Jump to content
bUDO_hodza

Demokratska Narodna Zajednica

Recommended Posts

otisli smo s dnz na bozije robove..s onim o autonomasima hocu da ti skrenem paznju da mi nesto zanimljivo o dnz i istima nabacis ovdje na temu kako bi mogao citati...vidim da si pun informacija pa zato to kazem...eh kako si ti to sad razumio?!

pusti autonomase,ljudi se zabavili korisnijim poslom,oru,siju,kose djetelinu a nemlate praznu slamu ko nas dvojica,svoj kruh jedemo a tudju brigu brinemo..

<{POST_SNAPBACK}>

tako mi radimo?! ipak da bi o necemu prichali budemo bolje upoznati stime....napominjem opet da si ti osoba koja je puna znanja o njima il sam te zamjenio sa GAGO1

tako mi radimo?! ipak da bi o necemu prichali budemo bolje upoznati stime....napominjem opet da si ti osoba koja je puna znanja o njima il sam te zamjenio sa GAGO1

<{POST_SNAPBACK}>

Puljić je govoreći u USIP-u upozorio na opasnost poku

Pa i Vehabije su ljudi.To sto oni prakticiraju vjeru na svoj nacin to je njihovo pravo a taj Puljic o Vehabizmu nema pojma.Za njih je svaki oblik Muslimanskoga vjerovanja ili nekih stvari koje oni nerazumiju o Islamu terorizam.Nepostoji umjereniji i radikalniji Islam vec cvrsto vjerovanje da postoji samo jedan Bog i da je Kuran zadnja bozja knjiga koja je objavljena i koja je istinita.To oni nerazumiju i nezele da razumiju jer bi prihvatanjem takve istine sami sebe negirali i vjerovanje u Crkvu.

vratimo se na temu!

sve vezano za dnz dobrodoslo...kad ce babo izaci iz cuze...kako autonomasi zive i tako to..gdje je fazile..DNZ-ovci u dijaspori...njihova misljenja i tako to...ovo nije tema na kojoj ce se sijati mrznja ili slicno vec samo tema gdje cemo biti informisani o dnz i njihovim daljnim planovima...!!!!

Pa i Vehabije su ljudi.To sto oni prakticiraju vjeru na svoj nacin to je njihovo pravo a taj Puljic o Vehabizmu nema pojma.Za njih je svaki oblik Muslimanskoga vjerovanja ili nekih stvari koje oni nerazumiju o Islamu terorizam.Nepostoji umjereniji i radikalniji Islam vec cvrsto vjerovanje da postoji samo jedan Bog i da  je Kuran zadnja bozja knjiga koja je objavljena i koja je istinita.To  oni nerazumiju i nezele da razumiju jer  bi prihvatanjem takve istine sami sebe negirali i vjerovanje u Crkvu.

<{POST_SNAPBACK}>

gago, po njihovom vjerovanju ti nisi uopce musliman,onda se oni takvih rjesavaju po kratkom postupku,kad dodje njihovih pet minuta

gago, po njihovom vjerovanju ti nisi uopce musliman,onda se oni takvih rjesavaju po kratkom postupku,kad dodje njihovih pet minuta

<{POST_SNAPBACK}>

odlicno receno :)

vratimo se na temu!

sve vezano za dnz dobrodoslo...kad ce babo izaci iz cuze...kako autonomasi zive i tako to..gdje je fazile..DNZ-ovci u dijaspori...njihova misljenja i tako to...ovo nije tema na kojoj ce se sijati mrznja ili slicno vec samo tema gdje cemo biti informisani o dnz i njihovim daljnim planovima...!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

koji si ti budo hrsuz,jesi vala umeracio u Fazilu..ko da nemas pametnijeg posla

<{POST_SNAPBACK}>

gale nije naglasio po cijem vjerovanju..ako idemo detaljnije samo vinko puljic i njegova kompanija imaju tako misljenje!!!! kako se nas rjecavaju imali smo priliku vidjeti u ovom ratu!

odlicno receno :)

<{POST_SNAPBACK}>

ma jasta...odlicno! :angry:

hoces ti mene da isceras na cistac...vehabijskom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

<{POST_SNAPBACK}>

he eh

ma jasta..sad kazes!

budo,

mislis li ti da su se ove vehabije slucajno zakotile u Bosni ?

kako to da do ovog rata oni nisu imali interes za djelovanje u Bosni,

sta je krajnja namjera onih koji su ih instalirali u Bosni,

jesi li ti ubijedjen da se to sve desilo onako spontano,rat u Bosni i oni dosli u pomoc "braci"muslimanima,

pa otkud bas da oni,vehabije dodju sa svojom ideologijom,

ja mislim da je ovo sve namjesteno Budo,namjesteno!!!

od onih koj tacno znaju sta ce se desiti medju muslimanima kad vehabije budu imale pedeset posto bosansih muslimana na svojoj strani.

desice se strasni rat,e to je krajnji cilj onih koji ih ubacise u Bosnu,

poslije ce biti pa mi nismo znali sta oni hoce,

a sve ce to dobro doci srbima i hrvatima,jer ce se docepati bez rata Bosne,

i tako je podijeliti,izmedju sebe,

takvi smo ti mi budo,sve sto radimo sve protiv sebe radimo!!
ooooooo!!!! Bosno sta doceka ....

de to prenesi u temu vehabije! tamo cu ti dati odgovor.....ovdje vlada dnz ne demokratija(sda)!!!
mi smo dnz-ovci!!!

<{POST_SNAPBACK}>

ovo je stranica grada Cazina,mahnes i dnz i sda..mi smo raja slobodoljubiva i miroljubiva,ideoloski ne-zatrovana..

gale budemo se drzali teme! ne mozes na svakoj temi zapocinjati s SDA i vehabijama...malo se saberi!!!!
ovo je DNZ thema!

Pa neznam tocno kada ce DNZ zapoceti predizbornu kampanju ali ja mislim da se u Cazinskoj opstini nece bitniji promijeniti politicka slika i da ce DNZ imati i dalje onoliko glasova u toj opstini koliko je dobijala i do sada.Mediji su ucinili svoje i svu satanizaciju koju su izvrsili nad tom politickom partijom neka pripisu sebi na cast.Nakon svih politickih blokada i medijske propagande narucito u poasljeratnom periodu DNZ je mogla i biti zadovoljna rezultatima izbora.Dali ce se Fikretu Abdicu ponoviti sudjenje prije izbora vidjecemo jer bi tada politicka slika u nasem kantonu bila sigurno drugacija.Ja mislim da ce u Kantonu doci do koalicije izmedju DNZ koja ima apsolutnu vecinu na krajnjem sjeveru Cazinske Krajine i SDP koji ima vecinu u Bihackoj opstini.E sad ostaje pitanje kome bi se priklonili ovi iz Harisove partije jer oni su uvjek bili produzena ruka SDA i nakon svakih izbora se prikljuce toj politickoj paritji iako na predizbornim mitinzima narodu govore kako nzacionalizam nevalja i kako Bosna treba da bude jedna normalna gradjanska drzava pa nakon sto usicare glasove od jednog dijela naroda onda sjednu za sto i dogovore koaliciju samo da bi zadrzali fotelje.Stace biti vidjecemo.

sad ostaje pitanje kome bi se priklonili ovi iz Harisove partije jer oni su uvjek bili produzena ruka SDA i nakon svakih izbora se prikljuce toj politickoj paritji iako na predizbornim mitinzima narodu govore kako nzacionalizam nevalja i kako Bosna treba da bude jedna normalna gradjanska drzava pa nakon sto usicare glasove od jednog dijela naroda onda sjednu za sto i dogovore koaliciju samo da bi zadrzali fotelje

Kolega, niste u Cazinu vec Vas je babo odveo svijetom bez mozga u potrazi za topsom... i ne znate stanje u politickoj situaciji kako i post govori NA PODRUCJU CAZINA. Kao rukovodilac S BiH CAZIN upucujem Vas da pricate s nekim ko je u Cazinu bio poslije 94. kad si ti ocigledno tamo boravio POSLJEDNjI put... S BiH u Cazinu od 96. radi i djeluje kao OPOZICIJA a od aprila su je PREUZELI MLADI!!! ZAR NE ZNATE DA JE UVEDENO POVJERENI

Pa neznam tocno kada ce DNZ zapoceti predizbornu kampanju ali ja mislim da se u Cazinskoj opstini nece bitniji promijeniti politicka slika i da ce DNZ imati i dalje onoliko glasova u toj opstini koliko je dobijala i do sada.Mediji su ucinili svoje i svu satanizaciju koju su izvrsili nad tom politickom partijom neka pripisu sebi na cast.Nakon svih politickih blokada i medijske propagande narucito u poasljeratnom periodu DNZ  je mogla i biti zadovoljna rezultatima izbora.Dali ce se Fikretu Abdicu ponoviti sudjenje prije izbora vidjecemo jer bi tada politicka slika u nasem kantonu bila sigurno drugacija.Ja mislim da ce u Kantonu doci do koalicije  izmedju DNZ koja ima apsolutnu vecinu na krajnjem sjeveru Cazinske Krajine i SDP koji ima vecinu u Bihackoj opstini.E sad ostaje pitanje kome  bi se priklonili ovi iz Harisove partije jer oni su uvjek bili produzena ruka SDA i nakon svakih izbora se prikljuce toj politickoj paritji iako na predizbornim mitinzima narodu govore kako nzacionalizam nevalja i kako Bosna treba da bude jedna normalna gradjanska drzava pa nakon sto usicare glasove od jednog dijela naroda onda sjednu za sto i dogovore koaliciju samo da bi zadrzali fotelje.Stace biti vidjecemo.

<{POST_SNAPBACK}>

Do koalicije DNZ-SDP nema sanse da dodje na USK-a.Mislim da Zlatko nije lud da napravi takvu gresku.
Nedavno kad su bili izbori u mjesnim zajednicama u opstini Cazin, pravile su se neke građanske liste na kojima su bili vecinom kandidati opozicije i tada su SDP i S BiH izgubili dosta glasaca upravo zbog DNZ. E, sad da Lagumd

Pa vidjecemo onda kako ce SDP formirati izvrsnu vlast u USK nakon ovih izbora.Meni koliko se cini da je po broju glasova DNZ druga stranka u kantonu pa ako opozicija moze formirati vladu neka izvoli.Ja koliko sam mogao vidjeti iz glasanja u skupstini USK i izjava da DNZ i SDP imaju dosta istih stajalista.Sto se tice te Harisove stranke za njegovu stolicu tocno je da je ona opozicija u Cazinu jer SDA moze formirati sama vlast posto ima vise od 50% glasova.Znaci da joj nisu potrebni ovi Hrisovi a da SDA slucajno nemoze nakusurati dovoljno onda bi sigurno dobili podrsku od SBiH.Uostalom ko vlada kantonom???SDA i SBiH su u koaliciji na svakom mjestu gdje je to potrebno.Ako DNZ i ostane u opoziciji ito je dobro jer bolje biti i postena opozicija nego pljackaroska pozicija pa se uostalom i vidjelo do kakvog su stanja doveli USK za vrjeme svoje vladavine.Otkud onda da je nas kanton najgori u Federaciji????????

dnz me podsjeca na komunjare......

dnz masta o povratku svog velikog vodje BABE a komunjare iz bivse jugosliavije mastaju jos o drugu TITI

tito je umro davno,,ali eto jos u njihovim srcima zivi...a babo guli u cuzi !

u skorijem vremenu mi se SDP najbolje pokazao...grad Bihac je ocit primjer ))9

Meni bi bilo jako drago da SDP osvoji vecinu glasova i da formira vladu u USK jer je dosta bilo ovih 15.godina kriminala i pljacke.Nacelnik opcine Bihac gospodin Lipovaca je jako inteligentan a koliko sam mogao dobiti informacija da je jako i posten covjek pa bi nam u Kantonu trebalo vise takvih ljudi.U svakom slucaju svaka opcija je bolja za nas kanton osim SDA partije koja je dogurala svojim kriminalnim radnjama USK do prosijackog stapa a narod u totalnu katastrofu.

SDP je dobra opcija, mada se bas nisu proslavili svojom skorasnjom vladavinom na drzavnom nivou. Mozda bi bili uspjesniji na kantonalnom.
Sto se tice koalicije sa DNZ, to se nikada nece desiti iz cisto jednog razloga. SDP zna da bi svaka takva koalicija dovela do njihovog totalnog politickog kraha na sljedecim izborima, zbog procetnickih stajalista te stranke u proslosti i ratne istorije. U tu vrstu politickog kockanja se oni nece upustiti, jer znaju da ih samo glasovi razocaranih glasaca SDA mogu dovesti na vlast. Isto tako, ti isti glasovi ih mogu zauvijek pokopati u USK ako se usude u tu koaliciju.
Ja mislim da je veca vjerovatnoca da SDP formira vlast sa SBiH, jer SBiH na svakim izborima dobije glasova da moze formirati koalicije. A u svijesti clanova i simpatizera SDP, SBiH je vise probosanski orijentisana nego DNZ.
Mada, nesto me intrigira i ovo koketiranje Tihica i Lagumdzije u zadnje vrijeme. Ista stajalista u ustavnim promjenama, pojavljivanje u javnosti, prica o mogusnosti koalicije na drzavnom nivou izmedju SDA i SDP. Ne bi me cudilo da na sljedecim izborima zajedno formiraju vlast, a totalno iskljuce SBiH, zbog neusvojenih amandmana na ustav. SDA se nekako sve vise pomjera prema centru na drzavnom nivou tako da je sve moguce. SDP nekako s lijeva ide prema centru, SDA sa Tihicem sa desna prema centru, nemojte se zacuditi, ako se nadju negdje u sredini poslije sljedecih izbora.
Na kantonalnom USK nivou, ja mislim da je opcija SDP-SBiH najrealnija. SDA je u USK jos uvijek previse desno orijentisana, tako da eventualna koalicija sa SDP nije opcija.