Jump to content
Sign in to follow this  
Guest muhamed

Mjesna Zajednica Prosici

Recommended Posts

Guest muhamed

Gdje se u opcini Cazin nalazi mjesna zajednica Prosici?
Ja znam za selo Prosici kod Brekovice, opcina Bihac.

da da,profac ti je dobro rekao, to ti je kad ides preko ostrosca i hoces u brekovicu,ehh onda moras ici preko prosica.
a sad kome oni pripadaju,to neznam,ne zelim svasta govoristi jer stvarno nemam pojma!

Muhamede potpuno si u pravu. Prema nadleznim organima u Cazinu, Prosici pripadaju Bihacu.

Da vam ispricam slucaj koji se desio prosle godine. Radilo se zbog projekta podzemnog kablovskog telefona i sl. Koliko se zna PTT Cazin je uvrstila sva okolna sela samo su MZ Prosic izostavili i zaobisli u tom projektu. Kad je predstavnik MZ Prosic otisao i upitao nadlezne organe u PTT Cazin: Zasto nisu Prosici upali u projekat? Dobio je slijedeci odgovor: "Vi Prosici ne pripadate Cazinu nego BIhacu" :lol::lol::lol:

Eh, sad je predstavnik otisao u Bihac i gle cuda, bas Prosici uvrsteni u projekat PTT BIhac :lol:

Donedavno sam bio gradjanin opstine Cazin sad sam preko noci postao gradjanin Bihaca i nije mi zao. Drago mi je sto sam se rijesio bagre iz PTT Cazin i ljudi koji u svojim malogradjanskim predrasudima zele odvojiti selo i grad a eto Prosice prodase za par metara kabla a narod nije znao. Cazin je ostao siromasan za jednu mjesnu zajednicu.

Zato narode sutra ako se probudite nemojte se zacuditi kad vam kazu dapripadate Tuzli, Zenici itd.

ptt mozda ima druge granice - a ja nisam siguran da su prosici mjesna zajednica cak mislim da su sulo mjesne zajednice ostrozac...

zna li neko tacno?

Guest muhamed

Ja sam pitao jednog cojka iz Brekovice i on mi je rekao da Prosici pripadaju
pod opcinu Bihac.

Ja se svima zahvaljujem na objasnjenju.

brojevi telefona u prosicima su bili sa 531*** sto znaci da je ptt ostrozac

da da picasso, bas sa tim brojevima si u pravu ali ptt nema iste granice kao sto imaju opcine i mjesne zajednice.

Muhamede potpuno si u pravu. Prema nadleznim organima u Cazinu, Prosici pripadaju Bihacu.

Da vam ispricam slucaj koji se desio prosle godine. Radilo se zbog projekta podzemnog kablovskog telefona i sl. Koliko se zna PTT Cazin je uvrstila sva okolna sela samo su MZ Prosic izostavili i zaobisli u tom projektu. Kad je predstavnik MZ Prosic otisao i upitao nadlezne organe u PTT Cazin: Zasto nisu Prosici upali u projekat? Dobio je slijedeci odgovor: "Vi Prosici ne pripadate Cazinu nego BIhacu" :lol:  :lol:  :lol:

Eh, sad je predstavnik otisao u Bihac i gle cuda, bas Prosici uvrsteni u projekat PTT BIhac  :lol: 

Donedavno sam bio gradjanin opstine Cazin sad sam preko noci postao gradjanin Bihaca i nije mi zao. Drago mi je sto sam se rijesio bagre iz PTT Cazin i ljudi koji u svojim malogradjanskim predrasudima zele odvojiti selo i grad a eto Prosice prodase za par metara kabla a narod nije znao. Cazin je ostao siromasan za jednu mjesnu zajednicu.

Zato narode sutra ako se probudite nemojte se zacuditi kad vam kazu dapripadate Tuzli, Zenici itd.

<{POST_SNAPBACK}>

eh,da se je probuditi a mi u Svicarskoj!!!

da da picasso, bas sa tim brojevima si u pravu ali ptt nema iste granice kao sto imaju opcine i mjesne zajednice.

<{POST_SNAPBACK}>

a kako mogu imati svoje pozivne brojeve 531..kad imaju svoje granice??? Ako, ja placam racun PTT Cazin-u onda je on duzan moje selo uvrstiti u svoje planove a ne u plan PTT Bihac.

I sa Prkosom sam cuo istu stvar (ne znam da li je istina) kao i sa Prosicima. Svuda sproveli svoj plan, Prkos izostavili.

Kome pripada sada Prkos naspram Prosicima? Normalno Prosici pripadaju Cazinu a prema glupim ljudima (PTT Cazin) koji ne poznaju geografiju i raspored svog grada izgleda mi ne postojimo na karti.

a kako mogu imati svoje  pozivne brojeve 531..kad  imaju svoje granice??? Ako, ja placam racun PTT Cazin-u onda je  on duzan moje selo uvrstiti u svoje planove a ne u plan PTT Bihac.

I sa Prkosom sam cuo istu stvar (ne znam da li je istina) kao i sa Prosicima. Svuda sproveli svoj plan,  Prkos izostavili.

Kome pripada sada Prkos naspram Prosicima? Normalno Prosici pripadaju Cazinu a prema glupim ljudima (PTT Cazin) koji ne poznaju geografiju i raspored svog grada izgleda mi ne postojimo na karti.

<{POST_SNAPBACK}>

neznam jarane,slazem se sa tobom ali de stas,meni je jednom dosao racun za telefon na adresu ostrozac kod konjica,pa ti kontaj koliko su oni "mutavi"