Jump to content
JeSmInDa

Kad Bi Bio Bogat/milioner!

Recommended Posts

hehe,e bome i ti imas dobre snove onda,jesul uvijek snovi tako zestoki :):):):)

:rolleyes: JAB SEB KUPLA JEDAN PEPI BROD...DA ZIVIM NANJEMU I CJELI ZIVOT PUTUJEM

:rolleyes: JAB SEB KUPLA JEDAN PEPI BROD...DA ZIVIM NANJEMU I CJELI ZIVOT PUTUJEM

<{POST_SNAPBACK}>

i dodje ajkula i pojede te :)
ma najljepse je ljudi ptovati,Bogami,jes nasa Bosna fina,ali kad vidis druge stvari-tacno ti bude drago sto si ziv da to mozes vidjeti,razne kulture,nacije,objekte,obicaje...jezike...

i dodje ajkula i pojede te :)
ma najljepse je ljudi ptovati,Bogami,jes nasa Bosna fina,ali kad vidis druge stvari-tacno ti bude drago sto si ziv da to mozes vidjeti,razne kulture,nacije,objekte,obicaje...jezike...

<{POST_SNAPBACK}>

HEJJJJ NECEEE...ZNAM JA PIVATI :rolleyes:

BOGAM IJA LOLIM...DA PUTUJEM....RADO DA OBIDJEM CEO SVJET....IMA MNOGO SVEGA FINOG NA OVO SVJETU.... :rolleyes:

da da,pa eto hajmo ja i ti :),samo pare ponesi,ponesemo laptop da mozemo na forum ovaj da im pricamo kako nam je :) :) :)

da da,pa eto hajmo ja i ti :),samo pare ponesi,ponesemo laptop da mozemo na forum ovaj da im pricamo kako nam je :) :) :)

<{POST_SNAPBACK}>

OKEJJJJ VAZI AL PONEC ITI CVOJE PAJE :rolleyes:

EHH DASMO BOGATI...CAD BI ICLII :D

nemojte chatati na forumu pliz :)

a kad bi dobio na lotu, nemam sta lagati... kao svaki bosanac potrosio bih odmah milioncek na auta, vjerovatno stancic neki i hrpu gadget-a :)

nemojte chatati na forumu pliz :)

a kad bi dobio na lotu, nemam sta lagati... kao svaki bosanac potrosio bih odmah milioncek na auta, vjerovatno stancic neki i hrpu gadget-a :)

<{POST_SNAPBACK}>

Pa ja sam tako i napisao ali ovdje su izgleda svi premoralni za mene...

Sada svi bi dali sirotinji, a kad bi milja ubola, ne vjeruje da bi se iko ovdje sjetio da ima prijatelja, a kamoli sirotinje.

ISto bisna kola, kuca u centru grada jos nisam odlucio kojeg :D, ulozit u neki biznis da se obrcu pare i tak pomalo u nocni zivot 50% milje srocit :)

Sada svi bi dali sirotinji, a kad bi milja ubola, ne vjeruje da bi se iko ovdje sjetio da ima prijatelja, a kamoli sirotinje.

ISto bisna kola, kuca u centru grada jos nisam odlucio kojeg :D, ulozit u neki biznis da se obrcu pare i tak pomalo u nocni zivot 50% milje srocit :)

<{POST_SNAPBACK}>

ne ja stvarno bi,ipak treba se bojati Boga.

Ja recimo isla na neki kurs i dobila ma komad oko 1000eura i sad ja sam ih vala podijelila (ne sve ali koliko sam kad imala),jer kad insan razmisli ja sam ih dobila a nisam se truna napatila zbog njih treba se bojati Boga.

hmmmmmmmmmmmmmm
straHA
pa sta ja znam mozda bi uzeo sebi neki malo bolji stroj mislim na auto
a ostalo btare popio
i prizivio

hmmmmmmmmmmmmmm
straHA
pa sta ja znam mozda bi uzeo sebi neki malo bolji stroj mislim na auto
a ostalo btare popio
i prizivio

<{POST_SNAPBACK}>

Ma sve bi to licilo na nesto ovako drinks.gif
ili ovako drunk.gif

Ja bi dao jedno 100.000 KM donacija za cazinet - bez zajebancije ;) .. a ostatak bi dao svojoj majki :)

nebih dao marke nikome, isao bih gdje ima sunca, lijepih zena i dobrog alkohola :))
salu na stranu, novac ljude mjenja!!!

osla bi u cazin i tam zivjela :P:P :P hehhehhehehhee ebes pare da je zdravlja i ljubavi :)

stavio bi te pare na konto.. pa da onda svaki mjesec od tih milijona zaradim platu.. za koja se moze kupiti kakav auto dobar, pa onda kucu velku sa helikopterom.. clubove i diskotheke napravio.. ma sve.. :D

to za sirotinje to bi islo automatski svaki misec sa konta jednu 5.000 km.. sta fali kad ima previse para :D

stavio bi te pare na konto.. pa da onda svaki mjesec od tih milijona zaradim platu.. za koja se moze kupiti kakav auto dobar, pa onda kucu velku sa helikopterom.. clubove i diskotheke napravio.. ma sve.. :D

to za sirotinje to bi islo automatski svaki misec sa konta jednu 5.000 km.. sta fali kad ima previse para :D

<{POST_SNAPBACK}>

uh makcode,de ti budi milioner,a deee, :)

ja bi sebi napravila kucu kupila dobro auto i uzivala jedno vrjeme...a ostale pare bi stavila na banku a nebi sve trosila.....

osla bi u cazin i tam zivjela :P  :P :P hehhehhehehhee ebes pare da je zdravlja i ljubavi :)

<{POST_SNAPBACK}>

tako je..ja bi isto otisla u cazin i tamo zivjela..nebi nikad vise radila i nebi nikad vise otisla u ovu glupu austriju

pa vala sa tim parama bas i nije pametno otici na hadzdz :)
ja bih volio isto otici na hadzdz ali ne jos,tamo negdje u 35-40 god. kad bi covjek bio zdrav i bio u mogucnosti!

<{POST_SNAPBACK}>

sad djevojka rece da ima pametnih kad si spomenuo dubai i ti onda izvali..heheh
ovo za hadzdz..ko ti garantuje da ces dozivjet 35-40 a hadzdz postaje obaveza onom ko stekne mogucnosti..
dakle kad bi bio bogat imao bi obavezu da ides na hadzdz..naravno ako vjerujes da bi te cekala kazna na ahiretu sto nisi obavio hadzdz a imao si mogucnost.heheh
a i kad bi bio bogat ono sto bi potrosio na hadzdz bilo bi samo jedan mali dio onog sto bi imao..
heheh ali dobro..

mislim da bih prvo obavio hadzdz.. a kasnije bih dobro razmislio st abih sa novcem..
mislim da bih se svakako trudio da sto vise ljudi ima koristi od onog sto ja imam..
jer ipak, Bog mi je dao bogatstvo da se njim koristim a jedno od pitanja na Sudnjem danu bice upravo vezano za bogatstvo.. kako si ga stekao i u sta si ga trosio..

mislim da bih se trudio da se sto manje primjeti da sam milioner u smislu da kupujem jahte avione , preskupe kuce i auta, hoteli i sl.
tezio bih da se ne razlikujem od prosjecnog covjeka u bosni, ipak..sirotinja vidi.. a i Bog Uzviseni..
koliko bih u tome uspio, ne znam..nadam se da bih..

zamisli britny spears kupila nekakvu torbicu za 20ooo dolara.. mislim da je to pretjerano..bez obzira koliko para imala..

potrosio bi pola na sebe pola na druge
al bi svoju polu propio