Jump to content

Recommended Posts

evo malo po netu i naleti na ovu stranicu ponovo!

inace nije losa dobra je,mislim kao i svaka stranica ima nesto,meni se najvise svidio ovaj buzim online,imaju jako smijesnih onih poziva,jes pretjeruju ali nasmijes se!

eto pogledajte sami pa ocjenite!

auslanderka zauvjek bosanka :D

stranica je prava...imao ono sto se traze..galeriju i dorum heheh a ostalo nije ni bitno..pozdrav Elanoru i ekipi ..zelim vam sto uspjesniji rad..samo naprijed..ajde cusssssssssss..vidimo se u buzimu uskoro ))))

Ma nije bitno na koji je nacin napravljena stranica, bitno je da ona postoji i da ljudi prezentiraju svoj grad na internetu.

dobar potez, jer nisam nikad mogao naci slika iz buzima, koje su mi trebale ali vidim sada da ih ima i viska.

svaka cast

p.s.
auslenderko, ni ja se ne kontam u te guracke, ali onoliko koliko se kontam raider zeli reci da je napravljena na hmmm kako da ti kazem a da najbolje skontas, u tom smislu da je stranica tako reci ukradena pa izmijenjana :) tj da program u kojem je napravljena da ima gotovih primjeta te su oni jedan od tih izmijenjali :)

tako nekako :)

nije bitno sta je i kako je...bitno je da im je stranica koliko toliko slicna ostalim..nemora biti dizajnoom nek bude sadrzajem..peace

heheheh, pa stranica im je super bar kolko sam ja mogao pogledati, sve radi... :)

<{POST_SNAPBACK}>

ahah noramalno da radi. Stranica je OK

da i ja nesto velim o toj stranici (ipak je to moja "provincija") :icon_mrgreen:

imali su problema sa serverom, stranica je cesto bila offline. eto sad su se prebacili na drugi server, stranica je dosta brza. ostao je isti izgled stranice. solidna rukotvorina, u svakom slucaju.

kako su se prebacili na novi server moras se ponovo registrovati... sve iz pocetka (teme na forumu, galerija...)

ono sto im zamjerim je sto kao svoju sliku ne mozes staviti nista drugo osim bas svoje slike. zar ne bi trebalo da slika opisuje nick? ali, ebes ga. bitno je da stranica radi, da je posjecena. samo moram reci da forum bas i nije posjecen (od cca 400 clanova, na forumu je aktivnih nekih 30-ak, ima onih "prolaznika" koji imaju par postova).

[quote name='[breake-dancer]' post='170523' date='Jul 15 2007, 15:32']nesvidja mi se jer kad hoces da vidis forum moras se prijaviti ili reg.[/quote]

grdna rano....

bas zbog toga im je stranica super...
ako zelis dati komentar na vijest moras biti registrovani clan...
nema ko kod nas seljakluka...

p.s

i teb se to ne svidja ....upitnik !

ja sam primjetio da bude gostiju koji mogu pregledavati teme s foruma. i pitao sam par moderatora o cemu se radi. kazu da su to stari clanovi kojima je ostavljena mogucnost da citaju forum. e sad mene zanima kako je to moguce? kako se "gosti razlikuju, po cemu"??

[quote name='bUDO_hodza' post='170524' date='Jul 15 2007, 13:35']grdna rano....

bas zbog toga im je stranica super...
ako zelis dati komentar na vijest moras biti registrovani clan...
nema ko kod nas seljakluka...

p.s

i teb se to ne svidja ....upitnik ![/quote]

budo tvoj post baci u mutancu :D

na ovom forumu,cazinskom, gost moze pregledavati teme ali nemoze pisati,i sta fali tome? A njjihov se ne nemoze ni pregledati,mislis da ce se neko dzabe reg :D

[quote name='[breake-dancer]' post='170527' date='Jul 15 2007, 15:49']budo tvoj post baci u mutancu :D

na ovom forumu,cazinskom, gost moze pregledavati teme ali nemoze pisati,i sta fali tome? A njjihov se ne nemoze ni pregledati,mislis da ce se neko dzabe reg :D[/quote]

ja sam na starom forumu bio clan...a i na ovome sam,registracija traje svega 2 minute ako znas pisati po tastaturi :D
to mi se kod njih svidja,registracija povezana s galerijom pa ako zelis blatiti narod onda se zna ko to radi a ne ko kod nas ...sve sami anonimci

[quote name='bUDO_hodza' post='170529' date='Jul 15 2007, 13:58']ja sam na starom forumu bio clan...a i na ovome sam,registracija traje svega 2 minute ako znas pisati po tastaturi :D
to mi se kod njih svidja,registracija povezana s galerijom pa ako zelis blatiti narod onda se zna ko to radi a ne ko kod nas ...sve sami anonimci[/quote]

necemo se svadjati,ti imas svoj ukus ja svoj ;)

pa ja sam mislio da ti mozes vidjeti anonimne heheh :D

sta fali ako su ljudi anonimno :D

eh ovako..kao prvo da se pofalim jer to mi je maticna stranica i tamo sam najbolji forumas imam najvise postova-komentara ali da je sve bajno nije pa sam ja zato malo navratio i kod vas na forum nadam se da bujruma ima da mi necete zatvoriti vrata pred nosom..hehe..a dobro stranica je za solidne 4 po meni jer black_tato je manje vise svasta toga napricao a mogao bi i ja ali et neda mi se sad mozda drugom prilikom.. :icon_biggrin:

buzimljani sa novim dizajnom. technology by yoomla!! rules!!

[url="http://buzimljani.com"]b.com[/url]

[quote name='black tattoo' post='204484' date='Jan 5 2008, 13:08']buzimljani sa novim dizajnom. technology by yoomla!! rules!!

[url="http://buzimljani.com"]b.com[/url][/quote]

Men bio lipsi onaj prije

[quote name='DOCTORE' post='204485' date='Jan 5 2008, 13:40']Men bio lipsi onaj prije[/quote]

i meni je, sad je sve nesto razbacano, nikako covjek da se snadje :)

Ovaj dizajn je dobar za neki sportski portal u kojem se pisu vijesti i sl. ali za stranicu poput vase, je bio prosli dizajn puno bolji.
Ali dobar je i ovaj.

[quote name='HARY_19' post='195301' date='Nov 23 2007, 03:00']eh ovako..kao prvo da se pofalim jer to mi je maticna stranica i tamo sam najbolji forumas imam najvise postova-komentara[/quote]

Naje*ali su buzimljani i njihov forum ako je "najbolji forumas" onaj ko ima najvise postova! Da bi neko bio najbolji forumas,nije bitan broj postova vec kvalitet!

[quote name='Ankebut' post='206053' date='Jan 14 2008, 06:51']Naje*ali su buzimljani i njihov forum ako je "najbolji forumas" onaj ko ima najvise postova! Da bi neko bio najbolji forumas,nije bitan broj postova vec kvalitet![/quote]

Hahahahaha, a sto se slatko nasmijah ovom "najboljem forumasu" :DDD

Hvalite me moja usta kad nece niko drugi!