Jump to content
vancho

Pas Kao Kucni Ljubimac?!

Recommended Posts

lady pitt bull je inace glupa pasmina jer je namjenjena iskljucivo za borbene zadatke :) takvi su mu geni,,al ako se uzme kao kucni ljubimac onda je glupson,ipak bi se odlucio za bull terijera predobri su stvarno,isto namjenjeni za borbu protiv vepra :) hehe,al po strukturi tijela su jako misicavi i sa onakvom glavom strasno izgledaju,kratka dalaka laka za odrzavanje,za poslusnost njemacki ovcar je naj bolji i naj inteligentniji,oni su mi medzu favoritima :)

<{POST_SNAPBACK}>

a znas li da su njemacki ovcari na prvom mjestu po napadima na djecu i odrasle?
ne bih ja hvala ;)
pitt bull je tek na petom mjestu :)

mislim da i covjek napane ako ga draze :) pogotovo takvu vucinu naljutit :lol: ipak gledao sma borbe pit bula i njemackog ovcara,,pit bull ga je sasjeko ovaj je samo izbjegavao borbuu aliii ladyyy kad se u vucini probudilo ludiloo uhvatio pitt bulla za glavuu strpao u usta i otresao tri puta samo :)

Nebi znala sta da radim sa takim velikim pasama?
Ja volim one male umiljate, sto je mazis gnjavis i.td.
Kao sto je mja dama,pekineserka, LEJLA

Ej a moze pitanje... zasto su psi kao kucni ljubimci tema nauke i znanstvene fantastike??  :)

<{POST_SNAPBACK}>

hahahah stvarno hahaha nasim azurnim moderatorima promaklo ovo :D zaista se cudim kako :D

sto promaklo!!!!
Tu je gdje treba biti, jer je thema druga postavita!!!!!!!! :D

Cuko kojeg sam imao je bio mali al strasljiv- zato je lajao ako ista cuje.

U ratu su u naselju pljackali sto su stigli - tako i kokosi od cumesa do cumesa.
Kada je lopov stigao do mene u pola operacije se cuko oglasio i ja sam ga cuo te istrcao ( tek tad se razlajao).Lopov je zbrisao ali mu je pred cumesom ostala vise od pola kutije cigara ( tada je to bilo malo bogastvo) a nije ni kokosi stigao uzeti.

Cuko je umro prije par godina od starosti - danas takvih pasa nema.

[quote name='ober_snake' post='114903' date='Nov 29 2006, 16:26']Cuko kojeg sam imao je bio mali al strasljiv- zato je lajao ako ista cuje.

U ratu su u naselju pljackali sto su stigli - tako i kokosi od cumesa do cumesa.
Kada je lopov stigao do mene u pola operacije se cuko oglasio i ja sam ga cuo te istrcao ( tek tad se razlajao).Lopov je zbrisao ali mu je pred cumesom ostala vise od pola kutije cigara ( tada je to bilo malo bogastvo) a nije ni kokosi stigao uzeti.

Cuko je umro prije par godina od starosti - danas takvih pasa nema.[/quote]
ober ti si imo cuku kad god zalaje babo kaze haj sine vidi da ga ko nije napo

hahah
ja imam njemackog ovcara na ostrozcu u krugu firme i jako sam zadovoljan sa njime i kod kuce ajla pokupila neko pasce sa ceste pa smo ga cijepili valjda ce biti neke rase
protiv sam da se psi kao kucni ljubimci drze u kuci jer je dokazano da nose mnopge prazite i bakterije a i smrad ili miris him nije po mom cejfu tako da u kucu nebi trebalo
protiv sam i da se ikako drzi pseto ko nema neke uslove tj da cuko moze malo proskakati jer to vec spada u maltretiranje zivotinja

protiv sam sexa sa pascadijom a to u zadnje vrijeme uzima maha kod iskompleksiranih ljudi i zena

[quote name='PlaYeR' post='155342' date='Apr 12 2007, 15:57']ja volim one pse lutalice nekako naj finiji :D[/quote]

Samo da znas dostu, nijedan pas kuci ne donosi pare vec ih samo trosi pa da ne budes jedini u kuci bolje ti je da se prokletes na duzi period i da je zaposlis i nek ima neke koristi od toga ;) Ozeni se

Sto se tice higijenske strane, ne bih nikad imala psa u kuci.. U Bosni je moguce imati kera vani, i mnogi ga inace imaju radi zastite, pogotovo vece porodice sa imanjem.. Nekako to kao da ide jedno s drugim.. Ali ljudi koji zive u zgradi, i imaju psa u stanu.. Mi je <_< ono bas.. Zaista srmdi, i auto i stan i sve.. Onda, trosak je to veliki.. Radije to sve za hranu, hugijenu i zdravstvene preglede psa sacuavam za nesto pametnije..

Istina, mnogo starih ljudi se osjeca usamljeno pa zato imaju psa, radi nekog drustva, cuti, hehe, nista se ne zali, jede ,laje malo, igra se s tobom.. haha..
A i djeci je to privalcno, kupi mi babo malog cukicu.. A dee, de bas :lol:

Ja ga ne bih imala..

Radije se momkom igram, nego cukicom :lol: ono, 'ne ljuti se covjece' i tako tih caki :lol:

[quote name='Hugolina' post='183535' date='Oct 1 2007, 13:44']Sto se tice higijenske strane, ne bih nikad imala psa u kuci.. U Bosni je moguce imati kera vani, i mnogi ga inace imaju radi zastite, pogotovo vece porodice sa imanjem.. Nekako to kao da ide jedno s drugim.. Ali ljudi koji zive u zgradi, i imaju psa u stanu.. Mi je <_< ono bas.. Zaista srmdi, i auto i stan i sve.. Onda, trosak je to veliki.. Radije to sve za hranu, hugijenu i zdravstvene preglede psa sacuavam za nesto pametnije..[/quote]
Gdje ja trenutno stanujem, jedna porodica u prizemlju ima 3 psa u stanu, stan je cca:80 kvadrata, ima njih cetvero plus psi, mislim uzas totalno, nisu malo psici, neko d