Jump to content
Virus

Volite Li Hemiju I Matematiku

Recommended Posts

jesam ina,analiticku,klinicku biohemiju,farmaceutsku,anorgansku,biohemiju,organsku, opstu.,prakticnu neorgansku hem.

<{POST_SNAPBACK}>

kako si ostala normalna kraj toliko hemije...heh...il nisi normalna vec?...heh...

auuu...respect...hemicarka...fakat respect kak hemijom baratas...;)

hehe a de adi brete i ti kad zavrsis gimnaziju ucio si skoro sve te hemije,jedini nisi klinicku. u cetvrtom ucis biohemiju,farmaceutsku... ahh vidces,ma hemija je super predmet :)

hehe...neam 2 cuke.....
znam ja hemiju,al nisam fan....;)

zanimljiva je hemija meni upravo zbog upotrebe elemenata,spojeva....dakle vishe mislim prakticnu primjenu....;)

hehe...neam 2 cuke.....
znam ja hemiju,al nisam fan....;)

zanimljiva je hemija meni upravo zbog upotrebe elemenata,spojeva....dakle vishe mislim prakticnu primjenu....;)

<{POST_SNAPBACK}>

ja te kuzim buraz ....
ono spajanje muskih sa zenskime elementima ...

jesam ina,analiticku,klinicku biohemiju,farmaceutsku,anorgansku,biohemiju,organsku, opstu.,prakticnu neorgansku hem.

<{POST_SNAPBACK}>

Grrrrrr..........stvarno, doista, zaista, nemam rijeci sta ti toga nabr0ja :blink::blink:

ja te kuzim buraz ....
ono spajanje muskih sa zenskime elementima ...

<{POST_SNAPBACK}>

ma to je kemija, ne hemija :lol:

oni trnci :D

a sta cete kad sam isla za farmaceuta,nisam sve od jednom imala al jesam u 4 raz.imala 4,al kroz sve skolovanje sve sam ih imala ma nije nikakav problem,jes da mi u medicinskoj ucimo malo vise nego gimnazija i ostale skole al dobro je,mislim ne kazem da je lako al ako ti idu onda je to super

kako si ostala normalna kraj toliko hemije...heh...il nisi normalna vec?...heh...

auuu...respect...hemicarka...fakat respect kak hemijom baratas...;)

<{POST_SNAPBACK}>

ccccc ostaal sam normalna ne boj se :lol:

ma salim se ja....ne brigaj ti za svoju normalnost...;)

vidim ja isak,clarck i ja imamo isto misljenje...
znate vec:

"Great minds think alike"...heheh

hemija je bila moj omiljeni predmet,cak sam planirao da upisem biotehnicki fakultet gore u bihacu al eto morao sam za osterajh pa mi se nesto nije dalo,sto se tice matematike,mrzio sam je,u cetvrtom razredu sam isao na popravni iz mathematike !

2+2=5

meraba

i love a lot matematiku  :D  hemiju tu i tamo  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Svaka cast , samo tako nastavi. Ipak ko voli matematiku je fakat Zakon! hehe

Nisam ljubitelj hemije,uvjek sam se provlacio za dvojku :), a matematika nije losa za uciti,jer je ona haman najbitnija u zivotu,a nisam imo problema :)

Sta mislite o ova dva predmeta

<{POST_SNAPBACK}>

matematika kolko tolko al kemija nikako.....ono atomi,spojine,reakcije ba ma sve je to previ

Guest stella artois

ja brate mrzim hemiju,imam problema sa njom od osnovne a sad u srednjoj jos veci problemi...kad je cojk mutav :D :lol:

jojj bas moji omiljeni predmeti haha nikad sveske nisam imo iz ta dva predmeta...neznam bas me nezanimaju nek ja znam kolko je 2+2 = 4 dosta za zivot ;)

Guest Doctore_

hm srecom ja nemam vise hemije a nisam nikad imo sanjom problema samo sto mi je benasta nekako, a matematika mi je stavrno OK, nista ne ucis a sve znas ... dusa dala

isla sam u gimnaziju ... hemijom imala problema uvijek ... bezze mi je uvijek bila ... matematika mi uvijek bila onako nisam ni ucila ni nista a 4 imala ... sta ja znam logicna mi bila :D dosta da sam na nastavi bila ... kad sam se na ekonomsku prebacila :D ucila u 4godini ono sto sam u gimnaziji u prvoj :D hahhaa imala peticu :D uglavnom :D al opet kazem vise sam tip osobe kojoj idu strani jezici :D zato i jesam bila odjeljenje na gimnazji jezikoslovno :D sto kazu slovenci jezikoslovci :D hehe

Guest Doctore_

Mallena na koju si ti Gimnaziju isla, da je tako teska matematika, da se uce u 4 razredu tehnika sto vi u prvome :rolleyes:

ja brate mrzim hemiju,imam problema sa njom od osnovne a sad u srednjoj jos veci problemi...kad je cojk mutav :D  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Ja imam problema i sa hemijom i sa matematikom. Dva najgora predmeta u skoli, fujjj :rolleyes:

Guest Doctore_
Ja imam problema i sa hemijom i sa matematikom. Dva najgora predmeta u skoli, fujjj :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

a sta je toliko tesko meni nije jasno, sve isto svake godine

a sta je toliko tesko meni nije jasno, sve isto svake godine

<{POST_SNAPBACK}>

Kako moze biti isto? moze biti samo ako ponavljas razred! :lol:

Guest Doctore_

Ma ne covjce samo znanje kao siris, a ja kazem najbolje je ponavljati razred pa sve isto i onda si zajeban hehe

To su pravi predmeti, kada te zapanu profesori koji to znaju lijepo prezentirati i predavati.

Kad te se do