Jump to content
bUDO_hodza

Zenidba,udaja,nevinost,virgins!!!!!!

Recommended Posts

nakraju kad bi sve ovo komentara spakovali i poslali nekom na uviđaj ispalo bi na kraju.P a ovima je profesija sex.

[quote name='EcI PeCi PeC' date='19 February 2010 - 01:19 ' timestamp='1266538744' post='361396']
i to je lovacka.... nevjerujem pa makar... ili je nasla mlakonju..

ovdje se turkinje idu shiti pred brak
[/quote]

Gore se pokriju,a dolje otkriju i udri Alija da je sto vise vojske . :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

Elvira "zachepi" ta usta vish jednom Allah ti se smilovao....!!!
Mani se tudjih sramota,bolje je za tebe tako....!!!

Najbolji musliman je onaj od čijeg jezika i ruku su mirni drugi muslimani (hadis).....!!!

Cuvaj svoj jezik sestro!!!

V

[quote name='EcI PeCi PeC' date='30 December 2009 - 07:08 ' timestamp='1262156918' post='352781']
ili sta ovdje turkinje praktikuju da bi sacuvale nevinost analno praktikuju...

pa radje onda nevinost pokloniti ako vec imam zelju, nego tako nesto...
[/quote]

e, ovu sam i ja pricu cula... sve samo da nevinost ostane do braka

[quote name='EcI PeCi PeC' date='30 December 2009 - 08:08 ' timestamp='1262156918' post='352781']
ili sta ovdje turkinje praktikuju da bi sacuvale nevinost analno praktikuju...

pa radje onda nevinost pokloniti ako vec imam zelju, nego tako nesto...
[/quote]

sa ovim chinom se izlazi iz vjere....

Mah tako pricaju ove izresetane da bi malo izjednacile svoj izgubljeni obraz hihih.Jer bolje je i tako za njih reci da bi sebe malo sakrile hihih..Gore su nase,Ja se jednom dospisivao preko mirca i prdjemo na msn i posalje mis slike ja mislio neka manekenka,koja ljepota,dogovorili se da dodje ,dosla ona jebote ja se mislio vratit nisam je prepoznao jer sam sebi kopirao sliku da je prepoznam ali ni nalik na onu dijevojku sa slike,ali da nepropane slucaj ja se pocnem igrat i pravio se kao da neznam nista,nakon svasta nesto da nekazem sta ja je pocnem zajebavat,a u stvari bila i udana i ja od drugih saznao a govorila covjeku da ide na seminare u holandiju,nasa zenska iz lijepog nam cazina.zato kazem nase su mnoge gore od bilo koje turkinje engleskinej holandjanke svabice,(cast izuzetcima)nase ove moderne evropljanke hihi,

[quote name='x-men' date='12 April 2010 - 09:43 ' timestamp='1271061802' post='369643']
Mah tako pricaju ove izresetane da bi malo izjednacile svoj izgubljeni obraz hihih.Jer bolje je i tako za njih reci da bi sebe malo sakrile hihih..Gore su nase,Ja se jednom dospisivao preko mirca i prdjemo na msn i posalje mis slike ja mislio neka manekenka,koja ljepota,dogovorili se da dodje ,dosla ona jebote ja se mislio vratit nisam je prepoznao jer sam sebi kopirao sliku da je prepoznam ali ni nalik na onu dijevojku sa slike,ali da nepropane slucaj ja se pocnem igrat i pravio se kao da neznam nista,nakon svasta nesto da nekazem sta ja je pocnem zajebavat,a u stvari bila i udana i ja od drugih saznao a govorila covjeku da ide na seminare u holandiju,nasa zenska iz lijepog nam cazina.zato kazem nase su mnoge gore od bilo koje turkinje engleskinej holandjanke svabice,(cast izuzetcima)nase ove moderne evropljanke hihi,
[/quote]

Ti uvijek neka lo

[quote name='kladusanka' date='12 April 2010 - 11:32 ' timestamp='1271068337' post='369673']
Ti uvijek neka lo

[quote name='bUDO_hodza' date='11 April 2010 - 12:42 ' timestamp='1270986166' post='369560']
Elvira "zachepi" ta usta vish jednom Allah ti se smilovao....!!!
Mani se tudjih sramota,bolje je za tebe tako....!!!

Najbolji musliman je onaj od čijeg jezika i ruku su mirni drugi muslimani (hadis).....!!!

Cuvaj svoj jezik sestro!!!

V
[/quote]

Dragi budo sto se mene tice i ti se mozes sasiti... zaboli me cosak sta ko radi i kako ko zivi.. smao diskutujemo..

O ovome postoje citave reportaze i da ja to ovdje nesmijem spomenuti. [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/unsure.gif[/img]

a ostalima.. nek se informisu o tom fenomenu, koji se nazalost pojavio mejdu muslimankama iz nekih drzava, gdje je to sve malo zzesce strogo...

Ej, bitno je da se dvoje skontaju, i vole, i da su plodni, ostalo, carsija ce pricati dva dana i nikome nista. Ima malo i to da nije bas neka prohajgara, ali nevinost ne mora biti najvazniji faktor, *ebo to ak je nevina i glupacha neka, ak ti ne pase.

hehehe to ti dodje ko ono to da valja to bi netko vec povalio hahahahah XD

[quote name='antrax' date='22 May 2010 - 20:16 ' timestamp='1274552216' post='375613']
Ej, bitno je da se dvoje skontaju, i vole, i da su plodni, ostalo, carsija ce pricati dva dana i nikome nista. Ima malo i to da nije bas neka prohajgara, ali nevinost ne mora biti najvazniji faktor, *ebo to ak je nevina i glupacha neka, ak ti ne pase.
[/quote]

nece carsija pricati, ako ne zna, a kako ce saznati ako ne kaze onaj ko je provjerio jel nevina ili ne... nisu danas ni cure krive koliko su muskarci, jer moze ona spavati sa njih 10 al ako njih 10 suti onda ona nece ispasti kurva, al ako spava sa 2 a oni razglase na sva zvona, ode obraz....

ma sve su to gluposti meni taj ko fol faktor nevinosti, vaznije su neke druge stvari kao sto moj tahi veli ljubav postovanje, vjernost .... :D

znaci po ovoj logici bez obzira da li su se na nju pentrali vise nego na frusku goru, sve je ok, dok ti "planinari" ne pricaju o tome :icon_cheesygrin:

pa dobro ima i neke logike, moze cura spavati sa nekim i onda taj kretenos razglasi, a onda ispade cura kurava a mozda se fkt samo zaljubila, a onda uz njega josh pun sepet njih se nadoveze pricom da jest il jes moj kolega i to ode daleko, ali to sta ljudi pricaju fkt barka po obrazu, ja bi volio vidjeti toga kome je to svjedno, jest onom koji ce uraditi i sto taj prvi sto stvarno jest pa ga briga za neciji obraz kad ga ni on sam nema, nego na nekoj nema tacan popis penjaca a ispane da je postenija i za udaju spremnija, al takav je zivot, ko koga da mu bude!!!

P.S. Ima i onaj vic: '' Kaze zenio se mladic i sad nezna kako odabrati zenu postenu, veli icu i pitacu ona koja ne bude nista znala tu vodim kuci, i bom on od jedne do druge i kad se upoznaju, pricha i tak dalje sta sljedi on skine gace i pita je mala znas li ti sta je ovo, bom svaka kaze u orginalu i direkcione, i on bom dalje i kad je vis izgubio nadu jednoj kad ga je pokazao kaze to je *ita, ah veli ti si moja. Prva bracna noc, doso mladozenja koliko toliko iskusan, kad mlada poce lizing, phusing, poza vaka naka, kad ce on, pa draga ti kazes *ita ja kontam ti nista neznas...kad ce ona njemu, ah moj ti ja sta sam ih vidla to je u tebe viremi kita...srry koliko toliko je cenzura!!!

[quote name='Clark Gable' date='30 May 2010 - 00:24 ' timestamp='1275171879' post='376755']
znaci po ovoj logici bez obzira da li su se na nju pentrali vise nego na frusku goru, sve je ok, dok ti "planinari" ne pricaju o tome :icon_cheesygrin:
[/quote]

evo jedno mlao direktno pitanje ? [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

ti nisi spavao ni sa jednom od svojih bivsih cura ?

nije mi jasno....dakle, danas mozes biti svakakav, ali bitno je da carsija ne prica.....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/ohmy.gif[/img]

trebalo bi biti znam ja, i Neko visa mene....a carsija ce uvijek pricati...

ako se volimo...to je OK....ali ne kotam "zasto se mora voljeti na zadnjem sjedistu tvog(mog) auta"....

ljubav ne bi trebalo dokazivati, u nju bi trebalo vjerovati....

[quote name='Amren' date='30 May 2010 - 08:27 ' timestamp='1275200842' post='376784']
nije mi jasno....dakle, danas mozes biti svakakav, ali bitno je da carsija ne prica.....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/ohmy.gif[/img]

trebalo bi biti znam ja, i Neko visa mene....a carsija ce uvijek pricati...

ako se volimo...to je OK....ali ne kotam "zasto se mora voljeti na zadnjem sjedistu tvog(mog) auta"....

ljubav ne bi trebalo dokazivati, u nju bi trebalo vjerovati....
[/quote]

ma nemozes biti svakav jer carsija jos vise prica ... :P

smijesno mi je o tom seksu prije braka pisati kao o nekoj temi o kojoj treba dokazati koje ili cije misljenje je ispravno ... stvar je da se od zena koje imaju seks a nisu u braku zeli napraviti kurvama ... to nisu niti ce biti ... zna se sta su kurve i o tome bi trebalo otvoriti posebnu temu ... a i o lakim zenama ... :P

a ovo tvoje za ljubav ... da treba vjerovati u ljubav ... pa nebih se slozio ... mislim treba vjerovati u to da cemo naci ljubav ... al sada da vjerujemo nekom na ovnosvu rijeci "volim te" da se radi o ljubavi ... ja nemogu i necu ...
  • Upvote 1

[quote name='lucky' date='30 May 2010 - 08:34 ' timestamp='1275201250' post='376786']
ma nemozes biti svakav jer carsija jos vise prica ... :P

smijesno mi je o tom seksu prije braka pisati kao o nekoj temi o kojoj treba dokazati koje ili cije misljenje je ispravno ... stvar je da se od zena koje imaju seks a nisu u braku zeli napraviti kurvama ... to nisu niti ce biti ... zna se sta su kurve i o tome bi trebalo otvoriti posebnu temu ... a i o lakim zenama ... :P

a ovo tvoje za ljubav ... da treba vjerovati u ljubav ... pa nebih se slozio ... mislim treba vjerovati u to da cemo naci ljubav ... al sada da vjerujemo nekom na ovnosvu rijeci "volim te" da se radi o ljubavi ... ja nemogu i necu ...
[/quote]

eh da sam muskarac, vjerovatno bi bila poput tebe...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]...ali dva lucky-ja u gradu bilo bi tijesno....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

cinjenica je da zena koja promjeni vise partnera, nije nuzno drolja i promiskutetna osoba...ali kod naseg naroda...cim se okrene "ta sestro mila, vidis ti ovo bila s onim, ovim i bla bla...."...ja lagano tad vrisitm u sebi.....nasem narodu nije bitno jesi ili nisi kurva, bitno je da imaju materijala za dobar trac...

a sto se tice ljubavi ne vjerujes u rijeci "volim te" to je skroz tacno....ali ponekad neka gesta govori vise od rijeci....
ja se ne mogu sloziti s tim da s nekim moras spavati da bi dokazao svoju ljubav.....to nije vidjelo ljubavi ni izbliza.....

[quote name='Amren' date='30 May 2010 - 08:51 ' timestamp='1275202308' post='376790']
eh da sam muskarac, vjerovatno bi bila poput tebe...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]...ali dva lucky-ja u gradu bilo bi tijesno....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

cinjenica je da zena koja promjeni vise partnera, nije nuzno drolja i promiskutetna osoba...ali kod naseg naroda...cim se okrene "ta sestro mila, vidis ti ovo bila s onim, ovim i bla bla...."...ja lagano tad vrisitm u sebi.....nasem narodu nije bitno jesi ili nisi kurva, bitno je da imaju materijala za dobar trac...

a sto se tice ljubavi ne vjerujes u rijeci "volim te" to je skroz tacno....ali ponekad neka gesta govori vise od rijeci....
ja se ne mogu sloziti s tim da s nekim moras spavati da bi dokazao svoju ljubav.....to nije vidjelo ljubavi ni izbliza.....
[/quote]

:P hvala na komplimentu ... :P

seks s nekim nije dokaz ljubavi vec pozude ... :P

ma to sto narod prica cim okrenes ledja je dokaz da su ljubomorni sto nemaju hrabrosti da urade ono sto sam ja uradio ... :P

[quote name='lucky' date='30 May 2010 - 07:04 ' timestamp='1275199440' post='376777']
evo jedno mlao direktno pitanje ? :icon_cheesygrin:

ti nisi spavao ni sa jednom od svojih bivsih cura ?
[/quote]

kakve to ima veze jesam li ili nisam, o tome uopste nije bilo rijeci.. :icon_cheesygrin:

znas ti odlicno sta sam ja napisao :P

kakvi su to dvostruki standardi, jebi se sa svima, samo nek se ne zna, ako se zna onda je belaj..

a od 10 planinara, bar 5 ce ih pricati dozivljaje, tako da ni prica o tome da se nece saznati ne pije vode :icon_cheesygrin:

cekaj kada pricamo u metafori (planina-zensko)
planina sada od srednje skole pocne hodati sa planinarima ... fakultet i tako te cika cake i promjeni desetak planinara ... kakva je to planina ... i sta misliti o toj planini ?
planinu treba zeljeti zbog nje same a ne zbog prica planinara ... jer ako pridjes planini i upoznas je i svidi ti se njen zrak , miris , pogled s nje itd da nenbarajam ... a drugi planinar ti dodje i kaze da s nje pogled nevalja , i da je to planina za samo jedno penjanje ...

ja sam jednom naveo jedno su lake zene i kurve ... a drugo se planine :icon_cheesygrin:

ok, hajmo pokusati ovako :)

koji broj planinara treba da bude, pa da se planina preimenuje u ono drugo sto si naveo ?

:icon_cheesygrin:

[quote name='Clark Gable' date='30 May 2010 - 22:03 ' timestamp='1275249802' post='376922']
ok, hajmo pokusati ovako :)

koji broj planinara treba da bude, pa da se planina preimenuje u ono drugo sto si naveo ?

:icon_cheesygrin:
[/quote]

nije bitan broj za to da bi se planina preimenovala u kurvu ...

tu je bitan njen karakter ...