Jump to content
auslanderka zauvjek bosanka

Postavi Pitanje Slijedecoj Osobi?

Recommended Posts

odgovorno mogu ustvrditi da sam odlican za sofrom i prilicno dobar za shankom :)

kakve ti je boje kvaka na vratima spajza(nemoj sad ustajati i gledati,to bi trebo-la znati na pamet)
  • Upvote 1

nemam spajza xD

sta je sada na TV ?

jesam :P

koji je danas dan ?

Burek star 20 dana iz zamrazivača :D

Koja je tvoja najveća slabost?

jok,gledat cu sex and the city :)...sigurno da hocu,svaka negledana utakmica umanjuje kvalitet zivota za 2% :)

imal`ti krava prednju il`zadnju vucu?

ima xD

koliko ce engleska danas primiti golova ? xD

Rado bih da winneri budu hrvati, ali zelje su jedno, mogucnosti drugo :D

Koje su boje bile oci u pjesmi plavoga orkestra?

zelene kó sda zastava :)

kol´ko glavica kupusa more stati u kacu od 300 litara ako uzmemo u obzir da je kupus rastó u Bjeljini i da ce Milan vjerovatno dovesti Teveza i Dzeku

[quote name='viking' timestamp='1343120367' post='461725']
zelene kó sda zastava :)

kol´ko glavica kupusa more stati u kacu od 300 litara ako uzmemo u obzir da je kupus rastó u Bjeljini i da ce Milan vjerovatno dovesti Teveza i Dzeku
[/quote]

Hocu i ja te droge sto ti koristis..... :)

[quote name='devilwoman' timestamp='1343121071' post='461728']
Hocu i ja te droge sto ti koristis..... :)
[/quote]

evo ti recept (al`da nikom ne govoris)

prokuhas dvi kasike trahane u premingeru(dok se to kuha okreces se na stolici)...u rangi promjera 34cm pomijesas tri kasike ajvara i 2dl suritke i dodas trahanu....to sve tako zajedno izneses na balkon i sacekas da se ohladi...u medjuvremenu igras play station(ni slucajno nintendo il`x box,posto mozes halucinacije dobiti)...e kad se to ohladilo odes na balkon ,prostres ves da se susi i usput pones rangu nazad u kuhinju....ako si sve dobro uradila u rangi ce se stvoriti narandazsto-zelena masa u obliku federacije BiH...i sad je sve lako...jednostavno razblazis tu masu kefirom u odnos 1:47,267 i umaces lutmu u to

eto...i samo da znas da ja imam autorska i producentska prava na ovo...svako kopiranje i preprodaja bit´ce prijavljena vlastima MZ Donja Koprivna

[quote name='viking' timestamp='1343123924' post='461734']
evo ti recept (al`da nikom ne govoris)

prokuhas dvi kasike trahane u premingeru(dok se to kuha okreces se na stolici)...u rangi promjera 34cm pomijesas tri kasike ajvara i 2dl suritke i dodas trahanu....to sve tako zajedno izneses na balkon i sacekas da se ohladi...u medjuvremenu igras play station(ni slucajno nintendo il`x box,posto mozes halucinacije dobiti)...e kad se to ohladilo odes na balkon ,prostres ves da se susi i usput pones rangu nazad u kuhinju....ako si sve dobro uradila u rangi ce se stvoriti narandazsto-zelena masa u obliku federacije BiH...i sad je sve lako...jednostavno razblazis tu masu kefirom u odnos 1:47,267 i umaces lutmu u to

eto...i samo da znas da ja imam autorska i producentska prava na ovo...svako kopiranje i preprodaja bit´ce prijavljena vlastima MZ Donja Koprivna
[/quote]

e, sve sam uradila po receptu ali nije mi izisla narandzasto-zelena masa... mislim da je greska bila na stolici... ja sam se okretala u smjeru kazaljke na satu posto nisi naveo drugacije... jel to u pitanju... molim te da mi sto prije javis dok se ves nije osusio....

ma nije, kisa pada

:eek:

vidi bas zaboravi.... .. odgovor: zaboravio

sta bi mogao pitati ? :kafa_smile:

šta god želiš ...

koliko imas noznih prstiju ?