Jump to content
bUDO_hodza

Zenidba,udaja,nevinost,virgins!!!!!!

Recommended Posts

Tacno! Ja sam rekla rade a ne "radim"! :P

Jel' ti to kucni odgoj ili ti to nako???

Guest Dzmrdz

to je pitanje kolko ja vidim..mislim kako ti docekujes svog muskarca..?..kako se to danas moderno decekuje covjek..?

Ne docekuje ona njega nego on nju sa vecerom gotovom! :lol:

Nek radi ko sta hoce, ko misli ostati nevin nek to uradi a ko ne misli pa boze moj sta fali...
Ne zivimo u Saudi Arabiji i ne zivimo isto u tom vremenu da se na to gleda, u ovo vrijeme je to normalno... B)

<{POST_SNAPBACK}>

To ja kazem sa nas koji, kako da te ne uvrijedim, al tako ti je to...vecina od nas omladine ne postuje to i radi nako i nako sta hoce nema vishe veze sta kuran kaze...danas je vazno biti dobar covjek i ne praviti gluposti i sve drzati u granicama. Sta ima lose na tome ako cura spava s momkom???? Mislim osim toga argumenta : Tako pise u kuranu... :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

Meni je na tome samo smijesno da ima jos uvijek (kako ja vidim) tako zadriti ljudi, da je svaka cura koja spava sa momkom u njihovim ocima kurva i to je za mene SRAMOTA!

<{POST_SNAPBACK}>

Ja ne znam, al vi ste kako ja vidim zaostali...svak ima pravo da radi sta hoce, a ne to sto mu vashi mali sabloni kazu! Sorry, al' ne vjerujem da ste svi tako fini i posteni kako ovda pricate...

<{POST_SNAPBACK}>

I?? Kakve veze to sad ima sto ti citiras moje komentare?? To je moje misljenje i gotovo! :D

Guest Dzmrdz
Ne docekuje ona njega nego on nju sa vecerom gotovom! :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

ja mislim da tebi treba jedan cvrst..

<{POST_SNAPBACK}>

Zalosno mater mi... :rolleyes:

Ja ne znam, al vi ste kako ja vidim zaostali...svak ima pravo da radi sta hoce, a ne to sto mu vashi mali sabloni kazu! Sorry, al' ne vjerujem da ste svi tako fini i posteni kako ovda pricate...

<{POST_SNAPBACK}>

eh nek smo mi zaostali....nemoj zakljucivati da su svi zaostali ako si ti takva! ak to msatras normalnim onda idi i karaj se s zivotinjama...na zapadu su neke zene zaostale koje takvo nesto ne rade....ps nemoj samo s zivotinjama izgubiti nevinost...her ipak to su trenuci koji se pamte citav zivot!!!!

I?? Kakve veze to sad ima sto ti citiras moje komentare?? To je moje misljenje i gotovo! :D

<{POST_SNAPBACK}>

hoce da skrene paznju kako imas zestoke komentare....prvo vredjas kur'an a onda da dalje i ne govorim!

pozdrav domovini

eh nek smo mi zaostali....nemoj zakljucivati da su svi zaostali ako si ti takva! ak to msatras normalnim onda idi i karaj se s zivotinjama...na zapadu su neke zene zaostale koje takvo nesto ne rade....ps nemoj samo s zivotinjama izgubiti nevinost...her ipak to su trenuci koji se pamte citav zivot!!!!
hoce da skrene paznju kako imas zestoke komentare....prvo vredjas kur'an a onda da  dalje i ne govorim!

pozdrav domovini

<{POST_SNAPBACK}>

Budo sta ti sanjavas??? Ja sam rekla da ga haman niko ne postuje, kako i jes, kod vecine stoji negdje na ormaru zamotan u peskiru i vadi se samo kad neko umre i nemoj meni pametovati za religiju molim te...Znam o tome vishe nego sto mislis i bas me interesuje samo sto ja to radim za sebe i ne petljam nikoga u to kao ti...Ja postujem rijec Boga i nebi mi nampalo ni u snu da ga uvrijedim a sto si ti nepismen covjek sorry zao mi je!

narode staje vama...........UDATI SE NEVINA?????? mislim da ni u IRAKU to danes nema................e nije fino daje cura sva izjebana kad moram reci....al n ije ni duzna da sacuva nevinost.....jer nece ni nju sigurno zapas nevin momak..............glupo mije sto neki momci to danes zahtjevaju a nevidi koliko je to smjesno kad neko to spomenu...........ja neznam jel dole idalje zivot tako osto..al mislim da danes nema te nevine........ono znam ima ima i muskaraca ja ih dosta poznajem......al davam recem ako ozenis nevinu curu tices noj osladit zivot i onace onda da trazi dalje...a ako ne ozenis nevinu njoj je onda svedno isto zna staje to itd..............bilo je to u starim danima..al u starim danima je se udavalo mnogo mlado mnogoo....a danas neko dozivi i 50 ne ozenise i haj budi nevin.....mislim ono realno nebi niko trebo zahtjevat...ako je musko nevino i zeli nevinu curu toje vec okej...al mnogi momci danas nabijaju redom a govore dabi nevinu................ee jaga nebi da je ozlata.......kad moze ponizivat zenski pol i u isto vreme zahtjevat daje divna biz ba.................danas e sve normalno...........nevelja pretjeravet al nije potrebno ni cuvet.....jer mores dobit gore...

<{POST_SNAPBACK}>

sto ti sine kontas plitko halal ti kruh ... kojem god momku reces da nisi nevina 90% nece te ozeniti ;) mozes pricati sta god hoces, ali situacija je taka.

sto ti sine kontas plitko halal ti kruh ... kojem god momku reces da nisi nevina 90% nece te ozeniti ;) mozes pricati sta god hoces, ali situacija je taka.

<{POST_SNAPBACK}>

Sto jes jes... :D

Budo sta ti sanjavas??? Ja sam rekla da ga haman niko ne postuje, kako i jes, kod vecine stoji negdje na ormaru zamotan u peskiru i vadi se samo kad neko umre i nemoj meni pametovati za religiju molim te...Znam o tome vishe nego sto mislis i  bas me interesuje samo sto ja to radim za sebe i ne petljam nikoga u to kao ti...Ja postujem rijec Boga i nebi mi nampalo ni u snu da ga uvrijedim a sto si ti nepismen covjek sorry zao mi je!

<{POST_SNAPBACK}>

aha! ti to sebi stvoris brzo losu sliku o nekom !

vecina od nas omladine ne postuje to i radi nako i nako sta hoce nema vishe veze sta kuran kaze...danas je vazno biti dobar covjek i ne praviti gluposti i sve drzati u granicama. Sta ima lose na tome ako cura spava s momkom???? Mislim osim toga argumenta : Tako pise u kuranu... :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

fakat s ovim si sve rekla......prvo sebe stavljas u onu hrpu kojima nije bitno sta kur'an kaze i onda kako to sve kur'an opravdava(to pise u kur'anu)..nezabijaj nos gdi ti nije mjesto !!!

danas je naisla velika kriza za one koji brak smatraju ozbiljnim! kako to prevazici..pred nama je...za 5 godina cemo prichati o ovome...kad budemo svi ozenjeni i po udavati ))))))

Sto si ti ne dokazan...i da ne postujem, sto fakat nije tako, nije tvoj problem ja cu to na onome svitu nositi na dusi a ne ti!

nema veze zekice !

a sad ponovo na temu:

''sutra'' kad se budete zenili/udavali ,dali ce vam biti bitno da je momak/cura nevin(a)??????

nekima je svejedno a nekima ne...da cujem vas ))))

trazio sam slicnu tema,ali nisam nasao!!! biggrin.gif

pozz

Pa najbolje ti otvori novu temu! :rolleyes:

MOGU VAM RECI DASTE JOS DJECA...INSAN MOZE PRICET KOME HOCE DA JE NEVIN A INSAN MOZE DA VJERUJET IL NE.....STA I DA JESAM NEVINA....KOCEMI VJEROVATI HALLO NEBUDITE SMJESNI...A TI BUDU OMANJI MALO SATIM KURANOM AKO SI IKOJI VJERNIK PUSTI KURAN NA MIRU NEUVODIGA SVUDJE U SKAU GLUPOST NEKTE BUDE STID..............A JA SAM DAN DANAS SA SVOJIM MOMKOM PA UDALA SE NEUDALA SE ZANJEGA..INAKO ME SUTRA NIDJE NECEKA NEVIN MUSKARAC...............BOLJEB VAM BILO DA NE POSTAVLJATE SVUDJE RJECI KURANA JER TOJE SRAMOTA.....I OVO JE 2006 PROBUDITE SE....NIJE VAM NIKO KRIV STOSTE VI NEVINI.......NEVREDJAJ TE CURE PO FORUMU.....ZAVAS SU CURE INAKO NISTA BILA NEVINA NEBILA.........KAD NEDA KURVA JE KAD DA KURVAJE........NEZNATE NIVI STA HOCETE...ZATOJE BOLJE DA SUTITE

DAVAM KAZEM MOJ DID JE HODZA I ZNAM TOGA DOSTA VISE NEG VI...AL NIKAD NEBI NJEGOV RESPEC I KURNSKI KORISTLA NAVAKAV NACIN......VISTE SAMO JUCE ISPALI IZ PI.... KO IJA DA OSTALI IZVINU ...I NIJE POTREBNO DASE PO FORUMU PROSPATE...DRZITE SE TEME....I NEPONIZIVAJTE NECIJE MISLJENJE SAMO STO NIJE ISTO KO VASE..............VELAK JE SVJET I SVI ZIVIMO RAZLICITO........

Edited by [I-B-R-O]

ljudi, sto jes jes.. malo raje danas gleda na vijeru i postuje to ako se radi o spavanjem sa djevojkom ili djevojka sa momkom.. al to je tako, vrijeme se mjenja, religija uvjek postaje manje i manje vazna..

prije je to bilo drugacije, nije bilo komunikacije / TV-a i Interneta. Danas u svakom filmu mores vidjeti kako neke curice od 15-16 godina sanjaju o tome kako bi spavali neskim prvi put.. preko zapada i tih tv-internet caki ljudi se mjenjaju..stvaraju novu kulturu. ja se mogu kladiti da ce za 50 godina to i kod nas biti sasvim normalno i da ce samo jos pojedini se drzati islama i cekati braka.

poz

<{POST_SNAPBACK}>

tako je to nazalost.....ma koliko smatrali da je uredu..ne moze biti kolege mackode!
medij je najvise na nas utjecao da imamo ovakva razmisljanja i koja smo pobrkali s onim nasim(islamskim)...daleko smo se udaljili od onog sto jesmo a i dalje tvrdimo i sebe nazivamo muslimanima(a oponasamo kjafire)

TI BUDU OMANJI MALO SATIM KURANOM AKO SI IKOJI VJERNIK PUSTI KURAN NA MIRU NEUVODIGA SVUDJE U SKAU GLUPOST NEKTE BUDE STID.

<{POST_SNAPBACK}>

ne laprdaj! to ti je frendica rekla a ja sam samo naveo ka dokaz protiv nje same!

vecina od nas omladine ne postuje to i radi nako i nako sta hoce nema vishe veze sta kuran kaze.. Sta ima lose na tome ako cura spava s momkom???? Mislim osim toga argumenta : Tako pise u kuranu... :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

eh meraka

STO JES JES PRIJ EJE BILO DRUGACIJE...BILE SU NEVINE JER SU SE UDAVALE SA 14,15...........DANAS NIJE TAKO..A DA MALO RAZMISLITE ZRELIJE ZNALIBI ZASTO......I NEMA VJERA SVACIM UVJEK VEZU...

Aman budo :lol: znas ti jos sta osim citirati pricaj ko cojek a ne ko neki voditelj, kako ti zamisljas svijet kako ja vidim ti zivis u nekoj "dreamworld" gdje po citav dan djeca pjevaju i i leptiri prhte i sve fino...svi nevini i dobri...daaaj probudi se malo! Svaka treca je po statistiki imala sa 15 godina vec seks i ti mi tu stao pricati o kuranu...ako zelis o tome, izvoli al ne na ovoj temi...

tako je to nazalost.....ma koliko smatrali da je uredu..ne moze biti  kolege mackode!
medij je najvise na nas utjecao da imamo ovakva razmisljanja i koja smo pobrkali s onim nasim(islamskim)...daleko smo se udaljili od onog sto jesmo a i dalje tvrdimo  i sebe nazivamo muslimanima(a oponasamo kjafire)
ne laprdaj!  to ti je frendica rekla a ja sam samo naveo ka dokaz protiv nje same!
eh meraka

cesto imam diskuziju o vjeri itd.. npr ovdje, vecina se odreknu svoje vijere, posto to smatraju out. jer prije je vjera bilo nesto i za neku sigurnost ljudstva, neki zakon.. u danasnje vrijeme je drzava zakon i sve manje vjera, ljudi se nevezu toga.. a i do komunikacije (tv itd..) postaje im to "out" tako ce i kod nas biti.. to znam sto posto..

a i sigurno ce biti izuzetka.. oni stariji itd.. al' za jednu 50 godina neces vlastito djete vise moci odgojiti nako kako ti hoces.. a nes ga moci ni tuci, jer ces morati onda placati tolke kazne da ti se to neisplati :)

taj taki trend ce ici sve dok nedodje kijamet.. smak svijeta itd.. onda ce se svi opametiti nako kako je receno da ce biti.