Jump to content
Virus

Narodnjaci

Recommended Posts

Ma fantasticno,zakonom treba zabraniti.

ma najbolji su tekstovi,cast nekima ali kad sam cula neki dan ubrat ce me drugi kao krusku il nesto slicno odvalila se od smijeha...

ma najbolji se poznaju i ti uvijek i imaju tekstove koji imaju smisla a ne ovi novi koji gledaju i da se nekim glupim tekstom probiju!

Nemam nista protiv narodnjaka ali ih ni ne slusam.
Ko voli nek izvoli.

mah ovi novi nes samo bezze :) al fakat ja volim Beslica mislim obozavam ga :D tako da slusam narodnjake :) al zadnje vrijeme me buraz upucuje ne drugu vrstu muzike :D mozda se naviknem :P hehhe ... u autu mi gruha zadnje vrijeme arabian music :)

mah ovi novi nes samo bezze :) al fakat ja volim Beslica mislim obozavam ga :D tako da slusam narodnjake :) al zadnje vrijeme me buraz upucuje ne drugu vrstu muzike :D mozda se naviknem :P hehhe ... u autu mi gruha zadnje vrijeme arabian music :)

<{POST_SNAPBACK}>

dobar ti izbor....halid je bolji od arabian music..za mena mada je i ja slusam...ak bude trebalo imam par pjesama...zna picasso da su dobre hahhahah

P.S samo se Allah obozava!!!! ti samo volis halida da slussas,zar ne ?

dobar ti izbor....halid je bolji od arabian music..za mena mada je i ja slusam...ak bude trebalo imam par pjesama...zna picasso da su dobre hahhahah

P.S samo se Allah obozava!!!!  ti samo volis halida da slussas,zar ne ?

<{POST_SNAPBACK}>

ne slusam ja inace sve... al eto Beslica najvise :D dobro poslat ces :) moj picasso je u bosni :) bas odzvoni skoro svaki dan :) vidjet cu ga ja 26ga aBd

ne slusam ja inace sve... al eto Beslica najvise :D dobro poslat ces :) moj picasso je u bosni :) bas odzvoni skoro svaki dan :) vidjet cu ga ja 26ga aBd

<{POST_SNAPBACK}>

danas sam ja zvao IBRU...kaze haj na kafu ...evo zovete picasoo...reko lako je vama haha...ajte cao ..moram ja ici betonirati hhahahha...fakat moram u bosnu ...zazelio sam se tih jarana ....javi se na msn za ovu muziku.....pozz

danas sam ja zvao IBRU...kaze haj na kafu ...evo zovete picasoo...reko lako je vama haha...ajte cao ..moram ja ici betonirati hhahahha...fakat moram u bosnu ...zazelio sam se tih jarana ....javi se na msn za ovu muziku.....pozz

<{POST_SNAPBACK}>

hehhehee i ja jedva cekam :) ok javit cu se :D tnx kolega

Iskreno sve dok nisam zavrsio srednju skolu tvrdio sam da nikada necu slusati narodnjake i furao sam se samo na rock, metall i slicno. A sada mi muzika nije nesto na sta cu se furati u zivotu nego samo nesto uz sta cu se dobro zabavljati, a i narodnjake sam poceo slusati tako da sada slusam sve i volim otici navecer negdje gdje su narodnjaci. bas mi prosle subote bilo drago kad sam uletio u jedan klub sa narodnjacima (ne planirano;) osjecao sam se kao kod kuce :D

...zavisi sta mislite pod narodnjacima, ima normala i dzigara!!! ehh, ovaj danasnji turbo folk je uzas, mislim da dobra naordna pjesma nije napravljena vec duze vrmena ali one stare stvari od harisa dzinovica, halida, brene ... e to je vec nesto, slusam ja i sevdalinke, ali nemojte mi samo ono "ozeni me", "kupi mi babo", uzasssss

...zavisi sta mislite pod narodnjacima, ima normala i dzigara!!!  ehh, ovaj danasnji turbo folk je uzas, mislim  da dobra naordna pjesma nije napravljena vec duze vrmena ali one stare stvari od harisa dzinovica, halida, brene ... e to je vec nesto, slusam ja i sevdalinke, ali nemojte mi samo  ono "ozeni me", "kupi mi babo", uzasssss

<{POST_SNAPBACK}>

uhhhh imam ja sevdalinki za tebe :P hehhehee sam me sjeti da ti dam koji cd iz auta :P al u pravu si sto se stari pijesama tice :D hehehhee :D beslic zakon :D

Ma ne sramite se narodne muzike, . Narodna mjuza je najbolja, nema bolje muzike od Narodne... cccc

ona te vishe natjera da se sjetish nekih pizdarija iz proshlosti, pogotovo ako potrefi ista pjesma kod tad.. zato bolje je slusati samo dok si u bosni na zalivanju :P

ko nije skino nek skine sa foruma od dragane - luce moje.mp3 ... i onda.. udri

to ti zbog petka uvece pricas ?

Zalosno je samo sto na svim ovim novim albumima sa narodnjackom muzikom bude jedna do dvije "dobre" pjesme a sve ostalo preseravanje :)

dobro, iako Beslic, Dzinovic i ovi malo stariji spadaju u narodnjake, mislim da bi mozda ih i trebali jos jednom klasificirati, jer ja nikako ne mogu uporediti muziku koju pjeva Beslic i npr Gumeni, Esad Blue i sl :)

istina je jedino da se u barovima gdje su narodnjaci narod sprije rasipa nego u ovim sa zabavnom muzikom

ma svugdje se razbija i pije itd. hehe evo ovde u austriji se neslusa narodna pa se svugdje pije i razbija i prave se djeca :o

tako i dole samo sto dole nema puno raje dje nema narodne i narod tu odmah manje pije, ali eno u senatoru se loce ko ludo.

to ti zbog petka uvece pricas ?

ma jock.. znash da je sve staklo ostalo citavo :)

a i bolje je sto po svakom albumu imas jednu ili dvije dobre a ostalo dresh.. inace te do pete il seste nebi bilo

ja slusam sve zivo pa u to onda spadaju i narodnjaci... pogotovo Saban Saulic
i sad u zadnje vrijeme novi cd od mitra mirica.. "dragicka kazi dragicka.."

ma svugdje se razbija i pije itd. hehe evo ovde u austriji se neslusa narodna pa se svugdje pije i razbija i prave se djeca  :o

tako i dole samo sto dole nema puno raje dje nema narodne i narod tu odmah manje pije, ali eno u senatoru se loce ko ludo.

<{POST_SNAPBACK}>

mislis na nas bosance ili na svabe?

mislis na nas bosance ili na svabe?

<{POST_SNAPBACK}>

i na jedne i na druge ;)

ma svugdje se razbija i pije itd. hehe evo ovde u austriji se neslusa narodna pa se svugdje pije i razbija i prave se djeca  :o

<{POST_SNAPBACK}>

a mora se brete jer je bila karlovacko party! nebil sta pobjedili..sta smo oni cepova poslali.. :P

ne znam elo ja koliko sam primjetila ovdje je narodna muzika po kaficima ko dole u bosni-normalna! :D
mislim svira..

<{POST_SNAPBACK}>

pa jes, mozda je ovde vise diskoteka style ... ali. Mislijo sam reci, da sto se pije to nema veze koja muzika se svira. Samo sto mozda narodnjaci su malo agresivni, a to je zato sto narodnu muziku vecina slusa narod koji ima neki ponos sta ja znam pa mu vec smeta cim ga pogledas.

pa meni je bolja atmosfera na narodnjacima nego na nekim usminkanim parijima....
mislim sto se tice kako su ljudi nastrojeni prema tebi

..ljudi su u domacoj atmosferi pri slusanju narodne muzike, pa cemu se stidit toga, amerikanci imaju country, svi imaju svoju muziku i svi slusaju je, samo mi pravimo belay od toga, ali dzigera je neka druga vrsta muzike, e to je sljam!!!