Jump to content
Sign in to follow this  
Incubus

zasto se brisu postovi?

Recommended Posts

Zasto neko brise postove ovdje. I zelio bih znati od te doticne osobe zasto je bas moj odgovor na hunterovu temu o slovencima izbrisao/la.

I JA BI MOLIO ISTO TAKO DA SE NE BRISU NICIJI POSTOVI.SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE,PA NISMO U NEKOM NOVOM JEDNOUMLJU ILI FASISTICKOM DRUSTVU.bOG JE SVAKOM DAO MOZAK,ZBOG TOGA SMO I RAZLICITI U RAZNIM MISLJENJIMA.BRISANJE NECIJIH POSTOVA SAMO DOKAZUJE NIVO SREDINE KOJA JE SPREMNA DA TOLERIRA I RAZLICITA MISLJENJA.AKO NEKO MISLI BRISANJEM POSTOVA UTJECATI NA JAVNO MISLJENJE NA OVOM FORUMU,ONDA SE GRDNO VARA.

Ja stvarno nisam ni jedan jedini post obrisao u zadnja dva mjeseca. Pozivam i ove ostale administratore da ne brisu postove tako cesto, cak i ako neko nesto opsuje, nek to ne bude razlog da se sve brise! Pogotovo na ovom dijelu "Politika" cesto su ljudi ljuti pa ne biraju rijeci. Svi moderatori i administratori nemojte brisati!
A, da niste vas dvojica prije mene nesto postali prije nego sto je pao forum prosle sedmice?

Moderator Foruma politike je Eve i Necko, ja isto nebrisem postove, i ako onda recem.

Lijep pozdrav makcode

Ja stvarno nisam obriso ni jednog posta ima toliko. Nema razloga da ih brisem.

Incubus jesil ti siguran da si dao komentar na tu temu.

poz

ja ga nisam obrisao, nit sam ga procitao.

a postovi u kojima jedan clan omalovazava drugog psovanjem ili sl. bice obrisani.

ako ko ima nekih privatnih obracuna neka to radi privatnim porukama.

hunter77 ... slazem se sa tobom da svako ima pravo na svoje misljenje i svoj licni stav, ali niko od nas nije dosao ovdje da cita necije psovke nego da razmijeni misljenja...

poz

profac

nisam ni ja! :roll:

ne stvarno, ja nisam ni naisao na post koji bi trebalo obrisati...

Moderatori i administratori na forumu sluze da bi pazili na red.Znaci ako neko prekrsi pravila foruma (iako ga ja nigdje ne procita) da brise njegove postove da pazi da neko ne vrijedja druge clanove foruma,da ga upozori,a ako ovaj ne postuje upozorenja da ga banuje na odredjeno ili stalno vrijeme.Medjutim koliko sam primjetio neki od moderatora(bar nose tu titulu ispod nicka) su predvodnici u vrijedjanju.Ili mozda moderatori na ovom forumu imaju drugu funkciju..

Halo mjenjaj te temu stvarno ste dosadni,imal sta zanimljivije npr.zasto se brisu postovi .hhhhhhaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaa!!! zezam se selam raja!!!

Mojih nekoliko postova je nestalo... ali bit ce da se to desilo zbog kratkog padanja servera... :roll:  ili...?  :arrow:

da ako je napisano u periodu od 20.12 -do ne znam kojeg januara, zbog tehnickih je problema

Sto se tice teme politika, tu ni jedan jedini post obrisala nisam, inace samo sam u jednom slucaju obrisala cijeli post (ali na drugom podforumu) inace vecinom cenzurisem, kad neko napise nesto jako prosto.

Moram se pravdati, iako nisam kriva :?

Zasto neko brise postove ovdje. I zelio bih znati od te doticne osobe zasto je bas moj odgovor na hunterovu temu o slovencima izbrisao/la.

mozda si svoj post pogresno adresiro ....pa jadni Postar zaluto

ljudi moje posove vajkana njeko brise al ja znam zasto ebi ga kriv jaaaaaaa

Stvarno nije u redu da se brisu postovi,moj je takoder izbrisan i izbrisana je jedna tema koju sam dala na forum.Svatko ima pravo na svoje misljenje,a sigurna sam da nista lose i neadekvatno nisam napisala odnosno odgovorila da bi se moj post izbrisao.Zato vise nemam volje da dajem bilo kakve komentare.

Guest Dzmrdz
Stvarno nije u redu da se brisu postovi,moj je takoder izbrisan i izbrisana je jedna tema koju sam dala na forum.Svatko ima pravo na svoje misljenje,a sigurna sam da nista lose i neadekvatno nisam napisala odnosno odgovorila da bi se moj post izbrisao.Zato vise nemam volje da dajem bilo kakve komentare.

<{POST_SNAPBACK}>

Ja sam vidio tvoje dvije iste teme...pa mozda je ta..al sam mislio da je nesto do servera..pa je nisam briso..vjerovatno je neko drugi izbriso temu u namjeri da se ne ponavljaju...

Zasto mislim da je na politici obrisana jedna moja tema :)

a i mislim da mi je par postova tamo obrisano......

jel "opet" Falcon, ili je pak nesto tehnicke prirode?

a vidim i da je na opstim temama dosta postova izbrisano, jel ovo neki problem sa forumom?

sta je ovo bog te od sinoc su mi obrisana 22 posta na vise razlicitih tema...de makcode reci tim ljudima da ne kenjaju ovda po forumu...sinoc sam bila velka legenda a danas opet srednja :( ...nije fer a moji su postovi bas ockej i nisu uvredljivi...dobro ne bas svi :P

Guest Dzmrdz
sta je ovo bog te od sinoc su mi obrisana 22 posta na vise razlicitih tema...de makcode reci tim ljudima da ne kenjaju ovda po forumu...sinoc sam bila velka legenda a danas opet srednja :( ...nije fer a moji su postovi bas ockej i nisu uvredljivi...dobro ne bas svi :P

<{POST_SNAPBACK}>

...ocigledno tehnicki problemi..

bilo je problema sa forumom, pa je vracen backup od prije 4 dana.... komentari i teme koji su nastali u toku zadnja 4 dana su izbrisani

Guest Dzmrdz
bilo je problema sa forumom, pa je vracen backup od prije 4 dana.... komentari i teme koji su nastali u toku zadnja 4 dana su izbrisani

<{POST_SNAPBACK}>

..sad moram Kemi sve ponovo objasnjavati... :D

upravo moj rodjak isto ima pristup na ovaj server. Poslao mi je mail tacno sta je bilo:

From: Nedim Eminagic:
===============

Merhaba Mujo,

znam sta je bilo.. :(
U petak sam greskom dodao dotdeb.org u source lists jer mi je trebao
PHP4.4.0 da nesto probam, a zaboravio sam izbrisat taj source... I jutros
kad sam radio
apt-get update && apt-get upgrade
mysql se update-o na neku 5.x verziju. To je naravno pokvarilo sve baze na
serveru i nije htjelo radit nista :(
Zadnji backup koji sam imao je odprije 3-4 dana. :(
Sorry, ovaj put je do mene...

Izvini se svima u moje ime. (valjda smijem i ja jednom pogrijesit)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Lijep Pozdrav
Mujo

ma sta ja mogu sa izvini...da prostite ne mogu ni guze otrati... :P

al haj valjana sam ja ...opet cu ja nabiti 500 ako bog da i vise :D