Jump to content
Virus

Narodnjaci

Recommended Posts

ovog prvog nema <_<

<{POST_SNAPBACK}>

Cega to, ako moze da nam pojasnis

Pozz

narodna brate ko je ne slusa i ne mora aliu ja znam ko je slusa i ko ce je slusati dok je ziv

ma ne da mogu konobari zaradivati, to da mogu konobarice plesati po stolovima.. hot plesovi.....ma narodna muzika uvijek je imala svoje mjesto, pa i sad... aa sto neki glume "rokere,repere,hip-hopere",  a slusaju narodnu..... sta ces ima nas svakakvi... senide maris li, maris....sto te zenska po dobrenici...

<{POST_SNAPBACK}>

:lol:

Vako imas ti vrste narodnjaka normalne srednje normalne i nenormalne ...
ja sam za ove normalne ljuba , sinan , halid ... al brete ovaj turbo zvizda one pravo seljakce pa ono nije ni za kafana bog ti jadan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol:

Vako imas ti vrste narodnjaka normalne srednje normalne i nenormalne ...
ja sam za ove normalne  ljuba , sinan , halid ... al brete ovaj turbo zvizda one pravo seljakce pa ono nije ni za kafana bog ti jadan  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Ja volim sve, eheh , samo nek narodna mjuza gruha

Pa i to je muzika koju neko voli..eto sta mislim.Osobno nemam nista protiv narodnjaka jer se svaki covjek,ma sta pricao,odvali uz narodnjake.

Hehe! I najlakse se napit'... :D

Najgluplja muzika,to treba sve ukinuti,i tu nema pijevanja nego one pijevacice skoro sve gole...Ali ko voli neka izvoli

Najgluplja muzika,to treba sve ukinuti,i tu nema pijevanja nego one pijevacice skoro sve gole...Ali ko voli neka izvoli

<{POST_SNAPBACK}>

ma sta , imal koja bolja muzika od narodne, de reci nam, nema sinko najbolja i uvjek ce biti the best.. VOLIM NARODNOOOO

Narodnu muziku iskreno receno neslusam u zadnje vrijeme, jer sto je ovdje vec neko napisao: Nezna se vise ni ko pije ni ko placa, textovi su Boze sacuvaj (kad cujes negdje), nemaju vise sta da izmisljaju, na neki nacin sve na isti kalup.

Starije narodne pjevace koji su i dan danas opstali na ovoj sceni mogu slusati pogotovo Halid B., mada ima i poneka od Serifa i mozda jos neki (pogotovo starije pjesme).

Kemala i Sinana nevolim bas (iako su stariji pjevaci isto) oni mi nesto previse zavijaju, al eto svak ima svoj ukus.

Aaaaaaajjj sto je najgore kad sam prije neki mjesec ili sta ja znam kad tacno okrenula na SatTv, kad su pustili Milu Kitica, uglavnom nesto na njemackom kaze u pjesmi, eh kad nisam pala kad sam to cula (da se ogadi insanu).

Fakat, i ja sam prestao u zadnje vrijeme narodnjake slusat, nemam pojma samo to dodje.

Al' nisu vis ni narodnjaci ko sto su bili :)

samo brete i uz zabavnjake se insan strasno ubije :)

kod mene u autu zadnje vrijeme samo se slusa strana muzika ... nekako mi ovo narodno vise nepase neg kad kontam npr piti ili izaci navece negdje ... npr bas juce sam sjedila sa kolegicom na terasi u jednom kaficu ... i ovdje kod nas lik prolazi cestom kraj terase pojacao u svom autu kitica i otvorio prozoreeeeeee moja reakcija je bila ajjjjj seljaka! fakat je ruznoooooooooo :D hehehhehe

al nema ga boljeg od beslica :) ... al ipak narodnu moram slusati ako idu starci kud samnom :P nece stari da slusa techno ili rap :D jer me uvijek pita da se nedrogiram slucajno :P hehehhee

pozz

narodna mi je odjednom postala glupa, slusam samo jos zabavno, ovo danasnje naradno a fui, ove pjevacice gologuze same, sve se nesh prokurvalo

E da ja nisam rek'o da sam presto slusat narodnjake, svi bi ovuda pisali kako su oni cool :lol::D:blink: :P

E da ja nisam rek'o da sam presto slusat narodnjake, svi bi ovuda pisali kako su oni cool  :lol:  :D  :blink:  :P

<{POST_SNAPBACK}>

ufffff ko da ko gleda na tebe :P

meni je to beze sranje zivo milsim svakom njegovo al to meni uopste nije muzika nemam mi nikakvog smisla sto to neko uoste moze slusati.....nije da ikog vrijedam al..... :blink:

ah ja slusam brete svasta, i narodnu i zabavnu i svasta, ali u autu mora biti narodna, ali ipak sebi snimam cd po misec dana, i vadim sebi pjesme posebne i dobre.

jel ovo narodno ''nasred njive pored sljive'' ?? ?? ?? ..neki drljaca pjeva ?!

<{POST_SNAPBACK}>

e sad Budo, mi kao omladina pretezno slusamo novo komponavanu "Narodnu", a to se moze reci da je sevdalinka ili sta ja znam.. Ako neko dr.znam molim vas da objasnite Budi!

<{POST_SNAPBACK}>

to su seljacke, krajiske pjesme. Komusacke kazu se kod nas ... ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Budo to ide ispod sljive na sred nive pogazena trava :) tu mi draga spava..... pa tko ukrug i to je narodno...