Jump to content
Ljutaa_Ina

Bojim Se!!???

Recommended Posts

[quote name='_Vilena_' post='158358' date='Apr 29 2007, 18:46']U mene je lista poduza :D al ja se polako suocavam sa svojim strahovima i rijesavam ih sve ih je manje hvala Bogu. Bojim se mraka, malenog prostora bojim se zmija njih sanjavam preceesto. A neko vec spomenuo da ga uhvati strah, trema pred neki stastanak ili nesto i ja to slicno imam. Mislim da svi to imamo. Kad se sa nekim treba naci prvi put, trema puca ono pravo.[/quote]
ti si neka strasljiva cccc ja reko vila zesca nema sta da se boji ajiii ajjiiiiipune gace bajiiii .... ma strah se sam stvara to sebi umislis da se boji s tako sam cuo :huh:

bojim se samo Allaha dz. dragog ... i moram reci da se bojim i uholjeza ...

[quote name='dalila' post='158414' date='Apr 30 2007, 14:49']Bojim se : dvolicnih ljudi i[b] zmija !
[/b][/quote]

i ja se bojim zimja. i joooos: svog starog!

[quote name='#DOCTORE#' post='175605' date='Sep 1 2007, 03:37']Bojim se zena, u zadnje vrijeme samo pizdarije sa njima, te me hoce ugusiti u bazenu, te satrat autom ... al kao sve to sala ... hm...[/quote]

da i ti ne evoluiras :lol:

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='158323' date='Apr 29 2007, 13:42']...
I imam jedan zajeban strah, a to je da necu nikad imati svoju djecu :([/quote]

Cudno i ja imam isto taj strah,a toliko zelim imati svoju djecu :) jednog dana
Bojim se gmizavaca,zmija.gustera,isl,neki baji isto...

e ovako ..bojim se samo Allaha nikog vise i uvijek govorim svoje misljenje ko god da se nalazi u drustvu ne dozvoljavam da me usutka to niko ama bas niko ne moze...ne bojim se obicnih smrtnika jer sve nas je Bog stvorio i nema vise il manje vrijednih mi smo svi isto vrijedni a samo Allah je iznad nas tako da razjasnimo -ne bojim se nikog zivog..bojim se lifta to mi je nesto fujjjjjjjjj najcesce kad bas moram ici liftom onda sjednem u cosak i zazmirim il me neko drzi za ruke... ;)

hmm ja kao jako strasljiva osoba se puno tih stvari bojim.. :(

Bojim se kad kasno dodjem kuci, a roditelji nisi tu, da se je neko uvukao u kucu..
bojim se u kasna doba doci sama kuci..
bojim se visine..
i dosta doga jos.. :(:(