Jump to content
Norvezanka

Iz prijateljstva u ljubav???

Recommended Posts

slazem se s vama ali ipak pobjedi onaj osjecaj ljubavi i na kraju otkrijes da se isplatio takav korak,mada zavrsi veza ali sjecanje ostane...

no risk no fun!

mozda otkrijes veliku ljubav a mozda i ne,moj savjet je naprijed! :)

<{POST_SNAPBACK}>

slazem se definitivno sa tobom ... :) lijepa su sjecanja :) mmmm :D

Heheheh...ma ako onda je risik ako ides naprijed...gdje puklo da puklo! Ne valja to...

<{POST_SNAPBACK}>

ja bosanac pa ne kontam ovaj tvoj post :D

da je rizicno traziti nesto vise od prijateljstva jel to mislis?

ja bosanac pa ne kontam ovaj tvoj post :D
da je rizicno traziti nesto vise od prijateljstva jel to mislis?

<{POST_SNAPBACK}>

Znas jutro je sad dok tipkam :D pa sam procitala ga 3x da skuzim.... hehehehe" pa da risik :D

ma moze tu svasta da se sesi..od belaja do srece..
mada se cesce zavrsi kako ne treba.. ljubav se rodi i onda ishlapi a odnosi poremeceni za svagda heheh ali to mozda i tako mora biti..
ja ne vjerujem u prijateljstva izmedju muskaraca i djevojaka da se poznaju ne znam koliko..
mislim, zamisli curu koja se seta s tobom ili momka, naidje prijateljica i li prijatelj i vjesaju se jedno drugom oko vrata..
ma ne treba to nikom..
ali ja znam neke koji su se cak i uzeli i imaju djecu..fino im pravo heheh
kao sto rekoh rijetki su..
ali zar i momak i cura ili muz i zena ne trebaju biti prijatelji ?

hmm,ehh kad sam pogledao naslov teme prvo sam se nasmijao i kontam ono u sebi
" izgleda da mene ovdje neko zna,pa ova tema meni namjenjena".
iz prijateljstva u ljubav - to se moze desiti,ali iz vlastitog iskustva to je veliki rizik.
jer kad td otice ta ljubav,a onda ni prijateljstva nece biti.
a to da su lijepe uspomene, lijepe su uspomene kad imas prijatelja kojem mozes sve reci i stalno smatrati ga osloncem u zivotu,a kad Bogami prijatelj postane momak/cure,pa kad se rastanete,nemozete nikad vise biti ono sto ste nekad bili-niti prijatelji pravi niti momak/cura.

Tako ja to gledam!

ma to se jednostavno desi,ako je sudjeno bit ce i veza duza i brak i sve ako nije bit ce ko i svaka veza i na kraju se i ne pozdravljate vise.

sto se tice ovog jel momak i cura,muz i zena ne trebaju biti prijatelji jasno da trebaju...kako ide veza tako raste i uzajamno povjerenje i na kraju prije ces se povjeriti momku nego prijateljici.

jos pogotovo ako neko nema sestre,nadjes je u momku :):lol:

a sad onaj ko je to iskusio nece vise onaj ko nije mozda i hoce,sve je to od osobe do osobe,kako ona gleda na to sve!

hmm ja sam ostala i bez ljubavi i bez druga,a drugovi smo bili vise od 5 godina

neznam sta bi rekla-mislim moze,moze ali malo je shit kad sve to jednom zavrsi

<{POST_SNAPBACK}>

nemoj zapocinjati ono sto ce se ''svrsiti''

pozz bUDO!

kod mene su se dvoje uzeli...haman pa prve komsije...bili prijatelji i onda to sve zakljucili s brakom....isn't that nice!!!!

HHHMMM JA VECINOM POSLE LJUBAV OSTANEM PRIJATELJ...A NESJECAM SE DASAM IKOJIM KOLEGOM POSTALA VISE...I AKO JE HTJEO...BILA SAM U SLUCAJU SA NEKIM VAKO MALO SE ZABAVLJALI....I ON TIJE MENE ZAVOLIJO A JA GLEDALA NEKAKO DAGA OTKACIM ONO IPAK NIJE ME N ISTA VELKO VUKLO I ZELA SAM NA VREME DA MU KAZEM I RJESIM....A NJEMUJE TESKO BILO PRISTAT NA TO DA MI OSTANEMO SAMO PRIJATELJI...MUDJUTIM ISMO PROVELI VREMENA ZAJEDNO ISLI SMO U SHOPPING I STST JA ZNAM SVUDJE NEDJE...NJEGOVA MAMA JE VAZDA GALAMLA ZASTO SE OBLACI KO REPER I NIJE GA MOGLA OBAVJEST DA PROMJENI MODU..KAKI........KAD JE POCEO SAMNOM ICI SHOPPING TAMO VAMO...JA SM IZABRALA NOVI STYL ZANJEGA I PRISTOJE.....NJEGOVA MAMA JE BILA SRETNA KAZE NIKO TO NIJE USPJEO ET TEBE JE POSLUSO.....I ONJ EONDA MENI REKO VIDIM DASI DOBRA ZA PRIJATELJCU...I TAKO DAJ EONDA MOGAO OSTATI SAMNOM PRIJATELJ.....

VAZNO JE IMAT PRIJATELJSTVO.....A LJUBAV CE BIT TAD KAD.... ;) ..JER KAD NADJES PRAVU LJUBAV U NJOJ CES D AIMAS I PRIJATELJSTVO..

MAMA JE VAZDA GALAMLA ZASTO SE OBLACI KO REPER I NIJE GA MOGLA OBAVJEST DA PROMJENI MODU..KAKI........KAD JE POCEO SAMNOM ICI SHOPPING TAMO VAMO...JA SM IZABRALA NOVI STYL ZANJEGA I PRISTOJE.....NJEGOVA MAMA JE BILA SRETNA KAZE NIKO TO NIJE USPJEO ET TEBE JE POSLUSO.... .

<{POST_SNAPBACK}>

to on tebe poslusao samo nebil mu se vratila!!! sigurno :D ajl bi bek

MA JOK NIJ EBOLAN...JER NISAM MUSE VRATLA..OSTALISMO COOL FRENDOVI INAKO BILISMO BEST FRIENDS..A I MODU JE ZADRZO..CAK SEBI NASO CURU PEPU.....JA JA..BIL ASAM JA NJEMU GOOD FRENDICA ;)

jasmidna... de molim te pisi malim slovima,zabole oci citajuci to tvoje!
hvala!

Znate kako kazu : "Ako nije pokvareno,ne popravljaj." Hehe.
Bilo jednom i ne ide bas kako treba.
Na kraju ostajes bez prijatelja i djevojke/momka.

jasmidna... de molim te pisi malim slovima,zabole oci citajuci to tvoje!
hvala!

<{POST_SNAPBACK}>

a bog ti do kode moras uvjek moje komentare da citaS :D

HEJ MALI TO SE OVDI KAZE FRIENDS WITH BENEFITS.......FRENDOVI SA BENEFICIJAMA :D

hmm,ehh kad sam pogledao naslov teme prvo sam se nasmijao i kontam ono u sebi
" izgleda da mene ovdje neko zna,pa ova tema meni namjenjena".
iz prijateljstva u ljubav -  to se moze desiti,ali iz vlastitog iskustva to je veliki rizik.
jer kad td otice ta ljubav,a onda ni prijateljstva nece biti.
a to da su lijepe uspomene, lijepe su uspomene kad imas prijatelja kojem mozes sve reci i stalno smatrati ga osloncem u zivotu,a kad Bogami prijatelj postane momak/cure,pa kad se rastanete,nemozete nikad vise biti ono sto ste nekad bili-niti prijatelji pravi niti momak/cura.

Tako ja to gledam!

u pravu si. isti slucaj je i u mene.

Samo sto mislim da bih opet istu gresku ucino, tj opet bi to prijateljstvo u ljubav uteklo, jer ipak znas sve o njoj, ona o tebi i to funkcionira. mislim da ako se na vrijeme zakljuci brakom bude super u takvom braku, a ako se raskine, niti imas ljubav niti prijatelja.

ma znate sta,ako je to ljubav,onda navalite, ima jedna poslovica, koja kaze ovako : GDJE LJUBAV UDJE TU PAMET IZADJE !!!

to sam dosad dosta puta cula da od prijateljstva bude nesto vise ........

kod mene je bilo slicno al nisam htjela da to bude .........satim izgubis prijatelja tog :((((

ja vjerujem u musko-zenska prijateljstva i mislim da se moze biti strogo prijatelji i nista vise!

naravno da moze ali 2% :)

hmmmm.....

uvijek mozes prvo biti prijatelj,pa onda nes vishe.....
a sad iz te ljubavi,koja je ranije bila prijateljstvo,nikao nemoze biti ponovo neko prijateljstvo...

medjutim iz ljubavi,koja je u pocetku bila samo ljubav...dakle nisi s njom/s njim bio/la prijatelj.....e sad tu se moze izvuci neki oblik prijateljstva...;)

lol...