Jump to content
bUDO_hodza

Demokratska Narodna Zajednica

Recommended Posts

NarOde!!!!!! Pa dosta vise tih podjela... Da strane kad vas covjek cita. Straha i zalost velika...

Narod je Nas naviko ma kOminizam, malo radi puno ili Osnovno imaj, mozak Imas nekoristis... I to je narod izrdjalo... Kod Nas Promenade nece biti ni za 100 godina Zbog nase zadrtosti, zbog naivnosti i olagodosti... Samo na temu protesti mi se gade Neki komentari... Hoce ljudi zele promjene al nece prst iz dupeta da izvade... Ovi konentari ovdje ko fol Protiv.. Sve ko fol protiv Babe!!!mene je prepalo kad Sam skuzula koliko ih ipak tog babu simpatiziraju..,

Narode vi ste ti koji nesto promjeniti moze ...

Mozda nije odgovor za ovi temu al vas i na drugom Temama pa Sam morala...

Neke kad citam boji m se da od samog citanja neokliznem koliko slinavo ljigavo!!! Edited by EcI PeCi PeC

bas bi me interesovalo kakvo je stanje trenutno u kladusi? kako dalje? sta je novi nacelnik napravio do sad? dje su ona obecana radna mjesta do nove godine??

Molim vas da odvojite 20 minuta svoga vremena i da vidite ovo http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=H223rm2g3bs

Ovo nije normalno. Pa ja bih sebi ispucao u glavu kada bih bio kao ovaj.

ahahahahahahhahahahhaaaaa

Kladuša je definitivno u kuruzima.  ahahahahahahhahaaa

covjek govori da su za izbor bili najvaznija strucnost i radni staz a na funkciju nacelnika doso bez dana radnog staza? ha? moze li mi to neko objasniti?

Nema se tu sta objasnjavati,vidis i sam da su podvukli repove i vratili se u svoje jazbine i lijece rane...

Molim vas da odvojite 20 minuta svoga vremena i da vidite ovo http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=H223rm2g3bs

Ovo nije normalno. Pa ja bih sebi ispucao u glavu kada bih bio kao ovaj.

ahahahahahahhahahahhaaaaa

Kladuša je definitivno u kuruzima.  ahahahahahahhahaaa

Eto ja odvoji 20 minuta i odgleda citav video, ali mi i dalje nije jasno zbog cega bi ti sebi pucao u glavu. Momak nastupa upravo onako kako su nastupali svi njegovi prethodnici, koji su dobro znali sa cim raspolazu i u kakvoj su poziciji. Sad kada im se ta uloga odjednom izmakla, isti ti glume demokrate, postenjacine i zastupnike narodnih interesa. Da nije smijesno, bilo bi zalosno.

To da ljudi vole vlast, svi mi dobro znamo, ali da su ljudi spremni pogaziti nesto cime su se godinama busali, to imamo svi skupa priliku gledati na kladuskom primjeru.

Sve u svemu, i ovaj iz ovog videa, kao i oni koji ga napadaju su potpuno isti. Kako se u nasem narodu kaze: "Sve je to jedna mace omacila" 

bas bi me interesovalo kakvo je stanje trenutno u kladusi? kako dalje? sta je novi nacelnik napravio do sad? dje su ona obecana radna mjesta do nove godine??

Nikakvo stanje ... prije izbora je bilo sivilo, i sad je, možda i gore ......

Što se tiče našeg mladog načelnika, koliko je meni poznato zadavao je glavobolje babi, jer se htio povući, ali ..... što je tražio to je dobio. Lutka kojom upravljaju stare lije.

Eto ja odvoji 20 minuta i odgleda citav video, ali mi i dalje nije jasno zbog cega bi ti sebi pucao u glavu. Momak nastupa upravo onako kako su nastupali svi njegovi prethodnici, koji su dobro znali sa cim raspolazu i u kakvoj su poziciji. Sad kada im se ta uloga odjednom izmakla, isti ti glume demokrate, postenjacine i zastupnike narodnih interesa. Da nije smijesno, bilo bi zalosno.

To da ljudi vole vlast, svi mi dobro znamo, ali da su ljudi spremni pogaziti nesto cime su se godinama busali, to imamo svi skupa priliku gledati na kladuskom primjeru.

Sve u svemu, i ovaj iz ovog videa, kao i oni koji ga napadaju su potpuno isti. Kako se u nasem narodu kaze: "Sve je to jedna mace omacila" 

Nismo se sporazumjeli. Ovi je jedan klasični politički vaz gdje uvijek jedni ne valjaju a drugi valjaju. To je klasika i tu se upotpunosti sa tobom slažem.

Ono zbog čega bih ja sebi pucao jeste činjenica da u onom njegovom pročitanom govoru nema niti jedna njegova riječ.

Kladuša ima načelnika koji nema svoje mišljenje. Pogleda samo kako on to recituje. Trenirao je taj napisani govor, pa se onda pokušava unijeti u njega, ali sve to radi na jedan skroz amaterski način. Barem se je mogao više potruditi da to barem približno izgleda da su to njegove riječi. Naročito način na koji on kao nastoji biti ljut kada govorio o onim drugima.

Ja ne znam, ali ima li taj momak pravog roditelja ili pravog prijatelja, pa da ga posavjetuje da se baš toliko ne blamira i da mu kaže ukoliko bude sve radio po nalogu onih koji su mu pisali onu priču o podmetanju nekakvih klipa, onda on neće dobro završiti.

Jer ako je Abdić za svoje interese, a obmanjujući ih, poslao nekoliko hiljada ljudi u grob, onda šta je to za njega da za svoje interese Behrića pošalje u zatvor.

• Upvote 2

Nismo se sporazumjeli. Ovi je jedan klasični politički vaz gdje uvijek jedni ne valjaju a drugi valjaju. To je klasika i tu se upotpunosti sa tobom slažem.

Ono zbog čega bih ja sebi pucao jeste činjenica da u onom njegovom pročitanom govoru nema niti jedna njegova riječ.

Kladuša ima načelnika koji nema svoje mišljenje. Pogleda samo kako on to recituje. Trenirao je taj napisani govor, pa se onda pokušava unijeti u njega, ali sve to radi na jedan skroz amaterski način. Barem se je mogao više potruditi da to barem približno izgleda da su to njegove riječi. Naročito način na koji on kao nastoji biti ljut kada govorio o onim drugima.

Ja ne znam, ali ima li taj momak pravog roditelja ili pravog prijatelja, pa da ga posavjetuje da se baš toliko ne blamira i da mu kaže ukoliko bude sve radio po nalogu onih koji su mu pisali onu priču o podmetanju nekakvih klipa, onda on neće dobro završiti.

Jer ako je Abdić za svoje interese, a obmanjujući ih, poslao nekoliko hiljada ljudi u grob, onda šta je to za njega da za svoje interese Behrića pošalje u zatvor.

Roditelja? Roditelji kao i svi babini su ponosni na njega. Dijete je godine provelo u Rijeci, studiralo, primjrenog vladanja itd. sad ga niko drugi nego "babo" podržao za načelnika općine. Zamisli kako to utječe na roditelje, rodbinu i prijatelje koji se klanjaju babi. Svi koji nešto kažu su ljubomorni ili Adini. :)

Meni Behrića nije žao, nije beba, a kud će ga ambicije odvesti - vidjet ćemo.

Ma jasno je meni sta si htio reci, ali ta tvoja konstatacija nije patentirana u Kladusi, vec je opceprihvacena pojava u cijeloj BiH. Navedi mi primjer gdje neki izabrani duznosnik odlucuje po svojoj savjasti, a ne po nalogu svoje stranke i stranackog lidera???

Partokratija je nesto sto je u ovoj drzavi opceprihvacena stvar. Pa mi imamo situaciju da se u kafanama dogovara izmjena Ustava, od strane 3-4-5 ljudi, bez da se niti ne pomislja da bi to pitanje trebalo rijesiti referendumski. Zamisli kako bi se proveli stranacki lideri nekih zapadnih zemalja da pokusaju takvo sto u svojoj drzavi.

Sto se tice Behrica. Taj momak nije jos do kraja niti svjestan u sta se upustio i to se moze pripisati njegovom neiskustvu. U slicnoj situaciji i poziciji su se nasli i raniji nacelnici kojima je iz iste glave suflirano sta trebaju raditi, ali su se vremenom otrgli iz tog zasgrljaja i priklonili se nekom drugom, koji se sluzi metodama identicnim kao i onaj prvi. Tako da se to sve svodi na isto, samo se akteri mijenjaju.

Šta reći, kakvu posluku porati?

Kad ovaj sni'g okopni, bi'će puno vode.

A kuda da voda teče?.....još nema odgovora!!

Voda, ona prava voda, i danas teče kud je Abdić rekao, jer to je rezultat razvoja ovog dijela BiH, pa su zbog potrebe izgradnje Agrokomerčevih objekata izmještani vodotoci rijeka, potoka i potočića, tako da je to izraz iz tih vremena, i zaista je potekla kuda je on rekao i dan danas tuda teče, a i u budućnosti će tuda teći kuda je on rekao.

Što se ove druge vode tiče, onda je Abdić izgubio moć preusmjeravanja toka vode, barem što se Cazina tiče. Da je tu moć imao u Cazinu, onda bi danas načelnik Cazina bio Toromanović.

Mi u Cazinu smo mu oduzeli te hidrološke sposobnosti i vodu preusmjerili kud smo mi htjeli.

Mislim da ti se "dopada" odgovor. hihihihihihihh

Nema Amerikanaca ovih dana, ne javljaju se :D Čujem da je vašem babuki ovih dana upala sjekira u med :D

Edited by Gorilla Biscuit

Očekivao sam tako nešto od tebe, jer sam znao da ti se moj odgovor "dopao". hihihihihih

To je bilo samo iznosenje činjenica, a što tebi to predstavlja moje buncanje, onda je to tvoj problem.

Samo ne znam kako bi vi u SDA prihvatili činjenicu da je "ratni zločinac" izabrao Smaju Toromanovića za načelnika?

Ah, da. Vama ništa nije sveto. Kod vas u SDA sve je bruto i neto.

• Upvote 1

Voda, ona prava voda, i danas teče kud je Abdić rekao, jer to je rezultat razvoja ovog dijela BiH, pa su zbog potrebe izgradnje Agrokomerčevih objekata izmještani vodotoci rijeka, potoka i potočića, tako da je to izraz iz tih vremena, i zaista je potekla kuda je on rekao i dan danas tuda teče, a i u budućnosti će tuda teći kuda je on rekao.

Što se ove druge vode tiče, onda je Abdić izgubio moć preusmjeravanja toka vode, barem što se Cazina tiče. Da je tu moć imao u Cazinu, onda bi danas načelnik Cazina bio Toromanović.

Mi u Cazinu smo mu oduzeli te hidrološke sposobnosti i vodu preusmjerili kud smo mi htjeli.

Mislim da ti se "dopada" odgovor. hihihihihihihh

Sto se tice onih vremena, tacno je da se zbog interesa AC radilo mnoge nelogicne stvari, ali to nije odraz moci FA vec citave garniture ljudi iz politickog zivota, kojoj je FA posluzio kao operativac, a citav projekat AC kao nesto sto je interes gradjana ovog cijelog kraja. Ako vec glorificiras nekog onda je korektno reci pravu istinu.

Sto se tice ovih vremena, FA je neko ko na racun stare slave jos uvijek uspjeva uciniti nesto na politickom planu i to ce vjerovatno potrajati jos neko vrijeme, a onda krah. Taj krah ne znaci nuzno da ce ova druga strana s kojom je on u sukobu isplivati na povrsinu, svasta ce se tu jos desavati.

Stvarno mi nije bila namjera da ga glorificiram. To sam rekao zbog toga što je on bio na čelu tog projekta zvanog A/C. Normalno, to nisu samo njegove zasluge, već i drugih ljudi, a i svakog pojedinačnog radnika A/C koji je izdvajao trećinu svoje plate. Samo sam htio reći na osnovu čega je nastao taj izraz kod naroda "kud voda teče", što nema veze sa ratom.

A danas, on je sebi već ptotpisao krah, i to do ljeta, a najkasnije do jeseni, jer mnogo je obećanja koja nisu niti će ikad biti ispunjena. Ova druga strana i ne mora isplivati, jer već samim time što ne daju DNZ Abdiću, njihova misija je uspješno završena, bez obzira koliko taj DNZ bio jak, tako da je ova druga strana već pobjednik.

Kod nas u Kladuši nešto smrdi, je li do politike ili do smeća koje se ne vozi čitavu sedmicu, ne znam. 

Kladuša postade kao Napulj, tamo isto malo-malo pa ne odnose smeće, uglavnom zbog mafije. S kakvom mafijom vi imate posla?

Ma treba tu Kladušu pripojiti kao selo Cazinu i da gradimo sve ispocetka :D

• Downvote 1

:D Mali, mirde se ti. Ko bi vas dur'o. Poasili ste se previše. .D

Ma treba tu Kladušu pripojiti kao selo Cazinu i da gradimo sve ispocetka :D

Onda bi Cuprija bila do Medini`bazena i ja bi zivio u centru :-)