Jump to content
bUDO_hodza

Demokratska Narodna Zajednica

Recommended Posts

Nije mi do kraja jasno ko je ko u ovom tekstu (u smislu funkcija u DNZ) ali se moze zakljuciti da su na sceni najprljavije metode obracuna u ovoj stranci. Velika je vjerovatnoca da ce biti formirana i ADNZ: :D

Juče Babine pristalice imali skupštine,a danas Babi-NE pristalice isto tako..:D

Juče Babine pristalice imali skupštine,a danas Babi-NE pristalice isto tako.. :D

Znaci otvoreni paralelizam.

Onda je ono o ADNZ trebalo ici bez smajlija.

http://www.vkportal.net/velika-kladusa/politika/oo-dnz-bih-velika-kladusa-iz-clanstva-suspendovani-elvira-abdic-jelenovicfikret-basicjasmin-abdic/

sto se umirise babini hehe al ucutali se i postadose pravi Bosanci hehe,vidi sta vam se radi u stranci djecaci,kad pocinje AC raditi hehe...

Posto je već najavljeno da se osniva Agrokomerc-Feniks,možda je prilika da osnuju i DNZ-Feniks

• Upvote 2

Posto je već najavljeno da se osniva Agrokomerc-Feniks,možda je prilika da osnuju i DNZ-Feniks

ali ko ce sad na koju stranu?

s ovim ce se razluciti ljudi koji ne zele da ih im ratni zlocinac i dalje muti razum svojim laznim obecanjima ... i daih koristi za licne ciljeve svoje familije ... 

Možete se vi zezati, kod nas je ludnica, haos, urnebes ....... Čini mi se da je za sutra zakazana sjednica OV pa ćemo vidjeti šta su dosadašnje bitke donijele.

Meni se čini da je sve ovo do sada bilo zagrijavanje.

Neki ce  vec biti, al  pitanje je koji ce prezivjeti iduce izbore :D

http://www.vkportal.net/velika-kladusa/politika/oo-dnz-bih-velika-kladusa-iz-clanstva-suspendovani-elvira-abdic-jelenovicfikret-basicjasmin-abdic/

sto se umirise babini hehe al ucutali se i postadose pravi Bosanci hehe,vidi sta vam se radi u stranci djecaci,kad pocinje AC raditi hehe...

Dragi moj "Bosnjo" ja sam oduvijek bio i ostao Bosanac! Jes da je nas malo,  a vi  pridobiste u Bosnjake pola vodstva DNZ-a,   a nije ni cudno posto vama je ista ideologija! Nismo se mi ucutali nego nema fajde budalama ponavljati!

MEDIJIMA BIH
O B A V I J E S T
Obaviještavamo javnost da je dana, 03.12.2012.godine u 15 sati održana Vanredna sjednica Skupštine OO DNZ Velika Kladuša na kojoj je prisustvovalo 210 delegata Skupštine od ukupno 232, te 1184 članova Demokratske Narodne Zajednice.
Razlog za sazivanje Vanredne sjednice Skupštine OO DNZ BIH Velika Kladuša je jučer održana Izborna Skupština OO DNZ BiH Velika Kladuša ko
ju je mimo svih odredbi Statuta, sazvao potparol Stranke, Nermin Purić.
Izabrani predstavnici DNZ-a BiH na svim nivoima vlasti, Predsjednici 17 podružnica kao ni članovi Skupština Podružnica OO DNZ BiH Velika Kladuša nisu upoznati s izborom „navodnih „ delegata Skupštine, te istu smatraju nelegalnom i nelegitimnom jer je produkt zloupotrebe pečata, imena i zastave Demokratske Narodne Zajednice iza kojih se krije „grupica od 10 članova Predsjedništva DNZ-a“.
Na pomenutoj sjednici nije se razmatrao Izvještaj o radu kao ni financijski Izvještaj za mandatni period 2004.-2008. godine iako je Husein Hadžić, Predsjednik OO DNZ BiH Velika Kladuša u prošlom mandatu bio prisutan.
Također, na sjednici se nije našao ni Izvještaj o provedenoj izbornoj kampanji kao ni financijski izvještaj o utrošku sredstava – Budžetskih sredstava, namjenjenih financiranju predizborne kampanje, što je u suprotnosti sa članom 44. I 90 Statuta DNZ-a. 
Na današnjoj, Vanrednoj sjednici Skupštine OO DNZ-a Velika Kladuša jednoglasno je usvojen Zaključak da se Ministarstvu pravde BiH i CIK – Službi za reviziju financijskog poslovanja uputi Zahtjev za privremenu zabranu rada Demokratskoj Narodnoj Zajednici zbog grubog kršenja Statuta Stranke i odredbi Zakona o političkim organizacijama i Zakona o financiranju političkih partija, kojeg je pročitala i obrazložila Predsjednica OO DNZ-a Velika Kladuša, Elvira Abdić Jelenović. 
Također, jednoglasno je usvojena i Inicijativa kojom se traži pokretanje stegovnog postupka protiv: Rifata Dolića, Nermina Purića, Sejfe Mustafića, Kenana Keserovića, Ponjević Rifeta, Brace Kordića, Zlatana Keserovića, Fahrudina Šehića, Hasana Delanovića i Mehmeda Džebića zbog grubog kršenja Statuta Stranke i narušavanja ugleda Stranke.
Velika Kladuša, 03.12.2012.
Skupština OO DNZ BiH Velika Kladuša
Munjaković Enver
  • Downvote 1

Dragi moj "Bosnjo" ja sam oduvijek bio i ostao Bosanac! Jes da je nas malo,  a vi  pridobiste u Bosnjake pola vodstva DNZ-a,   a nije ni cudno posto vama je ista ideologija! Nismo se mi ucutali nego nema fajde budalama ponavljati!

MEDIJIMA BIH
O B A V I J E S T
Obaviještavamo javnost da je dana, 03.12.2012.godine u 15 sati održana Vanredna sjednica Skupštine OO DNZ Velika Kladuša na kojoj je prisustvovalo 210 delegata Skupštine od ukupno 232, te 1184 članova Demokratske Narodne Zajednice.
Razlog za sazivanje Vanredne sjednice Skupštine OO DNZ BIH Velika Kladuša je jučer održana Izborna Skupština OO DNZ BiH Velika Kladuša ko
Izabrani predstavnici DNZ-a BiH na svim nivoima vlasti, Predsjednici 17 podružnica kao ni članovi Skupština Podružnica OO DNZ BiH Velika Kladuša nisu upoznati s izborom „navodnih „ delegata Skupštine, te istu smatraju nelegalnom i nelegitimnom jer je produkt zloupotrebe pečata, imena i zastave Demokratske Narodne Zajednice iza kojih se krije „grupica od 10 članova Predsjedništva DNZ-a“.
Na pomenutoj sjednici nije se razmatrao Izvještaj o radu kao ni financijski Izvještaj za mandatni period 2004.-2008. godine iako je Husein Hadžić, Predsjednik OO DNZ BiH Velika Kladuša u prošlom mandatu bio prisutan.
Također, na sjednici se nije našao ni Izvještaj o provedenoj izbornoj kampanji kao ni financijski izvještaj o utrošku sredstava – Budžetskih sredstava, namjenjenih financiranju predizborne kampanje, što je u suprotnosti sa članom 44. I 90 Statuta DNZ-a. 
Na današnjoj, Vanrednoj sjednici Skupštine OO DNZ-a Velika Kladuša jednoglasno je usvojen Zaključak da se Ministarstvu pravde BiH i CIK – Službi za reviziju financijskog poslovanja uputi Zahtjev za privremenu zabranu rada Demokratskoj Narodnoj Zajednici zbog grubog kršenja Statuta Stranke i odredbi Zakona o političkim organizacijama i Zakona o financiranju političkih partija, kojeg je pročitala i obrazložila Predsjednica OO DNZ-a Velika Kladuša, Elvira Abdić Jelenović. 
Također, jednoglasno je usvojena i Inicijativa kojom se traži pokretanje stegovnog postupka protiv: Rifata Dolića, Nermina Purića, Sejfe Mustafića, Kenana Keserovića, Ponjević Rifeta, Brace Kordića, Zlatana Keserovića, Fahrudina Šehića, Hasana Delanovića i Mehmeda Džebića zbog grubog kršenja Statuta Stranke i narušavanja ugleda Stranke.
Munjaković Enver

Mehmed Džebić je odradio za DNZ i narod MZ Vrnograč više nego svi babini Abdići zajedno od rata na ovamo, a ovom Munjaku može biti profesor i znanjem i moralom.  

Iz drugog pokusaja :D :

Klasican primjer "puca" unutar DNZ-a kojoj treba prijeko potreban mir u kuci, kako bi se krenulo u rjesavanje nagomilanih problema. Ipak, izgleda da je do ovog moralo doci, sto u konacnici i ne mora da bude lose.....Samo je pitanje za koga?! :D

Tako je on htio da Agrokomerc lijepo propadne dok je on u zatvorui, a da se on dočepa ostatka imovine u Hrvatskoj, naročito udjela u terminalima luke u Rijeci.

I tko mi kaže da Fikret nije želio ići u zatvor, moram reći da nije u pravu, jer je sve fingirano kako bi njemu ruke bile "vezane" u vezi Agrokomerca, naročito ako se uzme u obzir da mu je Agrokomerc nuđen u većinskom vlasništvu dioničara-radnika u dva navrata, 2003 i 2010.

I morate znati da je Abdić u "aferi" imao tim od najboljih advokata, jer nije htio da završi u zatvoru, a sada je odbijao advokatsku pomoć, a čak mu se i Anto Nobilo nudio da ga besplatno zastupa.

I još nešto što mi je zapelo za uši kada sam slušao njegov intervju kod Hadžifejzovića, nakon izlaska. Kada ga je Hadžifejzović upitao: zašto si otišao sa Alijom u nacionalnu stranku SDA (iako se zna da on sa vjerom i nacionalizmom nema ništa), a nisi podržao građansku stranku, on je jednostavno odgovorio: ZATO JER MI JE ALIJA REKAO DATI AGROKOMERC.

Ne znam da li mu se je ova rečenica slučajno "otela", ali ona jako, jako, jako mnogo govori.

Ti meni dovuci glasove krajišnika a ja tebi Agrokomerc. Vjerovatno je tako nekako izgledao dogovor.

Kada je ovaj vidio da je prevaren i da je ispušio, on je došao da se kroz manipulacije krajišnicima dokopa onoga što mu je Alija slagao.

Edited by Legionar
  • Upvote 1

I na osnovu predočenog dokumenta, Fikret Abdić, a naročito negova familija ne mogu reći da su dioničari Agrokomerca jer oni su svoj udio izdvojili na način da su dobili u vlasništvo vilu u Volovskom, još davne 1992.  Zato, Ljiljo, nemoj više da se pozivaš na to kako je i tvoj otac dioničar, jer vi ste samo zaje*ali dioničari, a tek ste mislili, a još uvijek to nastojite.

I na osnovu predočenog dokumenta, Fikret Abdić, a naročito negova familija ne mogu reći da su dioničari Agrokomerca jer oni su svoj udio izdvojili na način da su dobili u vlasništvo vilu u Volovskom, još davne 1992.  Zato, Ljiljo, nemoj više da se pozivaš na to kako je i tvoj otac dioničar, jer vi ste samo zaje*ali dioničari, a tek ste mislili, a još uvijek to nastojite.

Nista me ne moze tako lijepo obradovati kao jedan ovakav dokument. :D 

Najžalosnije u svemu je da i ovu Elviru i Dolića i Purića i sve ostale plaćaju građani. Sve stranke se financiraju velikim dijelom i iz budžeta, svi onu imaju pozicije u nekim vijećima, odborima, ovome ili onome bez obzira ko je na vlasti ili opoziciji.

Žalosno je što se sve to plaća praktički novcima poreznih obveznika, sve njihove svađe, svađice, prepucavanja i gluposti.

A j... koja sam budala bio prije kad sam mislio da je pošteno platiti porez. Majke mi draži su mi dileri droge od političara!

MEDIJIMA BIH
O B A V I J E S T
Munjaković Enver

ma skrgane vi babini ste prdnuli u sisu,nemoj se koristiti ovakvim izrazima (Budalama)jer sam ispadns budala svojim  tipkanjem i odgovaranjem ovdje kad su i tebi huknuli kao clanu dnz stranke,pa ne morate vi kako kazes objasnjavati budalama al ne mozete ni sebi objasniti,bili ste se raskokodakali prije takozvanih iskupljanja dionicara ko nadrogirani a vidi vas sad,jeste opet podvili rep?haha

I još nešto, molio bih administratore da uredništvu CAZIN.net-a proslijede ovaj dokumenat, a da ga oni objave u vijestima na CAZIN:net-u.  Neka naslov bude "ubitačan", a ne sumnjam da vi to ne znate, jer za vas je "spektakularno" kada nekom gori auto heheheheh

Vrijeme je da se konačno narodu otkriju manipulacije i laži, a uz to i prava istina o pohlepi Abdića.

Hahhahahahahha, banovan sam na stranici vkladusa.com jer sam lijepio link od ove stranice gdje se može vidjeti dokumenat kako je Fikret jeknuo dioničare. Ahahahhahahahahahahhahaha

Ja ne znam da li će Ljiljo uspjeti "banovati" sve pisane novine kada taj dokumenat izađe u štampi, a iz kojeg se može vidjeti koje su njihove namjere.

Ahahahahhahahahahahah, jeste da je presmješno, ali ipak i prežalosno kada vidiš šta se radi od sirotinje.

Znam da ovaj sa tog portala sada ovo čita, ali jednostavno zajedno sa Ljiljom možete da nas sviju povučete. Konačno ste raskrinkani.

Aaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha

Edited by Legionar
  • Upvote 1

Hvala administratorima i uredništvu ovog portala na objavi onog dokumenta! Mislim da to narod zaslužuje, pa da je i ponovite i držite kao početnu vjest barem do navečer.

A ja sam već isprintao par tih odluka da pokažem svojim komšijama koji nisu baš upućeni u ove haber kutije, a još uvijek vjeruju da Abdić ovom narodu želi dobro.

• Upvote 2

Hahhahahahahha, banovan sam na stranici vkladusa.com jer sam lijepio link od ove stranice gdje se može vidjeti dokumenat kako je Fikret jeknuo dioničare. Ahahahhahahahahahahhahaha

Ja ne znam da li će Ljiljo uspjeti "banovati" sve pisane novine kada taj dokumenat izađe u štampi, a iz kojeg se može vidjeti koje su njihove namjere.

Ahahahahhahahahahahah, jeste da je presmješno, ali ipak i prežalosno kada vidiš šta se radi od sirotinje.

Znam da ovaj sa tog portala sada ovo čita, ali jednostavno zajedno sa Ljiljom možete da nas sviju povučete. Konačno ste raskrinkani.

Ja sam lijepo govorio da taj portal ne vrijedi dinara jednog i da su toliko pristrani da jesil poceo sta konkretno i smireno govoriti jesu te odmah i najurili :)

Mogu se sa avazom takmiciti o pristranosti.. smece od portala, sta da drugo kazem :)

to treba jarane odrzat opet skup dionicara hihi,pa im dokumentovano i iskopirano svima podjeliti taj dokument ,ali pitanje je da li ce svatiti o cemu se radi,jer zavedeno je to,djesu oni sto poslaso pare babi za obnocu AC hehe,huknu vam ga muski,a sve neki Intelektualci:-) bice tu sad koprcanja od srane njegovih pristalica koji svate a nece priznati da im je hukno....sad c oni rahmetli Aliju kriviti za nastalu situaciju u dnz-u haha...

• Upvote 1

Ahahahahhahahahahahah, jeste da je presmješno, ali ipak i prežalosno kada vidiš šta se radi od sirotinje.Znam da ovaj sa tog portala sada ovo čita, ali jednostavno zajedno sa Ljiljom možete da nas sviju povučete. Konačno ste raskrinkani.

Idemo jos jednom, da i ja sam to pricao o toj vkladusa stranici. tacno bi se mogli sa dnevnim avazom takmiciti o pristranosti ili sa oslobodjenjem. Ali ovi su dooosta profesionalniji pa stoga navedena stranica moze samo pokupiti epitet "odrona" :)