Jump to content
bUDO_hodza

Zenidba,udaja,nevinost,virgins!!!!!!

Recommended Posts

haha ovo me nasmija "dero sam ti zenu"....

<{POST_SNAPBACK}>

to su stvari koje se cesto desavaju u nasim zivotima....s toga cuvaj se da i ti ne budes pogodjen s istom....jer nebi bio ni prvi ni zadnji!

pozz

eee vala stvarno,nas narod sto nece reci i uraditi! mislim pod tim na ono prc neciju zenu :D

E sad meni licno nije to fino ni s muske ni s zenske strane,da to rade prvo zensko je zensko...najebe (kad moram tako reci) kako god okrenes.
kod nas je poznato da muskima sve staje pod kapu tj ovi sa strane skokovi prije braka!
i onda nadju nevinu jer su vidjeli kako to ide kod cura i kakve price idu pa tako da traze nevine,fala Bogu ima i takvih...a sta ce biti jednog dana kad ih ne bude bilo??

sta ce onda ovi sto maste brkove prije braka,kad budu zenili sta ce onda? :D

nadju nevinu jer su vidjeli kako to ide kod cura i kakve price idu pa tako da traze nevine,fala Bogu ima i takvih...a sta ce biti jednog dana kad ih ne bude bilo??
sta ce onda ovi sto maste brkove prije braka,kad budu zenili sta ce onda? :D

<{POST_SNAPBACK}>

sad si me nasikirala ..ode se zeniti odmah :D

sta ce biti jednog dana kad ih ne bude bilo? (nevinih)

<{POST_SNAPBACK}>

mislis da ce takav dan doci uopste ? katastofa je za bosnu...dole je haman ovako nesto vec doslo ))))) respect izuzecima!

nikako ne mogu da skontam kako se tip moze ozeniti s djevojkom s kojom je prije njega neko spavao ili obratno.....? to je ipak nesto ozbiljno...ali samo za neke haha

<{POST_SNAPBACK}>

eh napokon neko slican meni u tim stvarima :) p.s bila je thema vakva slicna prije pa su me cure napale sa svih strana kako ja takvo nesto mogu reci i zahtjevati hehhhh al haj eo ga jos jedan isti pa nek sada napadnu hehe :D

laze ibro allaha mi...nije me dero :D :lol:

eh napokon neko slican meni u tim stvarima :) p.s bila je thema vakva slicna prije pa su me cure napale sa svih strana kako ja takvo nesto mogu reci i zahtjevati hehhhh al haj eo ga jos jedan isti pa nek sada napadnu hehe :D

<{POST_SNAPBACK}>

Hehhehe husi znaci drzis se da zenis nevinu??

Hehhehe husi znaci drzis se da zenis nevinu??

<{POST_SNAPBACK}>

pa moj se post odnosi na ono kako hodza reko u smislu da je nije IMO niko drugi sem mene a sad jel to 1.bracna noc il prije nema mi veze :)

o ovome bi trebale zene razmisljati a ne muskarci ako se misle udati i izlazit uzdignute glave nek se prce, :lol:

pa moj se post odnosi na ono kako hodza reko u smislu da je nije IMO niko drugi sem mene a sad jel to 1.bracna noc il prije nema mi veze :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ahhaaaa..... Okey mada ja se drzim braka hehehe ;);)

narode staje vama...........UDATI SE NEVINA?????? mislim da ni u IRAKU to danes nema................e nije fino daje cura sva izjebana kad moram reci....al n ije ni duzna da sacuva nevinost.....jer nece ni nju sigurno zapas nevin momak..............glupo mije sto neki momci to danes zahtjevaju a nevidi koliko je to smjesno kad neko to spomenu...........ja neznam jel dole idalje zivot tako osto..al mislim da danes nema te nevine........ono znam ima ima i muskaraca ja ih dosta poznajem......al davam recem ako ozenis nevinu curu tices noj osladit zivot i onace onda da trazi dalje...a ako ne ozenis nevinu njoj je onda svedno isto zna staje to itd..............bilo je to u starim danima..al u starim danima je se udavalo mnogo mlado mnogoo....a danas neko dozivi i 50 ne ozenise i haj budi nevin.....mislim ono realno nebi niko trebo zahtjevat...ako je musko nevino i zeli nevinu curu toje vec okej...al mnogi momci danas nabijaju redom a govore dabi nevinu................ee jaga nebi da je ozlata.......kad moze ponizivat zenski pol i u isto vreme zahtjevat daje divna biz ba.................danas e sve normalno...........nevelja pretjeravet al nije potrebno ni cuvet.....jer mores dobit gore...

Heheheh ja sam '89  :D  :D  heheheheh!
Gdje ce biti ta svadba? Hocel biti poziva hehehe :)
Sretno ti!

<{POST_SNAPBACK}>

89 mladi si jos. i rano ti je da pjevas....

narode staje vama...........UDATI SE NEVINA?????? mislim da ni u IRAKU to danes nema................e nije fino daje cura sva izjebana kad moram reci....al n ije ni duzna da sacuva nevinost.....jer nece ni nju sigurno zapas nevin momak..............glupo mije sto neki momci to danes zahtjevaju a nevidi koliko je to smjesno kad neko to spomenu...........ja neznam jel dole idalje zivot tako osto..al mislim da danes nema te nevine........ono znam ima ima i muskaraca ja ih dosta poznajem......al davam recem ako ozenis nevinu curu tices noj osladit zivot i onace onda da trazi dalje...a ako ne ozenis nevinu njoj je onda svedno isto zna staje to itd..............bilo je to u starim danima..al u starim danima je se udavalo mnogo mlado mnogoo....a danas neko dozivi i 50 ne ozenise i haj budi nevin.....mislim ono realno nebi niko trebo zahtjevat...ako je musko nevino i zeli nevinu curu toje vec okej...al mnogi momci danas nabijaju redom a govore dabi nevinu................ee jaga nebi da je ozlata.......kad moze ponizivat zenski pol i u isto vreme zahtjevat daje divna biz ba.................danas e sve normalno...........nevelja pretjeravet al nije potrebno ni cuvet.....jer mores dobit gore...

<{POST_SNAPBACK}>

jesil vidila gdje nevinu babu bogat??a nie niko je ni silio da ostaria da neproba,ti kazes dasi odbijala mnoge decke nije tebe nijedan odbio onda ces iti uradit to prije braka pa pitaj mamu i oca dal bi bili zadovoljni stim,niko neponizava dole u jednom komentaru sma naveo vase samopostovnje govori kakvi smo mi prema vama,a vi zelite ako musko nabija da se ivi nabijete,cast pojedinima,jes da vas privlaci toje prirodno ali odgoj je bitan isto jer mnge ite sto su se projebale rano isto su pogledom u svog covjeka prevu bracnu noc ljepo gledale jel ili su gledale njegove reakcije,ali ipak svako ima svoj zivot i ako si spremna pogledat covjeku u oci prvu noc a nisi nevina,isto kao da si se prodala,..

<{POST_SNAPBACK}>

ti ako si se karala prije vremena i ako ovo smatras normalnim onda okli dokli,mada se svi ne slazu s tvojim misljenjem...navodis da su haman pa sve zenske bitch-evi...trebala bi govoriti u jednini ne u mnozini....ipak ima zenskih kojima je stalo do onog sto vrijedi u njima a ne otici prve prilike pa izgubiti to......kazes da je vamo dole zivot osto(zaosto)...pa nismo ti mi ameri...ja znam da je to u USA normalno ...i ovdje je u austriji...ali mi se ipak pisemo ko muslimani i ti se pises,a kod muslimana to nije normalno...da zensak prije braka izgubi nevinost......ja sam nevin und ich suche istu,a mislim da ima zenskih koje djele samnom misljenje..ono da i one hoce nevinog tipa(neiskusnog)....sutra kad se udas kak ces cojeku pogledati u oci....

cao muz ja sam spavala s 10 tipova...to tebi jelda nebi smetalo....eh da naletis onda na istog tipa ko sto si ti !!!!

netreba da ti bude smjesno kad neko pita dali je zensak il muskarac nevin! nama nekim to nije smjesno vec ozbiljno svhvatamo !!!

ali ipak jesminad ja tebe postujem i takvu kakva jesi il nisi...svako ima pravo reci sta zeli ...ovo je forum i dobro je razmjeniti misljenja

ne budes ljuta na mene ! :D

jesil vidila gdje nevinu babu bogat??a nie niko je ni silio da ostaria  da neproba,ti kazes dasi odbijala mnoge decke nije tebe nijedan odbio onda ces iti uradit to prije braka pa pitaj mamu i oca dal bi bili zadovoljni stim,niko neponizava dole u jednom komentaru sma naveo vase samopostovnje govori kakvi smo mi prema vama,a vi zelite ako musko nabija da se ivi nabijete,cast pojedinima,jes da vas privlaci toje prirodno ali odgoj je bitan isto jer mnge ite sto su se projebale rano isto su pogledom u svog covjeka prevu bracnu noc ljepo gledale jel ili su gledale njegove reakcije,ali ipak svako ima svoj zivot i ako si spremna pogledat covjeku u oci prvu noc a nisi nevina,isto kao da si se prodala,..

<{POST_SNAPBACK}>

potpisujem se !!

eh ja kad bi se igrom slucaja ozenio s zenskom koja nije nevina,odmah bi joj otkaz dao!

nekim ona stvar viri iz ociju...da im je samo ?3be !))))))

pozdrav domovini

okej menije 22 godina i spavala sam sa momkom kojim sam 3god u vezi i sad da mene niko nebi nazivo BITCH ja moram dase udam zanjega il stat ja znam...........sta ako on nije sudjeni zasto da zivim nesretna u samoci sa nekim skim ne zelim i ako smose u tom momenmtu voljeli i vodili ljubav ipak 3 god nije malo a stace sutra bit samo bog zna..............znaci ja sam sad najgora sto sam voljela nekog.........nit ja nisam rekla daje to smjesno..ja to postujem poznajem dosta raje koji su nevini.....samo sam misla reci da nije cool sto neki muski zahtjevaju to od cura a oni nisu cisti....i to sad negovorim onim nevinim muskim jer oni su nevini i mogu to da kazu....al oni malo drugi mislim da nije fino ipak...

ako on nije sudjen? to je pitanje na koje buducnost donosi odgovor! jednostavno mu nisi trebala dati vec reci prtina il nesto slicno...osim ako nisi prva zapocela.
ali ovdje veliku ulogu igra sredina u kojoj zivis i ono cim si okruzen! ako su svi takvog razmisljanja normalno je da ces i ti biti..ako deset ljudi kaze da je zid crn onda je crn!!!

bil kako bilo nek svako radi sta zeli...?ebenom se kasno kajati heheh :D

ja se nekajem...............3 godne..............ko zna mozda sutra i djecu imadnemo :rolleyes: a ako ne bozem moj...zivot je idalje test.....neceka mene niko nevin......

Nek radi ko sta hoce, ko misli ostati nevin nek to uradi a ko ne misli pa boze moj sta fali...
Ne zivimo u Saudi Arabiji i ne zivimo isto u tom vremenu da se na to gleda, u ovo vrijeme je to normalno... B)

Nek radi ko sta hoce, ko misli ostati nevin nek to uradi a ko ne misli pa boze moj sta fali...
Ne zivimo u Saudi Arabiji i ne zivimo isto u tom vremenu da se na to gleda, u ovo vrijeme je to normalno... B)

<{POST_SNAPBACK}>

da vremena se mijenjaju al Kur'an NE!!!!!!!!!!!

To ja kazem sa nas koji, kako da te ne uvrijedim, al tako ti je to...vecina od nas omladine ne postuje to i radi nako i nako sta hoce nema vishe veze sta kuran kaze...danas je vazno biti dobar covjek i ne praviti gluposti i sve drzati u granicama. Sta ima lose na tome ako cura spava s momkom???? Mislim osim toga argumenta : Tako pise u kuranu... :blink:

sad si me nasikirala ..ode se zeniti odmah  :D 

HAni ima jos nevinih,vidis od pet jedna i to je nesto!

mislis da ce takav dan doci uopste ? katastofa je za bosnu...dole je haman ovako nesto vec doslo ))))) respect  izuzecima!

ima jos takvih cura nevinih...

<{POST_SNAPBACK}>

a ovo sto kaze jesminda al davam recem ako ozenis nevinu curu tices noj osladit zivot i onace onda da trazi dalje...a ako ne ozenis nevinu njoj je onda svedno isto zna staje to itd..............bilo je to u starim danima..

to nije istina!!!!
prije ce ova sto je prosla vise njih da ode nego zenska koja je to uradila u braku!!!

To ja kazem sa nas koji, kako da te ne uvrijedim, al tako ti je to...vecina od nas omladine ne postuje to i radi nako i nako sta hoce nema vishe veze sta kuran kaze...danas je vazno biti dobar covjek i ne praviti gluposti i sve drzati u granicama. Sta ima lose na tome ako cura spava s momkom???? Mislim osim toga argumenta : Tako pise u kuranu... :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

Sramota!!!