nasem gradu i jos gore sto se nema izbora!!! i ona se pitamo sto nam mladi odlaze iz cazina, razlog vise![/quote]

pa ne znam kakve bi ti pjevace voljela vidjeti ? ovo se u cazinu slusa ... Mislim da su koncerti za svaku pohvalu , a pogotovo ovaj Harisa Dzinovica koji slijedi :D

kako nema izbora :unsure:

one koje cazinjani zele slusati ti upravo i dolaze da pjevaju, sta ce nama jedan balasevic kad bi doslo 200 ljudi na njegov koncert, al zato jedna jana i mitar napune xl..

upravo zato jer se nema izbora u koji god kafic osim FB-a i tam onaj jel City pub il vec kak se, svugdje je ista muzika, pa covjeku se upije u usi hahaha
al stvarno zasto se ne dovede neko poput recimo zostera, duioze, regina, flamingosi, iiitd nisu nista skuplji od jane maje mile cile i tome slicno

[quote name='irina' post='245806' date='Jul 6 2008, 21:40']upravo zato jer se nema izbora u koji god kafic [b]osim FB-a[/b] i tam onaj jel City pub il vec kak se, svugdje je ista muzika, pa covjeku se upije u usi hahaha
al stvarno zasto se ne dovede neko poput recimo [b]zostera, duioze, regina, flamingosi[/b], iiitd nisu nista skuplji od jane maje mile cile i tome slicno[/quote]

u fb-u samo rock muzika i maloljetnici

koga interesuje rock? nema bez narodnog nista :)

koji su oto :D nikad cuo heheh gdje ces to u cazin bolan :)