Jump to content
xxx

Trebam Pomoc

Recommended Posts

Kad upalim kompjutor pojavi mi se desktop a onda posle 15-20 sekundi mi se pojave programi i sve ostalo,zna li netko dje je zapelo???
Unapred fala... :rolleyes:

problem je u tome sto kad ides na te xxx stranice cesto klikas na yes yes ok yes

haha :D fakat se ismija..

odi vidjaj u taskmanageru, imajul nekvi procesi.. sto zvuce ovako:

fuck.exe
dialme.exe

itd.. sumljivo sta je
napisi ovdje na forumu
i mi cemo reci sta je to

poz
makcode

skini "hijackthis" program sa interneta, on ce u sekundi skenirati i napraviti log fajl... kopiraj sadrzaj tog fajla ovdje pa cemo odmah znati sta je

moze biti i do harware-a

jel ti mislis da sam ja bas glup
sve tri festplate sam formatiro i ponovo xp instaliro ali kad startam sa C tad mi se pojavi problem a sa ostalh sve je OK.

onda ti je hardverski problem...

npr.. ako ti je harddisk na master, a na istom busu ukljucen cd ili dvd na slave.. takve fenomeni se onda desavaju kao sto si ti napisao...

imao sam slican problem
ali u radu na pocetku bilo sve ok i odjednom(nako 1 mjesec dana), kad starta kaze mi bla bbal,... nije uredu S.M.A.R.T itd. klikni dugeme za razmak za dalje... i onda ide dalje sve noramlno ali ko ce uvdje da stiska dugeme i kad zna da to nije OK mozda sve ode 120 GB :blink:
ali sva formatiranje i sve sta sam uradio (SL, CS, foratiranje, vracanje sistema na pocetak itd), uvejk isto....
zamijeio fest platu i onda je bilo ok.

normalno onaj prije ovog sam ja zaradio i ovaj sam isto ja zaradio i dok god mi ga babo neuzima ja cu ih mijenjati... :)

hahahaha formatiraj disk i nanovo instaliraj Windows-e. hahahaha ako ne koristis GNU Linux

pozdrav

imam hdd od 250 GB...sad skoro ga ukljucio i pise samo ostecen! .....prepozna ga na PC...pise datentra:ger..sve okli dokli ali kad zelim da ga otvorim..pise da su neke datoteke i fajlovi osteceni....!!!! hdd je pun do cepa..imam jako dobre stvari na njemu pa me zanima dali se to mozes popraviti i dali je neko imao slican slucaj...mozda je do usb kabla...mozda je samo onaj dio gdje se usb ukopcava ostecen???

molim brz odgovor!!

imam hdd od 250 GB...sad skoro ga ukljucio i pise samo ostecen! .....prepozna ga na PC...pise datentra:ger..sve okli dokli ali kad zelim da ga otvorim..pise da su neke datoteke i fajlovi osteceni....!!!! hdd je pun do cepa..imam jako dobre stvari na njemu pa me zanima dali se to mozes popraviti i dali je neko imao slican slucaj...mozda je do usb kabla...mozda je samo onaj dio gdje se usb ukopcava ostecen???

molim brz odgovor!!

<{POST_SNAPBACK}>

Pitanje:
1. da li ti koristis eksterno hdd kad spomijes USB, tj preko adaptera???
2. vidi da li je hdd na SATA ili ATA(IDE) kabl??
- ako jesu pokusaj skopcati direktno na maticnu, pa vidi kako se ponasa.

sta ja znam vise da ti kazem kad neznam neke stvariii...
Haj pa javi, OK
BoK

jop externi je...vec sam pokusao ono sto si rekao....to sam pokusao prvi dan kad mi se hdd pokvario....ne funkcionise ni tako.....ja sam mislio da se to softwerski moze rjesiti...zato sto hdd daje jos znakove zivota hehe

pokusacu nesto vec....

hvala buda!