Jump to content
bUDO_hodza

Zenidba,udaja,nevinost,virgins!!!!!!

Recommended Posts

''sutra'' kad se budete zenili/udavali ,dali ce vam biti bitno da je momak/cura nevin(a)??????

nekima je svejedno a nekima ne...da cujem vas ))))

trazio sam slicnu tema,ali nisam nasao!!! :D

pozz

Meni npr nije bitno da je momak nevin jer rijetkost je s vama to :D
Samo nek nije neki "derac" da je na losem glasu, moj momak mora biti kulturan,veoma higijenski:) i odogojen po propisima islama... Ne bih da pusi, pije...
A za djevojke hm.... sta ja znam to je privatna stvar.... Nekima je bitno nekima ne..samo kazu nek nije drolja il' tak nesto...mada lijepo je cuti da je djevojka nevina... ja jesam nevina pa onda voljela bih da mi suprug bude nevin jer prvi put je bolje napravit s takvim nekim.... bar mislim to! A do toga ima jossssss puno pa onda :):) calm down :) Svatko ima svoje :)

Samo nek nije neki "derac" da je na losem glasu, moj momak mora biti kulturan,veoma higijenski:) i odogojen po propisima islama... Ne bih da pusi, pije...
A za djevojke hm.... sta ja znam to je privatna stvar.... Nekima je bitno nekima ne..samo kazu nek nije drolja il' tak nesto...mada lijepo je cuti da je djevojka nevina... ja jesam nevina pa onda voljela bih da mi suprug bude nevin jer prvi put je bolje napravit s takvim nekim.... bar mislim to! A do toga ima jossssss puno pa onda :):) calm down :) Svatko ima svoje :)

<{POST_SNAPBACK}>

et nek ima jos neko nevin na ovom forumu pored mene...kolega incubus stalno mi to prebacuje...a ja sad kad vidim da si i ti nevina heheh ono drago mi...nisam vise jedini!!!!

nikako ne mogu da skontam kako se tip moze ozeniti s djevojkom s kojom je prije njega neko spavao ili obratno.....? to je ipak nesto ozbiljno...ali samo za neke haha

et nek ima jos neko nevin na ovom forumu pored mene...kolega incubus  stalno mi to prebacuje...a ja sad kad vidim da si i ti nevina heheh ono drago mi...nisam vise jedini!!!!

nikako ne mogu da skontam kako se tip moze ozeniti s djevojkom s kojom je prije njega neko spavao ili obratno.....? to je ipak nesto ozbiljno...ali samo za neke haha

<{POST_SNAPBACK}>

Hm...i ti si??
Ma Incubus razmislja drugacije, ja drugacije svi drugacije i onda :)
Ja isto kazem, mislim drzim se toga da ne bih htjela momka koji nije nevin+, ne smeta meni to u vezi al' udaja je nesto drugo. isto da ja nisam envina znam da bi me gledao drugacijim ocima ne moze se reci ne bi kad znam da bi... Ja sam cula jednom prilikom dvoje mladih rekao joj:" spavala si sa mnom s kim si jos, bog zna koliko put si pustala u sebe"... Al' jbg ponesu te strasti, jednostavno desi se u trenutku nehaja.... aaaa ja sam odgojena na drughi nacin!

Ja sam cula jednom prilikom dvoje mladih rekao joj:" spavala si sa mnom s kim si jos, bog zna koliko put si pustala u sebe"...  Al' jbg ponesu te strasti, jednostavno desi se u trenutku nehaja.... aaaa ja sam odgojena na drughi nacin!

<{POST_SNAPBACK}>

kako ces znati da je nevin heheh...sta mislis naletis na nekog iskusnog pa te prvu noc ''satare'' ,najbolje ono ..nadjes sebi nevinog i ..onda kad bude vrijeme za ono...jedno drugo pitate ..ajjj sta je ovoo i tako.....bice da ne znamo heheh prvi se put s tim susrecemo )))))

Ja sam cula jednom prilikom dvoje mladih rekao joj:" spavala si sa mnom s kim si jos, bog zna koliko put si pustala u sebe"...  Al' jbg ponesu te strasti, jednostavno desi se u trenutku nehaja.... aaaa ja sam odgojena na drughi nacin!

<{POST_SNAPBACK}>

nije prvi ni zadnji put...al je tako...kad spava s jednim pa makar joj to bio momak,a u ozbiljnoj su vezi...ta veza vise nije sigurna...iz razloga sto kod zena u vise slucajeva strasti prevladaju..pa traze jos....pa se zadovoljavaju s nekim desetim...i cojk to sutra da zeni heheh....samo lud!!!! nek nama odgoja )))) :D

kako ces znati da je nevin heheh...sta mislis naletis na nekog iskusnog pa te prvu noc ''satare'' ,najbolje ono ..nadjes sebi nevinog i ..onda kad bude vrijeme za ono...jedno drugo pitate ..ajjj sta je ovoo i tako.....bice da ne znamo heheh prvi se put s tim susrecem )))))
nije prvi ni zadnji put...al je tako...kad spava s jednim pa makar joj to bio momak,a u ozbiljnoj su vezi...ta veza vise nije sigurna...iz razloga sto kod zena  u vise slucajeva strasti prevladaju..pa traze jos....pa se zadovoljavaju s nekim desetim...i cojk to sutra da zeni heheh....samo lud!!!! nek nama odgoja )))) :D

<{POST_SNAPBACK}>

Hajd budo ne zezaj me! Ti ne bi bio ti kad ne bi nesto kontrir'o eEHheehEHeh... :D
Ma ja znas kakvi ste vi hehehe :D .... kuzite ako vam djevojka jednom da vise, pa drugi put malo vise pa treci put vise nego prije i tako go on...i idete do kraja jer imate onaj motiv " dala je jednom, dat ce opet al' mozda ce dat vise" jer nemate sta izgubiti...

Hajd budo ne zezaj me! Ti ne bi bio ti kad ne bi nesto kontrir'o eEHheehEHeh... :D
Ma ja znas kakvi ste vi hehehe :D .... kuzite ako vam djevojka jednom da vise, pa drugi put malo vise pa treci put vise nego prije i tako go on...i idete do kraja jer imate onaj motiv " dala je jednom, dat ce opet al' mozda ce dat vise" jer nemate sta izgubiti...

<{POST_SNAPBACK}>

ma ja nisam jos ni trazio...moza bi neke dale heheh..moram pitati ))))

fakat jes jedna rekla ...dacu ti al za 50 eura...men bilo skupo...rekoh mursh tamo heheh

nemerm ti aj jos sexa...to je bad..bad..bad....ima vremena za to ))))

ma ja nisam jos ni trazio...moza bi neke dale heheh..moram pitati  ))))

fakat jes jedna rekla ...dacu ti al za 50 eura...men bilo skupo...rekoh mursh tamo heheh

nemerm ti aj jos sexa...to je bad..bad..bad....ima vremena za to ))))

<{POST_SNAPBACK}>

Hhahahaha... a koliko ti imas godina kad se cuvas???
Ti si onda trazio u bordelu kad ti trazila novce :D

Hhahahaha... a koliko ti imas godina kad se cuvas???
Ti si onda trazio u bordelu kad ti trazila novce :D

<{POST_SNAPBACK}>

ev za godine pogledaj ovdje!

ma nije bordel...stajala zenska pokraj puta...ja mislio bitch...reko kolko kostas...kaze samo 50 eura....reko cusssss,na kraju ispade da je bitch,ali ona skupa :D
heheh

al ove se godine aBd zenim pa cu sve nadoknaditi hehe

ev za godine pogledaj                                              ovdje!

ma nije bordel...stajala zenska pokraj puta...ja mislio bitch...reko kolko kostas...kaze samo 50 eura....reko cusssss,na kraju ispade da je bitch,ali ona skupa  :D
heheh

al ove se godine aBd zenim pa cu sve nadoknaditi hehe

<{POST_SNAPBACK}>

Heheheh ja sam '89 :D:D heheheheh!
Gdje ce biti ta svadba? Hocel biti poziva hehehe :)
Sretno ti!

Heheheh ja sam '89  :D  :D  heheheheh!
Gdje ce biti ta svadba? Hocel biti poziva hehehe :)
Sretno ti!

<{POST_SNAPBACK}>

dobices pozlacenu pozivnicu....))))

dobices pozlacenu pozivnicu....))))

<{POST_SNAPBACK}>

Heheheh...pocni stampati :D i'm waiting

Jes da nema ove teme nigdje, ali smo to vec raspravili na raznim temama.

Vjerujte mi da ne znam kako bih odgovorio na ovu temu, ali mislim da insan kad nadje praavu osobu da mu nije bitno jel nevina ili nije, ali prije nego sto je ozenim ipak bih morao biti 1000000% siguran da je ona, ona prava te da sam siguran u obostranu ljubav, jer jedino u tom slucaju mi ne bi smetalo.

Jes da je zeznuto kad bi ti neko prisao i reko joj rodjo jesam ti nekada der'o zenu, onda ne ostaje nista drugo neg rokat narod:)

Svejedno, mislim da smo mi muskarci ljubomorniji od zena po ovom pitanju, te svim zenama skidam kapu :)

Naravno da je najbolje kad se odmah dvoje zavole uzmu a nevini i sl, mislim da takvi brakovi opstaju, a sada ovo vodas dugo djevojku, raskinete, pa nadjes drugu pa jel to ljubav prava, pa nevin ti ili ona i sl, nema od toga nista :)

<{POST_SNAPBACK}>

drago mi je sto ljuta ina ovako misli jer je jednom prilikom koliko se sjecam rekla da se ne misli nikad udavati ..
svako u svoje vrijeme.. to samo dodje i ne skontas odmah heheh
sto se tice braka moje misljenje je da treba traziti nevinog ili nevine jer valja imati lijep brak u kojem ces moci dobro odgojiti djecu.. cast izuzecima, ali mislim da se ne isplati rizikovati, svadje u braku tipa.. s kim si jos bila prije mene, ili pa i ti si bio s tom i tom .. jos ako muz posjecuje kafane.. ali mislim da vjera moze odigrati veliku ulogu u ovom ako se na pravilan nacin primijeni..
ali isto tako oni koji traze nevino moraju stati na loptu i pripaziti malo i sebe..jer licemjerno je kad kazu na meni se ne vidi, ili on mene voli ili sl.
imamo pravo na to ali moramo i sami da uradimo nesto za to..
budo hodza je primjer..

Vancho ..... necu se udati hehe ovdje samo navodim primjer za brak :) Daj boze da naletim na ovakvog koji bi ispunjavao sve moje uvjete! :rolleyes: ......

Vjerujte mi da ne znam kako bih odgovorio na ovu temu, ali mislim da insan kad nadje praavu osobu da mu nije bitno jel nevina ili nije,

<{POST_SNAPBACK}>

kolega ibro jel tebi to bitno?...bilo bi nezgodno sutra kad se ozenis tamo nekom i ''ja'' ti dodjem u goste i kazem....e jesam ti dero zenu kad smo bili mladi heheh samo primjer!!!!

ali prije nego sto je ozenim ipak bih morao biti 1000000% siguran da je ona, ona prava te da sam siguran u obostranu ljubav, jer jedino u tom slucaju mi ne bi smetalo.

<{POST_SNAPBACK}>

nebi ti smetalo kad bi znao da je to ona 1000% tvoja sudjena....znaci da ti nije bitno hocel biti bitch ili virgin u ovom slucaju ,dobar si,moj advice je da trazis virgin jer ces samo tako imati brak koji funkcionise i normalno da bude kolko toliko muslimanka?! :D

Jes da je zeznuto kad bi ti neko prisao i reko joj rodjo jesam ti nekada der'o zenu, onda ne ostaje nista drugo neg rokat narod:)

<{POST_SNAPBACK}>

kad bi se ljudi drzali ovog sto ti kazes...otiso bi citav cazin u helac....sto znaci da nekima nije bitno i stalo da nadju sebi lijepu i cestitu zenu....ako budes iso rokat narod zovi i mene! :D (iz navedenog nemojte zakljuciti da su nam zene imale burnu proslost,nismo jos ni ozenjeni heheheh...jos smo nevini,il nismo?!==!==))))))) :D

Naravno da je najbolje kad se odmah dvoje zavole uzmu a nevini i sl, mislim da takvi brakovi opstaju, a sada ovo vodas dugo djevojku, raskinete, pa nadjes drugu pa jel to ljubav prava, pa nevin ti ili ona i sl, nema od toga nista  :)

<{POST_SNAPBACK}>

ibro znas da od deracine nemas nista...to su ti strasti,a strasti kratko traju....sto znaci da je najbolje ovako kako ti kazes...naci sebi neku zestokku pivaljku i odmah se ozeniti....pa taraciti koliko te volja(mada nije ni to sve)...lijepo je kad ti zenom odes negdje na veceru...izadjes malo u setnju..pa moze se malo i u mrakacu...sve je to okli dokli ..zato si se ozenio heheh

selam od druga! :D

Kako mrzim to kad navode mnogi " dodjem ti u goste i pricam kako sam ti dero zenu".... Cccc! Pa sam nek kLikera prije zenidbe, ako nece scena nek prokonta koga vodi sobom, koga zeni itd...

Kako mrzim to kad navode mnogi " dodjem ti u goste i pricam kako sam ti dero zenu".... Cccc! Pa sam nek kLikera prije zenidbe, ako nece scena nek prokonta koga vodi sobom, koga zeni itd...

<{POST_SNAPBACK}>

sam ti mrzi..nemoj samo da se u gostima prica o tebi !!!

to se tako kaze zato sto se takvo nesto vec desavalo!!

sam ti mrzi..nemoj samo da se u gostima prica o tebi !!!

to se tako kaze zato sto se takvo nesto vec desavalo!!

<{POST_SNAPBACK}>

NE DAJ BOZE!

Ja sam kulturna djevojcica :):)
Stavljaj malo manje tih ( ! ) heheheh! Hajd wesellam :)

Budo, naravno da ja nikad ne bih ozenio zenu koja je bila sa mojim prijateljem ili s nekim s kim sam ja straaasno dobar i ko mi dolazi kuci i sl.
To je onaj prag preko kojeg ne bih prelazio, to mi je bitnije od toga da li je nevina ili nije.

A sada kad ti neko drugi dodje i prica o tome kako je karao to su hasumi i ljudi koji ne zasluzuju drukcije nego da budu urokani.

Ako si sa nekom djevojkom spavao o tome se ne prica, tako jedino se ostaje covjek, a ovi sto se pusu da su karali ovu ili onu, vjeruj mi samo gube rejting, i ja bih prvi takvog insana lemno sakom.

hehe ibro dero sam ti zenu :D hahah :D

fakat, bitno mi je to, volijo bi zenu nevinu ... neznam bili to mogo podniti kad samo pomislim da se neskim drugim karala ;).

ali to je kod naseg naroda tako ... nas mentalitet. Ovde austrijancama to nije bitno, oni se karaju kako hoce i skim hoce. Zato him to nije toliko ni vazno. Jesil sa curom u vezi to je odmah karanje posle par puta izlazka. Toga ima i kod nas, ali sasvim malo, jebiga nekad nadjes curu pa neda ni poljubiti a kamol sta drugo ...

Zivot je jedan ... pa sad odluci sta ti je vazno

hehe ibro dero sam ti zenu :D hahah :D

fakat, bitno mi je to, volijo bi zenu nevinu ... neznam bili to mogo podniti kad samo pomislim da se neskim drugim karala ;).

ali to je kod naseg naroda tako ... nas mentalitet. Ovde austrijancama to nije bitno, oni se karaju kako hoce i skim hoce. Zato him to nije toliko ni vazno. Jesil sa curom u vezi to je odmah karanje posle par puta izlazka. Toga ima i kod nas, ali sasvim malo, jebiga nekad nadjes curu pa neda ni poljubiti a kamol sta drugo ...

Zivot je jedan ... pa sad odluci sta ti je vazno

<{POST_SNAPBACK}>

hoce nasi da zive ko austrijanci! :D

vidim ja da ti elo hoces nevino isto...al si lopovvvvvvv heheheh

eh...meni je neko drag rekao jednom da nikad ne bi ozenio nevinu,jer tesko je s njom,hem se boji,hem nije to nikad uradila i kad to uradi prvi put onda ce ko pcela sa cvijeta na cvijet i eto ti belaja...bolje uzeti neku koja je imala iskustva s tim i koja zna kako stvari stoje ;)

i ja sam tuzan :crybaby:

haha ovo me nasmija "dero sam ti zenu"....
pa ono ja ne znam da li bih ja imao nekoga za prijatelja ko bi bio toliki kreten :blink:
pa svasta ....
ma uostalom moj stav je vec nadasve poznat tako da necu previse trositi tipkovnicu...