Jump to content
Sign in to follow this  
Ljutaa_Ina

Da Li Vam Vrijeme Moze Pokvariti Vecer?

Recommended Posts

Da li vam vrijeme moze pokvariti vecer?
Izlazak? Raspolozenje kako utjece na vas??

Meni najgore ako dogovrimo izlazak s drustvm i iznenada padne kisa a vec isplanirala kaj cu obuci,i onda kisa....

a vama? :rolleyes::rolleyes:

ma jok..ono desi se ako planiras bas nedje van ici i ono kisa..mada men kisa nesmeta inako ako je prevruce :D
al onda odma preokrenem plan odem nedje dje nepada kisa...il kod kuce isto nekad zna bit fun sa drustvom :rolleyes: bar se nemoram brint dalceme ko u zatvor strpat :D

dok nisam imo vozacku jes mi smetalo sve pomalo haha najvise kisa a sad vako ides,hodas kud ti volja i kad ti volja ;)

Naravno da moze ako je izlazak u prirodu :), ako se vec konta dekica neka, rostiljanje i sl, ili neka svirrka, vaktile je to bilo na zidinama, (joj da me cuje Zuhra), ali ako je vec standard, u kafice bas i ne moze :)

ali moze biti i jaaako dobro kad okisnes ako se ne bojis prehlade :)

Naravno da moze ako je izlazak u prirodu :), ako se vec konta dekica neka, rostiljanje i sl, ili neka svirrka, vaktile je to bilo na zidinama, (joj da me cuje Zuhra), ali ako je vec standard, u kafice bas i ne moze :)
ali moze biti i jaaako dobro kad okisnes ako se ne bojis prehlade :)

<{POST_SNAPBACK}>

Heheheheh-...istina ibro.... :) al' onda je belaj kad se prehladis :o
Meni moze pokvariti, jer nogotrans je tu :) a jos malo ce biti bibi abd :)

u joj itekako...kad pada kisa meni se sva sjecanja dovuku u glavu i onda emocije navale i placem...uvijek uvijek i uvijek...tad bih da sam najradije kuci u svojoj sobi i da spavaaaaam kaj uspavana lipojka :D

i ja se slazem da moze,kisa nikom ne donosi dobro :(

ihh, da je ono okisnut ko nekada, nema nista ljepse nego ljeti pljusak, a ti sa svojom hanumom... moze, mrzim depresivno vrijeme, utice na sviju i sve ...

ma ako planiras rostilj il negdje onako u razgledanje da (samo u tom slucaju) al nije lose ni kad kisa pada hehhehe ako me razumijete!!!

ma koliko ona bila dosadna ona je poslije predivnog zalaska sunca i prelijepe zvjezdane noci znaci treca po redu pojava koja je meni jako romanticna ako ste u dvoje ofkors! :lol: :D

ja uvjek pogledam prognozu pa onda izlazim..haha...tako znam sta obuciii......

Da li vam vrijeme moze pokvariti vecer?
Izlazak? Raspolozenje kako utjece na vas??

Meni najgore ako dogovrimo izlazak s drustvm i iznenada padne kisa a vec isplanirala kaj cu obuci,i onda kisa....

a vama?  :rolleyes:  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

hahhaa :D ja sam vremenski covjek na mene vrijeme totalno utjece :) kad je tmurno vani ja sam ko na iglama vec ako mi neprava osoba a rece ja poshizim :) al ima i dana kad je sunce pa sam prepredobre volje :D al najbolje mi u bosni tamo mi ni vrijeme raspolozenje nemoze pokvariti :D hehehhe :D tamo sam uvijek happy :D

ma najvise volim i proljece,uopce volim toplije od hladnih dana jer to rodjan sam u julu.moram voljeti to jer tad dobivam poklone za rodjendan :D

evo ljudi danas kisa ne idem nikuda niti moram ici ali me ubi nekako samo sam u kuci cijeli dan povileni...tako da na moje raspolozenje i na kvarenje lijepe, ugodne, tople ,proljetne veceri itekako utice negativno ova kisurina............... :(

ma nedaj fino kisobran i vani...najbolji je dan poslije kise cim prestane pa kad izadjes vani zrak cist ne m ozes ga se nadisati jos ako u blizini imaju borovi miris je prepredivan!!!

evo ljudi danas kisa ne idem nikuda niti moram ici ali me ubi nekako samo sam u kuci cijeli dan povileni...tako da na moje raspolozenje i na kvarenje lijepe, ugodne, tople ,proljetne veceri itekako utice negativno ova kisurina............... :(

<{POST_SNAPBACK}>

Jeste izsitna. kad je kisa jedes se ziv iz korjena jer ne mozes nigdje, ako i izidjes vratis se k'o mish m0kar...!

dok nisam imo vozacku jes mi smetalo sve pomalo haha najvise kisa a sad vako ides,hodas kud ti volja i kad ti volja ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Slazem se:)..ma meni vrjeme ne pokvari vecer,samo mi malo bila muka hodati po kisi..al dobro drustvo i zaboravis na sve:)

Naravno da moze pokvariti izlazak.
Ako imas auto onda ti vrijeme nista ne moze,osim ako bi neki tornado proletio ali u to cisto sumnjam. :)

haj bolan ne gledaj tako,znam da se nikud ne da ici al ipak izadjes i eto bude fino :)

znaci upalilo ovo s kantom :D

<{POST_SNAPBACK}>

hehehehe.....ma prestala je kisa, isla sam obaviti sve obaveze :D sad je dobro